• Новинка
2 броя Червен Черен микс на Алигатор клипове 50А 80 mm дължина на Алигатор клип яке червен черен желязо меднение съединители клеми

2 броя Червен Черен микс на Алигатор клипове 50А 80 mm дължина на Алигатор клип яке червен черен желязо меднение съединители клеми

резултат:
BGN 2.06
BGN 2.00 -3 %

Брой продукти
Налично


[xlmodel]-[custom]-[35656]
[xlmodel]-[custom]-[35656]
[xlmodel]-[custom]-[35656] Детали за Производот Опис
Боја Опции : Црна, Црвена
Број на столбови : позитивни и негативни
Модел : 50 A 80mm
Должина : 80mm
Материјал : железо, бакар
Обвивка : црвена и црна изолирани пластика
Категорија : Дом
Категорија 2 : Електрична Опрема, Залихи
Категорија три : Конектори Терминали
Име На Производ : Алигатор Клипови
Продажбата спецификации : Црвено црна комбинација 2 компјутери
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[43963]
[xlmodel]-[производи]-[43963]
[xlmodel]-[производи]-[43963]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655]
[xlmodel]-[custom]-[35655] Услуга
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
http : //help..com/pay_order.html
ПРЕВОЗОТ :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-45 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-45 работни дена.
4 : Други земји : 15-45 работни дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИНИ :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.

Подробности

търговска марка:
KWSEUB
Номер На Модела:
50А 80mm
is_customized:
Yes
Размер:
Length 80mm
Изолатор:
червено и черно изолиран пластмаса
Дължина:
80mm
Материал:
Желязо Мед
връзка:
Крокодиловые Скоби
Варианти На Цвета:
Червен черен микс 2 бр.
Брой полюси:
Положителни и отрицателни страни
Модел:
50А 80mm
Дължина:
80mm
Материал:
Желязо Мед
прах:
червено и черно изолиран пластмаса
Категория:
Подобрения В Дома
Категория 2:
Доставка На Електрооборудване
Категория три:
Съединители Клеми
Име на продукта:
Крокодиловые Скоби

Избор на купувачи

X3-1012 клеммная блок конектор 12Р ток 10А тел 3мм2 с кабел, безшевни тип

BGN 23.44

X31012 terminal block конектор 12 P тековната 10 A Жица 3mm2 Со кабел ,Преку типwww.topiaic.comCN10 021146031.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

SV2-5 син На изолирани клеми за кабели кабел кабел конектор 100 бр. / опаковане. изолационни кабелни накрайници клеми SV2. 5-5 SV

BGN 2.16

Диригент пресек : 1.52.5 mm ⊃2; ( Американски Жица Мерач 1614 ) Максимална струја : Imax=27 A ITEMNO Големина Боја НАСнаправени гром број Гром дупка со дијаметар B L F H D Φ d2 mm mm mm mm mm SV2 3 #4 3.2 mm 5.7 21.2 6.5 10.0 4.9 Сина SVS2 3.5 #6 3.7 mm 5.7 21.2 6.5 SVL2 3.5 #6 3.7 mm 6.0 21.2 6.5 SVS2 4 #8 4.3 6.4 милиметри 21.2 6.5 SVM2 4 #8 4.3 mm 7.2 21.2 6.5 SVL2 4 #8 4.3 mm 8.1 21.2 6.5 SV2 5 #10 5.3 mm 8.1 21.2 6.5 SVL2 5 #10 5.3 mm 9.5 21.2 6.5 SVS2 6 1 / 4 6.5 mm 9.5 21.2 6.5 SVL2 6 1 / 4 6.5 mm 12.0 11.0 27.2

SNB2-3.2 4 5 6 MM Y тип furcate клеми за голи проводници / холоднопрессованная обжимная клемма

BGN 20.00

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

200 бр. / лот Dupont Jumper 2.54 мм клеми Dupont Jumper Тел кабелна клемма 2.54 мм мъжки, контакт тяло клеммный конектор

BGN 2.82

2.54 mm машки Dupont Скокач Wire Кабел Терминал за Домување Машки Конектор Crimps за 2.54 mm dupont mutiple игличкиФункција : Dupont скокач жицаСостојба : НоваМатеријал : бакарКонектор : машкиТеренот : 2.54 mmБоја : јасно, покажуваат како слики

100шт E6012 тръба изолирующая изолиран терминал 6MM2 10AWG кабел кабел конектор изолиращ запресоване E черен жълт син червен зелен

BGN 1.92

100 Pcs E6012 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 6 MM2 10 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

1000шт E0510 тръба изолирующая изолирано клемма 0. 5MM2 22AWG кабел кабел конектор изолиращ запресоване E черен жълт син червен

BGN 11.20

1000 Pcs E0510 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5 MM2 22 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

14-16 AWG НАПЪЛНО ИЗОЛИРАН 1/4 МЪЖКИ ЛОПАТНЫЙ ЗАПРЕСОВАНЕ КОНЕКТОР КЛЕММА (QTY1000) НОВ

BGN 76.80

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1000 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.КОЛИЧИНАТА НА (1000) СИНАМашки лопата crimp конекториЦелосно изолирани најлонЗА Жица Големина (AWG) : 1614 ( 1.5~2.5 mm⊃2; )ЦЕЛОСНО INSULATED1 / 4" (6.3 mm) МАШКИ ЛОПАТА CRIMP КОНЕКТОРИИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

20pcs ПХБ винт клеммный блок конектор KF128-2Т стъпка: 5.0 мм / 0.2 инча зелен 5 мм KF128 2Pins LZ/KF128-2.54/3.5/3.81/5.0/5.08/AQJG

3.01 -0 % BGN 3.00

20pcs PCB Завртка Terminal Block Конектор KF1282 P теренот : 5.0 MM / 0.2 инчи Зелена 5mm KF128 2 Pins LZ / KF1282.54 / 3.5 / 3.81 / 5.0 / 5.08 / AQJG LZ / KF1282.54 / 3.5 / 3.81 / 5.0 / 5.08 / 7.5 / 7.62 ММ

210шт Corrente 12 модела изолирани електрически клеми Cooper запресоване конектор асорти комплект / лопата пръстен Bv. вилица съвет

18.40 -8 % BGN 17.00

започнетекрајотДОБРЕДОЈДОВТЕ НА INDUSMAN TERMINA LДА ДРАГИ МОИ КЛИЕНТИ : Исклучителна Вредност во споредба со купување предмети separately One Комплет Сите работни Места за голем број на жица конектори во лесно да се носат случај Нема Повеќе Сортирање на одделни прегради елиминира расправаме и времето поминато во потрага преку разни wire конектор кутииD ETAILS : 210pcs .12 Модели SV ,RV ,BV серија bootlace ferrule бакар електрични termianl Асортиман КомплетSV5.56 жолта 20pcsSV 26 сина 20pcsRV25 сина 20pcsRV26 сина 20pcsBV1.25 црвено 20pcsBV2 Сина 20pcsBV5.5 Жолта 10pcsRV1.2510 црвено 20pcsRV5.55 црвено 20pcsRV5.58 жолта 15pcsRV5.510 жолта 15pcsRV5.512 жолта 10pcsПревозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 7 Days По добивме Вашата Исплата...

50шт качество 4.8 мм женски неизолированный лопата запресоване конектор клеммный блок

BGN 2.56

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписНови 50 КОМПЈУТЕРИ 4.8 мм Crimp Терминал Женски Лопата КонекторМатеријал : Терминали Месинг Tinning,, Терминал Димензии : Ширина 4.8 мм Овие терминали имаат одредување на ознаката за да се обезбеди тоа во терминал блок и ќе го прифати 4.8 мм Машки Лопата Терминали...

200A изолиран кола auto камион батерия Алигатор скоба миниатюрен електрически Крокодил тестови клеми червен черен х 2 бр. / Лот

BGN 6.40

Име на производ Автомобил Батеријата Алигатор Клип Номинална Струја 200 A Материјал Пластика, Бакар Боја Црвена, Црна, Бакар Тон Одговара Кабел со Дијаметар од 13mm / 0.5" Вкупната Големина(Секој) 140 x 97 x 28mm / 5.5" x 3.8" x 1.1"(L*W*T) Вилица се Отвори Ширина 23mm / 0.9" (Макс.) Тежина 250g Пакет Содржина 1 Pack(2 парчиња) x Автомобил Батеријата Алигатор КлипОпис : Бакар клип, мека пластика обложени, изолирани се подигне...

(10 бр/лот ) огъната тел конектор, 14~12AWG, 3/8, 37AMP, черен, Околовръстен терминал, RV3. 5-10

BGN 14.40

10 Парчиња Висок Квалитет На ВинилИзолирани Прстен Терминали.Дел Број : RV 3.510Кабел Големина : AWG 14~12 / 2.5~4mm 2САД Завртка : 3 / 8Максимална Струја : 37 AmpТемпература : 75 Целзиусови СтепениМатеријал : ЦрвеноБакар, Дебелина 0.04" / 1mmОбвивка : ПВЦ, Боја Црна.100% Нов, Ro HS Согласност...

100 бр DJ619-9. 5x1. C / E автомобилен конектор терминал 9.5 пин терминал

27.42 -5 % BGN 26.00

Големина L:38.5 mm W:9.5 mm H:1.2 mm Површински третман : калај е Применливо жица : 2.02.5 mm плоштадот Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

Zb10 публикуване клеммные аксесоари маркиране на бар номер на етикетите

20.77 -4 % BGN 20.00

Производ модел : ZB10 Кутија : 100 парчиња режим на Конекција : песна тип жици Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПревозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

1000 броя 4,8 мм синьо женски изолиран електрически конектор лопати клеми, кабели,обжим 16-14 AWG

BGN 40.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1000 компјутери100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Спецификации : Жица Големина (AWG) : 1614 ( 1.5~2.5 mmm⊃2;)Максимална Струја : 15 AmpБоја : СинаКоличина : 1000pcs / многу1000 PCS 4.8 мм Женски Изолирани Терминали Сина 1614 Мерач AWGТаа е вклучена во4.8 мм Женски Изолирани Терминали Сина 1614 Мерач AWG 1000 PCSЕдиница : mmИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

100шт 1.5-2.5 мм свиване стыковая тел обжимные конектори, електрически клеми син

BGN 13.87

100 PCS Сина 1.52.5 mm Топлина се Смалуваат Задник Жица Crimp Приклучоците за Електрична Терминали Нов објект со висок квалитет 100 PCS Сина 1.52.5 mm Топлина се Смалуваат Задник Жица Crimp Приклучоците за Електрична ТерминалиНов објект со висок квалитет100% сосема нов и висок Стандард за квалитет crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник приклучоците им Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен seal1 * Режим d'empoi

2 елемента 300V 2P 10A мъжки печатна платка винт клеммный блок конектор 5 мм зелена стъпка

BGN 1.15

Pluggable Тип Зелена Боја Агол Завртка Terminal Block Конектор Тип на Еден Редови : 2 Позиции Pin Pith : 5.00 mm Номинална Напон : 300 V 10 A Материјал : Метал, Пластика Боја : Зелена Големина : (L*W*H)1.50*1.00*1.15 cm / 0.59"*0.39"*0.45" Количина : 2 парчињаЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

50 бр. / лот бутон гел изпълнен с телефонен кабел стыковое връзка L14 запресоване терминал UY конектор 2 порта Безплатна доставка Русия

BGN 2.88

На мојата продавница : Пакет Вклучуваат : 50pcs Splice* 50 Парчиња Жолта Копчето Гел Полни Телефонот Жица Задник Splice UY Конектор 2 Порт* Припаѓа У тип жица проводници задник splice, кој е изменета комплицирано традиционалните кабелски жица пресврт и лемен метод на конекција.* Вметнете две проводници посебно во две пристаништа, без одземање проводници' изолација; Crimp или стискаш жолтото копче кон внатре две проводници со клешти (тука не е вклучена.); Сега ќе заврши тоа! Гелисполнет внатре дизајн ветувања воздухтесни средина за проводници.* Висок квалитет и исклучително дизајн понуда корозијаотпорни на функција за заштита на конекција против воздух и влага.* Големина на (Секој) : 7 / 16" x 5 / 16" x 5 / 16" (L*W*H)* Вкупна Тежина : 22.2 g* Пакет Содржина : 50 x UY Задник Splice КонекторПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Продажба на едро 1000 бели 24-18 габарит напълно изолирани мрежести пулевых конектори телена клеми мъж

BGN 100.80

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1000 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Куршум конектори се мора да се има за секој инсталација проект...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.