• Новинка
500 мл Силиконова сгъваема бутилка за вода BPA Free сгъваема съдове за пиене спорт пътуване къмпинг, туризъм аксесоари

500 мл Силиконова сгъваема бутилка за вода BPA Free сгъваема съдове за пиене спорт пътуване къмпинг, туризъм аксесоари

резултат:
BGN 9.44
BGN 8.00 -15 %

Брой продукти
Налично


[xlmodel]-[производи]-[31399] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[31271] Опис на Производот
500ml на Силиконски Количка за Шише за Вода BPA Free Расклопна Drinkware Патување Спорт Подигаат Пешачење Додатоци
Функција :
Свитлива, лесен, лесен за носење, Совршен за работа, училиште, фитнес, трчање, планинарење, велосипедизам, пловењето..
Направен од висок квалитет со силиконска материјал, BPA free и безбедно за употреба, Ова е најдобриот избор за здравство свесен авантуристи
Несреќа отпорни, тоа нема да биде скршен кога тоа падне на подот. тоа е предност во споредба со пластика и стакло материјал
Широк спектар температура отпорни
2-слој шише капаче, течење-доказ
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Силикон одобрување од FDA + PP капа + нерѓосувачки челик прстен
Боја : сина / розова / транспарентен
Капацитет : 500ml / 17 оз.
Објектот тежина : околу 90 g
Пакетот вклучува :
1 * Силикони количка за шише за вода
[xlmodel]-[производи]-[31400] Погоди ви се допаѓа
[xlmodel]-[custom]-[17292] Купувачот Совети
Драг Пријател, ако сте Russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира .
За Guarante
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Обемът на:
0,5 л
Цвят:
Син, Розов, Прозрачен
Вид Съдове За Пиене:
Бутилки За Вода
търговска марка:
Kitstorm
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Вид На Бутилки С Вода:
чайник
Активна Почивка На Открито:
Скално катерене
Начин На Течаща Вода:
Пряко Напитки
Форма:
С Капак
Стил:
Спорт
Материал:
Силикон
Топлоизолационни Характеристики:
Няма
документ:
CIQ
Антикоррозионное покритие:
Оборудван
Вряща вода:
Приложимо
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
Приложими Хора:
Възрастни

Избор на купувачи

900 мл голям капацитет за висококачествен кана за кафе 304 индукционная плоча от неръждаема стомана се използват кана за кафе и Безплатна доставка

60.10 -22 % BGN 47.00

Боја : СребренаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : прикажување во сликаКапацитет : 900 ML

drop shipping-свръхестествена чаша за промяна на цвета на Магическа чаша термочувствительная реактивна керамична чаша за кафе и чай мляко е най-добрият подарък за прият?

BGN 5.84

пад на превозотНатприродни Кригла Боја се Менува Магија Кригла Топлиначувствителни Реактивен керамика кафе, чај, млеко чаша најдобар подарок за пријатели Кога се полни со топла течност, се Будам.Топлина чувствителен материјал на кригла површината врти боја кога жешка течноста се истури воОграничување на изложување на директна сончева светлинаРака мие (машина за миење садови не се препорачува)Не микробрановаКапацитет : 300mlМатеријал : КерамикаБоја : главно ЦрноЗабелешки : Не се изложуваат под сонце за долго времеНе scrape на печатење со остар алаткиМиење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина.Температурата на водата треба да биде над 70°C / 158°F5...

ZOOOBE 500 мл, термос чаена чаша с цедка Термо чашата за кафе от неръждаема стомана вакуумна колба термос чай инфузор изолиран

36.78 -54 % BGN 17.00

modname=images&cols=1&colspace=0&rowspace=0&align=center modname=ckeditorЗа Производите1.Фотографии на производи е целосно во согласност вклучува сите детали2.Производ големина е прирачник за мерење, таму ќе биде 0.11cm отстапување, ве молиме да се разбере3.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со насЗа Превозот1.Пакет ќе испрати 14 откако ќе ни даде цел.2.Превозот време за 1260 дена,Тоа зависи од вашиот избор на логистички методи3.Сите логистички информации ќе се следи,4.Ние ќе се намали производ фактура цени за да се избегнат тарифи.За Повратни Информации1.Ние ќе бидеме благодарност ако сте satifactied за нашите производи,да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.2.Ако добиете производот штета, производот не одговара, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе рефундирање на, ве молиме да не ни даде негативен evaluation3.Повратни информации е evry важно, ве Молиме договорот нас, прво ако било probelm.Ние ќе работиме togather за решавање на каков било спор.

Елегантност сладко корейски стил прозрачна стъклена бутилка вода, мляко, кафе, бира с дръжка слама за подарък Начало декор посуда за пиене

22.45 -20 % BGN 18.00

Безвременски, природни, траен, овие принципи водат развој на секој производ Производи кои ви помагаат да имам арома секој момент со топла чаша кафе или чај...

Нов прием на карикатура термос чаша бутилка от неръждаема стомана термокружка вакуумно термокружка 260 мл / 350 мл забавен подарък

11.04 -0 % BGN 11.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на ПроизводотЦртан филм Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Thermocup Вакуум Термички Кригла 250ml / 350mlФункција : 1...

Сладък карикатура черно бяла котка чаши мляко кафе керамична чаша сок кафе порцелан чай чаша Creative Drinkware

BGN 16.45

Симпатична Цртан филм Црно Бела Мачка Чаши Млеко Кафе Кригла керамички Сок Кафе Порцелански Чај Кригла Креативни Drinkware Детали за Производот Боја : Црна,Бела Материјал : Керамички Димензии : дијаметар од 8 cm * висок 7cm капацитет за 250ml Тежина : околу 310g Производ пакување : Подарок Кутија Производот inculde : 1pcs Мачка Кригла Производ сликиДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

мини винарска гърне джоб малък цилиндър алкохол, уиски, ликьор колба кана, прибори за пиене огледално полиране 2 унции бедренная колба от неръждаема стомана

79.97 -10 % BGN 72.00

Карактеристики2 мл нерѓосувачки челик хип колба2 мл капацитет вино колбаИзработени од нерѓосувачки челик со висок стандардОваа колба е различна останати хип колба , тоа е многу класичен висок квалитет и со високи оцени нерѓосувачки челикПакет : 1 buc хип колба,не се вклучуваат во други додатоциБоја : Како на сликата шоу.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме ! Гаранција & Се Враќа1...

Drop shipping - Luffy Color Changing Magic Mug with Original packaging Heat-sensitive Reactive ceramic coffee чай milk чаша mug

BGN 5.82

пад на превозот Luffy Боја се Менува Магија Кригла со Оригинално пакување на Топлиначувствителни Реактивен керамика кафе, чај, млеко кригла првенствоКога се полни со топла течност, се Будам.Топлина чувствителен материјал на кригла површината врти боја кога жешка течноста се истури воОграничување на изложување на директна сончева светлинаРака мие (машина за миење садови не се препорачува)Не микробрановаКапацитет : 300mlМатеријал : КерамикаБоја : главно ЦрноЗабелешки : Не се изложуваат под сонце за долго времеНе scrape на печатење со остар алаткиМиење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина.Температурата на водата треба да биде над 70°C / 158°F5...

Новото матирано стъкло цветно писмо с Папата безплатна капак на преносим пътуване ми напитка, вода бутилка 480 мл Botella De Botellas Agua Para

31.98 -37 % BGN 20.00

Име на производ : 480 ML пескарење ронки рака првенство преносни првенство Производ материјал : Висок Borosilicate Стакло + PC + Крпа Покрие Производ големина : 22.3 X 6.1 cm опис на Производот : Добрите работи секогаш се ретки...

Китай бяла керамична чаша чай кафеена чаша zakka бирени чаши и чаши за дръжката ястие canecas drinkware сладък творчески подарък безплатна доставка

BGN 36.78

Димензии : Висина 12cm,со дијаметар од 7cm Процес : раканасликани Материјал : Порцелан Многу добар квалитет,многу убава чаша.

Безплатна Доставка На Dragon Ball Z Кафеена Чаша Goku Борба Зеленчуци Heat Reactive Color Changing Cup Change Керамични Чаши Caneca Новост Чаши Подарък

30.38 -41 % BGN 18.00

Постојат 2 дезени се достапни : available : Goku & Вегета Ве молиме изберете од Опција.Грижа Инструкции : Рака мие самоКапацитет : 300mlКригла Димензии : 8cm Длабочина x 9.5 см Пакетот вклучува : 1x Боја се Менува Керамички Кригла (пакет беше добро спакувани страна Безбедно материјали за Пакување...

Лесно питейна вода помпа електрическа шише за вода помпа опаковка помпа за вода в бутилка посуда кухненски инструменти за домашен декор

28.74 -6 % BGN 27.00

Безжично Полнење Електрична Пумпа За Вода Погодно Диспензерот За Вода Вшмукување Преносни Вода За Пиење Шишиња Drinkware АлаткиКарактеристики : 1...

Горещи продажба д-р Д-р Кой Тардис кафеена чаша с капак кафе, бутилка от неръждаема стомана интериор мода чаша 450 ml творчески подаръци

28.78 -44 % BGN 16.00

Патување со TARDIS! Ова патување кригла изгледа како Лекар временска машина! Врз основа на бибиси е Доктор Кој scifi ТВ серија...

3D cartoon морски стил животни керамични чаши творчески ръчно рисуване на порцеланови чаши за мляко, кафе, чай, сок напитки SH345

33.58 -17 % BGN 28.00

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Морски Животни стил 3 D КриглаКапацитет : за 250mlГолемина : 120*150*150mmМатеријал : pocelainСе применуваат за : Млеко / Вода / Сок и така натаму.Висок квалитет и Свеж дизајн.Сакаат да ја пијат.Немојте да се стави на ова првенство во микробранова печка.Ве молиме имајте во предвид : Aabout боја, различни екран можеби се малку различни.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.