• Новинка
Безплатна доставка+продажба на Едро 28cmx42cm пощенски чанти, експрес-чанти, куриерски чанти, експрес-плик за съхранение на пликове, 3000 бр. / лот

Безплатна доставка+продажба на Едро 28cmx42cm пощенски чанти, експрес-чанти, куриерски чанти, експрес-плик за съхранение на пликове, 3000 бр. / лот

резултат:
BGN 712.00

Брой продукти
Налично


Трговија на големо 28cm X 42cm Само Лепило Печат Mailingg Кеси,Изразат Перници за Складирање Плик
Материјал : PE
Тежина : околу 12g
Боја : Бела
Големина : 28 X42cm
Ако ви треба различни количини или други големина или боја,pls ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме !

Подробности

Случай:
Парти
Материал:
Пластмаса
Модел:
Плътен Цвят
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Z1153
Материал:
PET+PE

Избор на купувачи

9x12cm 100шт бижута подарък органза чанти сватбени сувенири, бонбони торбичка за подарък чанта украса на партията сватбени аксесоари(без шоколади)

BGN 7.98

9x12cm 100pcs Накит за Подарок Organza Кеси Свадба Фаворизира Бонбони Пошта Дома Партија Декорација Занаети Пакет Празнична Резерви(без бонбони)Ако сакате да видите повеќе свадба партија и подароциВе молиме во нашата продавница,подолу е веб линк : Кутија доаѓа станот, лесно да се соберат.Конкурентна цена;Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.Голем попуст за големата цел...

Нови 50 бр./лот синьо и светло синьо и зелено сватба лента пръчки пръчка със златен камбана за сватбени партита

47.98 -4 % BGN 46.00

Нови 50pcs / многу Blue & светло сина и зелена свадба лента прачки стап со златно ѕвоно за свадба партијаБоја : како на сликата шоуКоличина : 50pcsДолжина на Стап : 30cmДијаметар на Стап : 5mmДолжина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)Ширина на Лента : c 1.5Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себесиСамо нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .

Гореща Разпродажба Смърт Hoody Прикрит Дявол Дълъг Орар Наметало Мода Деца Хелоуин Костюм Театрален Реквизит На Едро

6.05 -17 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Високо квалитетен материјал, се повеќе издржливи.Тоа во голема мера може да се покаже вашиот магија стилСпецификација : Материјал : Плетени ТкаениниБоја : Црна+ЦрвенаДолжина : 70cmПакет се вклучени : 1 x наметка

3D Собственоръчно Paper-cut Bicycle Любовник Paper Invitation поздравителни картички с плик предлагаме картичка на сватбена творчески подарък

3.02 -1 % BGN 3.00

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.ОписМатеријал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картонБоја : Како што е прикажано во photoesГолемина : околу 10*15cmAnswer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.Пакет содржина : 1pc Поздрав Картичка + 1pc пликНАПОМЕНА : Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1-20 / pack дървена партия маса номер бележки щанд сватбена маса номер на притежателя на селски Гессенский сватбена маса decoratio

80.00 -30 % BGN 56.00

големина како слика шоуидејата за Настанот & Партија Материјали Повод : Свадба,Хотел Партија,Валентин е Ден,ноќта на Вештерките, Децата Ден,дуќан, Куќа се Движи,Роденден

50шт Лазерна хартия торта втулки cupcake Роза Lase фондан торти cupcake опаковки за декорация страна на масата за доставка

20.78 -18 % BGN 17.00

50pcs Ласерски Хартија Торта Облоги Cupcake се Зголеми Lase Фондан Колачи Cupcake Wrapers Партија Маса Декорации МатеријалиТип : Партија ДекорацијаTechnic : Ласерско СечењеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / ТорбаГолемина : Дното Дијаметар : 2"(50mm)Топ Diamter : 3.15"(80mm)Висина : 2"(50mm)Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!Ве молиме изберете боја ви се потребни, и порака до нас откако ќе ги купите, или боја ќе бидат испратени по Случаен избор.а)...

Зелени балони 12 инча сгъстяват 3,2 г перлени бутилки празник надуваем балон украса сватбена балон рожден ден на доставката

9.09 -12 % BGN 8.00

Ако Ви Требаат Повеќе,Pls Contect Линк : https : / / www.aliexpress.com / store / 2947176Име на производ : 12 инчи дебела 3.2 g бисер балонБои : Бела,Количина : 30pcs / многу,50pcs / многу ,100pcs / многуУпотреба : свадба, декорација, бебе туш, роденден, годишнина, детски играчкиAnswer : ___________________________ Note : Латекс балон и алуминиумска фолија балон ќе се кренат во воздух!Латекс балони имаат мирис на латекс, место некое време, мирисот ќе полека ги растера, ќе не влијае на користењето на О!

Луксозна сватбена таванна покривка 10m x 1.4 m/pc много цветове на разположение 10 бр./лот сватбена таванна покривка party Fabric decoration

BGN 344.00

Материјал : ice свила ткаенини (ние, исто така, имаат chiffon ткаенина, доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте ме!) Големина : 1.4 m(широк) x 10m(Должина) за секое парче (Вкупно 10pcs) Боја : бела(стандардно), ако сакате други бои, pls остави пораки кога ќе го поставите цел, ви благодариме за вашата соработка) Нашите хокеј на свила е overlock / полите добро, ве Молиме да Се Увери Употреба! Ние направивме 2 џеб на двата краја, тоа може да ги споделите со вашите crossbar во...

Ynaayu 36 инча огромни латекс бутилки сватбени декорации на супер голям въздушен балон 90 см балон за партита хотел декорация на рождения ден на сувенири

3.18 -6 % BGN 3.00

100% Сосема нов Материјал : Латекс Големина(L) X(W) : appr 32cm X21cm / 12.3"X7.87" (plz овозможи 13cm грешка), кога ќе се кренат во воздух, таа може да биде за 90cm(36")...

50 бр./лот 6.5 инча грах дървени лъжици украшения за празненства, коледни сватбени декорации

15.76 -5 % BGN 15.00

Опис на производот 50pcs / многу 6.5 инчи Polka точка Дрвени Лажици Партија Услуги Божиќ Свадба Decoratio нсПартија во стил со овие уникатни и модерни дрвени садови...

Безплатна доставка на 10 бр./лот)+Златно перо фоторамка / място на притежателя на картата Златна сватба Baby Party декорация на масата Номер на притежателите на

BGN 36.78

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(10pcs / Многу)+Злато Пердув Фото Рамка / Место Држачот на Златна Свадба Бебе Партија Декорација Табела Број на Носителите наМатеријал : смолаТежина : околу 50 грамаГолемина : за 7.9*7.9 cmПакет : бела хартија кутијаИме на производ : слика рамка&место за држачотУпотреба : Свадба фаворизира&партија материјалиКарактеристики : Пердувите се преземат центар фаза улога со векови во свечености, вклучувајќи ги и свадби...

8 инча 20 см декоративни хартиени фенери фестивални аксесоари сватбени декорации Droplight хартиен комина китайски хартиени фенери

4.13 -27 % BGN 3.00

Декоративна Хартија Фенери **Големина : 8 "(20 см) **Употреба : брак, свадба декорација, свадба материјали надворешна места големи роденден ресторан активност на пазарот фестивал активности Наставните активности **Работата : за Да ја отворите фенер прво со stent, и потоа го ставаат во сијалица од врвот на оџакот на фенери со средна позиција, конечно да се стави на слични C форма жица фиксни линии на лустерот...

30*40 см потребителски печат на пластмасови опаковки опаковки подарък чанта за пазаруване на дрехи дръжка carrier лого, търговска марка, разработена PE чанти на едро

192.00 -5 % BGN 182.00

Добредојдовте сопствени кеси со вашето лого ❤ 【Име】 : Пластична кеса , шопинг пластични кеси , пластични кеси , печатени шопинг кеси , Кина пластични кеси , печатени пластични кеси , печатени пластични кеси , печатени пластични zip кеси , пластични кеси со логото , пластични кеси и пластични кеси кина , шопинг пластични кеси , ПВЦ пластика кеса , и пластични кеси трговија на големо,пластични кеси , Јажето се Справи со Торба , и така натаму ...

Раждане чул юта и дантела 5 бр. / компл. (Книга за гости+цвете кошница+държач за писалка пръстен+възглавница+жартиера) на сватбени аксесоари, ръчно изработени

71.34 -10 % BGN 64.00

Генерички Burlap Јута & Чипка 5pcs / set(Гости книга+Цвет Кошница+Пен Носителот+Прстен Перница+Жартиера) рачно изработени Свадба МатеријалиФункција : Овој прстен перница поставите совршен за свадба партија, додадете постојан прекрасен меморија за вашиот голем ден.Овој прстен перница украсени со сатен лента и предизвика двојно срцето дијамант тока да им се прстен.Рака назад за прстен носител, погодно да се одржи.Тоа е доволно мала да се вклопи во твоите најдобри човек или grooms 's pocket.Материјал : Сатен,Лента,ЧипкаБоја : Како на сликата шоуГостин книга големина : 16*24.5 cm(6.3"*9.65")Прстен перница големина : 20*20cm(7.87"*7.87")Кошница големина : 13.5*9.5*22cm(5.31"*3.74"*8.66")Жартиера големина : 6*16.5 cm(2.36"*6.5")Пен носителот големина : 9*9*2cm(3.54"*3.54"*0.79")Тема : СвадбаПакетот вклучува : 5pcs / set(1pc Пен носителот+1pc Прстен перница+1pc Цвет кошница+1pc Гостин книга+1pc Жартиера)Пакување : КутијаПримена : Невестата и Младоженецот...

10 бр./лот 50x70 см фламинго цвете опаковъчна хартия САМ опаковъчен материал и хартия букет цветя доставка на подарък опаковъчна хартия

24.45 -14 % BGN 21.00

10 PCS / многу 50 X70cm Flamingos Цвет Пакување Хартија DIY Материјал за Пакување, Хартија Букет Цвеќарницата Материјали Подарок Хартија за Завиткување Големина : 50cmx70cmAnswer : ___________________________ Note :

Безплатно DHL, 50 броя сменяеми прозрачни cupcake дисплей щандове акрилни сладкиш стойка държач за партита сувенири(7x10. 5 см)

BGN 87.98

Материјали : Акрилик (plexiglass), транспарентна незагадувачките, еколошки безопасна Боја : Проѕирна Димензии : Дијаметар 7cm, висина 10.5 см Применливи прилики : свадби, партии, прослава, церемонијата, декорација, DIY, итн...

ЕСТЕСТВЕН КВАРЦОВ КРИСТАЛ ОБХВАТ НА ТОПКА ИЗЦЕЛЕНИЕ + ПОСТАВКА

BGN 44.64

Cr ystal ОбјектИмеПРИРОДНИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ СФЕРА ТОПКАТА ИСЦЕЛУВАЊЕ+СТОЈАТМатеријалКРИСТАЛНОТежина315327gОбемот на дијаметар5862mmШиринаммHight1519mmПревозот НадоместМоре(2 Месеци)$11.00Воздух(12 Дена)$22.00Превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот(Ако сакате да се избере ШАЛ или Воздух превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молам ни емејл)комбинираат превозот цената се пресметува како : секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попустВи благодариме за вашиот предлог.Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.На сликата е точно оној што ќе ја добие.Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

50 бр. Безплатна доставка лазерно рязане 2017 нов любовен сценарий птици cupcake опаковки Сватба, Рожден Ден, доставка на инструменти за декорация на дома

17.58 -9 % BGN 16.00

Изборот ни е вистинскиот избор!Ве молиме скенирање Gracesky APP store да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )50pcs бесплатен превозот Ласерски Сече 2017 Нова Љубов Скрипта Птици Cupcake Wrappers Свадба, Роденден Резерви Дома Декорација АлаткиМАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Хартија / Според Вашите Барања ГОЛЕМИНА на Дното Дијаметар : 2"(50mm)Топ Дијаметар : 3.15"(80mm)Висина : 2"(50mm) користење на ЛОГОТО на Слободен Дизајн, Прилагодена MOQ 50 компјутери / Ако Изменуваат,MOQ>=200pcs / Стил TECHNIC Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs / Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ / DHL / UPS / Федекс / EMS / Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T / T,Western Union,Зачувам,Кредитни картички,Пари ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа.Answer : ___________________________ Note : Cupcake Wrappers се за Декорација Само, НЕ МОЖЕ да се Стави Во ПЕЧКА.Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже...

2018 Limited Балон Decoration Birthday 10 бр./лот 50*80 см сватбен балон диамантен пръстен фолио балон партида балони, декор топката

26.30 -32 % BGN 18.00

1 : Цел времето за испорака е 13 дена 95% од цел времето за испорака е 1 ден 2 : Наредби треба да бидат прилагодени, времето за испорака е 515 деназапочнетекрајот10pcs / многу 5080см Свадба ballon Дијамантски прстен Фолија балон партија декорација Свадба балони оркестарот топката Дијамантски Прстен БалонUninflated Големина : 8060см и 18 инчиВе молиме пополнете балони со рака пумпа или хелиум!Нови ~ Од Partyn Balloonпакет се вклучени : 10 компјутери10pcs / многу 5080см Свадба ballon Дијамантски прстен Фолија балон партија декорација Свадба балони оркестарот топката Дијамантски Прстен Балон10pcs / многу 5080см Свадба ballon Дијамантски прстен Фолија балон партија декорација Свадба балони оркестарот топката Дијамантски Прстен Балон10pcs / многу 5080см Свадба ballon Дијамантски прстен Фолија балон партија декорација Свадба балони оркестарот топката Дијамантски Прстен Балонт 5080см Љубовник Свадба Брак Балон, Дијамант Балон Невестата Прстен Ангажман

Празнична картичка на сватбена на фестивала

BGN 37.60

КОРИСНИЧКИ ХАРТИЈА КАРТИЧКА ЗА КАТИРААко ви треба обичај за КАРТИЧКА, ве молиме испратете ни ја вашата датотека, во ПИ, PDF, JPG ИЛИ уметнички дела.Ние тогаш може да знаат како да го направите за вашите ознаки.CUSTOMZIED КОЛИЧЕСТВО НА 50 КОМПЈУТЕРИ ДА СЕ НАПРАВИОбјектот описи : 1...

Гореща разпродажба 50 бр./лот жълтото и оранжевото петно сватба лента стик със златни звънчета за сватбени партита

35.17 -6 % BGN 33.00

Топла продажба 50pcs / многу жолта & портокал дамка свадба лента стап Со злато Ѕвона за свадба партијаДолжина на Стап : 30cmДијаметар на Стап : 5mmДолжина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)Ширина на Лента : 1.5 cmИмаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себесиСамо нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.