• Новинка
Мъжки и женски Червен лопатный запресоване конектор клемма тел 1/4 MF напълно изолиран x 40

Мъжки и женски Червен лопатный запресоване конектор клемма тел 1/4 MF напълно изолиран x 40

резултат:
BGN 8.00

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 40 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
КОЛИЧИНАТА НА (40) ЦРВЕНА
Машки&Женски лопата crimp конектори
Целосно изолирани најлон
ЗА Жица Големина (AWG) : 22-18 ( 0.5~1.5mm2 )
ЦЕЛОСНО ИЗОЛИРАНИ 0.250" МАШКИ&Женски ЛОПАТА CRIMP КОНЕКТОРИ
Терминал лопата ширина : 1/4" (6.3 mm)
Целосно изолирани со пластични случај во светло сина
Применливи за 22~18 жица
20 Машки + 20 Женски
Бренд нови, Вкупно 40 компјутери/пакет
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL,FEDEX, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Подробности

Тип:
Обжимная Клемма
Номер На Модела:
6.3 мм
Калибър:
22-18AWG
Цвят:
Червен
БРОЙ:
40 бр. / лот

Избор на купувачи

10 комплекта Pitch5. 08mm 7p има изкуствени клеммные подложки конектор US15mm DIN-рейк монтаж вместо:MSTBVK 2.5 / 7-G-5.08 - 1788774

BGN 30.62

10sets Теренот 5.08 mm 7pin Завртка Plugin Терминал Блокови конектор mm Din Rail Монтажа наместо на Феникс Контакт : MSTBVK 2.5 / 7G5.08 1788774 MVSTBR 2.5 / 7ST5.08 1792294Нашата компанија е професионална продукција на конектор за PCB...

1 бр SC (JGK)16-6 луженые медни кабелни накрайници клещи тип на електрически инсталации на оборудване контакт тип на национален стандарт

BGN 0.18

1piece SC(JGK)166 конзервирани бакар кабел гкл crimp тип Електрични приклучоци опрема контактирајте со Некој типSC Конзервирани Кабел Повлечи видспецификацииЗавртка ДупкаПлоча ШиринаПлоча ДебелинаВнатрешниот Кол.НадворешниКол.Провира ДолжинаДолжинаЕдинечна Цена(УСД)Кликни за да се купиSC6669.31.14.05.59.224.40.07SC688.212.10.94.05.59.424.40.07SC10669.91.75.06.99.725.10.08SC1088.211.71.45.06.99.825.60.08SC101010.2121.45.07.09.925.60.12SC1666.310.71.85.57.411.729.50.11SC1688.112.61.95.58.013.431.50.1SC161010.214.21.35.57.41229.90.11SC2566.1142.36.99.414.734.70.16SC2588.313.52.46.99.514.635.50.15SC251010.114.42.36.99.514.635.50.14SC251212.216.82.06.99.514.435.10.15SC3566.215.63.07.0111739.80.22SC3588.116.32.58.311.116.1390.23SC351010.2162.68.311.216.239.50.21SC351212.216.52.58.311.216.239.30.22SC5066.118.52.89.0131946.50.35SC5088.218.83.09.91319.446.80.35SC501010.218.92.8101319.246.50.33SC501212.219.12.9101319.346.50.31SC7088.121.63.411.314.820.352.40.59SC701010.2223.511.41521.152.50.55SC701212.2223.511.215.120.552.10.51SC9588.125.43.513.717.522.5570.82SC951010.225.33.713.717.522.5570.8SC951212.3Беа 25,53.513.817.522.6570.77SC12088.327.24.014.71921.962.61.26SC1201010.3284.314.719.326.466.11.25SC1201212.3284.51519.52766.31.21SC1201616.328.94.915.320.127.267.31.17SC1501010.229.15.215.720.427.967.81.85SC1501212.230.24.516.32132.7731.75SC1501616.230.24.516.321.133.173.61.68SC1851212.334.74.918.623.633.479.52.65SC1851616.334.95.018.823.733.679.52.65SC2401616.338.14.521.626.332.5812.75SC3001616.743.75.624.430.441.21005.28

Припойные раздели 14 Припойных раздели Припойные клеми заземленные кръгли пръстен тиква разделите

10.48 -5 % BGN 10.00

Лемење јазичиња 14 Лемење јазичиња Лемење терминали основани Кружни прстен gourd јазичиња Модел : 14 единствена глава за заварување Материјал : месинг, сребро изглед Количина : 10 парчиња

100шт калъф за Носене за 6.3 мм гофриран клеми лопата конектор

BGN 3.20

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписНови 100 КОМПЈУТЕРИ Покрие Случај за 6.3 mm Crimp Терминал Лопата КонекторВклучени во : Случај за 6.3 mm Crimp Терминал Лопата Конектор 100pcsИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

100 бр ECU small policy пин and pin instrument terminal мъжки конектор конектор портал пин tin

13.89 -6 % BGN 13.00

Големина L:22.2 mm H:0.6 mm Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

10 bulk = вземане 100pcs Quality test of the quality test hook клип. Тест папка логически анализатор. За USB 24M 8CH

26.67 -14 % BGN 23.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Безплатна доставка, 100 бр. авто заплитането на кабели терминал G182 запресоване терминал DJ623-D4. 8x0. 8A

BGN 12.80

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Shippment : Објектот се испраќаат во рок од 7 работни дена откако уплатата се населиле...

Месинг 1000 бр fdfn5. 5-250 терминал студено налягане найлон мъжки и женски напълно изолиран док-терминал студено прес

BGN 50.14

Дувачкиот 1000 КОМПЈУТЕРИ FDFN2250 ладно притисок терминал Најлон машки и женски целосно изолирани ладно притиснете приклучните терминал Производ податоци Производ ладно притисок терминал тип на Производ FDFN ТИП на Кабел големина 0.56mm2 Материјал месинг Боја црвена,сина,жолта количество 1000pcsDimenions

4.2 одноголовочная заваряване на мед клеммный тел меден съвет през цялата околовръстен заваряване терминал

BGN 6.38

4.2 една глава за заварување бакар терминал жица од бакар повлечи круг прстен заварување терминал 4.2 еденна чело круг заварување терминал Количина : 100 парчиња

Нова сонда oscillo BNC конвертиране на крокодил клип на тестов кабел BNC double клип на тестова линия осцилоскоп на съединителната линия 110см

BGN 6.72

Нов висок квалитет Oscilloscope сонда BNC Конверзија крокодил клип тест кабел BNC двојно клип тест линија oscilloscope поврзување линија 110cmГлавниот кабел : 50 241 коаксијален АНТЕНСКИ кабел,Кабел со дијаметар : Φ4.0 ± 0.1 mm.Диригент : посебни мека еластомер RV 23 * 0.15 mm црвена и црна две.Жица со дијаметар : Φ2.5мм.BNC : користење на меѓународните стандарди за приклучокот, целосна интеграција на шприц, прекрасен изглед, трајни, на сликата погоре.Вбризгување на поврзување вилушка, круг.Алигатор клипови, користење на заеднички 026тип 35mm медиум риба папкаКабел карактеристична отпорност : 50Ω...

Безплатна доставка 5 колона Y132 YZEJ A132M-4 асансьор стълбищен лифт свързващ сплайс блок клеммник кръпка дъска електрически двигател

76.80 -8 % BGN 71.00

Бесплатен Превозот 5 колона Y132 YZEJ A132 M4 Лифт Lifter Лифт поврзување на терминалот splice блок терминал плоча печ одбор електричен мотор

150шт 22-10AWG жично съвет кабел неизолированный запресоване ламинирани комплект клемм голи стыковые конектори 0.5-1. 5мм2 / 1.5-2. 5мм2 / 4.0-6. 0мм2

12.78 -6 % BGN 12.00

150pcs 2210 AWG Жица Ferrule Кабел Uninsulated Crimp валани Терминали Комплет гол Задник Конектори 0.51.5mm2 / 1.52.5mm2 / 4.06.0mm2 Објект специфики : Сосема нов и висок квалитетКоличина : 150 PcsТип : Задник КонекторТерминалот е свиткан и НеИзолирани.Идеален за најголем број на апликации.За да се вклопи : 1012 AWG (4.06.0mm2)1416 AWG (1.52.5mm2)1822 AWG (0.51.5mm2)Во согласност со сите релевантни Европски стандардиИроничен нов висок квалитет изолирани терминали crimpСите се затворени во пластични случај за лесен пристапЛесен еден чекор поврзување на жици, изолирани и затворениМоже да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликацииПакетот Вклучува : 50pcs x 1012 AWG Uninsulated Задник Crimp Конектори Терминали50pcs x 1416 AWG Uninsulated Задник Crimp Конектори Терминали50pcs x 1822 AWG Uninsulated Задник Crimp Конектори ТерминалиПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Изолиран Край На Кабела Клемма E7518

BGN 1.02

Изолирани Кабелот Крајот Терминал max напон : 105 C Ui=300 V материјал : бакар или месинг изолационен материјал : пп.најлон(бои) Точка Бр Димензија(mm) Кабел големина(mm2) боја F L W Dφ Cφ ЛЕЛЕ.G Германија Франција E0306 6.0 10.5 2.5 1.1 0.8 #24 0.34 Тиркизна Тиркизна E0308 8.0 12.5 E0506 6.0 12.0 2.6 1.3 1.0 #22 0.5 Портокал Бела E0508 8.0 14.0 E0510 10.0 16.0 E0512 12.0 18.0 E7506 6.0 12.4 2.8 1.5 1.3 #20 0.75 Бела Сина E7508 8.0 14.6 E7510 10.0 16.4 E7512 12.0 18.4 E1006 6.0 12.4 3.0 1.8 1.5 #18 1.0 Жолта Црвена E1008 8.0 14.6 E1010 10.0 16.4 E1012 12.0 18.4 E1508 8.0 14.6 3.5 2.0 1.8 #16 1.5 Црвено Црн E1510 10.0 16.4 E1512 12.0 18.4 E1518 18.0 24.4 E2508 8.0 15.2 4.0 2.6 2.3 #14 2.5 Сина, Сива E2510 10.0 17.2 E2512 12.0 19.2 E2518 18.0 25.2 E4009 9.0 16.5 4.4 3.2 2.8 #12 4.0 Сива Портокал E4012 12.0 19.5 E4018 18.0 Беа 25,5 E6010 10.0 18.0 6.3 3.9 3.5 #10 6.0 Црна Зелени E6012 12.0 20.0 E6018 26.0 18.0 E1012 12.0 21.5 7.6 4.9 4.5 #7 10.0 Млечниот Браун E1018 18.0 27.5 E1612 12.0 22.2 8.8 6.2 5.8 #5 16.0 Зелена Млечниот E1618 18.0 Ненамерно Самоповредување, Додека 28.2 E2516 16.0 29.0 11.2 7.9 7.5 #4 25.0 Кафена Црна E2522 22.0 35.0 E3516 16.0 30.0 12.7 8.7 8.3 #2 35.0 Маслиново Маслиново E3525 25.0 39.0 E5020 20.0 36.0 15.3 10.9 10.3 #1 50.0 Портокал Портокал E5025 41.0 25.0 E7020 20.0 37.0 16.0 14.3 13.5 2 / 0 70.0 Жолта Жолта E7025 25.0 42.0 E7027 27.0 44.0 E9525 25.0 44.0 18.5 15.3 14.5 3 / 0 95.0 Црвена Црвена E12027 27.0 47.6 20.3 17.5 16.5 1.0 120.0 Blue Blue E12032 32.0 52.6 E15025 25.0 50.6 23.4 20.6 19.6 0.8 150.0 Жолта Жолта E15027 27.0 52.6 E15032 32.0 57.6

3 бр. / лот от 1 до 6 клони автоматичен прекъсвач клеммный блок за 250A MCCB 4-16MM2 тел конектор

14.56 -18 % BGN 12.00

Општи FJ6 G.N.FJ6 / 47.FJ6 / 158 серија switch терминал блок, кој се користи со различни прекинувачи, остаток на тековната прекинувачи, воздух прекинувачи, итн., е дизајниран за изгледот на комплетна инсталација на електрична контрола на дистрибуција на опрема и терминал комбинација електрични кутија, со изолација напон до 690 V и оценет напон 380 V, својата влезот терминал е директно поврзан со switch, без други проводници или бакар / алуминиум собирнички преодни заеднички...

Винт клеммный бариера конектор 10шт Свързване на електрически кабели 12Position Barrier Terminal Strip Block 3A

6.69 -10 % BGN 6.00

Материјал : Месинг и пластични Боја : Видете слики Објект специфики : Одредување на завртка Контакти од месинг и одредување на завртка во chromed челик...

M3 вътрешна резба Магнит винт панел магнитна колона цилиндър за вътрешен / полу-открито едно - / двухцветного модул p10,P16,P13.33

BGN 69.60

М3 магнетни завртка Внатре тема за полуотворен / затворен единечна и двојна боја предводена од модулиОвој елемент може да се користи за еднокреветни и Двокреветни боја полуотворено P10 ,затворен F3.75 P4.75,F5.0 P7.62 led модули итн.Пакување листа : 500pcs М3 внатре тема заврткиЦаринската1...

2 елемента влагоустойчив, отговарят на високи акумулатор клеммный скоба, алуминиева магнезиева положителен и Нагативный скоби

6.46 -38 % BGN 4.00

BI0003408Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиум магнезиумБоја : црвена(+) & црна()Вкупна големина : прибл.53x37x17mmFitment : сите видови на МотокарЛесно да се инсталира.Moistureproof и издржливи.Пакет се вклучени : 2 парчиња x terminal стегач (1pc позитивни + 1pc негативни)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

3pin 5.08 мм вита Клеммная актуално кабелен конектор за тест на платки програмист

46.85 -4 % BGN 45.00

Ве молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи Сите наши производи се 100% сосема новАко ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен! !Спецификација / Големина На : 3pin Завртка Terminal Block Конектор Теренот : 5.08 mm 16 A 300 V ACКоличина : Количина : 100 КОМПЈУТЕРИ

200 бр. TE10-14 Crewel tube pre-insulating terminal twin пин двоен контактен проводник изолирани клещи терминал

BGN 7.20

200 PCS TE1014 Crewel цевка предизолациони терминалМатеријал : БакарИзолациони материјали : најлонИмаме терминал на различни бои во акцијата, можете да изберете боја ви се допаѓа!МоделДиригент(mm 2 )Димензија(mm)ПакетСLWБDφCφ1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs500pcs200pcs200pcs

50шт изолиран свързващ проводник на кабел жак 6.3 мм обжимные електрически клеми червен син жълт комплект FDFD 1.25-250 2.5-250 5-250

BGN 3.14

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал50pcs Изолирани Splice Wire Кабел Конектор 6.3 mm Crimp Електрични Терминали Црвена Сина, Жолта Комплет FDFD 1.25250 2.5250 5250

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.