• Новинка
Винтидж Цветни Печатни Чешки Макси Рокли Са Жени С Дълъг Ръкав Секси Plunge Deep V Образно Деколте Split Front Fashion Long Party Dresses 2017

Винтидж Цветни Печатни Чешки Макси Рокли Са Жени С Дълъг Ръкав Секси Plunge Deep V Образно Деколте Split Front Fashion Long Party Dresses 2017

резултат:
BGN 53.20
BGN 29.00 -45 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
търговска марка:
Doyerl
Материал:
Полиестер, Ликра
Стил:
Плаж
Силует:
Хетеро
Вид На Модела:
С щампи
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Няма
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Стил Ръкави:
Редовен
Талия:
Империя
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Сезон:
Есен
Пол:
Жени
Сезон:
Есен, Зима
Подходящ за:
Жена, Дама, Мис, Дами, Жени
Случай:
Плаж, Празник, Парти, Клуб
Стил:
Елегантен, Модерен, Секси
Размер:
S - 3XL
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Ключови думи:
Богемное Макси Рокля, Дълги Вечерни Рокли

Избор на купувачи

2018 Ново Записване Цветна Бродерия Пайети Окото Мини Рокли Рокля За Коктейл Партита Жените See Through O Образно Деколте Party Dress Vestidos

51.20 -4 % BGN 49.00

Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека Ако сакате да развиваат нови модели, pls контактирајте со нас или да испратите слики на нас.2018 Нови Пристигнување Флорални Везови Sequin Мрежа Мини Фустани Коктел Партија Се Облекуваат Жените Гледаат Низ О Вратот Партија Се Облекуваат VestidosГолемина (CM) Рамо Биста Половината Хип Фустан ДолжинаS 32 72 90 58 66 76 90 84М 33 76 94 62 70 80 94 86L 34 80 98 66 74 84 98 88Забелешка : на следете ги фотографиите е моделот носи вистинскиот фустан да се земе слики : Забелешки : Ве молиме да забележите дека овој стил се должи на решетката ткаенина материјал во предната страна со sequin...

KANCOOLD dress high quality sexy Summer Vintage Boho Mini Dress Evening Party Beach Print цветни рокли жени mar13

24.77 -35 % BGN 16.00

Женска Лето Гроздобер Boho Мини Макси Вечер Партија Плажа Цветни ФустанОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : ПолиестерДекорација : НикојОблека Должина : МиниШаблон Тип : ПечатењеSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : O ДеколтеДолжина На Ракав : НикојТежина : 100120g(SXL)Пакетот вклучува : 1 PC ФустанМодели на реалниот објект може да има малку поинаков од моделот Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S Биста : 84cm / 33.0" Должина : 79cm / 31.1" Азија Големина : M Биста : 90cm / 35.4" Должина : 80см / 31.5" Азија Големина : L Биста : 96cm / 37.8" Должина : 81cm / 31.8" Азија Големина : XL Биста : 102cm / 40.1" Должина : 82cm / 32.2"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Мода Sexy Women Ladies Evening Party Dress Off Shoulder Слаш Neck Sheath Black Ruched High Waist Mini Dress Size S/M/L

BGN 17.58

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода лето облечиСтил : Секси ЖЕНИ Bodycon фустан Материјал : ВенецијанскиПакет се вклучени : 1x фустанГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Колковите cm) Должина(cm) S 68 46 74 66 86 68 M 80 68 78 70 90 69 L 1012 810 82 74 94 70Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Преглед :

жените голям размер елегантна дантела, бродерия шифон дълга рокля Лято тънък 5XL плюс размер Bodycon рокли голям е размерът на партията секси рокля

63.92 -30 % BGN 45.00

Големина Должина Биста Половината Треба да тежина cm cm cm cm cm S / / / / / У / / / / / Л 131.5 92 75 37 100115 XL 133 98 81 39 115135 2 XL 134.5 104 87 41 135155 3 XL 136 110 93 43 155175 4 XL 137.5 116 99 45 175195 5 XL 139 105 122 47 195215"Ве молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 Инчен

2018 Пролет Реколта Джинсовое Рокля С Дълъг Ръкав Есен Дамски Дънки С Цип Бродерия Висока Талия И Дължина До Коляното Рокля Тъмно Синьо

56.70 -29 % BGN 40.00

2018 Пролет Гроздобер Тексас Фустан Долги Ракави Есен Жените Фармерки Патент Везови Висока Половината Коленото Должина Фустан Во Темно СинаДетали за производот Материјал : памук+ТексасГолемина : S, M, L,XL,XXL Долг Ракавмалку се водатБоја : синаСезона : Летни, Пролет, ЕсенГолемина Информации Големина Биста CM / Инчен Должина CM Рамо CM Половината СМ Ракави CM S 82 CM / 32.28" 82 CM 36 CM 70 CM 57 CM М 86 CM / 33.85" 83 CM 37 CM 74cm 58 CM L 90 CM / 35.43" 84 CM 38 CM 78cm 59 CM XL 94 CM / 37.0" 85 CM 39 CM 82cm 60 CM 2 XL 100 CM / 39.37" 86 CM 40 CM 86cm 61 CMВе молиме видете ја големината на Табелата пред вашиот ordrer.

JOGTUME Camo Vintage Dresses ръкави 2017 летни дамски зелени камуфляжные винтидж рокли, Рокли за продажба плюс размер (XS-4XL)

60.14 -29 % BGN 43.00

Amoyblue КаверГроздобер Фустани без Ракави 2017 Лето Жените Зелена Маскирна Гроздобер Наметки Фустани за Продажба Плус Големина (XS4 XL)

2018 High-end нови пролетни и есенни модели дамски корея висока талия и дълга рокля Чар, темперамент шарени рокля TB1857

78.08 -30 % BGN 55.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 37 14.57 96 37.80 112 44.09 56 22.05 L 38 14.96 100 39.37 113 44.49 57 22.44 XL 39 15.35 104 40.94 114 44.88 58 22.83 2 XL 40 15.75 108 42.52 115 45.28 59 23.23 3 XL 41 16.14 и делови 112 44.09 116 45.67 60 23.62 4 XL 42 16.54 116 45.67 117 46.06 61 24.02 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Hot 2017 Vintage Fashion Boho Women Summer Sleeveless Beach Printed Short Mini Dress Wholesale DropshippingJuly0727

17.15 -36 % BGN 11.00

Гроздобер Boho Жените Лето Без Ракави Плажа Печатени Кратко Мини ФустанЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.Спецификации : Пол : ЖенитеПоловината : ПриродниФустани Должина : Над Коленото,МиниСилуета : АЛинијаДеколте : O ДеколтеДолжина На Ракав : Без РакавиДекорација : НикојSleeve Стил : РедовнаШаблон Тип : ПечатениСтил : СексиМатеријал : ChiffonПакетот вклучува : 1 PC ФустанЗабелешка : Бидејќи ткаенина намалување, цвет Locatio може да не е ист со слика.Големина Детали : Големина : XXL Биста : 102cm / 40.2" Должина : 78cm / 30.7" Големина : XXXL Биста : 108cm / 42.5" Должина : 79cm / 31.1"

2017 горещи продажба накъдрен слаш врата женствена рокля летен стил с пеперуда на рамото ръкав рокли шарени мини рокля July0727

26.69 -33 % BGN 18.00

2017 ТОПЛА Продажба Возбудува коса црта вратот жените се облекуваат Лето стил исклучување рамо Пеперутка Ракав фустани Шарени мини фустанКарактеристики : 1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење2.Печатење и Цветни дизајн се направи повеќе привлечна3.Исклучување рамо фустан одговараат за шопинг ,плажа3.Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Информација за производот : Сезона : Летни,ПролетПол : ЖенитеПовод : Случајни,Партија,ПлажаМатеријал : Памук мешавинаШаблон Тип : ПечатениСтил : Случајни,СексиДолжина на ракав : Три кварталЈака : Исклучување На РамоФустан должина : Над коленото,МиниОдговара : Одговара на сличен легален начин да го големинаДебелина : СтандардКако да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија СуваОна што ќе добиете за : 1*Жените се облекуваатAnswer : ___________________________ Note : Модели на реални точка може да се малку различни од фотоГолемина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : S Биста : 118cm / 46.6" Ракав : 30cm / 11.8" Должина : 67cm / 26.4" Големина : M Биста : 122cm / 48.0" Ракав : 31cm / 12.2" Должина : 68cm / 26.8" Големина : L Биста : 126cm / 49.6" Ракав : 32cm / 12.6" Должина : 69cm / 27.2" Големина : XL Биста : 130cm / 51.2" Ракав : 33cm / 13.0" Должина : 70cm / 297.6" N ote : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

Продажба на едро 2018 Нова рокля в няколко цвята выдалбливают участък плътно мода луксозен коктейл бандажное рокля (H1708)

60.80 -8 % BGN 56.00

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

Цветен принт vintage women summer dress 2017 губим casual short sleeve plus size cotton linen midi dress for female

49.74 -48 % BGN 26.00

Цветни печати гроздобер жените летен фустан 2017 нови пристигнување лабава повик краток ракав плус големина памук, лен midi фустан за женски!Ве молиме имајте во предвид : Кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме!големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 98 98 21.5 37 L 102 99 22 38 XL 106 100 22.5 39 XXL 110 101 23 40Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 13cm различни ,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

2018 лятото женствена рокля за дамите с къс ръкав жени богемное рокля черно червена дълга рокля с V-образно деколте свободен стил на женски Vestidos

54.29 -45 % BGN 30.00

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 88 120 36 L 92 121 37 XL 96 122 38 2 XL 100 123 39 3 XL 104 124 40 4 XL 108 125 41 5 XL 112 126 42 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Японски Mori Момиче Robe Vintage Бохемска Retro Rockabilly Цвете Хипи Бяла Дантела Памук Бельо На Една Кука Жени Лятна Плажна Рокля

80.00 -49 % BGN 41.00

2875360345593149 подолу ставка 50% попуст на продажба, цел наскоро парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче облека moulante dashiki фустан vestidos mujer 2016 година zomer jurken 2016 година облека femme ete 2016 година vestidos cortos облека dentelle женска облека jurkjes облека ete vestidos verano 2016 година облека femme ete boho се облекува женска летни фустани 2016 година лето рокабили фустан шарени облека завој фустан vestidos largos де verano tunique femme секојдневен фустан наметка longue лето макси фустан макси фустани лето плажа облечи автопортрет секси фустан на плажа облечи облека courte бел фустан на ким kardashian облечи vestidos де verano жените се облекуваат vetement femme женска секси фустани партија ноќен клуб фустан зима облекуваат за статистика фустан chiffon фустан жена фустан лето облека jurken damen kleider облека dames kleding краток фустан дами фустани цвет облека облечи женска фустани исклучување рамо макси цветни фустан клуб фустан наметка де соаре courte tunika капчиња се облекуваат во црнобел фустан хипи dames jurken vestido гроздобер тексас фустан жените се облекуваат летото 2016 година летен фустан бохемски фустан лен фустан jurk долго лето облечи т маица, фустан elb?se облека longue femme bodycon облечи фустан лето vestidos летни фустани бела чипка фустан vestiti плус големина на облека 6xl завој кожа фустан секојдневен фустани за жена 2016 година фустани backless облечи фустан плус големина abiti innamorata jurken 2016 година хипи boho се облекуваат жените tunique макси фустан жена се облекуваат за партијата облечи фустан во боја на облека секси црвен фустан vestidos femininos нова жена фустани 2016 година лето цветни печати фустан vestido секојдневен polka точка фустан од чипка фустан летен фустан 2016 година плус големина фустан фармерки фустан, маица, фустан sequin облечи викторија бекам се облекуваат партија фустани свила фустани жените молив фустан туника bodycon skater фустан ретро фустан gece elbisesi облека ete 2016 година џемпер облека elbise vestiti дона облека гранде taille vestido bayan elbise мини фустан автопортрет фустан pin up abiti дона vestido inverno saida praia de plsize црн фустан gagaopt голема големина рокабили лето се облекуваат жените, етничките фустан за љубовта и лимони лето долг фустан евтина облека кина 2 парче сет жени жени летен фустан летото 2016 година плажа 50тите фустан спорт фустан памук фустан mujer boho плус големина жените облека облека femme жените фустани vestido renda тексас лабава облека индискиот фустан бохемски жените плажа облечи kylie jenner kleider корејски облекуваат tshirt фустан долг фустан vestidos de феста завој облечи славна личност фустани vestidos де феста curto лолита фустан uzun elbise harajuku секојдневен vestido де феста 5xl одблесокот се облекуваат жените две парче облека vestidos долго облека жолт фустан капчиња долго макси фустан plaid ким kardashian 2016 година тексас фустан жените лето abbigliamento дона две парче облека за работа фустан kleid 2016 година фустан долг ракав фустан исклучување рамо фустан од свила 2016 година гроздобер облечи гроздобер midi фустан лен sundress златен фустан vestito дона strapless се облекуваат жените макси фустан тексас фустани жените vestido фармерки фустан од чипка roupas фламинго готски фустан заврши облечи фустан chiffon памук макси фустан лето облека за жени vestido longo vestido largo пром фустан долго фустани везови панк boho облека облека гроздобер секси фустани moda mujer ropa mujer жените се облекуваат 2016 година vestidos longos велур синиот фустан пролет фустан roupas feminina resmi gece elbisesi фустан партија вечер домот roupa feminina vestido де renda евтина облека кина елегантен фустан vestido де феста curto abiye фустан 2016 година пистата лолита вечер фустан секси украина вечер партија готски vestido curto пром фустани vestido де феста долго ретро чипка mori девојка долар цена пистата фустан корејски vestidos де renda vestido феста розова розев фустан бренд sevgili elbiseleri американски облека свадба фустан долг ракав макси фустан онлајн продавница за облека зелен фустан бал две парче сет gatsby се облекуваат симпатична dashiki влакно jurk vestidos cortos облека секси облека ete облека courte облека blanche долг ракав polka точка облека dentelle vestidos verano секојдневен sommerkleid dames kleding vestidos де verano облека femme ete vestidos playa de tunika бесплатен превозот дама tunique femme секси индискиот секси клуб облека longue облека moulante плажа plaj elbiseleri макси jurk облека longue femme dashiki цртан филм jurkjes макси плус големина vestidos largos де verano флорални макси секси работа бохемски мини чипка облека longue femme ete бела чипка vestido largo дами рокабили vestido verano канцеларија tshirt ким kardashian облека гроздобер облека за zomer jurken сомот лабава vestidos де invierno облека за жена lange jurken макси долга црна peplum лен jurken долга кошула vestidos плажа краток плус големина на облека dames jurken т кошула плус големина макси sunes кожа vestido encaje долга црвена чипка завој облека femme секојдневен завој славна личност mujer тексас плус големина vestiti дона жена розова туника vestido плус големина плажа шарени vestido фармерки feminino кошула bodycon молив vestidos bodycon партија skater ретро рокабили boho 2 парче сет симпатична дами бели цвеќиња moda mujer jurken кејт мидлтон спорт elbise секси партија ноќен клуб плажа jurk автопортрет сонцето vetement femme mori девојка завој плус големина boho фармерки флорални облека плус големина автопортрет kleider сомер boho облека две парче свила ropa mujer долг ракав макси пистата висок квалитет на тексас vestido феста kawaii готски цвет чипка облека мрежа секси chiffon vestidos долго sequin две парче сет tunique kleid abbigliamento дона tuniek vestido 6xl исклучување рамо памук 7xl пурпурна тексас клуб 5xl лолита облека сина заврши vestido долго секојдневен облека ete облека гроздобер етничка исклучување рамо панк kylie jenner pin up бохемски две парче свила латекс партија плус големина vestido фармерки abiti дона vestidos largos де fiesta mujer vestidos де inverno тексас домот памук макси голема големина везови хипи midi вечер партија облека vestiti ким kardashian vestido renda.

Най-добрите продажба на Секси шарени печат каишка жени дълга рокля директни Дамски Ежедневни макси рокля

30.66 -5 % BGN 29.00

Топ Продажба на Секси Шарени печатење Рака Жените Долг Фустан Права на Жените Секојдневен Макси ФустанТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо, (кога вашата нарачка износ се Исполнат Нашите Барања)ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

2017 Жените Секси V Образно Деколте Без Ръкави Bodycon Party Dress Evening Плетене На Една Кука Дантела Клуб Кратко Мини Черна Рокля

10.21 -22 % BGN 8.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Dream Vine Секси White Off Shoulder бродерия с флорални глезена дължина рокли за жени летни ръкави на облегалката на плажа сарафан хавлия

BGN 63.98

Големина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436М889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Една Големина889335"37"6626"929736"38"8103840"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."Кога ќе ја Прими стоката,Ако сте задоволни, се надевам дека ќе може да ни даде на сите петѕвезда повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации...

На коледа жените нов Пристигане 2017 Червен високо качество вискоза с дълъг ръкав Bodycon Dress дълбоко v-образно деколте, Секси Bandage Party Dress Vestidos

71.49 -57 % BGN 31.00

Answer : ___________________________ Note : 1.мерењето на големината на табелата се за тело rahter од облека.2 .Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Jocoo Jolee Casual off Shoulder Long Dress for Lady Office Style The Clairvoyance with Ruffles Shawl Design Party Dress 2018

32.18 -32 % BGN 22.00

Азија Големина M L XL XXL НАС / CA Големина 2 / 4 6 / 8 10 / 12 14 / 16 велика БРИТАНИЈА Големина 6 / 8 10 / 12 14 / 16 18 / 20 ЕУ големина 32 / 34 36 / 38 40 / 42 42 / 44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 104 40.94 106 41.73 108 42.52 110 43.31 Половината 64 25.20 67 26.38 70 27.56 73 28.74 Рамо 38 14.96 39 15.35 40 15.75 41 16.14 и делови Должина 109 42.91 110 43.31 111 43.70 112 44.09

Безплатна доставка 2015 нов летен стил жените стари люлки рокабили рокля ретро 50-те обличам

43.18 -10 % BGN 39.00

Weclome на нашите Jinjiang облека co.,ltdНие сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s_3xl,секси корсет S_8 XL, секси порибување, wetlook латекс catsuit, секси чевли, деца носии,латекс облека за 15 години во Кина.Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400 работнициза костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.Ние ќе бидемеможе да се обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсетза многу бренд на компанијата...

HCBLESS 2018 нов дамски прашка дълбоко V Halter женствена рокля с дълъг тънък лук плажна рокля

28.00 -14 % BGN 24.00

Боја : Црна , БелаГолемина : S, M, LИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нов женски мюсюлмански рокля Малайзия hot spell color full long dresses robes lady o neck long sleeve stripe decor very губим M-XL

59.18 -12 % BGN 52.00

Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

2018 New Spring Autumn Women Dresses Large Size Art Retro V Образно Деколте И Дълъг Ръкав, Памучни Рокля Линия Casual White Blue Vestidos Q04

71.84 -48 % BGN 37.00

.Големина на Информациски(Единица : cm)Големина на Табелата(cm) : 1cm= 0.40 инченГолеминаДолжинаБистаРамоSleeveМ981`023853L991063954XL10011040552 XL1011144056Becauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување,Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети...

2018 ново есента рокля плюс размер дрехи женствена рокля Лоскутная туника работа за офис парти Fit Dress AU00628

43.20 -24 % BGN 33.00

Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(см) на Колкот (cm) S 34.5 82 66 94 7585 М 35.5 87 71 95.5 8590 L Е 36,5 92 76 97 90100 XL 37.5 97 81 98.5 96107 XXL 38.5 102 86 100 100114 XXXL 39.5 107 91 101.5 106121 Една Големина Моделот на големината S.Модел Профил : висина : 173cm / 5'8" , биста : 89cm / 35" , половината : 60cm / 24" , хип : 90cm / 35"

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.