• Новинка
2017 горещи продажба накъдрен слаш врата женствена рокля летен стил с пеперуда на рамото ръкав рокли шарени мини рокля July0727

2017 горещи продажба накъдрен слаш врата женствена рокля летен стил с пеперуда на рамото ръкав рокли шарени мини рокля July0727

резултат:
BGN 26.69
BGN 18.00 -33 %

Брой продукти
Налично

2017 ТОПЛА Продажба Возбудува коса црта вратот жените се облекуваат Лето стил исклучување рамо Пеперутка Ракав фустани Шарени мини фустан
Карактеристики :
1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење
2.Печатење и Цветни дизајн се направи повеќе привлечна
3.Исклучување рамо фустан одговараат за шопинг ,плажа
3.Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!
Информација за производот :
Сезона : Летни,Пролет
Пол : Жените
Повод : Случајни,Партија,Плажа
Материјал : Памук мешавина
Шаблон Тип : Печатени
Стил : Случајни,Секси
Должина на ракав : Три квартал
Јака : Исклучување На Рамо
Фустан должина : Над коленото,Мини
Одговара : Одговара на сличен легален начин да го големина
Дебелина : Стандард
Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува
Она што ќе добиете за : 1*Жените се облекуваат
Answer : ___________________________ Note : Модели на реални точка може да се малку различни од фото
Големина на Табелата(Единица : cm/инчен) Големина : S Биста : 118cm/46.6" Ракав : 30cm/11.8" Должина : 67cm/26.4" Големина : M Биста : 122cm/48.0" Ракав : 31cm/12.2" Должина : 68cm/26.8" Големина : L Биста : 126cm/49.6" Ракав : 32cm/12.6" Должина : 69cm/27.2" Големина : XL Биста : 130cm/51.2" Ракав : 33cm/13.0" Должина : 70cm/297.6" N ote :
-Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
- Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел. Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
КАНКУЛД
Пол:
Жени
Отвор на вратата:
Нарежете врата
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти
Стил Ръкави:
Без презрамки
Сезон:
Лято
Материал:
Памук
Номер На Модела:
Секси жени V-образно деколте еластична превръзка участък коктейл парти Bodycon молив Рокля
Украса:
Няма
Вид На Модела:
С щампи
Стил:
Сладки
Талия:
Натурални

Избор на купувачи

JOGTUME Camo Vintage Dresses ръкави 2017 летни дамски зелени камуфляжные винтидж рокли, Рокли за продажба плюс размер (XS-4XL)

60.14 -29 % BGN 43.00

Amoyblue КаверГроздобер Фустани без Ракави 2017 Лето Жените Зелена Маскирна Гроздобер Наметки Фустани за Продажба Плус Големина (XS4 XL)

2018 лятото женствена рокля за дамите с къс ръкав жени богемное рокля черно червена дълга рокля с V-образно деколте свободен стил на женски Vestidos

54.29 -45 % BGN 30.00

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 88 120 36 L 92 121 37 XL 96 122 38 2 XL 100 123 39 3 XL 104 124 40 4 XL 108 125 41 5 XL 112 126 42 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

2018 High-end нови пролетни и есенни модели дамски корея висока талия и дълга рокля Чар, темперамент шарени рокля TB1857

78.08 -30 % BGN 55.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 37 14.57 96 37.80 112 44.09 56 22.05 L 38 14.96 100 39.37 113 44.49 57 22.44 XL 39 15.35 104 40.94 114 44.88 58 22.83 2 XL 40 15.75 108 42.52 115 45.28 59 23.23 3 XL 41 16.14 и делови 112 44.09 116 45.67 60 23.62 4 XL 42 16.54 116 45.67 117 46.06 61 24.02 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Нова дамска жилетка без ръкави рокля от висок клас участък култивира морал контрастен цвят на печатното рокля големи ярды

88.00 -8 % BGN 81.00

Состојки : 100% СВИЛА ЏЕРСИ (состојка етикети) во вид на ткаенини се направени од млеко свила и памук мешавина водат поврзана ткаенини...

Dream Vine Секси White Off Shoulder бродерия с флорални глезена дължина рокли за жени летни ръкави на облегалката на плажа сарафан хавлия

BGN 63.98

Големина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436М889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Една Големина889335"37"6626"929736"38"8103840"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."Кога ќе ја Прими стоката,Ако сте задоволни, се надевам дека ќе може да ни даде на сите петѕвезда повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации...

Hugcitar с дълъг ръкав мрежа see-through paychwork bodycon секси lace up dress 2018 women solid high neck bandage fashion dress

22.66 -38 % BGN 14.00

Големина Биста Рамо Должина на Ракав cm cm cm cmS 6884 34 56 82М 7288 35 57 84 L 7692 36 58 86 Забелешка: 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

2018 Ново Записване Цветна Бродерия Пайети Окото Мини Рокли Рокля За Коктейл Партита Жените See Through O Образно Деколте Party Dress Vestidos

51.20 -4 % BGN 49.00

Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека Ако сакате да развиваат нови модели, pls контактирајте со нас или да испратите слики на нас.2018 Нови Пристигнување Флорални Везови Sequin Мрежа Мини Фустани Коктел Партија Се Облекуваат Жените Гледаат Низ О Вратот Партија Се Облекуваат VestidosГолемина (CM) Рамо Биста Половината Хип Фустан ДолжинаS 32 72 90 58 66 76 90 84М 33 76 94 62 70 80 94 86L 34 80 98 66 74 84 98 88Забелешка : на следете ги фотографиите е моделот носи вистинскиот фустан да се земе слики : Забелешки : Ве молиме да забележите дека овој стил се должи на решетката ткаенина материјал во предната страна со sequin...

Жените плюс размер на мазнини мм, ежедневна мода, стил 2017 Жени макси стил риза страна Сплит рокля XL-5XL B68

79.98 -49 % BGN 41.00

Име на производ : Жените Плус Големина Масти mm Секојдневен моден Стил 2017 Жените Плус Големина Стил Кошула Страна Сплит Фустан XL5 XL B68

жените голям размер елегантна дантела, бродерия шифон дълга рокля Лято тънък 5XL плюс размер Bodycon рокли голям е размерът на партията секси рокля

63.92 -30 % BGN 45.00

Големина Должина Биста Половината Треба да тежина cm cm cm cm cm S / / / / / У / / / / / Л 131.5 92 75 37 100115 XL 133 98 81 39 115135 2 XL 134.5 104 87 41 135155 3 XL 136 110 93 43 155175 4 XL 137.5 116 99 45 175195 5 XL 139 105 122 47 195215"Ве молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 Инчен

2018 ново есента рокля плюс размер дрехи женствена рокля Лоскутная туника работа за офис парти Fit Dress AU00628

43.20 -24 % BGN 33.00

Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(см) на Колкот (cm) S 34.5 82 66 94 7585 М 35.5 87 71 95.5 8590 L Е 36,5 92 76 97 90100 XL 37.5 97 81 98.5 96107 XXL 38.5 102 86 100 100114 XXXL 39.5 107 91 101.5 106121 Една Големина Моделот на големината S.Модел Профил : висина : 173cm / 5'8" , биста : 89cm / 35" , половината : 60cm / 24" , хип : 90cm / 35"

Японски Mori Момиче Robe Vintage Бохемска Retro Rockabilly Цвете Хипи Бяла Дантела Памук Бельо На Една Кука Жени Лятна Плажна Рокля

80.00 -49 % BGN 41.00

2875360345593149 подолу ставка 50% попуст на продажба, цел наскоро парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче облека moulante dashiki фустан vestidos mujer 2016 година zomer jurken 2016 година облека femme ete 2016 година vestidos cortos облека dentelle женска облека jurkjes облека ete vestidos verano 2016 година облека femme ete boho се облекува женска летни фустани 2016 година лето рокабили фустан шарени облека завој фустан vestidos largos де verano tunique femme секојдневен фустан наметка longue лето макси фустан макси фустани лето плажа облечи автопортрет секси фустан на плажа облечи облека courte бел фустан на ким kardashian облечи vestidos де verano жените се облекуваат vetement femme женска секси фустани партија ноќен клуб фустан зима облекуваат за статистика фустан chiffon фустан жена фустан лето облека jurken damen kleider облека dames kleding краток фустан дами фустани цвет облека облечи женска фустани исклучување рамо макси цветни фустан клуб фустан наметка де соаре courte tunika капчиња се облекуваат во црнобел фустан хипи dames jurken vestido гроздобер тексас фустан жените се облекуваат летото 2016 година летен фустан бохемски фустан лен фустан jurk долго лето облечи т маица, фустан elb?se облека longue femme bodycon облечи фустан лето vestidos летни фустани бела чипка фустан vestiti плус големина на облека 6xl завој кожа фустан секојдневен фустани за жена 2016 година фустани backless облечи фустан плус големина abiti innamorata jurken 2016 година хипи boho се облекуваат жените tunique макси фустан жена се облекуваат за партијата облечи фустан во боја на облека секси црвен фустан vestidos femininos нова жена фустани 2016 година лето цветни печати фустан vestido секојдневен polka точка фустан од чипка фустан летен фустан 2016 година плус големина фустан фармерки фустан, маица, фустан sequin облечи викторија бекам се облекуваат партија фустани свила фустани жените молив фустан туника bodycon skater фустан ретро фустан gece elbisesi облека ete 2016 година џемпер облека elbise vestiti дона облека гранде taille vestido bayan elbise мини фустан автопортрет фустан pin up abiti дона vestido inverno saida praia de plsize црн фустан gagaopt голема големина рокабили лето се облекуваат жените, етничките фустан за љубовта и лимони лето долг фустан евтина облека кина 2 парче сет жени жени летен фустан летото 2016 година плажа 50тите фустан спорт фустан памук фустан mujer boho плус големина жените облека облека femme жените фустани vestido renda тексас лабава облека индискиот фустан бохемски жените плажа облечи kylie jenner kleider корејски облекуваат tshirt фустан долг фустан vestidos de феста завој облечи славна личност фустани vestidos де феста curto лолита фустан uzun elbise harajuku секојдневен vestido де феста 5xl одблесокот се облекуваат жените две парче облека vestidos долго облека жолт фустан капчиња долго макси фустан plaid ким kardashian 2016 година тексас фустан жените лето abbigliamento дона две парче облека за работа фустан kleid 2016 година фустан долг ракав фустан исклучување рамо фустан од свила 2016 година гроздобер облечи гроздобер midi фустан лен sundress златен фустан vestito дона strapless се облекуваат жените макси фустан тексас фустани жените vestido фармерки фустан од чипка roupas фламинго готски фустан заврши облечи фустан chiffon памук макси фустан лето облека за жени vestido longo vestido largo пром фустан долго фустани везови панк boho облека облека гроздобер секси фустани moda mujer ropa mujer жените се облекуваат 2016 година vestidos longos велур синиот фустан пролет фустан roupas feminina resmi gece elbisesi фустан партија вечер домот roupa feminina vestido де renda евтина облека кина елегантен фустан vestido де феста curto abiye фустан 2016 година пистата лолита вечер фустан секси украина вечер партија готски vestido curto пром фустани vestido де феста долго ретро чипка mori девојка долар цена пистата фустан корејски vestidos де renda vestido феста розова розев фустан бренд sevgili elbiseleri американски облека свадба фустан долг ракав макси фустан онлајн продавница за облека зелен фустан бал две парче сет gatsby се облекуваат симпатична dashiki влакно jurk vestidos cortos облека секси облека ete облека courte облека blanche долг ракав polka точка облека dentelle vestidos verano секојдневен sommerkleid dames kleding vestidos де verano облека femme ete vestidos playa de tunika бесплатен превозот дама tunique femme секси индискиот секси клуб облека longue облека moulante плажа plaj elbiseleri макси jurk облека longue femme dashiki цртан филм jurkjes макси плус големина vestidos largos де verano флорални макси секси работа бохемски мини чипка облека longue femme ete бела чипка vestido largo дами рокабили vestido verano канцеларија tshirt ким kardashian облека гроздобер облека за zomer jurken сомот лабава vestidos де invierno облека за жена lange jurken макси долга црна peplum лен jurken долга кошула vestidos плажа краток плус големина на облека dames jurken т кошула плус големина макси sunes кожа vestido encaje долга црвена чипка завој облека femme секојдневен завој славна личност mujer тексас плус големина vestiti дона жена розова туника vestido плус големина плажа шарени vestido фармерки feminino кошула bodycon молив vestidos bodycon партија skater ретро рокабили boho 2 парче сет симпатична дами бели цвеќиња moda mujer jurken кејт мидлтон спорт elbise секси партија ноќен клуб плажа jurk автопортрет сонцето vetement femme mori девојка завој плус големина boho фармерки флорални облека плус големина автопортрет kleider сомер boho облека две парче свила ropa mujer долг ракав макси пистата висок квалитет на тексас vestido феста kawaii готски цвет чипка облека мрежа секси chiffon vestidos долго sequin две парче сет tunique kleid abbigliamento дона tuniek vestido 6xl исклучување рамо памук 7xl пурпурна тексас клуб 5xl лолита облека сина заврши vestido долго секојдневен облека ete облека гроздобер етничка исклучување рамо панк kylie jenner pin up бохемски две парче свила латекс партија плус големина vestido фармерки abiti дона vestidos largos де fiesta mujer vestidos де inverno тексас домот памук макси голема големина везови хипи midi вечер партија облека vestiti ким kardashian vestido renda.

На коледа жените нов Пристигане 2017 Червен високо качество вискоза с дълъг ръкав Bodycon Dress дълбоко v-образно деколте, Секси Bandage Party Dress Vestidos

71.49 -57 % BGN 31.00

Answer : ___________________________ Note : 1.мерењето на големината на табелата се за тело rahter од облека.2 .Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Пролет Есен Ежедневното Сладка Рокля Дамски Дрехи Карирани Модел Еластичен Колан Дървена Бутон С Дълъг Ръкав, Дамски Памучни Рокли K012

42.54 -25 % BGN 32.00

Пакетот имаат само еден фустанl ength : 81cmбиста : 98cmполовината : 102cmрамо : 39cms leeve : 56cmВе молиме погледнете го подолу детали големина информации пред цел.Прирачник за мерење може да постои мала разлика...

2017 Жените Секси V Образно Деколте Без Ръкави Bodycon Party Dress Evening Плетене На Една Кука Дантела Клуб Кратко Мини Черна Рокля

10.21 -22 % BGN 8.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Секси v образно деколте пристрастие каишка облегалката еластична превръзка мини рокля на жената слаб плаж накъдрен рокля 2018 лятна рокля bodycon vestido червен

40.48 -31 % BGN 28.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

KANCOOLD dress high quality sexy Summer Vintage Boho Mini Dress Evening Party Beach Print цветни рокли жени mar13

24.77 -35 % BGN 16.00

Женска Лето Гроздобер Boho Мини Макси Вечер Партија Плажа Цветни ФустанОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : ПолиестерДекорација : НикојОблека Должина : МиниШаблон Тип : ПечатењеSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : O ДеколтеДолжина На Ракав : НикојТежина : 100120g(SXL)Пакетот вклучува : 1 PC ФустанМодели на реалниот објект може да има малку поинаков од моделот Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S Биста : 84cm / 33.0" Должина : 79cm / 31.1" Азија Големина : M Биста : 90cm / 35.4" Должина : 80см / 31.5" Азија Големина : L Биста : 96cm / 37.8" Должина : 81cm / 31.8" Азија Големина : XL Биста : 102cm / 40.1" Должина : 82cm / 32.2"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

2018 Womens Summer Dress Vestidos Елегантен Ретро Принт Цветна Мозайка Ръкави Ежедневни Парти Работа Офис Bodycon Dress

43.18 -35 % BGN 28.00

2016 Година Женска Летен Фустан Vestidos Домот Гроздобер Печати Флорални Комбинација Ракави Секојдневен Партија Работа Канцеларија Bodycon Dress PlГолеминаСпецификации : 100% Сосема Нов.Материјал : Памук+Полиестер+SpandexБоја : Розова, Жолта, Црвена, Црна, Темно Сина, Светло Виолетова, Црвена РозаГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XLПол : ЖенитеСтил : РаботаСилуета : ОбвивкаДолжина На Ракав : Без РакавиПоловината : ПриродниФустани Должина : Коленото ДолжинаСезона : ЛетниПакет се вклучени : 1x Жените се ОблекуваатГолемина Детали : Големина : ве Молиме имајте во предвид овде е Азија Големина, ве молиме да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник measuremkent, ви благодариме.(1cm=0.39 инчи)Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.