• Новинка
безплатна доставка детска дъска за каране на кънки S M L размер, дължина 43 см 60 см 79 см

безплатна доставка детска дъска за каране на кънки S M L размер, дължина 43 см 60 см 79 см

резултат:
BGN 62.40
BGN 62.00 -1 %

Брой продукти
Налично


ДОБРЕДОЈДЕ
Име : скејтборд деца
S 1 - 3 години max оптоварување 25kg
М3 - 8 години max оптоварување 35kg
L 8-15 години max оптоварување 80kg

Подробности

Цвят:
S 43 см, M 60 см, L 80 см, 60 см мигающее колелото
търговска марка:
Gelesi
Категория Дъски:
Двойна Рокер
Тип:
Двойна Рокер Скейтборд
Размер:
60 cm
Приложими Хора:
Дете
Материал:
кленовое дърво
Номер На Модела:
309

Избор на купувачи

1 чифт ролери, леден нож открита рамка конькобежная обувки пластмаса защитно покритие на острието нескользящая износостойкая

15.09 -7 % BGN 14.00

Спецификација, материјал : ПВЦ+stanless челик Големина : 31x2x2 см ( должина со spandex) Тежина : 195g Боја : прикажување во слики...

Wen Design Custom Hand Painted Shoes Аниме Attack On Титан High Top Black Canvas Sneakers Мъжки Дамски Спортни Обувки

126.40 -36 % BGN 81.00

Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Wen Design Custom Original Hand Painted Shoes the Galaxy Man Балон Men Women ' s Unique Gifts High Топ Платно Sneakers

104.00 -35 % BGN 68.00

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија...

безплатна доставка ролкови кънки деца новия дизайн е лесно за носене на чанта, каска за безопасност

BGN 206.40

ДобредојдеПредмет : ролери чевли деца прилагодлива големинаБоја : зелена, розова, синаИмајќи : ABEC7Тркала : СТП, 64 / 72 / 76 mm X 24Големина на : Внатрешен должина возрастS 1921 см 36 годиниM 2122.5 cm 612 годиниL 2324.5 cm 12 погоре возрасни

Wen Hand Painted Canvas Shoes Design Custom Spain Flag Men Women ' s High Топ Платно Sneakers for Christmas Gifts

120.00 -35 % BGN 78.00

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.Воведувањето на производиРачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли...

WOSAWE Sports Gear Protective Hip Pad + наколенници Ski Skate Skateboard Snowboard Защита Drop Resistance Roller меки къси панталони

BGN 63.97

Големината на Табелата за Референца : ве молиме изберете ја вашата големина, по се направи со цел, ви благодариме!Имајте на ум : Тоа е нормално дека за објектот да имаат димензија грешка за 13cm,ве Молиме да се Забележи.Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.Коленото влошки големинаВе молиме да ни кажете коленото подлога големина кога ќе го поставите цел, или ние ќе ги организираме на пратката случајно.Пакет Листа : 1 * Хип Подлога+1 пар Коленото подлогаСовети : можете да додадете стоката до вашата шопинг количка,Ако има било промоција цена,Aliexpress системот ќе ве информира купи ,ништо нема да изгубите какви било шанси да купите добра стока со добра цена ОписОваа заштитна хип подлога е дизајн за заштита од судири...

Wen Design Shoes Ръчно Рисувана Карта На Ню Йорк По Маршрута На Метрото Високи Дамски Парусиновые Обувки, Мъжки Маратонки Скейтборд На Открито

126.40 -36 % BGN 81.00

Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Уен оригинален индивидуален дизайн на Цар на джунглата, един свиреп звяр Лъв ръчно рисувани маратонки обувки на Висок Покрив на платното за скейтборд обувки

140.80 -35 % BGN 92.00

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија...

Wen Boy Girl ' s Gifts ръчно рисувани обувки сладолед платно оригиналната обувки на висок топ дизайн маратонки унисекс спортни обувки

142.40 -35 % BGN 93.00

Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Уен Аниме Веревочная Подметка Обувки Дизайна На One Piece Tony Tony Chopper Платно Маратонки Унисекс Бял Черен Висок Връх Скейтборд Обувки

78.40 -39 % BGN 48.00

Вен Оригиналниот Дизајн Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Детски обувки за ролери, четири съоръжения се урежда детски ролери със защитно шестерней, ПУ wheel flash wheel kids inline skates

153.58 -24 % BGN 117.00

деца ролери скејт чевли, четири опрема прилагоди деца ролери со заштита на опрема, СТП тркала флеш тркала деца внатрешно лизгалки4 големината на вредноста, притиснете го ПРИТИСНИ копче се користи левата рака, а потоа се водат на чевли на правото или притисни на лево користите десната рака, така да се постигне четири големината на вредноста2.3 MM интегрирана рамка за поддршка, многу издржливи и висок квалитетР ight нога независни кочница, гарантира безбедностаНосатотпорни ткаенини мрежа, пораби горниот, горниот дел од антитриење гребнатини, мека и удобнаPP отпорни чевли школка, отпорност, удобно и дише, без чувство за мирисПогоден за носене СТП перфузија тркала, предни тркала може да flash, исто така, издржливиABEC7 оска лого, повеќе да молчи и мазна кога лизгањеПВЦ десната нога независни кочница, гарантира безбедностаТројна заштита дизајн, цврсто фиксни стапки, тројна заштита, shoelace, кука и јамка, тока, се заштити бебето тендер нозеМеморија памук лагер, може да се сети деца feett тип, чевли натпревар нозе типВе молиме имајте во предвид : Предложи на родителите да купи голем не купи мал,f oot должина подолу 18cm ве молиме изберете големина S, над 19cm ве молиме изберете големина M

Уен Ръчно Рисувани Оригинални Обувки Прекрасно Перо Висок Топ Дизайн По Поръчка Унисекс Платно Маратонки Живопис Гумени Маратонки

126.40 -36 % BGN 81.00

Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Wen Design Crown Heart-shaped Simple Minds Custom Hand Painted Canvas Атлетик Обувки High Top Открито маратонки за мъже и жени

94.40 -35 % BGN 61.00

​​​​Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.Воведувањето на производиРачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли...

3-Light Colors Мигащи Small Roller Уърлуинд ролка регулируема просто ролкови кънки обувки с двойни колела light drop shippin

27.82 -17 % BGN 23.00

За пребарување : 3боја светла, двојни тркала, Мали Виорот Макара, уметничко Лизгање Чевли,прилагодлив рака Карактеристики : Многу едноставен и лесен за да го игра тркало на двете страни ќе им даде надвор на атрактивни флеш додека работи...

Високо качество!Децата колелото на петата валяк светлина регулируеми кънки дете фалшиво острието на обувки с каишка, Безплатна доставка

58.06 -5 % BGN 55.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ 100% НОВИЗабелешка : различни земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.Ако постои царински давачки ќе биде на товар на купувачотПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата...

Уен Дизайн Ръчно Рисувани Бели Обувки Флаг Калифорния Висок Връх Мъжете Платно Обувки Жените Зашнурованные Маратонки За Скейтборд

126.40 -36 % BGN 81.00

Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Wen Design Custom мъжки ръчно рисувани обувки на Grizzly Bear High Top Boys мъжки холщовые маратонки за Рожден Ден, коледни подаръци

137.60 -35 % BGN 89.00

Најдете Ги Вашите Чевли ГолеминаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големинаВе молиме носат чорапи за да се измери метри должина.Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како петадапети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.Воведувањето на производиРачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.