• Новинка
Секси Slim Beach Dress Vestidos Robe 2018 Летни Рокли Без Гръб Seaside Dress Open Back Women Solid Color

Секси Slim Beach Dress Vestidos Robe 2018 Летни Рокли Без Гръб Seaside Dress Open Back Women Solid Color

резултат:
BGN 25.42
BGN 22.00 -13 %

Брой продукти
Налично


Секси Ракави Тенок Плажа Облечи Vestidos Облека 2018 Летни Фустани Backless Море Фустан Со Отворен Грб Жените Солидна Боја
Денот на благодарноста повратни информации стари и нови клиенти, посебно за продажба на овој производ, посебен дел, директно на производот најниска загуба цена, исклучиво за дренажа се кандидира, не зделка, родителите беа брзо купени up!
Производи вклучуваат : Плажа здолниште
Стоки и материјали : 90%Полиестер, 10%spandex
Производ флексибилност : мека, добра еластичност
Големина : сите, погоден за S, M, L, XL кодот во Сликата
Опис на стоката : Ова е странски класични стилови, бои, различни бои колокација преку нив. Направи твојот живот шарени бои.
Боја за да преовладуваат во вид. За услуги на клиентите на производот фотографии. Боја не е голем квалитет проблем.
добредојдовте на нашиот магазин. КУПИ шест испрати еден слободни. Важна Забелешка Зошто гледам мојата цел боја е во ред? Понекогаш можете да користите e-mail или телефон или таблет проверете ја вашата цел, да се види е погрешна боја, не't worry ова е систем проблем, ние испрати иста боја за да можете со фото модел. Забелешка стандардно, оваа точка ќе се испраќаат преку Кина Пост Оригинални Мал Пакет Плус, w hich е без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина. Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail како превозот метод.
Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL,Aramex). Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.
ДА ДРАГИ КУПУВАЧИ
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Нејзините поевтини, но побавни. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
За било итно цел или се комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност.
Враќање & замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
ЙИРАНШИНИ
Материал:
Полиестер, Ликра,Ланон
Стил:
Секси И Клуб
Силует:
Свободен
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Украса:
Няма
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Стил Ръкави:
Резервоар
Талия:
Натурални
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Сезон:
Лято
Номер На Модела:
Тънка Плажна Рокля
Пол:
Жени
НЯМА.:
Тънка Плажна Рокля Без Ръкави
Стил на модела:
Плътен Цвят
Независимо дали ивица на плъзгане:
Няма стоманена опорна площадки
името на тъкани:
Лейка
Състав плат:
Полиэфирное влакна (Ди Guan)
Съставки тъкан:
90 (%)
Цвят:
Бяло, жълто, розово, червено, черно, лилаво, зелено, синьо, оранжево, червено източване
Основното съдържание на тъканта материал:
81%-90%
Пола:
Бански Костюми Покриват Рокли
Стил:
Приморско Рокля С Отворен Гръб

Избор на купувачи

UWE WONDERLAND New 2018 пролет есен V-образно деколте robe vintage dress Plus size рокли големи размери дамски памучен бельо облекла

67.20 -15 % BGN 57.00

Должина 112cm, биста 134cm, од рамо ракав 62cm, понесете 138 cm, манжетната 24cm Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење (Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)

Пролет и есен нов корейски шевове на дантела дълъг абзац дами самоусъвършенстване тръба ръкави са тънки плътен цвят рокли

64.80 -31 % BGN 45.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Биста водат Половината Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 34 13.39 76 29.92 82 32.28 66 25.98 97 38.19 55 21.65 М 35 13.78 80 31.50 86 33.86 68 26.77 98 38.58 56 22.05 L 36 14.17 84 33.07 90 35.43 70 27.56 99 38.98 57 22.44 XL 37 14.57 88 34.65 94 37.01 72 28.35 100 39.37 58 22.83 XXL 38 14.96 92 36.22 98 38.58 74 29.13 101 39.76 59 23.23 одделение : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Най-добрите продажба на Секси шарени печат каишка жени дълга рокля директни Дамски Ежедневни макси рокля

30.66 -5 % BGN 29.00

Топ Продажба на Секси Шарени печатење Рака Жените Долг Фустан Права на Жените Секојдневен Макси ФустанТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо, (кога вашата нарачка износ се Исполнат Нашите Барања)ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Безплатна доставка 2015 нов летен стил жените стари люлки рокабили рокля ретро 50-те обличам

43.18 -10 % BGN 39.00

Weclome на нашите Jinjiang облека co.,ltdНие сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s_3xl,секси корсет S_8 XL, секси порибување, wetlook латекс catsuit, секси чевли, деца носии,латекс облека за 15 години во Кина.Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400 работнициза костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.Ние ќе бидемеможе да се обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсетза многу бренд на компанијата...

Продажба на едро 2018 Нова рокля в няколко цвята выдалбливают участък плътно мода луксозен коктейл бандажное рокля (H1708)

60.80 -8 % BGN 56.00

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

Oxiuly Womens Casual Work Носете Brief Split Bottom-Елегантни 3/4 Sleeve О-Образно Деколте Bodycon Office Молив Sheath Dress Vestido Feminino

42.54 -34 % BGN 28.00

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што може.Информации за производот Материјал : 35% Полиестер + 60 % Памук + 5% Spandex Боја : зелена,сина Големина : S / M / L / XL / XXL Известување : 100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба. Ова е многу популарна и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчен Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.Нашата ГОЛЕМИНА S M L XL 2 XL НАС 4 6 8 10 12 AU / велика БРИТАНИЈА 8 10 12 14 16 ЕВРА 36 38 40 42 44 Биста (поставени рамен) 81.2 cm 86.3 cm 91.5 cm 96.5 cm 101.6 cm Биста (По рашири) 86.3 cm 91.5 cm 96.5 cm 101.6 cm 106.6 cm Половината (поставени рамен) 66.1 cm 71.1 cm 76.2 cm 81.3 cm 86.3 cm Половината (По рашири) 71.1 cm 76.2 cm 81.3 cm 86.3 cm 91.5 cm Хип ( поставени рамен ) 85.1 cm 90.1 cm 95.2 cm 100.3 cm 105.4 cm Хип (По рашири) 90.1 cm 95.2 cm 100.3 cm 105.4 cm 110.5 см Должина 98 см 99 100 cm cm 101 102 cm cm Рамо Ширина 36 см 36.8 cm 38.3 cm 39.3 cm 40.1 cm ве Молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење.Answer : ___________________________ Note : Сите се облекуваат слика е 100% вистински, Ние се прилагоди на најблиската боја, ако се двоумите, ве молиме контактирајте со нас .

жените голям размер елегантна дантела, бродерия шифон дълга рокля Лято тънък 5XL плюс размер Bodycon рокли голям е размерът на партията секси рокля

63.92 -30 % BGN 45.00

Големина Должина Биста Половината Треба да тежина cm cm cm cm cm S / / / / / У / / / / / Л 131.5 92 75 37 100115 XL 133 98 81 39 115135 2 XL 134.5 104 87 41 135155 3 XL 136 110 93 43 155175 4 XL 137.5 116 99 45 175195 5 XL 139 105 122 47 195215"Ве молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 Инчен

Ново лятно Дамско Джинсовое рокля от плътен цвят с къс ръкав A Line Plus Dress Size Casual Costume Splice Slim Cowboy Dress OKXGNZ A586

52.62 -51 % BGN 26.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина Биста Половината рамо Ракав Buttock S 86 84 / 34 15 / М 87 88 / 35 16 / L 89 92 / 36 17 / XL 91 96 / 37 18 / 2 XL 93 100 / 38 19 / 3 XL 95 104 / 39 20 / 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

2018 лятото женствена рокля за дамите с къс ръкав жени богемное рокля черно червена дълга рокля с V-образно деколте свободен стил на женски Vestidos

54.29 -45 % BGN 30.00

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 88 120 36 L 92 121 37 XL 96 122 38 2 XL 100 123 39 3 XL 104 124 40 4 XL 108 125 41 5 XL 112 126 42 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Нова дамска жилетка без ръкави рокля от висок клас участък култивира морал контрастен цвят на печатното рокля големи ярды

88.00 -8 % BGN 81.00

Состојки : 100% СВИЛА ЏЕРСИ (состојка етикети) во вид на ткаенини се направени од млеко свила и памук мешавина водат поврзана ткаенини...

KANCOOLD dress high quality sexy Summer Vintage Boho Mini Dress Evening Party Beach Print цветни рокли жени mar13

24.77 -35 % BGN 16.00

Женска Лето Гроздобер Boho Мини Макси Вечер Партија Плажа Цветни ФустанОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : ПолиестерДекорација : НикојОблека Должина : МиниШаблон Тип : ПечатењеSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : O ДеколтеДолжина На Ракав : НикојТежина : 100120g(SXL)Пакетот вклучува : 1 PC ФустанМодели на реалниот објект може да има малку поинаков од моделот Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S Биста : 84cm / 33.0" Должина : 79cm / 31.1" Азија Големина : M Биста : 90cm / 35.4" Должина : 80см / 31.5" Азија Големина : L Биста : 96cm / 37.8" Должина : 81cm / 31.8" Азија Големина : XL Биста : 102cm / 40.1" Должина : 82cm / 32.2"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Плюс размер дамски летни Питър Пан яка рокля жени лоскутные рокли Keen дължина ежедневното рокля пълен ръкав, рокли Vestidos

22.18 -10 % BGN 20.00

Нови Пристигнување Плус Големина 2 XL Лето Петар Пан Јака Облекуваат Жените Комбинација Заинтересирани Должина Секојдневен Облека Полна Ракав Фустани VestidosАко ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Моден Жени Секси Флорални Чипка Кратко Sleeve Коктел Вечер Партија Повик Краток Мини Фустан ЛетоМоден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Ацетат , ПолиестерБоја : Нане Зелена, Qiuqing Зелена, Црвена РозаСтил : Fashion & НеврзанГолемина : Азија S, M, L,XL,2 XLSleeve Тип : Долг РакавДеколте : O ДеколтеСезона : ЛетниOcassion : Случајни / Партија / Club / КоктелМодел : ЦврстиПакет Се Вклучени : 1 * Секси Жени Мини ФустанЗабелешки : 1...

Жените плюс размер на мазнини мм, ежедневна мода, стил 2017 Жени макси стил риза страна Сплит рокля XL-5XL B68

79.98 -49 % BGN 41.00

Име на производ : Жените Плус Големина Масти mm Секојдневен моден Стил 2017 Жените Плус Големина Стил Кошула Страна Сплит Фустан XL5 XL B68

CIEMIILI 2017 Solid Women Bandage Dress дължина до коленете V-образно деколте, Секси Знаменитост Fashion Evening Party нощен клуб писта Bodycon Dresses

82.85 -44 % BGN 46.00

CIEMIILI 2017 Солидна Жените Завој Фустани Коленото Должина V Деколте, Секси Мода Ѕвезда на Вечерта Партија Ноќен Клуб Пистата Bodycon ФустаниБренд Име : CIEMIILIМатеријали : Најлон, Rayon, SpandexБоја : ЦрнаAnswer : ___________________________ Note : Суво Чистење Само

През пролетта и есента нови корейски дантела зашити в дългия намаляване на фините дами ръкави тръбите са тънки и елегантни рокли

64.80 -31 % BGN 45.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Биста водат Половината Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 34 13.39 76 29.92 82 32.28 66 25.98 97 38.19 55 21.65 М 35 13.78 80 31.50 86 33.86 68 26.77 98 38.58 56 22.05 L 36 14.17 84 33.07 90 35.43 70 27.56 99 38.98 57 22.44 XL 37 14.57 88 34.65 94 37.01 72 28.35 100 39.37 58 22.83 XXL 38 14.96 92 36.22 98 38.58 74 29.13 101 39.76 59 23.23 одделение : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

2018 ново есента рокля плюс размер дрехи женствена рокля Лоскутная туника работа за офис парти Fit Dress AU00628

43.20 -24 % BGN 33.00

Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(см) на Колкот (cm) S 34.5 82 66 94 7585 М 35.5 87 71 95.5 8590 L Е 36,5 92 76 97 90100 XL 37.5 97 81 98.5 96107 XXL 38.5 102 86 100 100114 XXXL 39.5 107 91 101.5 106121 Една Големина Моделот на големината S.Модел Профил : висина : 173cm / 5'8" , биста : 89cm / 35" , половината : 60cm / 24" , хип : 90cm / 35"

Горещи Стил Лято Жени Мода Облекло На Дамите Секси Рокля Партия Жаккардовый Принт Винтидж Рокля С Висока Талия Жилетка Без Ръкави Рокля

15.23 -15 % BGN 13.00

Големина на Табелата, Големина / cm Половината Рамо Биста Должина S 68 36 83 80 M 72 37 87 80 L 76 38 91 81 XL 80 39 95 82 Единица : cm (1cm=0.394 инчи)Можеби 13cm(0.391.18 инчи) спектар, како различни мерка методи.Можеби мало боја разлика како светлината / екранот.

2018 New Spring Autumn Women Dresses Large Size Art Retro V Образно Деколте И Дълъг Ръкав, Памучни Рокля Линия Casual White Blue Vestidos Q04

71.84 -48 % BGN 37.00

.Големина на Информациски(Единица : cm)Големина на Табелата(cm) : 1cm= 0.40 инченГолеминаДолжинаБистаРамоSleeveМ981`023853L991063954XL10011040552 XL1011144056Becauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување,Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети...

Jocoo Jolee Casual off Shoulder Long Dress for Lady Office Style The Clairvoyance with Ruffles Shawl Design Party Dress 2018

32.18 -32 % BGN 22.00

Азија Големина M L XL XXL НАС / CA Големина 2 / 4 6 / 8 10 / 12 14 / 16 велика БРИТАНИЈА Големина 6 / 8 10 / 12 14 / 16 18 / 20 ЕУ големина 32 / 34 36 / 38 40 / 42 42 / 44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 104 40.94 106 41.73 108 42.52 110 43.31 Половината 64 25.20 67 26.38 70 27.56 73 28.74 Рамо 38 14.96 39 15.35 40 15.75 41 16.14 и делови Должина 109 42.91 110 43.31 111 43.70 112 44.09

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.