• Новинка
9x12cm 100шт бижута подарък органза чанти сватбени сувенири, бонбони торбичка за подарък чанта украса на партията сватбени аксесоари(без шоколади)

9x12cm 100шт бижута подарък органза чанти сватбени сувенири, бонбони торбичка за подарък чанта украса на партията сватбени аксесоари(без шоколади)

резултат:
BGN 7.98

Брой продукти
Налично


9x12cm 100pcs Накит за Подарок Organza Кеси Свадба Фаворизира Бонбони Пошта Дома Партија Декорација Занаети Пакет Празнична Резерви(без бонбони)
Ако сакате да видите повеќе свадба партија и подароци
Ве молиме во нашата продавница,подолу е веб линк :
Кутија доаѓа станот, лесно да се соберат.
Конкурентна цена;Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.
Голем попуст за големата цел. ако сте importeror веледрогерија, и сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас. ние сме professinal подарок кутии manufactor во кина.
>>Превозот
Дестинација
Околу Превозот Време
САД
Околу 20 - 25 работни дена
Велика БРИТАНИЈА/Австралија/Канада/Франција
Германија/Австрија/Европа
За 20-35 работни дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време
Ние само бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост,ако ви треба брза испорака од страна на EMS, DHL, или FEDEX, треба да се обрне на превозот надомест. Plz контакт со нас, ако имате било каков проблем. Ви благодариме за вашето внимание, имајте пријатен ден!
1. Што значи "Слободен Испорака" значи?
"Слободен испорака" значи купувачи не треба да го плати превозот цена, но треба да биде одговорен за какви било Царински давачки или провизии ако се причинети.
2. Кои се разликите меѓу Кина Пост и ЕМС (DHL)?
Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG.Главната предност е ниска цена на превозот, но тоа трае многу подолго време, околу 20 ~ 25 дена во САД, ЕВРОПА, АЗИЈА, околу 20 ~ 35 дена да КАНАДА, ЈУЖНА АМЕРИКА, итн.
EMS (DHL) е подобро за големи пакети. Тоа трае околу 4 ~8 дена да повеќето земји.
Се надеваме дека ќе може да се разбере дека меѓународната испорака најмногу зависи од превозникот и локалниот обичај. Испорака нормално трае 20~35 работни дена,Понекогаш тоа може да биде одложена поради лошите временски услови,одмор ,или обичај е строго безбедност или на нешто што не може да се очекува.
Ако вашиот предмети не можат да пристигнат над 35 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидат одговорни за вас !
>>Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay/TT/Creditcard(виза/mastcard)/Money Bookers/Moneygram/дебитна картичка.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност, обвинет во нивната земја.
>>Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Боја Несовпаѓање :
Ако сте примиле нашите производи и се чувствуваат стоката боја имаат различни отпадоци со вистински стоката што е нормално,бидејќи d ifferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,итн., па ве молиме да се разбере
Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
>>Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 30 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
>>Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!

Подробности

Размер На Подарък Чанта:
L размер
Случай:
Номер На Модела:
ЛТ-126
търговска марка:
Голяма Услышанная Любов
Брой КОМПЮТРИ:
100шт
is_customized:
No
Модел:
Няма
Случай:
Детски душ
Материал:
Органза
Бижута Подаръчни Торбички От Органза :
Сватбени Сувенири От Бонбони, Торбички
декорация на дома партия:
Занаятчийски Пакет Празнични Аксесоари
декорация парти:
Сватбени Аксесоари

Избор на купувачи

Гореща разпродажба 50 бр./лот жълтото и оранжевото петно сватба лента стик със златни звънчета за сватбени партита

35.17 -6 % BGN 33.00

Топла продажба 50pcs / многу жолта & портокал дамка свадба лента стап Со злато Ѕвона за свадба партијаДолжина на Стап : 30cmДијаметар на Стап : 5mmДолжина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)Ширина на Лента : 1.5 cmИмаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себесиСамо нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .

50 бр. Безплатна доставка лазерно рязане 2017 нов любовен сценарий птици cupcake опаковки Сватба, Рожден Ден, доставка на инструменти за декорация на дома

17.58 -9 % BGN 16.00

Изборот ни е вистинскиот избор!Ве молиме скенирање Gracesky APP store да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )50pcs бесплатен превозот Ласерски Сече 2017 Нова Љубов Скрипта Птици Cupcake Wrappers Свадба, Роденден Резерви Дома Декорација АлаткиМАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Хартија / Според Вашите Барања ГОЛЕМИНА на Дното Дијаметар : 2"(50mm)Топ Дијаметар : 3.15"(80mm)Висина : 2"(50mm) користење на ЛОГОТО на Слободен Дизајн, Прилагодена MOQ 50 компјутери / Ако Изменуваат,MOQ>=200pcs / Стил TECHNIC Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs / Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ / DHL / UPS / Федекс / EMS / Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T / T,Western Union,Зачувам,Кредитни картички,Пари ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа.Answer : ___________________________ Note : Cupcake Wrappers се за Декорација Само, НЕ МОЖЕ да се Стави Во ПЕЧКА.Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже...

50шт горещи продажба на партията помадные торти опаковки прекрасна котка cupcake опаковки торта втулки украса на партията доставка Безплатна доставка

20.78 -18 % BGN 17.00

50pcs Топла Продажба Партија Фондан Колачи Wrappers Убави Мачки Cupcake Wrappers Торта Облоги Партија Украси Обезбедува Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацијаTechnic : Ласерско СечењеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / ТорбаГолемина : Дното Дијаметар : 2"(50mm)Топ Diamter : 3.15"(80mm)Висина : 2"(50mm)Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!Ве молиме изберете боја ви се потребни, и порака до нас откако ќе ги купите, или боја ќе бидат испратени по Случаен избор.а)...

3D Собственоръчно Paper-cut Bicycle Любовник Paper Invitation поздравителни картички с плик предлагаме картичка на сватбена творчески подарък

3.02 -1 % BGN 3.00

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.ОписМатеријал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картонБоја : Како што е прикажано во photoesГолемина : околу 10*15cmAnswer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.Пакет содржина : 1pc Поздрав Картичка + 1pc пликНАПОМЕНА : Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

20 бр / лот 6 инча LED под ваза основен светлина дистанционно управление на увеселителен парк led лампи за сватбена маса централните украса

BGN 478.40

6inch МултиБои LED Свадба Centerpieces Светлина База (Адаптер+Литиум Батерија Тип)20pieces / многу 6inch ДОВЕДЕ Под Вазна База Светлина Далечински Контролер Увеселителен парк LED Светилки За Свадба Маса Centerpieces ДекорацијаКарактеристики На Производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина.19 супер светло мултибои станот SMD5050 LED светла светлинадо централен база.Cordless и батерија управувана...

50 бр./много дейности на открито led гривна бягане колоездене гривна за сигурност отразяваща камуфляжный модел светлина мигаща гривна

126.22 -11 % BGN 112.00

50 PCS / МНОГУ LED нараквици светне играчки сјај трепка маскирна шема зглоб бенд за настан партија декорација отворено материјали

Cosplay герой играе клоун шапка обличам аксесоари грим партия партия подпори качулка облечи Хелоуин подпори Безплатна доставка

BGN 14.40

Бесплатен Превозот Cosplay карактер игра кловн шапка се облекуваат додатоци, шминка партија партија реквизити худ ноќта на Вештерките се облекуваат реквизитите Детали за Производот : Материјал : сунѓерот крпа Тежина : 75g Пакет Листа : 1 buc

Безплатно DHL, 50 броя сменяеми прозрачни cupcake дисплей щандове акрилни сладкиш стойка държач за партита сувенири(7x10. 5 см)

BGN 87.98

Материјали : Акрилик (plexiglass), транспарентна незагадувачките, еколошки безопасна Боја : Проѕирна Димензии : Дијаметар 7cm, висина 10.5 см Применливи прилики : свадби, партии, прослава, церемонијата, декорација, DIY, итн...

Нови 50 бр./лот синьо и светло синьо и зелено сватба лента пръчки пръчка със златен камбана за сватбени партита

47.98 -4 % BGN 46.00

Нови 50pcs / многу Blue & светло сина и зелена свадба лента прачки стап со златно ѕвоно за свадба партијаБоја : како на сликата шоуКоличина : 50pcsДолжина на Стап : 30cmДијаметар на Стап : 5mmДолжина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)Ширина на Лента : c 1.5Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себесиСамо нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .

1-20 / pack дървена партия маса номер бележки щанд сватбена маса номер на притежателя на селски Гессенский сватбена маса decoratio

80.00 -30 % BGN 56.00

големина како слика шоуидејата за Настанот & Партија Материјали Повод : Свадба,Хотел Партија,Валентин е Ден,ноќта на Вештерките, Децата Ден,дуќан, Куќа се Движи,Роденден

Балон 12 инча 3.2 грама перлено бял балон романтична сватба предпочитаните бутилки дете рожден Ден балони празник надуваема играчка

9.09 -12 % BGN 8.00

Ако Ви Требаат Повеќе,Pls Contect Линк : https : / / www.aliexpress.com / store / 2947176Име на производ : 12 инчи дебела 3.2 g бисер балонБои : Бела,Количина : 30pcs / многу,50pcs / многу ,100pcs / многуУпотреба : свадба, декорација, бебе туш, роденден, годишнина, детски играчкиAnswer : ___________________________ Note : Латекс балон и алуминиумска фолија балон ќе се кренат во воздух!Латекс балони имаат мирис на латекс, место некое време, мирисот ќе полека ги растера, ќе не влијае на користењето на О!

25 бр./лот led гривна бягане колоездене гривна за сигурност светоотражающая проблясък на светлина превръзка Led камуфлаж ръчен колани светлина

63.82 -11 % BGN 57.00

30 PCS / МНОГУ LED нараквици светне играчки сјај трепка маскирна шема зглоб бенд за настан партија декорација отворено материјали

Новост Хавай партия очила бирена очила очила коктейл блестящо вино слънчеви очила пораснали деца очила пиле на карнавалните костюми

129.60 -5 % BGN 123.00

Една големина "пиво очила" Одлична за елен не и партии Tankyard стил Жолта леќи Изработени од пластика Голема смееш! Секој пар доаѓа спакувана Овие се наменети како шега и како такви не нудат заштита од сонце

Раждане чул юта и дантела 5 бр. / компл. (Книга за гости+цвете кошница+държач за писалка пръстен+възглавница+жартиера) на сватбени аксесоари, ръчно изработени

71.34 -10 % BGN 64.00

Генерички Burlap Јута & Чипка 5pcs / set(Гости книга+Цвет Кошница+Пен Носителот+Прстен Перница+Жартиера) рачно изработени Свадба МатеријалиФункција : Овој прстен перница поставите совршен за свадба партија, додадете постојан прекрасен меморија за вашиот голем ден.Овој прстен перница украсени со сатен лента и предизвика двојно срцето дијамант тока да им се прстен.Рака назад за прстен носител, погодно да се одржи.Тоа е доволно мала да се вклопи во твоите најдобри човек или grooms 's pocket.Материјал : Сатен,Лента,ЧипкаБоја : Како на сликата шоуГостин книга големина : 16*24.5 cm(6.3"*9.65")Прстен перница големина : 20*20cm(7.87"*7.87")Кошница големина : 13.5*9.5*22cm(5.31"*3.74"*8.66")Жартиера големина : 6*16.5 cm(2.36"*6.5")Пен носителот големина : 9*9*2cm(3.54"*3.54"*0.79")Тема : СвадбаПакетот вклучува : 5pcs / set(1pc Пен носителот+1pc Прстен перница+1pc Цвет кошница+1pc Гостин книга+1pc Жартиера)Пакување : КутијаПримена : Невестата и Младоженецот...

Nicro Mint Green Summer Party Set Pom Pom Tissue Paper Tassel Wall Hanging For Summer/Beach Party Decorations 11Pc Set Едро

17.33 -25 % BGN 13.00

Nicro Нане Зелена Лето Партија Поставите Пом Пом Ткиво Хартија Tassel Ѕид Виси За Лето / Плажа Партија Украси 11 Pc Поставите трговија на големо10 инчен хартија пом пом 3pcs три бои (Нане Зелена / Розова / Злато)12 инчен хартија пом пом 3pcs три бои ( Нане Зелена / Розова / Злато )Долго 2 M хартија string гарланд 1pcs три бои ( Сребрена / Розова / Злато )Долго 35cm хартија tassel гарланд 15pcs три боја ( Нане Зелена / Розова / Злато )

Cardpaper Box Candy картонени сувенири кутия за душата на дете, сватба парти-лилаво, 100 бр. / лот безплатна доставка

BGN 43.20

Картон Услуги Кутија Cardpaper Бонбони Кутија за бебе туш свадба партија итн.Материјал : cardpaperГолемина : 9 x 3.5 x 9.8 cmБоја : виолетова * Кутија ќе бидат испратени во ширевте.Објект како што е подолу за референца :

10 бр./лот 50x70 см фламинго цвете опаковъчна хартия САМ опаковъчен материал и хартия букет цветя доставка на подарък опаковъчна хартия

24.45 -14 % BGN 21.00

10 PCS / многу 50 X70cm Flamingos Цвет Пакување Хартија DIY Материјал за Пакување, Хартија Букет Цвеќарницата Материјали Подарок Хартија за Завиткување Големина : 50cmx70cmAnswer : ___________________________ Note :

8 инча 20 см декоративни хартиени фенери фестивални аксесоари сватбени декорации Droplight хартиен комина китайски хартиени фенери

4.13 -27 % BGN 3.00

Декоративна Хартија Фенери **Големина : 8 "(20 см) **Употреба : брак, свадба декорација, свадба материјали надворешна места големи роденден ресторан активност на пазарот фестивал активности Наставните активности **Работата : за Да ја отворите фенер прво со stent, и потоа го ставаат во сијалица од врвот на оџакот на фенери со средна позиција, конечно да се стави на слични C форма жица фиксни линии на лустерот...

Дължина 3 м сладко сребро / злато/ червено сърце банер обичам те хартиен флаг венец САМ на Сватба на Деня на Свети Валентин украса

BGN 4.78

53.30 / торба 6.93 / торба 8.49 / торба торбаМатеријал : 100% сосема нов и висок квалитет на КартонГолемини : 118 инчи(3m) на должинатаБоја : Sliver / Gold / ЦрвенаПакување & Количина : 1 сет.Во troduction : Нашите Банери може да се широко се користат во различни места каде што треба да ги красат.Имаме разни производи за лице и за настанот.Ако сте заинтересирани, добредојдовте да ја посетите и да научат повеќе или контактирајте со нас.Повратни информации : Ако најдете нешто погрешно кога ќе го примите пакетот, ве молиме слободно контактирајте со нас одеднаш пред да замине било повратни информации...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.