• Новинка
2018 лятото женствена рокля за дамите с къс ръкав жени богемное рокля черно червена дълга рокля с V-образно деколте свободен стил на женски Vestidos

2018 лятото женствена рокля за дамите с къс ръкав жени богемное рокля черно червена дълга рокля с V-образно деколте свободен стил на женски Vestidos

резултат:
BGN 54.29
BGN 30.00 -45 %

Брой продукти
Налично

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 88 120 36 L 92 121 37 XL 96 122 38 2 XL 100 123 39 3 XL 104 124 40 4 XL 108 125 41 5 XL 112 126 42 ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да have1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. Превозот Политика 1. Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Пошта која се земе 20-60days. 2. Цел Value>$120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex. Цел Value >$5 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail. 3. Ако ви треба брзо изразат ве молиме контактирајте со нас кога вашата цел е помалку од $120 4. Ако не сте добиле вашата нарачка по 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! Повратни Информации & Врати 1. Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите 2.Ако не сте толку задоволни во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контактирате со нас на прво пред да замине ни негативни повратни информации, јас ќе ги реши сите проблеми за вас. Ве молиме запомнете, со цел заврши, но нашата услуга не е завршена

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
zy01
Материал:
Lanon, Шифон, Полиестер
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Дължина ръкав(см):
Кратък
Талия:
Империя
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Бохемски
Украса:
Цип
Сезон:
Лято
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
търговска марка:
ALYBVGVHV
Силует:
А-Линия

Избор на купувачи

Модно рокля Половината ръкави рокля черно и бяло чист цвят през цялата полето рокля обтягивающий голям плиссированный вълна мини рокля рокля

47.98 -21 % BGN 38.00

Модерен фустан Половина ракав фустан црно и бело чиста боја круг доведе фустан тесни голема pleated бран фустан Мини фустанТопло прашува : 1.Поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости2.Поради различни мерни методи, таму ќе биде 13 см грешка е нормален феномен3...

UWE WONDERLAND New 2018 пролет есен V-образно деколте robe vintage dress Plus size рокли големи размери дамски памучен бельо облекла

67.20 -15 % BGN 57.00

Должина 112cm, биста 134cm, од рамо ракав 62cm, понесете 138 cm, манжетната 24cm Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење (Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)

Мода Sexy Women Ladies Evening Party Dress Off Shoulder Слаш Neck Sheath Black Ruched High Waist Mini Dress Size S/M/L

BGN 17.58

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода лето облечиСтил : Секси ЖЕНИ Bodycon фустан Материјал : ВенецијанскиПакет се вклучени : 1x фустанГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Колковите cm) Должина(cm) S 68 46 74 66 86 68 M 80 68 78 70 90 69 L 1012 810 82 74 94 70Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Преглед :

2018 Womens Summer Dress Vestidos Елегантен Ретро Принт Цветна Мозайка Ръкави Ежедневни Парти Работа Офис Bodycon Dress

43.18 -35 % BGN 28.00

2016 Година Женска Летен Фустан Vestidos Домот Гроздобер Печати Флорални Комбинација Ракави Секојдневен Партија Работа Канцеларија Bodycon Dress PlГолеминаСпецификации : 100% Сосема Нов.Материјал : Памук+Полиестер+SpandexБоја : Розова, Жолта, Црвена, Црна, Темно Сина, Светло Виолетова, Црвена РозаГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XLПол : ЖенитеСтил : РаботаСилуета : ОбвивкаДолжина На Ракав : Без РакавиПоловината : ПриродниФустани Должина : Коленото ДолжинаСезона : ЛетниПакет се вклучени : 1x Жените се ОблекуваатГолемина Детали : Големина : ве Молиме имајте во предвид овде е Азија Големина, ве молиме да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник measuremkent, ви благодариме.(1cm=0.39 инчи)Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Пролет и есен нов корейски шевове на дантела дълъг абзац дами самоусъвършенстване тръба ръкави са тънки плътен цвят рокли

64.80 -31 % BGN 45.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Биста водат Половината Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 34 13.39 76 29.92 82 32.28 66 25.98 97 38.19 55 21.65 М 35 13.78 80 31.50 86 33.86 68 26.77 98 38.58 56 22.05 L 36 14.17 84 33.07 90 35.43 70 27.56 99 38.98 57 22.44 XL 37 14.57 88 34.65 94 37.01 72 28.35 100 39.37 58 22.83 XXL 38 14.96 92 36.22 98 38.58 74 29.13 101 39.76 59 23.23 одделение : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

HCBLESS 2018 нов дамски прашка дълбоко V Halter женствена рокля с дълъг тънък лук плажна рокля

28.00 -14 % BGN 24.00

Боја : Црна , БелаГолемина : S, M, LИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Пролетта и лятото ново дамско модифицирано дълга рокля рокля Chinese mom с къси ръкави vintage printed dress

61.60 -30 % BGN 43.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Половината Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 83 32.68 70 27.56 86 33.86 M 38 14.96 86 33.86 73 28.74 92 36.22 L 39 15.35 90 35.43 77 30.31 96 37.80 XL 40 15.75 94 37.01 81 31.89 98 38.58 XXL 41 16.14 и делови 98 38.58 85 33.46 102 40.16 XXXL 42 16.54 102 40.16 89 35.04 106 41.73 XXXXL 43 16.93 106 41.73 93 36.61 110 43.31 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

JOGTUME Camo Vintage Dresses ръкави 2017 летни дамски зелени камуфляжные винтидж рокли, Рокли за продажба плюс размер (XS-4XL)

60.14 -29 % BGN 43.00

Amoyblue КаверГроздобер Фустани без Ракави 2017 Лето Жените Зелена Маскирна Гроздобер Наметки Фустани за Продажба Плус Големина (XS4 XL)

Продажба на едро 2018 Нова рокля в няколко цвята выдалбливают участък плътно мода луксозен коктейл бандажное рокля (H1708)

60.80 -8 % BGN 56.00

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

Секси v образно деколте пристрастие каишка облегалката еластична превръзка мини рокля на жената слаб плаж накъдрен рокля 2018 лятна рокля bodycon vestido червен

40.48 -31 % BGN 28.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

2018 ново есента рокля плюс размер дрехи женствена рокля Лоскутная туника работа за офис парти Fit Dress AU00628

43.20 -24 % BGN 33.00

Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(см) на Колкот (cm) S 34.5 82 66 94 7585 М 35.5 87 71 95.5 8590 L Е 36,5 92 76 97 90100 XL 37.5 97 81 98.5 96107 XXL 38.5 102 86 100 100114 XXXL 39.5 107 91 101.5 106121 Една Големина Моделот на големината S.Модел Профил : висина : 173cm / 5'8" , биста : 89cm / 35" , половината : 60cm / 24" , хип : 90cm / 35"

TAJIYANE цветен принт стил тънък сладък О-образно деколте, яка однобортный плиссированное рокля 2018 Жени реколта есен рокли пролет LD190

60.80 -51 % BGN 30.00

ЗА ГОЛЕМИНАТА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја нашата големина информации внимателно, но не само S или М итн...

Плюс размер дамски летни Питър Пан яка рокля жени лоскутные рокли Keen дължина ежедневното рокля пълен ръкав, рокли Vestidos

22.18 -10 % BGN 20.00

Нови Пристигнување Плус Големина 2 XL Лето Петар Пан Јака Облекуваат Жените Комбинација Заинтересирани Должина Секојдневен Облека Полна Ракав Фустани VestidosАко ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Моден Жени Секси Флорални Чипка Кратко Sleeve Коктел Вечер Партија Повик Краток Мини Фустан ЛетоМоден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Ацетат , ПолиестерБоја : Нане Зелена, Qiuqing Зелена, Црвена РозаСтил : Fashion & НеврзанГолемина : Азија S, M, L,XL,2 XLSleeve Тип : Долг РакавДеколте : O ДеколтеСезона : ЛетниOcassion : Случајни / Партија / Club / КоктелМодел : ЦврстиПакет Се Вклучени : 1 * Секси Жени Мини ФустанЗабелешки : 1...

Жените плюс размер на мазнини мм, ежедневна мода, стил 2017 Жени макси стил риза страна Сплит рокля XL-5XL B68

79.98 -49 % BGN 41.00

Име на производ : Жените Плус Големина Масти mm Секојдневен моден Стил 2017 Жените Плус Големина Стил Кошула Страна Сплит Фустан XL5 XL B68

2018 New Spring Women Black Dress 3/4 Sleeve О-Образно Деколте И Тънък Sexy Party Fashion Dress Bandage Bodycon Mini A-Line Dresses Vestidos

57.60 -27 % BGN 42.00

Големина Информации>>>ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина ПоловинатаХип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 84 33.1 43 16.9 81 31.9 М 88 34.6 44 17.3 82 32.3 L 92 36.2 45 17.7 83 32.7 XL 96 37.8 46 18.1 84 33.1 ence поради прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување " 1 инч=2.54 смКако Да Се Измери>>>За Големината : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.Модел Display (Дисплеј)>>>Референци Вовед>>>Плаќање : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Испорака : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Повратни информации>>>Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Услуга : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Нас>>>

FOLOBE жени плажна рокля дантелени рокли Лято Руски стил шифоновые рокли выдалбливают празник vestidos

83.18 -15 % BGN 71.00

FOLOBE Жените Плажа Фустан од Чипка Фустани Лето руски Стил Chiffon Фустани Шупливи Надвор Празник vestidosНашите големини се различни од локалните големина,ве молиме проверете ја големината внимателноКако да се ИзмериПолитика за испоракаНие продавница преку Кина Пост Воздух Mail(имаат патеката број)превозот оваа точка на Светот.Воздухот Пошта ќе земе 25 до 30 работни дена за испорака.Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес.Ние и нашите превозот компанијата не ќе ги покрие загубени пакети поради неточни адреса на информациите обезбедени од страна на клиентите.Бидете сигурни дека вашата Адреса за е точно.Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Воздухот Пошта ќе земе 25 до 30 работни дена за испорака.Предмети ќе потрае подолго време за да се дојде поради царинење период.Ако ви треба итно,ние ќе го користиме експрес испорака како што курирската служба DHL / UPSот(Брз Брод неделно време Пристигнат)да ја испорача предметот на вас,но вие треба да изберете овие превозот пат кога ќе го купите овој објект.Со повеќе прашања или други информации, ве Молиме контактирајте со нас на прво место.Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во ПредвидУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Най-добрите продажба на Секси шарени печат каишка жени дълга рокля директни Дамски Ежедневни макси рокля

30.66 -5 % BGN 29.00

Топ Продажба на Секси Шарени печатење Рака Жените Долг Фустан Права на Жените Секојдневен Макси ФустанТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо, (кога вашата нарачка износ се Исполнат Нашите Барања)ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Dream Vine Секси Дантела Club Dress White Black Бродерия С Флорални Знаменитост Bodycon Еластична Превръзка С Дълъг Ръкав Тънки Выдалбливают Дантелени Рокли

54.91 -38 % BGN 34.00

Големина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436М889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Една Големина889335"37"6626"929736"38"8103840"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."Кога ќе ја Прими стоката,Ако сте задоволни, се надевам дека ќе може да ни даде на сите петѕвезда повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.