• Новинка
KSCRAFT Частица от сърцето пайети PVC плосък за направи си САМ карта като занаят цвят колекция

KSCRAFT Частица от сърцето пайети PVC плосък за направи си САМ карта като занаят цвят колекция

резултат:
BGN 3.18
BGN 3.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Пакување : 700pc/set
Големина : 1.3*1.2 см
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Подробности

Номер На Модела:
18031301
търговска марка:
KSCRAFT
Материал:
пайети направи си сам
Опаковка:
700шт/комплект
Размер:
1.3*1.2cm

Избор на купувачи

Празничен подарък экзальтированная амбалажна хартия на цветя амбалажна хартия яснота хроматическая ивица хартия сватбен подарък амбалажна хартия 60*60 см

39.98 -20 % BGN 32.00

Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе креативни партија предмети!добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќни shoppi нг 2016 година kraft подарок 60*60см солидна кафеава боја kraft завиткување трудови голема позадина хартија 20 PCS / многу Врвен квалитет Одмор Подарок Возвишен Хартија за Завиткување Цвеќиња Хартија за Завиткување Lucency Хроматска Лента Хартија Свадба Подарок Хартија за Завиткување 60*60смдимензии : 60*60смколичина : 20 лист / пакетТоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Безплатна доставка-100шт сребърен тон книга scrapbooking, албуми, менюта, папки, ъглови протектори 13x13x20mm J1300

7.34 -18 % BGN 6.00

Материјал : Легура(Кадмиум Бесплатно)Големина на : Прибл : 13x13x20mmДебелина : 4mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Тон Сребро.Количина : Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаОдговара дебелина 3мм

Нова гореща атака на титаните восъчен печат, метални печати с дръжка САМ scrapbooking восъчен печат с медна корона старинните печати с дървена дръжка

5.90 -32 % BGN 4.00

Нова Жешка Напад на Титаните восок печат Метал поштенски Марки со рачка DIY Scrapbooking восок печат бакар главата Гроздобер поштенски марки со Дрво зафатКарактеристики : Материјал : Дрво + МеталDiamater : 30ммПакет : 1 сет Марки = 1pcs рачка + 1pse писмо печатАко сакате повеќе, ве молиме контактирајте за детали !Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

1 бр. Бележки САМ фотоалбум карта прозрачна акрилна силиконов каучук прозрачни марка лист дванадесет съзвездия YS013

5.73 -13 % BGN 5.00

Подобра услуга односно нашиот вечен извршување и сите наши напори се направени за вашето задоволство Ако имате било какви проблеми во врска со нашата prooducts, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши за вас...

16 цветни хартиени квилинг занаятчийски комплекти 14шт набор от инструменти валцувани ленти САМ колекция бижута на дома занаяти сватба 2 декорации

BGN 30.77

Детали За Производот : Опис : 100% Сосема Нов и Намалување наМатеријал : ХартијаБоја : Мешана БојаНапомена : 1...

Scrapbooking рязане на метал умира венец САМ фотогалерията на декоративни релефни шаблони шаблон карта

4.02 -0 % BGN 4.00

Scrapbooking Метал Cutting Умира Гарланд DIY Фото Албум Декоративни Втиснување Stencils Картичка ДефиницијаНовиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY...

1000 Листа Сив Мрамор Модел От Опаковъчна Хартия Подвижния Хартия Безплатна Доставка

576.00 -5 % BGN 547.00

Сив Мермер Шема Подарок Хартија За Завиткување, Специјални Мермер Печати Завиткување Ткиво50x70 cm, 1000pcs / многу Бесплатен Превозот ОписУпотреба : Партија декорација, Умре сечење, Ѕид украс, Подарок завиткување, Декоративни екранот, Washi лента DIYНашите декоративни ткиво хартија е безопасни за здравјето и животната средина...

PANFELOU главни букви прозрачен прозрачен силиконов печат / печат за направи си САМ scrapbooking / фотоалбум декоративни прозрачни листове за печат

4.14 -28 % BGN 3.00

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечење ви Благодариме

2 бр./компл. кухи цвете ъглово рязане на метал умира за направи си САМ scrapbooking фотоалбум хартиени карти декоративни занаяти релеф, шаблони

12.05 -25 % BGN 9.00

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 2 парчиња / Set Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребро како што е прикажано Големина : Прибл...

2 елемента хартия занаятчийски инструмент за квилинг хартия пинсети помощник САМ разнообразни цвят scrapbooking накрайник хартия набор инструменти

5.06 -41 % BGN 3.00

Функции : Сосема нов и висок квалитет Изработени од пластичен материјал, безбедно и заштита на животната средина, не се штетни за луѓето...

Няколко стилове на цветя акрилни САМ смола chapte направи си САМ ръчно изработени смола сапун печат глава мини лалета сам модели Z0045HD

BGN 3.98

Сапун глава големина : 29*28 mmСапун глава wight : 18 gИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Направи си САМ scrapbooking украса свиване филм печат свиване част от пластмасов свиване прозрачна свиване пластмасов филм

BGN 31.98

DIY Scrapbooking Декорација Топлина се Намали Филм Печатење Топлина Shrinkable Парче Пластика Намалување Бела Транспарентна Топлина се Смалуваат Филмски Материјал : Филмски Боја : Бела, Транспарентно и независно, Големина : 21 * 29 см Стил : DIY

PANFELOU Metal занаятите арабски цифри хартия щанцоване умира за scrapbooking / DIY Коледа сватба великденски картички

1.12 -11 % BGN 1.00

Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник / DIYВе молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

100шт реколта САМ многоцелеви обикновен номер сценарий линия азбука писмо декорация на дървени гумени печати комплект от дървена кутия за

540.80 -6 % BGN 508.00

Ние ќе брод објектот од Fedex, UPSот DHLМожете да ја добиете вашата цел во 810days по вашата исплатаБило каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.ОписСосема Нов и МНОГУ ОДЛИЧЕН квалитеткреативни DIY печат.Случај големина.120 x 60x32 MMГолемина : 91321mm(секоја компјутери)Материјал : дрво.гумаБоја и дизајн : 30 компјутери / setПакет : Дрвена КутијаГолеми или мали букви за да изберете, ако нема држава, ќе испрати микс дизајни.

S46 метални режещи удари Гълъб гълъб птицата Бележки карта албум сватба хартия занаят домашен интериор релеф, шаблони удар

6.37 -6 % BGN 6.00

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

1бр рязане умира scrapbooking умира метал карикатура на влака САМ scrapbooking фотогалерията на декоративни релефни шаблони

3.63 -17 % BGN 3.00

100% Сосема НовКоличина : 1 PCSТип : Сечење УмираМатеријал : ЧеликБоја : како на сликатаве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодаримеПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не сеги одразуваат фактичката боја на објектот...

Love Heart Frame Metal Cutting Умира Scrapbooking Embossing Folder САМ Festival Decor шаблон за scrapbooking

3.02 -1 % BGN 3.00

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 10.4 5.8 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

Кратко писмо подаръци за рязане на метал умира любовта на Сърцето шаблони за DIY scrapbooking / преге САМ хартиени карти scrapbooking щанцоване

2.03 -1 % BGN 2.00

Кратко писмо Подароци Метал Cutting Умира Љубовта Срцето Stencils За DIY Scrapbooking / Втиснување DIY Хартија Картички Scrapbooking Умрам НамалиТочка Бр.ПРD0022МатеријалиЧеликБојаФотографијата Е Прикажано КакоНето ТежинаЗа 0,06 KG / парчеГолеминаФотографијата Е Прикажано КакоФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

3шт искат бутилка рязане умира шаблони scrapbooking албум хартиена карта занаят САМ

2.67 -25 % BGN 2.00

3pcs кои Сакаат Шише Сечење Умира Матрицата Scrapbooking Албум Хартија Картичка Занает DIYНовиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.