• Новинка
OBR 3 бр./компл. от неръждаема стомана вино фуния набор от Малък Среден Голям разнообразие от течно масло, вода Напитка филтър преливане ред инструмент

OBR 3 бр./компл. от неръждаема стомана вино фуния набор от Малък Среден Голям разнообразие от течно масло, вода Напитка филтър преливане ред инструмент

резултат:
BGN 15.42
BGN 12.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на OBR фабрика продавница,се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство во нашата продавница!!
OBR 3 Pcs/Set Нерѓосувачки Челик Вино Инка Поставите Мали Средни Големи Различни Течни Нафтени Вода Пијат Филтер Декантацијата Фрлаат Алатка
Производ Параметри :
Име : Нерѓосувачки Челик Вино Инка Сет
- Материјал : Нерѓосувачки Челик
- Боја : Sliver
- Size : Како се покаже слика
- Нето Тежина : 100g
- Пакет се Вклучуваат : 1* 3 Pcs/Set Нерѓосувачки Челик Вино Инка Сет
Забелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот. Производ Карактеристики : - 100% Сосема Нов Производ, Направени од Храна Одделение Материјал, Безбедно, Издржлив и нетоксичен, Кујна Алатка - Внимателен Долго се Справи со Дизајн : нерѓосувачки челик инка карактеристики долго ергономски рачка за да им помогне лесно да се одржи и кога за пренос течни над тегла или шишиња. - Димензии од Големи до Мали : идеален за повеќето контејнери; помогнат tabletop чисти - Широка Употреба : оваа кујна алатка може да транспорт на течни побрзо и поевтино; може да работи како декантацијата алатка за да се rebottle, додадете состојки, џемови и повеќе. - Лесно за Чување : да се чуваат од страна на прстен; може да бидат обесени на ѕидот - Голема Алатки за Пријатели и Семејство
Производ Фотографии :
>> Превозот И Ракувањето Со
1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.
2. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.) во Белешки Дел кога проверете.
3. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост.
Под $5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.
Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
>> Врати & Наплата
Политика на враќање : да ја прифатиме политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот.
Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика.
• Ако сте ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
• Ако не го прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
• Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.
• Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
>> Повратни информации
Ако сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.
Ви благодариме.

Подробности

Материал На Корпуса:
Метални
Номер На Модела:
S08HG309365
търговска марка:
ARR
Тип:
Комплект
Име:
Комплект Винени Воронок От Неръждаема Стомана
Цвят:
sliver
Размер:
As picture show
Тегло:
100g
Опаковка:
В чантата PP
Материал:
Комплект Винени Воронок От Неръждаема Стомана
Детайл 1:
дълга дръжка
Детайл 2:
Използвайте за мини алкохолни фляжек
Детайл от 3:
Използва се за бутилки за уиски
Детайл от 4:
кухненски инструменти

Избор на купувачи

Гореща разпродажба OFF-ON промяна чаша магически Хамелеон кафеена чаша температурен сензор с нестандартен подарък 330 мл

19.12 -27 % BGN 14.00

Топла Продажба OFF (исклучено)ЗА Менување на Кригла Магичен Камелеон Кафе Температурни Сензори Новина Подарок 330mlОвој Производ е привлечна кога за прв пат го виде тоа! кога ќе додадете топол пијалок по ваш избор во Кригла, НАДВОР промена НА За одмор, канцеларијата за домашна употреба, повеќе погодна како подароци за моите пријатели, сигурно ќе биде ефектот на неочекувани изненадувања...

Безплатна доставка на мед покритие 540 мл ковани от неръждаема стомана Москва муле чаша за кафе от чаша с дръжка щупальце

BGN 15.98

Совршен за коктели, пиво, па дури и iced чај Дизајниран да ги задржи пијалаци постудено миење на рацете се препорачува и не се за употреба во микробранова Мерки 41 / 2" L x 31 / 2" W x 33 / 4" H, со 18 унца капацитет Изработени од нерѓосувачки челик со тактилни дизајн Боја : Бакар Позлата

6 унции на хип фляжка човек, приятел на баща подарък алкохол фляжка здрав от неръждаема стомана уиски фляжка бар инструменти 6 грама вино, стомна, гърне

55.97 -11 % BGN 50.00

Карактеристики6 мл нерѓосувачки челик хип колба6 мл капацитет вино колбаИзработени од нерѓосувачки челик со висок стандардОваа колба е различна останати хип колба , тоа е многу класичен висок квалитет и со високи оцени нерѓосувачки челикПакет : 1 buc хип колба,не се вклучуваат во други додатоциБоја : Како на сликата шоу.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме ! Гаранција & Се Враќа1...

Смешни цитати печатна кафеена чаша-смешен подарък на баща си от своя любим дете кафеена чаша чаша чаша кафе (капацитет на 11 грама)

BGN 27.18

11 Оз капацитет, големина во 3.23"(W) x 3.74"(H) Cоблик рачка, удобно да се одржи Трајни керамички материјал, безбедна и здрава за пиење Класична бела кригла, солидна боја лесно ќе се меша и натпревар со многу дизајни и други бои Дизајниран за секојдневна употреба, совршен за кафе, чај, топла какао, супа и повеќе Брод Информации : 1.Ве молиме Проверете ја вашата адреса е во можност да ја прими писмо.Обично се Потребни околу 1230 дена...

Нови 4 бр./лот 70 мл чаша набор от 304 чаша от неръждаема стомана вино, бира, уиски, чаши открит пътуване чаша с чаша ръкав безплатно

8.46 -5 % BGN 8.00

Спецификации : Точка БР : QKY01008Производ Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПроизвод големина : Околу 58*52mmКапацитет : 70m LБоја : СребренаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Забелешка : ве Молиме овозможи 1 cm грешка поради прирачник за мерење...

1бр 4 цвята нов стил BPA безплатно ин Витро КОМПЮТЪР вода за пиене саксия чаша прозрачна за спортен мотор плодов сок кана вода J0012

BGN 7.98

Член Име : Space Првенство Материјал : ФДУ PC Пластични Капацитет : 450ml Боја : жолта,розова,зелена,сина Стил : како прилог Количина : 1pc Единица тежина : околу 150g / pc Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Горещи продажба д-р Д-р Кой Тардис кафеена чаша с капак кафе, бутилка от неръждаема стомана интериор мода чаша 450 ml творчески подаръци

28.78 -44 % BGN 16.00

Патување со TARDIS! Ова патување кригла изгледа како Лекар временска машина! Врз основа на бибиси е Доктор Кој scifi ТВ серија...

Нова колба от неръждаема стомана хип алкохол алкохол + фуния на кутията 4 грама

14.38 -3 % BGN 14.00

100% Сосема Нов нерѓосувачки челик шише телоDescption : Тоа е еден шраф капа долу кој е во прилог,па капа тоа нема да се изгубиТоа доаѓа со нерѓосувачки челик инка ,погодно за вас налејте го виното во ова шишеКапацитет : 4oz 100mlБоја : СребренаГолемина : Прибл L+H+T 85x95x25mmПакет се вклучени : 1 X Хип Колба1 X ИнкаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина цел.Испрати модел и квантитетот да, ние може да ви каже вкупната ценаНие може да се испрати на стоки за кои било земји,shipcost на други земји, ве молиме контактирајте со нас.1...

Елегантност сладко корейски стил прозрачна стъклена бутилка вода, мляко, кафе, бира с дръжка слама за подарък Начало декор посуда за пиене

22.45 -20 % BGN 18.00

Безвременски, природни, траен, овие принципи водат развој на секој производ Производи кои ви помагаат да имам арома секој момент со топла чаша кафе или чај...

Безплатна Доставка На Dragon Ball Z Кафеена Чаша Goku Борба Зеленчуци Heat Reactive Color Changing Cup Change Керамични Чаши Caneca Новост Чаши Подарък

30.38 -41 % BGN 18.00

Постојат 2 дезени се достапни : available : Goku & Вегета Ве молиме изберете од Опција.Грижа Инструкции : Рака мие самоКапацитет : 300mlКригла Димензии : 8cm Длабочина x 9.5 см Пакетот вклучува : 1x Боја се Менува Керамички Кригла (пакет беше добро спакувани страна Безбедно материјали за Пакување...

Новото матирано стъкло цветно писмо с Папата безплатна капак на преносим пътуване ми напитка, вода бутилка 480 мл Botella De Botellas Agua Para

31.98 -37 % BGN 20.00

Име на производ : 480 ML пескарење ронки рака првенство преносни првенство Производ материјал : Висок Borosilicate Стакло + PC + Крпа Покрие Производ големина : 22.3 X 6.1 cm опис на Производот : Добрите работи секогаш се ретки...

Лесно питейна вода помпа електрическа шише за вода помпа опаковка помпа за вода в бутилка посуда кухненски инструменти за домашен декор

28.74 -6 % BGN 27.00

Безжично Полнење Електрична Пумпа За Вода Погодно Диспензерот За Вода Вшмукување Преносни Вода За Пиење Шишиња Drinkware АлаткиКарактеристики : 1...

Нова бележка смъртта Yagami Light керамични кафеена чаша бяло или променена чаша цвят

BGN 31.98

ОписКористи висококвалитетни бели глеѓ, на површни чиста бела јасно прозрачна Напредно топла сублимација технологија, сликата е многу јасно, боја целосно нетоксични оштетувања, никогаш нема да избледи, квалитетот е прилично добар.Производ : 110z Висок Квалитет КриглаЈачина на звук : 11 Мл / 280ml

Drop shipping - Luffy Color Changing Magic Mug with Original packaging Heat-sensitive Reactive ceramic coffee чай milk чаша mug

BGN 5.82

пад на превозот Luffy Боја се Менува Магија Кригла со Оригинално пакување на Топлиначувствителни Реактивен керамика кафе, чај, млеко кригла првенствоКога се полни со топла течност, се Будам.Топлина чувствителен материјал на кригла површината врти боја кога жешка течноста се истури воОграничување на изложување на директна сончева светлинаРака мие (машина за миење садови не се препорачува)Не микробрановаКапацитет : 300mlМатеријал : КерамикаБоја : главно ЦрноЗабелешки : Не се изложуваат под сонце за долго времеНе scrape на печатење со остар алаткиМиење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина.Температурата на водата треба да биде над 70°C / 158°F5...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.