• Новинка
100шт ъглови меню албуми книгата папки ъгли протектори сребрист тон Отпадъци железария 20x14mm

100шт ъглови меню албуми книгата папки ъгли протектори сребрист тон Отпадъци железария 20x14mm

резултат:
BGN 8.83
BGN 8.00 -9 %

Брой продукти
Налично

100 Pcs Агол Менија Албуми Книга Папки Аглите Заштитници Сребрен Тон Бележник Хардвер 20x14mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Агол Заштитници Наоди Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина
Прибл : 20x14mm Дебелина : 4.5 mm Внатрешен Дебелина : 4mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 100 Компјутери на Дел НЕ. G0167

Подробности

Материал:
Метални
Дебелина на:
0-1. 9 см

Избор на купувачи

Y110 метални режещи удари Коледа бастун Бележки покана карти на хартия занаят парти декор релеф, шаблони нож

9.09 -1 % BGN 9.00

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

1бр история в гората списание гумена печат на сладък животни марка дървени прозрачни печати за scrapbooking фото декорации DIY

2.24 -11 % BGN 2.00

Начин На Плаќање 1 Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

PANFELOU Metal занаятите pinwheel paper die cutting умира за scrapbooking / направи си САМ коледна сватба великденски картички

BGN 0.96

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

50 бр. / лот триъгълник пощенски марки добро състояние използва се с пощенска марка от цял свят колекциониране на марки Estampillas De Correo

7.98 -12 % BGN 7.00

Напомена : Ве Молиме Да Користите Кошничката За Пазарување,Еден Freightage Опфаќа Повеќе Производи.Детали за производот 100 Различни од Земја 1.Сите тие се реални и се користи за поштенски марки ,Сите Со пост марка ,доаѓаат од целиот свет со поштенскиот печат ...

3D пентаграм метал нарязани умира САМ карта релеф въглеродна стомана щанцоване умира scrapbooking релеф звезда умира изрязани шаблони

7.26 -17 % BGN 6.00

3 D Pentagram Метал Намали Умира DIY Картички Втиснување Јаглероден Челик Умре Сечење Умира Scrapbooking Втиснување Ѕвезда што Умира се Намали StencilsМатеријал : Јаглероден ЧеликБоја : СребренаПакет се вклучени : 1pcsГолемина : 91*91mm(се мери со рака па може да има некои ситни грешки, се надеваат дека можат да ја добиете вашата љубезно разбирање)

100шт цветни свободни 3D устните мъниста кабошон Rubra дизайн за занаятите scrapbooking направи си САМ бижута

BGN 5.06

Материјал : АкриликГолемина на : Appro : 18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 10 0 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0102

YLCD061 Бухал метални режещи печати за scrapbooking шаблони DIY карта украса албум ембосинг папка Die Кътър шаблон мухъл

4.80 -37 % BGN 3.00

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети...

80 бр. / опаковане. прозрачен за лот Япония сладък Kawai животни пресни приятели стикер пакет студенти украса етикети бележки етикети

BGN 2.88

Опис На Производот : Големина : околу 90*85mm.Количина : 80pcs секој пакет,1lot= 1pack.Материјал : ПВЦ .4 Стил за да изберете, ви благодариме.

30шт 22мм смола лилаво през цялата украса занаяти мъниста Flatback кабошон Бележки направи си САМ бижута и аксесоари бутони

9.15 -45 % BGN 5.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 22mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0141

9 см.*5 м старинни сгради Живота черен цвят Васи лентата на САМ украса scrapbooking тиксо тиксо Kawai канцеларски материали

8.27 -3 % BGN 8.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број! Можете да ги пратите тоа цело време.Гроздобер Зграда и Живот Лента5 M долго^^Висок Квалитет Допрете, 9cm ширина х 5 M должина1pcs еден пакет

Премиум кафе прозрачни прозрачни силиконови печати за направи си САМ scrapbooking / изготвяне на карти/децата се забавляват украса за доставка

4.46 -10 % BGN 4.00

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 11*16cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се вклучени : 1 x Јасно Печат

80 бр./лот черно-бял печат на етикети етикети благодаря хартиени етикети Златен благодаря scrapbooking етикети за печат на етикети за подарък

BGN 2.74

9719 Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>Материјал : ХартијаТежина : околу 22.0 g / многуГолемина : како фотографијаКоличина : 1 lot=80 парчиња.Напомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Омъжена любов шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти занаяти

BGN 1.73

100% Сосема Нов Кол : 1 Компјутер Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : 13*13cm ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме

5 стилове САМ scrapbooking корейски стил дантела/лук/писмо цвете край на серия от 5 дизайн направи си САМ дълъг стил на печат фото печат

6.88 -42 % BGN 4.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број! Можете да ги пратите тоа цело време.Класичен Чипка Флорални Работ Серија долго Дрво DIY Печат 5 стилови^^Гроздобер дрвени Флорални Шема Печат : 5 различни стилови за да изберете ,Спецификација : Материјал : ДрвоГолемина на : 1 buc0.59" x 3.9" (1.5*10см)Пакување : 1pcs / opp меур пликОва се 5 модели печат .

800 бр./лот 17 г полупрозрачен бял плодов пакет хартия за ръчно изработени сапун партия подарък занаяти порцелан защитно амбалажна хартия

62.40 -1 % BGN 62.00

Материјал : C alendered Хартија Главно се користи во рачно изработени Сапун, Свежо овошје и други производи хартија за завиткување 2 Димензија : 21*37cm(8.3"x14.6"), 25*35cm(9.8"x13.8") Боја : БелаПревозот : 1...

200шт кафяв дървен правоъгълник ръчно изработени занаяти конектори чипове дискове за домашно украшение украса scrapbooking 28x9mm

BGN 10.06

200pcs Браун Дрво Правоаголник рачно изработени Занаетчискиголемина : 28x9mm;Дебелина : approxly 2mm,Дупка големина : Approxly 2mmМногу добро се користи за scrapbooking,cardmaking и други DIY проекти.Материјал : 100% дрвоПакет : 200pcsСостојба : 100% Сосема нов· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа ознаки може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.· Свадба Ознаки / Совети Картички / Сакаат Дрво Ознаки / Придружба Картички / Корист Ознаки / Копче За Среќен Брак Висат Ознаки / Место Картички / Гроздобер...

Направи си САМ Scrapbooking Pad Paper Kit розов 6 24 лист, нож за хартия за занаяти фон scrapbooking хартия 3D изкуство етикети подарък

BGN 27.18

започнетекрајот Материјал : Хартија Големина : 6 x 6 "(15.2 * 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 12 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн Материјал : Хартија Големина : 6 x 6 "(15.2 * 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 12 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн

Кръг цвете за рязане на метал умира шаблони за DIY scrapbooking фотоалбум декоративно щамповане на хартиени карти сватбени декорации

3.18 -6 % BGN 3.00

Метал Cutting Умира Рачно Изработени Занаетчиски Scrapbooking Умре Сече Втиснување Stencils Опис : Висок квалитет на тенки метални сечење умира направен од 100% челик,Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1 / 4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини,Нека ви искуство забава на DIY!Параметарот : Состојба : 100% Сосема НовБоја : СребренаМатеријал : Јаглероден челикНапомена : 1...

Коледни Тагове метални режещи удари шаблони за DIY scrapbooking / фотоалбум декоративно щамповане САМ хартиени карти

7.50 -7 % BGN 7.00

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Направи си САМ занаятите paper 3D stereo flower Хартия Набор цветни ръчни оригами материали

3.68 -18 % BGN 3.00

DIY занает хартија 3 D стерео цвет Paper Quilling шарени прирачник оригами материјалиМатеријал : хартијаГолемина : 50cm x 3cmПакување : 5 парче / многу, мешана боја ,(17 дизајн)ве молиме изберете дизајн(стил) како Број.1 ,Број 2 , Број 3 ....0.8

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.