• Новинка
RV1. 25-3. 2 Червен Пръстен изолиран терминален костюм 0.5-1. 25mm2 кабел кабел конектор кабел запресоване терминал 1000шт / UE RV1. 25-3. 2

RV1. 25-3. 2 Червен Пръстен изолиран терминален костюм 0.5-1. 25mm2 кабел кабел конектор кабел запресоване терминал 1000шт / UE RV1. 25-3. 2

резултат:
BGN 26.40

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1000 компјутери
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
1000 Crimp Wire Конектор 22-18 Мерач AWG Винил Црвено #4 Прстен Терминал Конектори
Спецификации :
Жица Големина (AWG) : 22-18 ( 0.5~1.5 mmm⊃2;)
Одговара На Американската Топ. : #4
Максимална Струја : 19 Amp
Материјал на Тело : Бакар
Боја : Црвена
Количина : 1000pcs/многу
Единица : mm
d2=3.2 mm
Б=5.7 mm
L=17.8 mm
F=4.95 mm
H=10мм
D=4.3 mm
ние исто така имаме дека crimp plier
кликнете на следниве Преглед
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Подробности

Тип:
Обжимная Клемма
Номер На Модела:
#4
Цвят:
Червен
БРОЙ:
1000 бр. / лот

Избор на купувачи

Безплатна доставка, 100 бр. авто заплитането на кабели терминал G182 запресоване терминал DJ623-D4. 8x0. 8A

BGN 12.80

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Shippment : Објектот се испраќаат во рок од 7 работни дена откако уплатата се населиле...

10 bulk = вземане 100pcs Quality test of the quality test hook клип. Тест папка логически анализатор. За USB 24M 8CH

26.67 -14 % BGN 23.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Нова сонда oscillo BNC конвертиране на крокодил клип на тестов кабел BNC double клип на тестова линия осцилоскоп на съединителната линия 110см

BGN 6.72

Нов висок квалитет Oscilloscope сонда BNC Конверзија крокодил клип тест кабел BNC двојно клип тест линија oscilloscope поврзување линија 110cmГлавниот кабел : 50 241 коаксијален АНТЕНСКИ кабел,Кабел со дијаметар : Φ4.0 ± 0.1 mm.Диригент : посебни мека еластомер RV 23 * 0.15 mm црвена и црна две.Жица со дијаметар : Φ2.5мм.BNC : користење на меѓународните стандарди за приклучокот, целосна интеграција на шприц, прекрасен изглед, трајни, на сликата погоре.Вбризгување на поврзување вилушка, круг.Алигатор клипови, користење на заеднички 026тип 35mm медиум риба папкаКабел карактеристична отпорност : 50Ω...

399PCS BV 5.5 12-10 AWG 4mm - 6mm YelIow nsulated Директен проводник на челно конектор електрически обжимные клеми с кутия

BGN 19.52

ГолеминаЖица ОпсегДимензија(mm)Топлина се смалуваат цевка(mm)БојаКликни за да се купиА В Гm m 2ODБLODБLBHT0.522200.30.51.0121.012Жолта50 ПАРЧИЊА500 КОМПЈУТЕРИ1000 КОМПЈУТЕРИBHT1.2522180.51.03.21.7153.21.715ЦрвенаBHT216141.52.54.02.4154.02.415СинаBHT512104.06.05.63.6155.63.615ЖолтаБоја на кутијата не може да биде ист како на сликатаУслови за користење : Пратката Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

Безплатна доставка на 200 бр. асорти лопата задника пръстен вилица Набор от 10 найлон изолирани електрически проводници клеми за запресоване конектор

BGN 29.95

Добредојдовте на нашата ПродавницаУживајте во вашето време,ве молиме контактирајте со нас,ние секогаш сме на линија,и за бојата,ние секогаш го бродот со freedomly.Ние сме alibaba кина снабдувач,ако ви треба голема количина на стока,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се направи најдобра цена за вас.прстен терминал #10 2216 AWG 20pcsпрстен терминал #10 1614 AWG 20pcsкуршум femal терминал 0.51.5 mm 2216 AWG 10pcsкуршум машки 0.51.5 mm 2216 AWG 10pcsкуршум femal терминал 1.52.5 mm 1614 AWG 10pcsкуршум машки 1.52.5 mm 1614 AWG10pcsцелосно женски конектор 6.3 mm 2216 AWG 10pcsмашки connector1.52.5 mm 2216 AWG10pcsцелосно женски конектор 6.3 mm 1614 AWG 10pcsмашки конектор 6.3 mm 1614 AWG 10pcsзадник конектор 0.51.5mm2 2216 AWG 10pcsзадник конектор 1.52.5mm2 1614 AWG 10pcsлопата конектор #10 2216 AWG 20pcsлопата конектор #10 1614 AWG 20pcsзнаме женски терминал 0.8*6.35 2216 AWGзнаме женски терминал 0.8*6.35 1614 AWGПолитика На ВраќањеБидејќи ние брод на стоките од страна на Кина пост,тоа ќе потрае доста долго време.Значи тука повеќе од $150 вредност за една цел,,јас ќе се организираме за друг метод за shippment(на пример, како DHL,FEDEX и ЕМС) без било повеќе exite такса.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите / размена во рок од 14 дена по дофат на стоки со полно пари за реконструкција (со исклучок на превозот надомест) додека производи се во оригиналната форма.Ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас ...

22-18 AWG напълно изолиран 6,3 мм женски запресоване конектор лопати клемма (QTY1000)

BGN 67.20

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1000 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.КОЛИЧИНАТА НА (1000) ЦрвенаЖенски лопата crimp конекториЦелосно изолирани најлонЗА Жица Големина (AWG) : 2218 ( 0.5~1.5mm2 )ЦЕЛОСНО ИЗОЛИРАНИ 1 / 4"(6.3 mm) Женски ЛОПАТА CRIMP КОНЕКТОРИИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Припойные раздели 14 Припойных раздели Припойные клеми заземленные кръгли пръстен тиква разделите

10.48 -5 % BGN 10.00

Лемење јазичиња 14 Лемење јазичиња Лемење терминали основани Кружни прстен gourd јазичиња Модел : 14 единствена глава за заварување Материјал : месинг, сребро изглед Количина : 10 парчиња

50шт изолиран свързващ проводник на кабел жак 6.3 мм обжимные електрически клеми червен син жълт комплект FDFD 1.25-250 2.5-250 5-250

BGN 3.14

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал50pcs Изолирани Splice Wire Кабел Конектор 6.3 mm Crimp Електрични Терминали Црвена Сина, Жолта Комплет FDFD 1.25250 2.5250 5250

5 бр. / лот YT493B plug клеммный блок 2EDG5. 08 конектор 300 10A 2/3/4/5/6/7/8/9 / 10 ПЕНСА извита игла

2.29 -13 % BGN 2.00

Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

M3 вътрешна резба Магнит винт панел магнитна колона цилиндър за вътрешен / полу-открито едно - / двухцветного модул p10,P16,P13.33

BGN 69.60

М3 магнетни завртка Внатре тема за полуотворен / затворен единечна и двојна боја предводена од модулиОвој елемент може да се користи за еднокреветни и Двокреветни боја полуотворено P10 ,затворен F3.75 P4.75,F5.0 P7.62 led модули итн.Пакување листа : 500pcs М3 внатре тема заврткиЦаринската1...

100шт PCT-213 PCT213 222-413 универсален компактен тел кабели конектор 3-контактен проводник Клеммная блок с лост AWG 28-12

27.97 -14 % BGN 24.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

100 бр ECU small policy пин and pin instrument terminal мъжки конектор конектор портал пин tin

13.89 -6 % BGN 13.00

Големина L:22.2 mm H:0.6 mm Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

Клеми компютърен конектор 4,2 мм мъжки игла за 4P 6P 8P 20P 24P дамски обвивка /не позлатен

BGN 7.20

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот : ако треба Механичка обработка.цел 7000 PCS / 1reel...

UXCELL 450 бр Awg10 Awg12 Awg22 тел клещи изолирани съвет пин край на кабела клеммный комплект

BGN 13.36

Пакет Големина(L*W*H) 21 x 10 x 3 Пакет Содржина Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна Материјал Пластика, Метал Тежина 38g Вкупната ГолеминаИме на производ : Изолирани Ferrule Терминал;Модел : E4009, E6012, E0508;Материјал : Пластични, Метални Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна, Црвена, Жолта, Зелена, Сина;Одговара Кабел Големина : E4009 : 4mm2 / AWG12, E6012 : 6mm2 / AWG10, E0508 : 0.5mm2 / AWG22 Кутија Големина : 175 x 100 x 20mm / 6.8" x 4" x 0.8"(L*W*H);E4009 : F=9mm, L=16.5 mm, W=4.4 мм, D=3.2 mm, В=2.8 mm E6012 : F=12mm, L=20mm, W=6.3 mm, D=3.9 mm, В=3.5 mm;E0508 : F=8мм, L=14mm, W=2,5 mm, D=1.3 mm, C=1mm Нето Тежина : 122g;Пакет Содржина : 450 (+ / 2%) x Изолирани Ferrule Terminal1 x Кутија

Безплатна доставка 5 колона Y132 YZEJ A132M-4 асансьор стълбищен лифт свързващ сплайс блок клеммник кръпка дъска електрически двигател

76.80 -8 % BGN 71.00

Бесплатен Превозот 5 колона Y132 YZEJ A132 M4 Лифт Lifter Лифт поврзување на терминалот splice блок терминал плоча печ одбор електричен мотор

Мъжки и женски Червен лопатный запресоване конектор клемма тел 1/4 MF напълно изолиран x 40

BGN 8.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 40 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.КОЛИЧИНАТА НА (40) ЦРВЕНАМашки&Женски лопата crimp конекториЦелосно изолирани најлонЗА Жица Големина (AWG) : 2218 ( 0.5~1.5mm2 )ЦЕЛОСНО ИЗОЛИРАНИ 0.250" МАШКИ&Женски ЛОПАТА CRIMP КОНЕКТОРИТерминал лопата ширина : 1 / 4" (6.3 mm)Целосно изолирани со пластични случај во светло синаПрименливи за 22~18 жица20 Машки + 20 ЖенскиБренд нови, Вкупно 40 компјутери / пакетИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

100 бр E50-25 слушалката предварително изолирующая клемма изолиран кабел кабел конектор запресоване клеми (тип TG-JT) AWG 1 E-

BGN 12.80

100 PCS E5025 Цевка предизолациони терминал (тип TGJT)AWG 1Жица големина : 50.0 mm 2Имаме терминал на различни бои во акцијата, можете да изберете боја ви се допаѓа!Објектот Не Димензија(mm) Кабел големина( mm 2 ) Пакет F L W Dφ Cφ A...

150CM CAR 30A battery клип Технологична Alligator clip TO 4MM BANANA PLUG Connectors

23.50 -6 % BGN 22.00

Ве молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи Сите наши производи се 100% сосема новАко ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Спецификација / Големина На : 150 CM АВТОМОБИЛ 30 A батеријата клип Менгеме Алигатор клип за ДА 4 MM БАНАНА ПРИКЛУЧОК КонекториКоличина : 1 PCSLength 1.5 М / 150СМ

2 елемента влагоустойчив, отговарят на високи акумулатор клеммный скоба, алуминиева магнезиева положителен и Нагативный скоби

6.46 -38 % BGN 4.00

BI0003408Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиум магнезиумБоја : црвена(+) & црна()Вкупна големина : прибл.53x37x17mmFitment : сите видови на МотокарЛесно да се инсталира.Moistureproof и издржливи.Пакет се вклучени : 2 парчиња x terminal стегач (1pc позитивни + 1pc негативни)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.