• Новинка
50шт горещи продажба на партията помадные торти опаковки прекрасна котка cupcake опаковки торта втулки украса на партията доставка Безплатна доставка

50шт горещи продажба на партията помадные торти опаковки прекрасна котка cupcake опаковки торта втулки украса на партията доставка Безплатна доставка

резултат:
BGN 20.78
BGN 17.00 -18 %

Брой продукти
Налично


50pcs Топла Продажба Партија Фондан Колачи Wrappers Убави Мачки Cupcake Wrappers Торта Облоги Партија Украси Обезбедува Бесплатен Превозот
Тип : Партија Декорација
Technic : Ласерско Сечење
Материјал : 220g Бисер Хартија
Пакување : 50pcs/Торба
Големина : Дното Дијаметар : 2"(50mm)
Топ Diamter : 3.15"(80mm)
Висина : 2"(50mm)
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
Ве молиме изберете боја ви се потребни, и порака до нас откако ќе ги купите, или боја ќе бидат испратени по Случаен избор.
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

Подробности

Цвят:
Случай:
Кръщение И Кръщението,Рожден Ден,Парти
търговска марка:
Fancylace
Номер На Модела:
опаковки за кексчета
Материал:
Хартия
Материал:
перламутровая хартия
Размер:
50 x 80 x 50 мм
лого:
Безплатен дизайн, Подгонянный
Техника :
лазерно рязане
Опаковка:
50шт / чанта
Доставка:
TNT / DHL / UPS / Fedex / EMS / China Post
условия на плащане:
Western Union, Набирателни,Кредитна Карта, Paypal
Воспользуйся:
Украса На Опаковки За Кексчета Партия
Дизайн:
Прекрасна Котка Cupcake Опаковки Украса
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

MARINA Party 16 inch Letter Foil Figures балони-злато, сребро розов син за декорация на рождения ден на Сватба парти

BGN 0.58

Боја : злато, сребро розова сина Големина : пред дува околу 16Инчен Материјал : Алумни фолија балони Балон пакет : 1 парче Забава Фолија Балони Голема партија за одликувања за роденден, свадба партија, бебе туш или Божиќ декорација...

25 бр./лот нови хартиени сламки, за деца, Рожден Ден, сватба бижута събитие украшения за коледни аксесоари творчески смесени цветове

3.18 -6 % BGN 3.00

Добредојдовте На Нашата Продавница !Симпатична стилови, направете ја вашата партија, многу среќна!Услови : 1.Превозот услуга : ние ќе го испратам до тебе, во рок од 5 дена откако ќе се плати.Превозот цена е обвинет од страна на купувачот и ние обично трае EMS / DHL која трае околу 47 дена,но тоа е скапо,мислам.Пакетот е околу 1.8 килограми,Ако не се брза, можете да изберете Кина пост воздух mail и тоа е поевтино, но тоа трае околу 2040 дена да брод.Така можете да изберете од себе според вашите потреби.2.Плаќање : да ја прифатиме Зачувам само.3.Опис : откако ќе го добиете објект,ако имате било какви проблеми со тоа,кажи ми прво,ние може да се справи со тоа побрзо.ви благодариме повторно~Увозни давачки : ...

Cosplay герой играе клоун шапка обличам аксесоари грим партия партия подпори качулка облечи Хелоуин подпори Безплатна доставка

BGN 14.40

Бесплатен Превозот Cosplay карактер игра кловн шапка се облекуваат додатоци, шминка партија партија реквизити худ ноќта на Вештерките се облекуваат реквизитите Детали за Производот : Материјал : сунѓерот крпа Тежина : 75g Пакет Листа : 1 buc

1 компл. 3-различен Baby boy Kids Birthday Party Decoration Pink Teeth Cake Stand Cake Аксесоар Baby Shower Доставки Paper Cupcake Hold

17.06 -18 % BGN 14.00

1set 3Ниво Бебе момче Деца Роденден Декорација на Розови Заби Торта Стојат Торта Додаток Бебе Туш Снабдувањето со Хартија Cupcake ЗадржетеФункција : Количина : 1pcsТема: Розова ЗабиМатеријал : хартијаГолемина:18 / 22 / 30cmБоја : како на сликата шоуСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетПовод : свадба декорација, свечена празнична материјали, дома декорација, конференција,Декорација, наставните активности, партија прославиAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има

6шт 5.5 см ръчно изработени чул розови цветя шикозни сватбени събития и празнични аксесоари AA8093

4.24 -6 % BGN 4.00

Тип : Настан & Партија Материјали Повод : Свадба Настан & Партија Предмет Тип : Партија Декорација Материјал : Други точка име : Јута Burlap Цвет Роза дијаметар : 5.5 cm Квалитет : со Висок Квалитет

Празнична картичка на сватбена на фестивала

BGN 37.60

КОРИСНИЧКИ ХАРТИЈА КАРТИЧКА ЗА КАТИРААко ви треба обичај за КАРТИЧКА, ве молиме испратете ни ја вашата датотека, во ПИ, PDF, JPG ИЛИ уметнички дела.Ние тогаш може да знаат како да го направите за вашите ознаки.CUSTOMZIED КОЛИЧЕСТВО НА 50 КОМПЈУТЕРИ ДА СЕ НАПРАВИОбјектот описи : 1...

200 компл. Направи си САМ печене печат на етикети ръчно изработени подаръци Тагове сватбени сувенири, аксесоари за партита на фестивала чул за реколта сватбени деко?

BGN 44.18

Име : DIY Печење печат налепници рачно изработени Подароци Ознаки Свадба Фаворизира Партија Додатоци фестивал Burlap Свадба Гроздобер ДекорацијаМатеријал : хартијаЕдна налепница големина : околу 3,5 СМ*5 CMКоличина : 1set со 10pcs "рачно изработени "налепници на 1 хартија .Внимание : оваа ставка е само за налепници...

20pcs Paper Candy Bag Box for Wedding Ceremany Party Decoration/Event Party Supplies/Wedding Favours подаръчни кутии

14.59 -4 % BGN 14.00

материјал : картичката на хартијаНајдобро за бонбони и чоколади пакување.Пакување : 20pcs кутии и 20pcs панделки.Ние ќе Брод кутии во станот облик, а вие треба да се соберат од себе.Здраво На Сите : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации...

[RainLoong] хартиени салфетки Foyeuses Fetes Party Print тъканни салфетки с декорация на салфетки 33x33cm 1 опаковане./лот

5.10 -2 % BGN 5.00

Салфетка Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Целосно Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Количина : 1 пакување Пакување : 20pcs / пакет / opp вреќа Слој : 2 слоеви Хранаодделение ,Водабазирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic...

50шт Лазерна хартия торта втулки cupcake Роза Lase фондан торти cupcake опаковки за декорация страна на масата за доставка

20.78 -18 % BGN 17.00

50pcs Ласерски Хартија Торта Облоги Cupcake се Зголеми Lase Фондан Колачи Cupcake Wrapers Партија Маса Декорации МатеријалиТип : Партија ДекорацијаTechnic : Ласерско СечењеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 50pcs / ТорбаГолемина : Дното Дијаметар : 2"(50mm)Топ Diamter : 3.15"(80mm)Висина : 2"(50mm)Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!Ве молиме изберете боја ви се потребни, и порака до нас откако ќе ги купите, или боја ќе бидат испратени по Случаен избор.а)...

Дължина 3 м сладко сребро / злато/ червено сърце банер обичам те хартиен флаг венец САМ на Сватба на Деня на Свети Валентин украса

BGN 4.78

53.30 / торба 6.93 / торба 8.49 / торба торбаМатеријал : 100% сосема нов и висок квалитет на КартонГолемини : 118 инчи(3m) на должинатаБоја : Sliver / Gold / ЦрвенаПакување & Количина : 1 сет.Во troduction : Нашите Банери може да се широко се користат во различни места каде што треба да ги красат.Имаме разни производи за лице и за настанот.Ако сте заинтересирани, добредојдовте да ја посетите и да научат повеќе или контактирајте со нас.Повратни информации : Ако најдете нешто погрешно кога ќе го примите пакетот, ве молиме слободно контактирајте со нас одеднаш пред да замине било повратни информации...

1-20 / pack дървена партия маса номер бележки щанд сватбена маса номер на притежателя на селски Гессенский сватбена маса decoratio

80.00 -30 % BGN 56.00

големина како слика шоуидејата за Настанот & Партија Материјали Повод : Свадба,Хотел Партија,Валентин е Ден,ноќта на Вештерките, Децата Ден,дуќан, Куќа се Движи,Роденден

3D Собственоръчно Paper-cut Bicycle Любовник Paper Invitation поздравителни картички с плик предлагаме картичка на сватбена творчески подарък

3.02 -1 % BGN 3.00

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.ОписМатеријал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картонБоја : Како што е прикажано во photoesГолемина : околу 10*15cmAnswer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.Пакет содржина : 1pc Поздрав Картичка + 1pc пликНАПОМЕНА : Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Безплатна доставка на едро за продажба на 50 бр. много мама и аз Пчела дизайн baby shower подаръци подаръци керамични сол и перечницы

BGN 206.40

Бесплатен превозот керамички "МАМА И МЕНЕ" ПЧЕЛА Сол & Пипер Shakers бебе туш сувенири рекламирање материјали роденден услуги wholesalesПовод : свадба,партија годишнината бебе булчински тушТеми : Класичен ТемаСезони : Пролет, Лето, Есен, Зима УслугиМатеријал : керамичкиРазубавувањето : Алатници, ОзнакаПакување : Подарок КутииПакет Големина : 9 x7 x 4 смСовети : Слободен појавување на "Благодарам" ознаки се вклучени во секој корист.

20 бр / лот 6 инча LED под ваза основен светлина дистанционно управление на увеселителен парк led лампи за сватбена маса централните украса

BGN 478.40

6inch МултиБои LED Свадба Centerpieces Светлина База (Адаптер+Литиум Батерија Тип)20pieces / многу 6inch ДОВЕДЕ Под Вазна База Светлина Далечински Контролер Увеселителен парк LED Светилки За Свадба Маса Centerpieces ДекорацијаКарактеристики На Производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина.19 супер светло мултибои станот SMD5050 LED светла светлинадо централен база.Cordless и батерија управувана...

5 см кръгла златна розово, ярко розово сватбен конфети момчета момичета Baby Shower украса конфети

2.22 -10 % BGN 2.00

5cm Круг Злато Розова Топла Розова Свадба Confetti Момчиња Девојчиња Бебе Туш Декорација ConfettisshippmentКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

сватбен подарък и подаръци за мъже-да се влюби вино Кленови листа бутилка запушва партията сувенир 20 бр/лот

92.80 -8 % BGN 85.00

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист подарок и рекламирање материјали за мажи Падне во Љубов Вино Јавор лисја Шише Затка партија Сувенири 20pcs / многуСпецификација За ПроизводИме на производ Падне во Љубов Шише Вино ЗаткаДимензија x 5.5 5.5 x 12cm / кутија Боја Како Слика Пакување Како што е Прикажано на Слика Прикажана се Зборува за падот класичен оваа есен тематските шише вино затка корист не може да се победи, Тие ќе бидат запирање до шише вино, но таму ќе биде без запирање сеќавања секој пат кога вашите гости се направи употреба на овие празнична услуги...

16 цвята елегантни дами парти шапка косата fascinators с копринен цвете аксесоари за коса, булчински воали, шапки фиби за коса MD16028

BGN 21.09

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин 16 Бои, Елегантни Дами партија шапка косата fascinators со свила цвет коса додатоци булчински превези headdress коса клипови MD16028 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.