• Новинка
2017 Дамски годишна елегантна плажна шифоновая облекло фенер ръкав печат точка Макси дълга рокля плюс размер 6XL 7XL Vestidos 9031

2017 Дамски годишна елегантна плажна шифоновая облекло фенер ръкав печат точка Макси дълга рокля плюс размер 6XL 7XL Vestidos 9031

резултат:
BGN 53.09
BGN 44.00 -17 %

Брой продукти
Налично


2016 година Женска Елегантен Лето Плажа Chiffon Облека Фенер Ракав Печати Точка Макси Долг Фустан Плус Големина 6 XL 7 XL Vestidos 9031
100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба.
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Секси, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Подробности

Размер:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
търговска марка:
ВИТИАНА
Материал:
Шифон
Стил:
Реколта
Силует:
Плисе
Вид На Модела:
Точка
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Няма
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Стил Ръкави:
Ръкав Фенер
Талия:
Империя
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Сезон:
Лято
Номер На Модела:
шифоновое рокля
Пол:
Жени
Стил изделия 1:
2016
Стил на елемента 2:
Жена
Стил елемент 3:
Лято
Стил елемент 4:
Елегантен
Стил елемент 5:
Плаж
Стил елемент 6:
Шифон
Стил изделия 7:
Ръкав Фенер
Стил изделия 8:
Печат Точка
Стил изделия 9:
maxi-дълга рокля
Позиция стил 10:
Плюс размер 6XL 7XL

Избор на купувачи

Лятна рокля на жената О-образно деколте, бяла плюс размера на рокля за офис Дама мини партия Slim Носете мода високо качество дрехи Безплатна доставка

114.40 -5 % BGN 109.00

pls се провери големината внимателно пред да се одржи редот релевантни големината на табелата за вашиот референца големина разлика меѓу различни држави .

Черен и червен цвят 2014 нови дами с дълъг ръкав выдалбливают секси мини рокля HL бандажное рокля Kim Kardashian Dress

76.80 -15 % BGN 65.00

Услови за користење на услугитеПревозот1)Точки ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

just. be. never hip hop graphic облечи kawaii harajuku korean аниме red black върховете graffiti printed casual long tshirt свободни дами

BGN 60.64

САМО.БИДЕ.НИКОГАШ не бренд се фокусира на модата хипхоп стил жените облека.Таа е сиромашни да купат додава и искрено да се покаже новина производи со голема цена.Го почитува оној кој го додадете во омилени продавница ќе уживате повеќе цена исклучите обично.САМО.БИДЕ.НЕ ,НЕ ФАЛСИФИКАТОР ПОЧЕТНА СРЦЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ НАПРЕД!големината на хип хоп долго tshirt се облекуваат : должина(90cm),биста(130cm),ракав(70cm) ако ви се допаѓа,ќе ве молам додадете мојата продавница во листа на желби и споделување на повеќе...

Летни Dressees Жени С Рамо, Без Презрамки Секси Ruched Лук Възел На Облегалката Мини Дама Рокля С Къс Ръкав Bodycon Бандажные Рокли

31.65 -46 % BGN 17.00

1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики2...

Кандис Елза женствена рокля дигитален печат, търговия на едро, плюс размера на Skd-1291

32.00 -19 % BGN 26.00

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

нов дамски дизайнерски модни рокли с v-образно деколте свържете кръста точка на печат a-line рокля vestidos летни дрехи в синьо облекло дама Облекло

59.18 -12 % BGN 52.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Нов женски пролет лято печат рокля мода голям размер шифоновое рокля женски с дълъг ръкав тънки върхове със средна дължина OKXGNZ A1518

70.06 -49 % BGN 36.00

Име на производ : Нови Жените Пролет Лето Печати фустан Модни Големи димензии Chiffon се Облекуваат Женски Долги ракави и Дебели Блузи Средна должинаOKXGNZ продавницата за ПечатењеChiffon Фустан Ткаенина Полиестер Внатре Материјал должина долго Погоден за температура Пролет Лето стил Мода Тенок дебелина конвенционалните Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина биста Половината Рамо Ракав S 108 78 66 36 Од 56 М 109 82 70 37 57 L 110 86 74 38 58 XL 111 90 78 39 59 XXL 112 94 82 40 60 1inch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt набоја на сликатаПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем...

2017 пролет и лято жените новата висока талия нишката се шие с мъниста рокля черно лале др мода игли пискюл рокля wj192

47.41 -22 % BGN 37.00

ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Половината Биста cm cm cm cm cm S 84 45 36 68 84 М 85 46 37 72 88 L 86 47 38 76 92 XL 87 48 39 80 96 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Жените секси рокля 2018 Зима Пролет нови тежки пайети V шията е тънка талия нощен клуб рокля за дами, вечерни рокли

97.15 -20 % BGN 78.00

S рамо 38cm биста 92cm половината 76cm долго 76cmМ рамо 39cm биста 96cm половината 80см долго 77cmS рамо 38cm биста 92cm половината 76cm долго 76cmМ рамо 39cm биста 96cm половината 80см долго 77cm

2018 Лятна мода марка женска риза стил шарени рокля дамски висока талия е тънка красива рокля wj1899 с колан

55.74 -23 % BGN 43.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm S 95 46 35 84 М 96 47 36 88 L 97 48 37 92 XL 98 49 38 96 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Нов V-образно деколте, червено дантелено жената рокля лятна рокля 2018 Vestido De Феста Украйна риза вечерни рокли Kleider Damen Jurken 887977

55.31 -17 % BGN 46.00

Нови V деколте, Црвена Чипка се Облекуваат Жените Летен Фустан 2017 Vestido Де Феста Украина Кошула Партија Фустани Kleider Damen Jurken 887977

UsualYeah Пролет жени с дълъг ръкав Flare ръкав каре къси рокли ежедневни Vestidos синьо, розово S M L XL

32.26 -29 % BGN 23.00

Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина На Рамо Биста Должина На РакавS 38 61 96 89М 39 100 62 90L 40 104 63 91XL 41 108 64 92(1cm=0.3937 инчи) [ 23cm неточноста е нормално ]Ве молиме Проверете мерењето пред да нарачате , ви благодариме! @[email protected]За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта...

Кандис Елза женствена рокля дигитален печат на Едро плиссированная син печат навес Skd-1296

32.00 -19 % BGN 26.00

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

Solid Long sleeve Cotton Midi Long Dress Women Chinese Vintage style Губим Casual Dress есен пролет Robe Femme Vestidos B190

46.51 -25 % BGN 35.00

Гроздобер плоштадот вратот долг ракав midiдолг фустанAnswer : ___________________________ Note : не густа ткаенинаМатеријал : памукБоја : бела, розова, темно сиваГолемина : една големина Големина Должина Рамо Биста Полите Ракав должина со рамо Една големина 119 112 150 56Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.