• Новинка
500шт разход на Къщата очите акрилни декорации занаяти мъниста Flatback кабошон Бележки САМ за дрехи бижута и аксесоари

500шт разход на Къщата очите акрилни декорации занаяти мъниста Flatback кабошон Бележки САМ за дрехи бижута и аксесоари

резултат:
BGN 6.37
BGN 3.00 -53 %

Брой продукти
Налично


Материјал :
Акрилик
Големина на :
Appro : 7x14mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 500 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1194

Подробности

Материал:
Акрил
Номер На Модела:
H1194
Размер:
7x14mm

Избор на купувачи

50шт 20 mm Синя смола розата е цветето на Flatbacks декорации DIY кабошоны scrapbooking за телефон украса занаяти кардмейкинг

BGN 7.98

Оваа листа е за 50pcs / многу 20mm смола зголеми цвет flatbacks cabochonsМатеријал : СмолаБоја : СинаПакет : 50pcs / торбаFucntion : Многу добро предмети употреба за дома декорација,уметност,телефон,компјутер украси.Исто така, за облека, додатоци и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

1бр рязане умира scrapbooking умира метал карикатура на влака САМ scrapbooking фотогалерията на декоративни релефни шаблони

3.63 -17 % BGN 3.00

100% Сосема НовКоличина : 1 PCSТип : Сечење УмираМатеријал : ЧеликБоја : како на сликатаве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодаримеПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не сеги одразуваат фактичката боја на објектот...

2 елемента хартия занаятчийски инструмент за квилинг хартия пинсети помощник САМ разнообразни цвят scrapbooking накрайник хартия набор инструменти

5.06 -41 % BGN 3.00

Функции : Сосема нов и висок квалитет Изработени од пластичен материјал, безбедно и заштита на животната средина, не се штетни за луѓето...

100шт тъмно лилаво овал акрилни декорации занаяти мъниста Flatback кабошон бележки за дрехи, направи си САМ бижута и аксесоари

3.34 -40 % BGN 2.00

Материјал : АкриликГолемина на : Appro : 13x18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена,Дел Бр.H0421

Няколко стилове на цветя акрилни САМ смола chapte направи си САМ ръчно изработени смола сапун печат глава мини лалета сам модели Z0045HD

BGN 3.98

Сапун глава големина : 29*28 mmСапун глава wight : 18 gИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Китайската древна поезия, 4 бр. / компл. истинска всичко ново за събиране на китайски пощенски марки

4.45 -10 % BGN 4.00

Напомена : Ве Молиме Да Користите Кошничката За Пазарување,Еден Freightage Опфаќа Повеќе Производи.Детали За ПроизводотКина Пост издаде посебни поштенски марки 1 сет на 4 парчиња : на октомври 23 ,2013Датум На Издавање : Октомври 23 ,2013NO...

120 бр. флорални мотиви опаковъчна хартия хартия за декорация и Парти Безплатна доставка

72.00 -6 % BGN 68.00

Топла Продажба! Цветните Дезени Подарок Хартија За Завиткување50x40 cm, 120pcs / пакет, Бесплатен превозот ОписУпотреба : Партија декорација, Умре сечење, Ѕид украс, Подарок завиткување, Декоративни екранот, Washi лента DIYНашите декоративни ткиво хартија е безопасни за здравјето и животната средина...

2 бр./компл. кухи цвете ъглово рязане на метал умира за направи си САМ scrapbooking фотоалбум хартиени карти декоративни занаяти релеф, шаблони

12.05 -25 % BGN 9.00

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 2 парчиња / Set Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребро како што е прикажано Големина : Прибл...

PANFELOU 11.3 * 15.56 см Благодарността цветя прозрачен силиконов каучук ясно марка карикатура за scrapbooking / DIY сватбен албум

4.14 -28 % BGN 3.00

Внатрешна Големина : 11.3*15.3 cmТорба Големина : : 11.5*20.6 cmТорба има многу парчињаПовеќе desgin clink оваа Слика~Висок квалитет јасно марки,имаме стотици desgins~добра Цена ,добар квалитет~Поширок спектар на производи, ве молиме да кликнете на сликата подолу

100шт червен овал акрилни декорации занаяти мъниста Flatback кабошон бележки за дрехи, направи си САМ бижута и аксесоари

3.34 -40 % BGN 2.00

Материјал : АкриликГолемина на : Appro : 13x18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена,Дел Бр.H0417

Love Heart Frame Metal Cutting Умира Scrapbooking Embossing Folder САМ Festival Decor шаблон за scrapbooking

3.02 -1 % BGN 3.00

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 10.4 5.8 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење...

Направи си САМ scrapbooking украса свиване филм печат свиване част от пластмасов свиване прозрачна свиване пластмасов филм

BGN 31.98

DIY Scrapbooking Декорација Топлина се Намали Филм Печатење Топлина Shrinkable Парче Пластика Намалување Бела Транспарентна Топлина се Смалуваат Филмски Материјал : Филмски Боја : Бела, Транспарентно и независно, Големина : 21 * 29 см Стил : DIY

S48 метални режещи печати от дървени кон Hobbyhorse подарък Бележки карта албум сватба хартия занаят начало декор релеф, шаблони удар

BGN 5.89

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Безплатна доставка-100шт сребърен тон книга scrapbooking, албуми, менюта, папки, ъглови протектори 13x13x20mm J1300

7.34 -18 % BGN 6.00

Материјал : Легура(Кадмиум Бесплатно)Големина на : Прибл : 13x13x20mmДебелина : 4mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Тон Сребро.Количина : Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаОдговара дебелина 3мм

30шт прекрасен син животно мечка смола украса занаяти мъниста Flatback кабошон Бележки направи си САМ бижута и аксесоари

8.61 -54 % BGN 4.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 22x18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата цена,Дел Бр.H0318

500 бр. ултра плътен черен цвят на амбалажна хартия, остъклена с двете страни, Безплатна доставка

224.00 -5 % BGN 213.00

Ултра Црна Премиум Квалитет Ткиво Хартија, Dual Печатење, Премија Солидна Црна Боја На Хартија За Завиткување50 X 40 СМ, 500pcs / многу, Бесплатен Превозот ОписПечатење : Ултра црна, Dual Печатење (двете страни печатење)Завршувањето на : Сјајни на двете страниУпотреба : Партија декорација, Умре сечење, Ѕид украс, Подарок завиткување, Декоративни екранот, Washi лента DIYНашите декоративни ткиво хартија е безопасни за здравјето и животната средина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.