• Новинка
1000шт 14-16 AWG син изолиран мъжки женски лопатный тел клещи клеммный конектор

1000шт 14-16 AWG син изолиран мъжки женски лопатный тел клещи клеммный конектор

резултат:
BGN 46.40
BGN 46.00 -1 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1000 компјутери
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Спецификации :
Жица Големина (AWG) : 16-14 ( 1.5~2.5 mmm⊃2;)
Максимална Струја : 15 Amp
Боја : Сина
Количина : 1000pcs/многу
1000 PCS 6.3 mm Машки/Женски Изолирани Терминали Сина 16-14 Мерач AWG
Таа е вклучена во
Машки Изолирани Терминали Сина 16-14 Мерач AWG 1000 PCS
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Подробности

Тип:
Обжимная Клемма
Номер На Модела:
6.3 мм
Цвят:
Сини
БРОЙ:
1000 бр. / лот

Избор на купувачи

160 бр 6.4 мм Диаметър на изолиран мотокар клеммный кабелен съединител за кабели 12-10AWG Безплатна доставка

19.39 -17 % BGN 16.00

160 Компјутери 6.4 милиметри Кол Изолирани Вилушка Терминал Кабел Конектор за 1210 AWG Жица Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Вилушка Терминал Модел SVS5.54 Кабел Одговара на Големината на 46mm 2 ( 1210 AWG ), 8# Дупка Кол 6.4 милиметри / 0.25" Вкупна Должина 25.2 mm / 1" Макс...

10 комплекта Pitch5. 08mm 7p има изкуствени клеммные подложки конектор US15mm DIN-рейк монтаж вместо:MSTBVK 2.5 / 7-G-5.08 - 1788774

BGN 30.62

10sets Теренот 5.08 mm 7pin Завртка Plugin Терминал Блокови конектор mm Din Rail Монтажа наместо на Феникс Контакт : MSTBVK 2.5 / 7G5.08 1788774 MVSTBR 2.5 / 7ST5.08 1792294Нашата компанија е професионална продукција на конектор за PCB...

UXCELL 450 бр Awg10 Awg12 Awg22 тел клещи изолирани съвет пин край на кабела клеммный комплект

BGN 13.36

Пакет Големина(L*W*H) 21 x 10 x 3 Пакет Содржина Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна Материјал Пластика, Метал Тежина 38g Вкупната ГолеминаИме на производ : Изолирани Ferrule Терминал;Модел : E4009, E6012, E0508;Материјал : Пластични, Метални Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна, Црвена, Жолта, Зелена, Сина;Одговара Кабел Големина : E4009 : 4mm2 / AWG12, E6012 : 6mm2 / AWG10, E0508 : 0.5mm2 / AWG22 Кутија Големина : 175 x 100 x 20mm / 6.8" x 4" x 0.8"(L*W*H);E4009 : F=9mm, L=16.5 mm, W=4.4 мм, D=3.2 mm, В=2.8 mm E6012 : F=12mm, L=20mm, W=6.3 mm, D=3.9 mm, В=3.5 mm;E0508 : F=8мм, L=14mm, W=2,5 mm, D=1.3 mm, C=1mm Нето Тежина : 122g;Пакет Содржина : 450 (+ / 2%) x Изолирани Ferrule Terminal1 x Кутија

Изолиран Край На Кабела Клемма E7518

BGN 1.02

Изолирани Кабелот Крајот Терминал max напон : 105 C Ui=300 V материјал : бакар или месинг изолационен материјал : пп.најлон(бои) Точка Бр Димензија(mm) Кабел големина(mm2) боја F L W Dφ Cφ ЛЕЛЕ.G Германија Франција E0306 6.0 10.5 2.5 1.1 0.8 #24 0.34 Тиркизна Тиркизна E0308 8.0 12.5 E0506 6.0 12.0 2.6 1.3 1.0 #22 0.5 Портокал Бела E0508 8.0 14.0 E0510 10.0 16.0 E0512 12.0 18.0 E7506 6.0 12.4 2.8 1.5 1.3 #20 0.75 Бела Сина E7508 8.0 14.6 E7510 10.0 16.4 E7512 12.0 18.4 E1006 6.0 12.4 3.0 1.8 1.5 #18 1.0 Жолта Црвена E1008 8.0 14.6 E1010 10.0 16.4 E1012 12.0 18.4 E1508 8.0 14.6 3.5 2.0 1.8 #16 1.5 Црвено Црн E1510 10.0 16.4 E1512 12.0 18.4 E1518 18.0 24.4 E2508 8.0 15.2 4.0 2.6 2.3 #14 2.5 Сина, Сива E2510 10.0 17.2 E2512 12.0 19.2 E2518 18.0 25.2 E4009 9.0 16.5 4.4 3.2 2.8 #12 4.0 Сива Портокал E4012 12.0 19.5 E4018 18.0 Беа 25,5 E6010 10.0 18.0 6.3 3.9 3.5 #10 6.0 Црна Зелени E6012 12.0 20.0 E6018 26.0 18.0 E1012 12.0 21.5 7.6 4.9 4.5 #7 10.0 Млечниот Браун E1018 18.0 27.5 E1612 12.0 22.2 8.8 6.2 5.8 #5 16.0 Зелена Млечниот E1618 18.0 Ненамерно Самоповредување, Додека 28.2 E2516 16.0 29.0 11.2 7.9 7.5 #4 25.0 Кафена Црна E2522 22.0 35.0 E3516 16.0 30.0 12.7 8.7 8.3 #2 35.0 Маслиново Маслиново E3525 25.0 39.0 E5020 20.0 36.0 15.3 10.9 10.3 #1 50.0 Портокал Портокал E5025 41.0 25.0 E7020 20.0 37.0 16.0 14.3 13.5 2 / 0 70.0 Жолта Жолта E7025 25.0 42.0 E7027 27.0 44.0 E9525 25.0 44.0 18.5 15.3 14.5 3 / 0 95.0 Црвена Црвена E12027 27.0 47.6 20.3 17.5 16.5 1.0 120.0 Blue Blue E12032 32.0 52.6 E15025 25.0 50.6 23.4 20.6 19.6 0.8 150.0 Жолта Жолта E15027 27.0 52.6 E15032 32.0 57.6

150шт 22-10AWG жично съвет кабел неизолированный запресоване ламинирани комплект клемм голи стыковые конектори 0.5-1. 5мм2 / 1.5-2. 5мм2 / 4.0-6. 0мм2

12.78 -6 % BGN 12.00

150pcs 2210 AWG Жица Ferrule Кабел Uninsulated Crimp валани Терминали Комплет гол Задник Конектори 0.51.5mm2 / 1.52.5mm2 / 4.06.0mm2 Објект специфики : Сосема нов и висок квалитетКоличина : 150 PcsТип : Задник КонекторТерминалот е свиткан и НеИзолирани.Идеален за најголем број на апликации.За да се вклопи : 1012 AWG (4.06.0mm2)1416 AWG (1.52.5mm2)1822 AWG (0.51.5mm2)Во согласност со сите релевантни Европски стандардиИроничен нов висок квалитет изолирани терминали crimpСите се затворени во пластични случај за лесен пристапЛесен еден чекор поврзување на жици, изолирани и затворениМоже да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликацииПакетот Вклучува : 50pcs x 1012 AWG Uninsulated Задник Crimp Конектори Терминали50pcs x 1416 AWG Uninsulated Задник Crimp Конектори Терминали50pcs x 1822 AWG Uninsulated Задник Crimp Конектори ТерминалиПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50шт шотландски замък тел electric cable конектори за Бързо свързване клеми за запресоване 0.5 мм-1.5 мм

4.66 -14 % BGN 4.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

100шт калъф за Носене за 6.3 мм гофриран клеми лопата конектор

BGN 3.20

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписНови 100 КОМПЈУТЕРИ Покрие Случај за 6.3 mm Crimp Терминал Лопата КонекторВклучени во : Случај за 6.3 mm Crimp Терминал Лопата Конектор 100pcsИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Безплатна доставка, 100 бр. авто заплитането на кабели терминал G182 запресоване терминал DJ623-D4. 8x0. 8A

BGN 12.80

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Shippment : Објектот се испраќаат во рок од 7 работни дена откако уплатата се населиле...

399PCS BV 5.5 12-10 AWG 4mm - 6mm YelIow nsulated Директен проводник на челно конектор електрически обжимные клеми с кутия

BGN 19.52

ГолеминаЖица ОпсегДимензија(mm)Топлина се смалуваат цевка(mm)БојаКликни за да се купиА В Гm m 2ODБLODБLBHT0.522200.30.51.0121.012Жолта50 ПАРЧИЊА500 КОМПЈУТЕРИ1000 КОМПЈУТЕРИBHT1.2522180.51.03.21.7153.21.715ЦрвенаBHT216141.52.54.02.4154.02.415СинаBHT512104.06.05.63.6155.63.615ЖолтаБоја на кутијата не може да биде ист како на сликатаУслови за користење : Пратката Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

5 бр. / лот YT493B plug клеммный блок 2EDG5. 08 конектор 300 10A 2/3/4/5/6/7/8/9 / 10 ПЕНСА извита игла

2.29 -13 % BGN 2.00

Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

100 бр./лот EN1512 Bootlace cooper Ferrules kit комплект от кабели Мед запресоване съединител изолиран кабел пин края на клеми

BGN 4.32

Производи име : мозок крајот терминалПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : природни3 : Големини : EN15124 : Одговара на кабел : 16 AWG(1.5mm2)4 : Количина : 100pcs / торба5 : Материјал : Бакар6 : Количина : 1 пакет(100pcs)7 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Големина x боја )100pcs x EN1512x ПриродниВкупна КОЛИЧИНА : 100 PCSПроизводи слика :

50шт изолиран свързващ проводник на кабел жак 6.3 мм обжимные електрически клеми червен син жълт комплект FDFD 1.25-250 2.5-250 5-250

BGN 3.14

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал50pcs Изолирани Splice Wire Кабел Конектор 6.3 mm Crimp Електрични Терминали Црвена Сина, Жолта Комплет FDFD 1.25250 2.5250 5250

Клеми компютърен конектор 4,2 мм мъжки игла за 4P 6P 8P 20P 24P дамски обвивка /не позлатен

BGN 7.20

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот : ако треба Механичка обработка.цел 7000 PCS / 1reel...

10 bulk = вземане 100pcs Quality test of the quality test hook клип. Тест папка логически анализатор. За USB 24M 8CH

26.67 -14 % BGN 23.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Мъжки и женски Червен лопатный запресоване конектор клемма тел 1/4 MF напълно изолиран x 40

BGN 8.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 40 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.КОЛИЧИНАТА НА (40) ЦРВЕНАМашки&Женски лопата crimp конекториЦелосно изолирани најлонЗА Жица Големина (AWG) : 2218 ( 0.5~1.5mm2 )ЦЕЛОСНО ИЗОЛИРАНИ 0.250" МАШКИ&Женски ЛОПАТА CRIMP КОНЕКТОРИТерминал лопата ширина : 1 / 4" (6.3 mm)Целосно изолирани со пластични случај во светло синаПрименливи за 22~18 жица20 Машки + 20 ЖенскиБренд нови, Вкупно 40 компјутери / пакетИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

100шт PCT-213 PCT213 222-413 универсален компактен тел кабели конектор 3-контактен проводник Клеммная блок с лост AWG 28-12

27.97 -14 % BGN 24.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.