• Новинка
A Forever 2018 Summer Бохемска Style Women Dress Off the Shoulder Слаш Neck Ruffles Flare Sleeve Beach Print Dress AFF2044

A Forever 2018 Summer Бохемска Style Women Dress Off the Shoulder Слаш Neck Ruffles Flare Sleeve Beach Print Dress AFF2044

резултат:
BGN 53.07
BGN 32.00 -40 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Талия:
Империя
Украса:
Яка
Стил:
Бохемски
Дължина ръкав(см):
Китката
Номер На Модела:
АФФ2044
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Силует:
Годни и светкавица
Материал:
Памук
Сезон:
Лято
Отвор на вратата:
Нарежете врата
търговска марка:
Вечна справедливост
Вид На Модела:
С щампи
Източник На Изображението:
Истински изстрел
Цвят:
С щампи
Размер:
XS,S,M,L,XL,XXL
Сезон:
Пролет Лято
Случай:
Плаж/Улица
Плат:
Памук
Процес:
Наклонена черта врата / тромпет ръкави
Популярни елементи:
с рамо, без облегалка
Стил:
бохемски плажен стил
Разтегливост Тъкан :
Микро-бомба

Избор на купувачи

2018 New Spring Autumn Women Dresses Large Size Art Retro V Образно Деколте И Дълъг Ръкав, Памучни Рокля Линия Casual White Blue Vestidos Q04

71.84 -48 % BGN 37.00

.Големина на Информациски(Единица : cm)Големина на Табелата(cm) : 1cm= 0.40 инченГолеминаДолжинаБистаРамоSleeveМ981`023853L991063954XL10011040552 XL1011144056Becauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување,Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети...

Oxiuly Womens Casual Work Носете Brief Split Bottom-Елегантни 3/4 Sleeve О-Образно Деколте Bodycon Office Молив Sheath Dress Vestido Feminino

42.54 -34 % BGN 28.00

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што може.Информации за производот Материјал : 35% Полиестер + 60 % Памук + 5% Spandex Боја : зелена,сина Големина : S / M / L / XL / XXL Известување : 100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба. Ова е многу популарна и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчен Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.Нашата ГОЛЕМИНА S M L XL 2 XL НАС 4 6 8 10 12 AU / велика БРИТАНИЈА 8 10 12 14 16 ЕВРА 36 38 40 42 44 Биста (поставени рамен) 81.2 cm 86.3 cm 91.5 cm 96.5 cm 101.6 cm Биста (По рашири) 86.3 cm 91.5 cm 96.5 cm 101.6 cm 106.6 cm Половината (поставени рамен) 66.1 cm 71.1 cm 76.2 cm 81.3 cm 86.3 cm Половината (По рашири) 71.1 cm 76.2 cm 81.3 cm 86.3 cm 91.5 cm Хип ( поставени рамен ) 85.1 cm 90.1 cm 95.2 cm 100.3 cm 105.4 cm Хип (По рашири) 90.1 cm 95.2 cm 100.3 cm 105.4 cm 110.5 см Должина 98 см 99 100 cm cm 101 102 cm cm Рамо Ширина 36 см 36.8 cm 38.3 cm 39.3 cm 40.1 cm ве Молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење.Answer : ___________________________ Note : Сите се облекуваат слика е 100% вистински, Ние се прилагоди на најблиската боја, ако се двоумите, ве молиме контактирајте со нас .

Безплатна доставка новият годишен цвят пискюл вратовръзка коса мода темперамент гънка на градския вятъра рокля в наличност

BGN 111.98

добредојдовте во продавницаКонкурентна Цена, Прв КлиентМожете да се меша сите , боја, големина и така натаму...

Горещи Стил Лято Жени Мода Облекло На Дамите Секси Рокля Партия Жаккардовый Принт Винтидж Рокля С Висока Талия Жилетка Без Ръкави Рокля

15.23 -15 % BGN 13.00

Големина на Табелата, Големина / cm Половината Рамо Биста Должина S 68 36 83 80 M 72 37 87 80 L 76 38 91 81 XL 80 39 95 82 Единица : cm (1cm=0.394 инчи)Можеби 13cm(0.391.18 инчи) спектар, како различни мерка методи.Можеби мало боја разлика како светлината / екранот.

Пролетта и лятото ново дамско модифицирано дълга рокля рокля Chinese mom с къси ръкави vintage printed dress

61.60 -30 % BGN 43.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Половината Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 83 32.68 70 27.56 86 33.86 M 38 14.96 86 33.86 73 28.74 92 36.22 L 39 15.35 90 35.43 77 30.31 96 37.80 XL 40 15.75 94 37.01 81 31.89 98 38.58 XXL 41 16.14 и делови 98 38.58 85 33.46 102 40.16 XXXL 42 16.54 102 40.16 89 35.04 106 41.73 XXXXL 43 16.93 106 41.73 93 36.61 110 43.31 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Dream Vine Секси White Off Shoulder бродерия с флорални глезена дължина рокли за жени летни ръкави на облегалката на плажа сарафан хавлия

BGN 63.98

Големина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436М889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Една Големина889335"37"6626"929736"38"8103840"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."Кога ќе ја Прими стоката,Ако сте задоволни, се надевам дека ќе може да ни даде на сите петѕвезда повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации...

Мода Sexy Women Ladies Evening Party Dress Off Shoulder Слаш Neck Sheath Black Ruched High Waist Mini Dress Size S/M/L

BGN 17.58

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода лето облечиСтил : Секси ЖЕНИ Bodycon фустан Материјал : ВенецијанскиПакет се вклучени : 1x фустанГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Колковите cm) Должина(cm) S 68 46 74 66 86 68 M 80 68 78 70 90 69 L 1012 810 82 74 94 70Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Преглед :

Hugcitar с дълъг ръкав мрежа see-through paychwork bodycon секси lace up dress 2018 women solid high neck bandage fashion dress

22.66 -38 % BGN 14.00

Големина Биста Рамо Должина на Ракав cm cm cm cmS 6884 34 56 82М 7288 35 57 84 L 7692 36 58 86 Забелешка: 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Продажба на едро 2018 Нова рокля в няколко цвята выдалбливают участък плътно мода луксозен коктейл бандажное рокля (H1708)

60.80 -8 % BGN 56.00

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

жените голям размер елегантна дантела, бродерия шифон дълга рокля Лято тънък 5XL плюс размер Bodycon рокли голям е размерът на партията секси рокля

63.92 -30 % BGN 45.00

Големина Должина Биста Половината Треба да тежина cm cm cm cm cm S / / / / / У / / / / / Л 131.5 92 75 37 100115 XL 133 98 81 39 115135 2 XL 134.5 104 87 41 135155 3 XL 136 110 93 43 155175 4 XL 137.5 116 99 45 175195 5 XL 139 105 122 47 195215"Ве молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 Инчен

CIEMIILI 2017 Solid Women Bandage Dress дължина до коленете V-образно деколте, Секси Знаменитост Fashion Evening Party нощен клуб писта Bodycon Dresses

82.85 -44 % BGN 46.00

CIEMIILI 2017 Солидна Жените Завој Фустани Коленото Должина V Деколте, Секси Мода Ѕвезда на Вечерта Партија Ноќен Клуб Пистата Bodycon ФустаниБренд Име : CIEMIILIМатеријали : Најлон, Rayon, SpandexБоја : ЦрнаAnswer : ___________________________ Note : Суво Чистење Само

TAJIYANE цветен принт стил тънък сладък О-образно деколте, яка однобортный плиссированное рокля 2018 Жени реколта есен рокли пролет LD190

60.80 -51 % BGN 30.00

ЗА ГОЛЕМИНАТА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ...

Dream Vine Секси Дантела Club Dress White Black Бродерия С Флорални Знаменитост Bodycon Еластична Превръзка С Дълъг Ръкав Тънки Выдалбливают Дантелени Рокли

54.91 -38 % BGN 34.00

Големина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436М889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Една Големина889335"37"6626"929736"38"8103840"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."Кога ќе ја Прими стоката,Ако сте задоволни, се надевам дека ќе може да ни даде на сите петѕвезда повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации...

2018 New Spring Women Black Dress 3/4 Sleeve О-Образно Деколте И Тънък Sexy Party Fashion Dress Bandage Bodycon Mini A-Line Dresses Vestidos

57.60 -27 % BGN 42.00

Големина Информации>>>ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина ПоловинатаХип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 84 33.1 43 16.9 81 31.9 М 88 34.6 44 17.3 82 32.3 L 92 36.2 45 17.7 83 32.7 XL 96 37.8 46 18.1 84 33.1 ence поради прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување " 1 инч=2.54 смКако Да Се Измери>>>За Големината : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.Модел Display (Дисплеј)>>>Референци Вовед>>>Плаќање : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Испорака : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Повратни информации>>>Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Услуга : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Нас>>>

FOLOBE жени плажна рокля дантелени рокли Лято Руски стил шифоновые рокли выдалбливают празник vestidos

83.18 -15 % BGN 71.00

FOLOBE Жените Плажа Фустан од Чипка Фустани Лето руски Стил Chiffon Фустани Шупливи Надвор Празник vestidosНашите големини се различни од локалните големина,ве молиме проверете ја големината внимателноКако да се ИзмериПолитика за испоракаНие продавница преку Кина Пост Воздух Mail(имаат патеката број)превозот оваа точка на Светот.Воздухот Пошта ќе земе 25 до 30 работни дена за испорака.Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес.Ние и нашите превозот компанијата не ќе ги покрие загубени пакети поради неточни адреса на информациите обезбедени од страна на клиентите.Бидете сигурни дека вашата Адреса за е точно.Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Воздухот Пошта ќе земе 25 до 30 работни дена за испорака.Предмети ќе потрае подолго време за да се дојде поради царинење период.Ако ви треба итно,ние ќе го користиме експрес испорака како што курирската служба DHL / UPSот(Брз Брод неделно време Пристигнат)да ја испорача предметот на вас,но вие треба да изберете овие превозот пат кога ќе го купите овој објект.Со повеќе прашања или други информации, ве Молиме контактирајте со нас на прво место.Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во ПредвидУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Най-добрите продажба на Секси шарени печат каишка жени дълга рокля директни Дамски Ежедневни макси рокля

30.66 -5 % BGN 29.00

Топ Продажба на Секси Шарени печатење Рака Жените Долг Фустан Права на Жените Секојдневен Макси ФустанТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо, (кога вашата нарачка износ се Исполнат Нашите Барања)ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.