• Новинка
Златен шоколад Lolley алуминиево фолио, хартиени опаковки и 4 квадратни бонбони бонбони пакет хартиен лист 100 бр. за лот

Златен шоколад Lolley алуминиево фолио, хартиени опаковки и 4 квадратни бонбони бонбони пакет хартиен лист 100 бр. за лот

резултат:
BGN 3.20
BGN 3.00 -6 %

Брой продукти
Налично


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$200
$140
$40
$26
$12.66
$9.6
$13.9
$13.66
wy-приклучок-крај
Материјал : храна одделение алуминиумска фолија хартија.
Пакетот вклучува : 100pcs алуминиумска фолија хартија.
Големина : 4" * 4",
Стави заврши чоколадо, бонбони, итн. во алуминиумска фолија хартија за пакување, лесно да се обликуваат, може да се направи на различни облици.
Ако не ја знаете големината ви треба, можете да користите парче бела хартија да го пробате на вашиот производ и да се измери колку е голема тоа е и потоа се намали на фолија хартија за да ја дозволената големина на пакетот.

Подробности

Материал:
Алуминиево Фолио
Номер На Модела:
VDF1010

Избор на купувачи

80 бр./лот черно-бял печат на етикети етикети благодаря хартиени етикети Златен благодаря scrapbooking етикети за печат на етикети за подарък

BGN 2.74

9719 Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>Материјал : ХартијаТежина : околу 22.0 g / многуГолемина : како фотографијаКоличина : 1 lot=80 парчиња.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Y110 метални режещи удари Коледа бастун Бележки покана карти на хартия занаят парти декор релеф, шаблони нож

9.09 -1 % BGN 9.00

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Персонални поп карти с конвертами за занаяти scrapbooking щастлив планер/изготвяне на карти/журнал проект DIY

3.82 -21 % BGN 3.00

Големина : 9.8*14.9 cmПакување : 1 плик+1 поздрав картичкаГолема Шарени Картички за вашите scrapbooking / картичка за изработка на проекти.

Нов честит рожден ден, арабски цифри дървени умират scrapbooking D-140 рязане умира

36.80 -46 % BGN 20.00

ОПИСБренд : 100% Сосема Нов умираОва е за еден сосема нов челик правило дрво умре Дебелината е 15.8 mm и е компатибилен со повеќето водечки машини.Оваа умре може да се намали хартија, тенок метал и ткаенини.умирадолгоширокВе молиме погледнете го слика за големината.Ве молиме проверете ја вашата машинаВе молиме да не контактирате доколку имате било какви прашањаквалитетВе молиме не, но срце! Пред ние испорака...

3D пентаграм метал нарязани умира САМ карта релеф въглеродна стомана щанцоване умира scrapbooking релеф звезда умира изрязани шаблони

7.26 -17 % BGN 6.00

3 D Pentagram Метал Намали Умира DIY Картички Втиснување Јаглероден Челик Умре Сечење Умира Scrapbooking Втиснување Ѕвезда што Умира се Намали StencilsМатеријал : Јаглероден ЧеликБоја : СребренаПакет се вклучени : 1pcsГолемина : 91*91mm(се мери со рака па може да има некои ситни грешки, се надеваат дека можат да ја добиете вашата љубезно разбирање)

Направи си САМ занаятите paper 3D stereo flower Хартия Набор цветни ръчни оригами материали

3.68 -18 % BGN 3.00

DIY занает хартија 3 D стерео цвет Paper Quilling шарени прирачник оригами материјалиМатеријал : хартијаГолемина : 50cm x 3cmПакување : 5 парче / многу, мешана боја ,(17 дизајн)ве молиме изберете дизајн(стил) како Број.1 ,Број 2 , Број 3 ....0.8

30шт 22мм смола лилаво през цялата украса занаяти мъниста Flatback кабошон Бележки направи си САМ бижута и аксесоари бутони

9.15 -45 % BGN 5.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 22mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0141

9 см.*5 м старинни сгради Живота черен цвят Васи лентата на САМ украса scrapbooking тиксо тиксо Kawai канцеларски материали

8.27 -3 % BGN 8.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број! Можете да ги пратите тоа цело време.Гроздобер Зграда и Живот Лента5 M долго^^Висок Квалитет Допрете, 9cm ширина х 5 M должина1pcs еден пакет

Премиум кафе прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / изготвяне на карти/децата се забавляват украса за доставка

4.46 -10 % BGN 4.00

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 11*16cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се вклучени : 1 x Јасно Печат

100шт цветни свободни 3D устните мъниста кабошон Rubra дизайн за занаятите scrapbooking направи си САМ бижута

BGN 5.06

Материјал : АкриликГолемина на : Appro : 18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 10 0 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0102

20 бр/лот цвят сребрист метал практичен ъгъл на Notepad албуми за scrapbooking меню ъглови протектори

BGN 6.24

20pcs / многу сребрена боја Метал практични Агол забелешка Книга Scrapbooking Албуми мени Агол Заштитнициматеријал : металголемина : 19*19*3ммбоја : сребрена боја

100 бр./лот мини пастел сърцето Брэды занаяти scrapbooking ръчно изработени декоративни Брэды Брад жени

BGN 14.08

100pcs / многу Мини Пастелни Срцето Brads Занаети Scrapbooking рачно изработени Украсни Brads Бред Pinматеријал : металголемина : 17*9mmбоја : сребрена бојането тежина : about45g

Нова камера Филм за рязане на метал умира САМ Cutt умира за карти албум scrapbooking релеф декорация на дома папки занаят

8.32 -4 % BGN 8.00

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денВнимание (колекција) мојата продавница, ќе се добие поголем попусти и повеќе изненадувања.Повеќе Попуст На СТАННови Нова Камера Фотографија Филм Метал Cutting Умира DIY Cutt Умира За Картичката Албум Scrapbooking Втиснување Дома Декорација Папка ЗанаетГолемина : 103*164mmтежина : 0.025 kg

5 стилове САМ scrapbooking корейски стил дантела/лук/писмо цвете край на серия от 5 дизайн направи си САМ дълъг стил на печат фото печат

6.88 -42 % BGN 4.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број! Можете да ги пратите тоа цело време.Класичен Чипка Флорални Работ Серија долго Дрво DIY Печат 5 стилови^^Гроздобер дрвени Флорални Шема Печат : 5 различни стилови за да изберете ,Спецификација : Материјал : ДрвоГолемина на : 1 buc0.59" x 3.9" (1.5*10см)Пакување : 1pcs / opp меур пликОва се 5 модели печат .

800 бр./лот 17 г полупрозрачен бял плодов пакет хартия за ръчно изработени сапун партия подарък занаяти порцелан защитно амбалажна хартия

62.40 -1 % BGN 62.00

Материјал : C alendered Хартија Главно се користи во рачно изработени Сапун, Свежо овошје и други производи хартија за завиткување 2 Димензија : 21*37cm(8.3"x14.6"), 25*35cm(9.8"x13.8") Боја : БелаПревозот : 1...

5000pcs 3mm/4mm *11 mm ухото на игла-плоска обеци на една кука продажба на Едро на бижута, аксесоари пластмасови ръчно изработени САМ акупунктура ясно

19.20 -1 % BGN 19.00

Убава Јасна Боја E ar Игла DIY МатеријалСТАНОТ ИглаДве големини за Вашиот ИзборМоден накит додатоци , едноставна DIY..1...

Карти Като Плашки, Нарязани Вырезывание Умират Карта Гнездене Papercraft Щампа Украса Снежинка Е Образувала Период От Хартия

3.12 -36 % BGN 2.00

Опис : Ова е погоден за scrapbooking, хартија картичка, втиснување, албум, DIY занает, и др.Користете го овој умира за да создаде неверојатни облици од вашите омилени cardstock и хартија, направи картичка и бележник дизајни за да биде сосема уникатна, па дури и слој овие нагоре за да додадете дополнителна димензија.Можете да го замените различни бои на хартија или текстил, изработени од страна на ефект ќе бидат различни.Користете умира за да создаде неверојатни облици од вашите омилени cardstock и хартија, направи картичка и бележник дизајни за да биде сосема уникатна, па дури и слој овие нагоре за да додадете дополнителна димензија.Ќе имаат совршен умренамалување на дизајнот за да го додадете вашиот papercraft ремекдела.Совршен за создавање на подарок, овој прекрасен дизајн е прекрасен начин да ги импресионира вашите најблиски, додавајќи прекрасно сложена функција на облагородување на вашиот papercraft проектиСпецификација : Стил : фестивали.Облик : снегулка.Модел : една страница тип.Тип : скелет на хартија за декорација.Боја : покаже како слики.Големина : 8.7 * 8.7 cm.Материјал : јаглероден челик.Answer : ___________________________ Note : Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Пакетот вклучува : 1 * хартија намалување.Нашата предност

30шт розов лак за нокти бутилка смола украса занаяти мъниста Flatback кабошон Бележки направи си САМ бижута и аксесоари

7.44 -46 % BGN 4.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 23x11mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата цена,Дел Бр.H0403

Благословия творчески дух на класическата кръгла дърво love seal САМ album accessories

BGN 16.00

1 Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2 Ние не сноси никаква царина или данок; 3 Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPSот, FEDEX, итн...

Кръг цвете за рязане на метал умира шаблони за DIY scrapbooking фотоалбум декоративно щамповане на хартиени карти сватбени декорации

3.18 -6 % BGN 3.00

Метал Cutting Умира Рачно Изработени Занаетчиски Scrapbooking Умре Сече Втиснување Stencils Опис : Висок квалитет на тенки метални сечење умира направен од 100% челик,Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1 / 4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини,Нека ви искуство забава на DIY!Параметарот : Состојба : 100% Сосема НовБоја : СребренаМатеријал : Јаглероден челикНапомена : 1...

Направи си САМ Scrapbooking Pad Paper Kit розов 6 24 лист, нож за хартия за занаяти фон scrapbooking хартия 3D изкуство етикети подарък

BGN 27.18

започнетекрајот Материјал : Хартија Големина : 6 x 6 "(15.2 * 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 12 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн Материјал : Хартија Големина : 6 x 6 "(15.2 * 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 12 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн

300w електрически поялник гореща печат на машина, кожата натискане на колата, торта клеймя машина, дървена етикетирането, щампа на машината

111.98 -38 % BGN 69.00

Ако немате лого дизајн , можете да ги одберете следниве дизајн1.она што е вклучувајќи?150w,220 V температура прилагодливи топлина embosser +Прилагодите Печат +Месинг СтапДодадете ги вашите логото на вашата кожа производи со сопствени направени печат со топлина embosser!Тоа е многу лесен за употреба и трае само секунди за да имаат длабоки и долготрајни ембос на различни видови на кожа.2.Како можам да ги прилагодите на мојот печат?Чекор 1 : да ни ги испратите вашите дизајн датотеката на мојот еМаил .AI / CDR датотеки се препорачува, но ние може да им помогне на конвертирање JPG или било какви датотеки со слики формат.(доплата зависи од соучесништво)Чекор 2 : ве Молиме да ви кажам што големината сакате? 1cmx1cm, 2cmx2cm и така натаму.Цена за поголем марки да се дискутира.3.Превозот времеСопствен печат може да се направи подготвени да брод во 35 дена(дополнителни трошоци се применува за итни цел)Тоа нормално се земе 1015 дена преку Нормална меѓународна пошта, Тоа ќе треба брзо, ние може да ви испрати преку Express mail (DHL,UPSот) во рок од 5 работни дена кои наплаќаат дополнителни $24(Цена за потешки производи да се дискутира.)****ве молиме испратете ми convo така можеме да ги направиме потребните надградби и промени на вашата фактура.***ПЕЧАТ***Материјал : метал месингПечат дебелина 8мм, Гравирање на длабочина од 2,53мм.Големината на дизајнот до 10 cm плоштад во областа...

50 бр. / лот триъгълник пощенски марки добро състояние използва се с пощенска марка от цял свят колекциониране на марки Estampillas De Correo

7.98 -12 % BGN 7.00

Напомена : Ве Молиме Да Користите Кошничката За Пазарување,Еден Freightage Опфаќа Повеќе Производи.Детали за производот 100 Различни од Земја 1.Сите тие се реални и се користи за поштенски марки ,Сите Со пост марка ,доаѓаат од целиот свет со поштенскиот печат ...

PANFELOU Metal занаятите pinwheel paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички

BGN 0.96

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

74*62 мм ягоди метален релеф, шаблони за рязане умира 3D САМ scrapbooking занаят снимка покани картички украса

3.50 -14 % BGN 3.00

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 7.46.2 cm Конверзија : 1cm =0.39 инчен Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

500 броя 3D купол кръг 1 инч кръгла прозрачна епоксидна смола ... стикер за направи си САМ капачката на бутилката стикер на самозалепващи смола гледна етикети

46.40 -20 % BGN 37.00

КРУГ НАЛЕПНИЦИ 1 инчен круг јасно епоксидна налепница за DIY Шише капаче налепница, Само Лепило Смола Точки налепници детали за производот : 1 инч =2.54 см ЕПОКСИДНА 3 D КУПОЛА КРУГ НАЛЕПНИЦИ Одговара совршено на bottlecaps! Самолепливи...

1бр история в гората списание гумена печат на сладък животни марка дървени прозрачни печати за scrapbooking фото декорации DIY

2.24 -11 % BGN 2.00

Начин На Плаќање 1 Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.