• Новинка
ONEWELL 2 Dual USB Socket волтметър цифров дисплей портативен автоматичен тестер за напрежение 12V-24V

ONEWELL 2 Dual USB Socket волтметър цифров дисплей портативен автоматичен тестер за напрежение 12V-24V

резултат:
BGN 18.45
BGN 18.00 -2 %

Брой продукти
Налично


Ако ви се допаѓа овој објект ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^
Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^
Ви благодариме ONEWELL 2 Двојна USB Приклучок Voltmeter Дигитален Дисплеј Преносни Автоматско Тестер на Напон 12 V-24 V Карактеристики : Краток спој / прегреат заштита. Мултифункционален производ, совршен за патување употреба. Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација. Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина. Монтажни дизајн, позицијата на USB Полнач, волтметар и запалка приклучок може да се промени. Лесно да се инсталира - нема потреба да се отсечени голема дупка во панел, овие седат на цртичка и зацврстени со 4 завртки и 6 Изолирани Терминали (вклучени). Инсталации за полнење за цигара запалки да се инсталира на било 12 V мотор, Брод, Јава трева, трактор или со автомобил. Одлично за i Pad, i Phone и i Pod - брзо полнење со полна брзина (2.1 Засилувачи за i Pad, 1 Amp за i Phone/i Pod). Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи. Работи на повеќе додатоци на едно време, многу удобен и лесен за употреба. Пакет : 1 X Двојна USB Приклучок Voltmeter 4 XScrews 4 XInsulated Терминали Автомобил, јахта брод модифицирана двојна USB полнач Погоден за сите мобилни телефони, таблет КОМПЈУТЕР полнење, оперативен напон 12 V-24 V сите автомобили можат да се инсталираат со користење на
1. Глобалната испорака (освен за некои земји и APO / FPO) 2. Плаќање верификација пост-процесирање на нарачки. 3.Ние само ја потврди адреса. Вашата цел адресата мора да биде вашиот превозот адреса. 4. Прикажана на сликата не е вистински точка за вашиот референца. 5. Услугата за пренос е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние брод, и ќе одговори на вашите одговори. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе изберете да брод вашата објекти од нашата првиот магацин за брза испорака поради акции достапноста и временски разлики. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и имаат 30 дена да се повлече од денот на приемот. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа се смета да се користи. Ние нема да наплата или да го замени вас. ништо посебно! Трошоците за превозот се половина на купувачи и продавачи. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, мора да се обезбеди нас со превозот следење на број, специфичната причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објектот во првобитната состојба, полна со сите компоненти и прибор После тоа, купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од . Или пак можете да одберете да го промени. Ние ќе наплаќаат за сите трошоците за превозот. 1. 12 месец производителот е ограничена гаранција (со исклучок на објектите оштетени и / или злоупотребени по приемот). Додатоци имаат 3-месеци гаранција. 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во текот на гарантниот период (ако е можно, користете оригинални пакувања). Треба да се каже она што пропустот е ни Даде вашата цел број. Ние не поправка или промена предмети со истечен рок на гаранција. Со нарачување на , вие се согласувате со сите политики што е наведено погоре! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние бараме да не контактирате Веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решите вашите грижи.

Подробности

Преносимото Номер Детайли:
Няма
Тегло На Продукта:
0.060
CC-година:
2011,2012,2009,2015,2013,2014,2010
Модел На Volkswagen:
CC
Друг Номер:
Няма
Дължина На Продукта:
10CM
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Височина На Продукта:
10CM
специални характеристики:
Няма
Вид На Материала:
Пластмаса, Метал
Производствен Номер Детайли:
Няма
Държава / регион на производство:
Китай
търговска марка:
ONEWELL
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Широчина На Елемента:
10CM

Избор на купувачи

Jdm DF Link & Advance Series подмяна на датчик за налягане на масло за гориво за Toyota camry 2007 2008 2009 HU-PDF00703S

BGN 11.12

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Hubsports JDM DF Линк & Авансно Серија Замена на Масло Гориво Притисок Сензор За Toyota camry 2007 2008 2009 HUPDF00703 SНема Промена ПотребниБренд Нови1 / 8pt НишкаПритисок Опсег 012kg / cm⊃2;Го заменува P / N : PDF00703 SОдговара DF Линк BF Серија Однапред Серија,Трка Серија можеби се вклопуваат други бренд Guage исто така,ве молиме да се направи цел потврди тоа со себеСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата...

peacefair 3in1 Car Auto Digital LED термометър USB зарядно устройство цигара волтметър 12V / 24V 3Color

8.94 -22 % BGN 7.00

Опис : Мултифункција дигитални LCD автомобил дисплеј Со автомобил полнач, и може реално време температура и напон следи автомобил за Да се осигура безбедноста на вашиот автомобил, Лесно да го инсталирате, не треба професионални вештини посебен автомобил термометар со елегантни и лесен дизајн Обезбеди исклучително удобен Спецификации : Случај : Црна боја LCD индикатор боја : Црвена Материјал : ABS + Електронски Компоненти Големина : прибл...

Нова горивна помпа тестери на налягането в системата за впръскване на тестов манометър комплект инструменти за изпитване на автомобили Drop shipping

60.99 -26 % BGN 45.00

Материјал : Метал & Пластични & Месинг Боја : како што е прикажано на сл Користи за да се тестираат ако гориво регулатор на притисок на потребите за прилагодување или замена и повеќе Овозможи механичар да се прилагоди на точниот притисок ако тоа е прилагодлив исто Така, му кажете ако други компоненти се лоши, како што се на гориво пумпа, на филтерот, итн Апликации : Американски Мотори;за Bosch AFC, РЕК " Европската & Јапонски (освен ЗНД); Chrysler Корп; за Ford Motor Co.; (освен TBI); Јапонската системи за вбризгување на горивото Опсег 1100 PSI, 17 BAR Само за бензински моториДувачкиот 1 / 8"27 NPTx1 / 4"18 NPT, Месинг 1 / 4" Barbedx1 / 4"18 NPT Алуминиум 1 / 4"&38 / "Barbedx1 / 8"24 NPT Црева Гумени 1 / 4"x2.5"L, Црева Гумени 3 / 8x3.0"Л, 3 Гумени ЦреваКоличина : 1setЗабелешка : ве Молиме овозможи 12mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Valentin karavasilev Marine Tachometer Gauge With LED Hourmeter Boat Truck Car RV Waterproof RPM Tacho Meter 6000 RPM 85mm Speed Ration 1-10

111.84 -20 % BGN 89.00

IP67 Водоотпорен, Stepper Мотор,Обратна Поларитетот Заштита, Црвена или Жолта позадина светлина * Користи stepper мотор на возачите за да се прикаже брзината на возилото...

Дракон сензор 52 мм слънчеви очила с бяла подсветка модификация на автомобила температурата на маслото на манометър налягане 50-150 C Безплатна доставка

BGN 14.34

Опис : Моќ : DC 12 V Бела LED светлото Дијаметар : 2 Инчи / 52mm единица : 50150 C Лесна Инсталација Со Корисниците Упатство На англиски јазик,Професионална инсталација е Препорачливо.Пакет содржи : 1 X Масло temp Мерач 1 X Масло temp сензор1 x Корисници упатство На англиски јазиксензор големина : 5.3 2 (CM) Сензор на Монтирање на Тема : NPT1 / 8 "

Valentin karavasilev Marine Boat Rudder Angle Gauge With Rudder Indicator Sensor 52mm 12V/24V 0-190ohms

116.64 -20 % BGN 93.00

IP67 Водоотпорен, Stepper Мотор,Обратна Поларитетот Заштита, Црвена или Жолта позадина светлина* Полесно да се движите на јахта од страна укажува на насоката на кормило на сите времиња* Користете подвижнимагнет принцип да се вози на игла, кој добра издржливост и антивибрации* Рамки Материјал : SДвоен слој антиfogging стакло* Инсталација Димензија : 52mm(2")* Инсталација : код мерач да baseboard директно со рака* Приклучок : интегрираат 12 V / 24 V patchcord* Позадина светло, Црвено или Жолто* Укажува Опсег : R L* Работен Напон : 12 / 24 V* Јачина : 0~190 OHMS* Заштита одделение : IP67 за предна страна;IP65 за задната страна.Кормило сензор е обично инсталиран на sternward кормило рог да се соберат сигнали со жица низ отпорникот...

HB Black 2 52mm Universal A-Pillar Single Hole Dash Gauge Meter Pod Mount Holder ляв волан

3.17 -5 % BGN 3.00

HB Црна 2" 52mm Универзална 2 Двојна Дупка Цртичка Мерач Метар Под Планината НосителотОпис На Производот : Fitment : Универзална Fitment на сите 52mm или 2 инчен МерачБоја : ЦРНАФункција : 1 ДУПКИ Мерач на Држачот за Монтирање Pod МетарПогоден за : Тоа е погоден за мерач која дијаметар е 52mm и должина е 70mmСпецификација : ве Молиме Бидете Сигурни дека Големината на Вашиот Мерач се Вклопуваат Со Оваа точкаОвие е 100% сосема нов изглед Астолб Две дупки мерач pod.Инсталацијата не е лесен, директен худ монтираниМоже да се одржи 1 BUC 52mm (2") величини.Мерач pod доаѓа во ЦРНА насликани, но се подготвени да биде обоен во било која бои кои одговараат на вашиот автомобил.Погоден За Сите 2" / 52mm Дијаметар Мерачи на Авто Камион, Брод Мотор И Други Возила.Пакет : 1 x столб ЕДЕН МЕРАЧ НОСИТЕЛОТ на ЛЕВАТА РАКА се ВОЗИ ЦРНА

Инструмент За Премахване На Дюзи Инжектори, Горивната За Land Rover, Range Rover 5.0, 3.0 Jugar

BGN 30.40

Оваа алатка е дизајниран за отстранување и вградување на инјектор за гориво.Примена : Land Rover , Ра nge Rover ,Jaguar.ние не сме само да обезбеди трговија на големо и мало на услуги, но, исто така, обезбеди Капкапревозот услуги во целиот свет!ИСПОРАКАНие бидете сигурни дека производите ќе пристигнат безбедно за вас ...

За Mercedes Benz M271 C200 E260 C180 разпределителен вал и верига от ГР монтажен комплект инструмент ГР двигателя

BGN 92.80

Camshaft и Времето Синџир Инсталација Комплет Мотор Времето Алатка За БЕНЦ M271Сет вклучува Camshaft Retainer 2710061 (исто како 271 589 00 61 00) .Се поставува позицијата на camshafts во инсталиран позиција и дозволува расклатување и затегнување на camshaft опрема завртки.Поставете го вклучува Времето Синџир Retainer 2710140 (исто како 271 589 01 40 00)Го задржува времето синџир со камери sprockets во соодветна тајмингот позицијаАлатка #1 користи за цртање во времето синџир...

Brand New 0-120km / h GPS скоростомера тунинг 85 мм водоустойчив указател на скоростта одометры 12v / 24 за автомобил, камион, лодка с мотор

258.75 -26 % BGN 191.00

Технички Податоци : Материјал : не ' рѓосувачки челик рамки+antiмагла стакло+пвцИнсталирајте дијаметар : Φ85mm или 33 / 8"Индикација опсег : 0120km / hРаботен напон : 12v / 24vТип на врска : insert rowВлезниот сигнал : gps антенатаЕкранот прецизност : Оперативен температура : 30℃75℃Складирање температура : 40℃85℃Заштита одделение : IP67,целото тело е целосно водоотпоренОбјектот боја : црна,белаОбјектот состојба : новаМесто на потекло : КинаPls забелешка : за овој брзинометар,ние ви препорачуваме купувачи за да се поврзете gps антената прво и потоа да се поврзете на моќ,не може да се поврзе моќ прво и потоа поврзете gps антената,во спротивно тоа ќе биде лесно да се направи gps мувла оштетениКарактеристики : 316 L не ' рѓосувачки челик за долгорочна употреба дури и во киселинабаза,влажна срединаIP67 водоотпорен и dustproof одделение.Stepper мотори се користи за широк спектар на повлекува мерачи,голема функција со своите помалку потрошувачка на енергија,долг живот,поголема прецизност,итн.Со криви стакло (со антимагла функција).Со ултраширок работен напон дизајн (longterm оперативен напон : 932v,максимум до : 36v).Светлото за стандард е црвено,но различни осветлувањето може да се прилагоди според клиенти барања.Прилагодено боја за нерѓосувачки челик е предвидено.Брз време на испорака,подобро за ослободување на вашата притисок на stockage и ликвидност.Постои кадар заедно со подигнат конектор,за најдобри и цврсто поврзан,со цел величини може да работи дури и во силни viberation,производи може да се користи за мотори / генерирање на единици,бродови,градежни машини,земјоделски машини,автомобили измена,итн.Инсталација Настава : ● Отворајќи дупка во панел (кабинскиот одбор и табла) со дијаметар од 85mm,вметнете метар во дупката,на панел одговара на инструменттаблата е означен со искривено на маса,и да се отвори мала бразда во ова место,за да се осигура дека постои барем 85mm (3 3 / 8") на инструменттаблата на задниот дел на инструмент● По инструмент е поставена на панелот,завртка надолу со фиксна прстен● Поврзете жица,на инструмент домувањето, е директно поврзан со 12 / 24v напојување● Вметнете жица темперамент,цврсто е заклучена во табела1 x GPS брзинометар1 x GPS антената1 x Ожичување темперамент1 x упатството за

DC 3.0-30V водоустойчив батерия метър авто сензор за кола цифров волтметър LED Drop shipping

5.92 -32 % BGN 4.00

Материјал : Пластични Дисплеј во боја : Црвена,Зелена,Сина Спецификација : Димензии : 40 х 25 x 23mm Сечење Големина : 37x20mm Мерка опсег : Црвено (DC 2.530.0 V) Максимална влез : DC 30 V Дозволена Грешка : 1% (+ / 1 цифра) Дисплеј : Три 0.40" дигитален LED цевка Дисплеј во Боја : Црвена ,зелена и сина(DC 2.530.0 V) Освежете го оценувате : за 500m S Тековната потрошувачка : за 520m A температурата на работа : 10 °c ~ 65 °c Voltmeter со епоксидна potting, Полн водоотпорен дизајн, Масло на Загадување на Превенција, Moistureproof, Shockproof, Прашинадоказ Со Обратна поларитетот заштита на Примена : не треба напојување, може да се измери 2.530 V директно Ако влезниот напон е под 3.5 V, осветленоста на екранот ја заматува Ако влезниот напон е под 2.5 V,мерење, неточни или не се прикаже Кога мерка 10 V подолу, точни до 0.01 V,прикажување на x.xx Кога мерка 10 V или повеќе,точни за 0,1 V,прикажување на xx.xГолемина : Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 01cm грешка,ви благодарам...

Микро волтметър син цифров 0.28 Волта монитор водоустойчив, прахоустойчив, удароустойчив тестер мощност на батерията за автомобил, мотоциклет, автомобил

BGN 9.58

Карактеристики На Производот : Конекција е едноставен, само треба да ги собереш две линии, заеднички обратна заштита, тогаш не изгориПочнувајќи напон е мала, само 3.5 V, може да се поправи мерењеПроменлива прецизност : Прецизност автоматската промена подолу 10.0 V, највисока резолуција од 0.01 V, Прецизност автоматско 10.0 V горенаведените промени, највисока резолуција од 0,1 VМоже да се користи за мерење на автомобил / батерија автомобил / мотор на батеријата напон, и други форми на напонМоже да се користи во сите видови на напонските мерни целиPotting voltmeter главата има : водоотпорен! Dustproof! Shockproof!КОРИСТИ висок квалитет транспарентен епоксидна лепак potting.Може да се широко се користат во автомобили, мотоцикли, итн., лесно да се справи со лоша средина.Технички Параметри : Дисплеј во боја : СинаDisplay mode : Три 0.28 дигитален LED цевкаажурирате го оценувате : За 1s / времеФизичката големина : 27 x 15 x 18 mm (L x W x H, не вклучувајќи инсталација уво)Отворање големина : 27 x 15 mm (L x W)Напојување : Не треба напојување, директна употреба на тестот напон како напојувањеДоведе жица должина : 9cmМинималната текст : 3.50 VМаксимална текст : 30.0 VМерен опсег : DC3.50 30.0 VОперација температура : 10 степени~65 степениМерење на точност : ± (1% + 1 Цифра)Црвена линија : Напојување +, Мерење Напон,+, (3.5030.0 V DC)Црна линија : Напојување , Мерење НапонПакетот вклучува : 1x дигитални voltmeterЗа Пратката 1...

Гореща продажба, професионален производител на резервоар за Honda CRV 12-16 oE 17047-TOA-000 част от сензор на резервоара

63.46 -53 % BGN 30.00

Опис На Производот : Функција : Резервоарот за Гориво испраќачот инсталиран на гориво пумпа собрание се наоѓа во резервоарот за гориво и е дизајниран за да измери колку гориво ниво на јачина на звук.

2 / 52mm 7 Color LED Car PSI Turbo Boost Gauge Meter Smoke Lens Pointer Universal Car Meter AD-GA52BOOSTPSI

BGN 19.15

НИ 99.97 / set НИ 3.97 / парче НАС 3.97 / парче НАС 2.97 / парче НАС 7.97 / парче НАС 9.36 / set НИ 9.57 / парче НАС 14.97 / парче НАС 11.97 / парче НАС 8.57 / парче НАС 8.57 / парче НАС 1.98 / парче НАС 14.97 / парче НАС 19.97 / парче НАС 10.97 / парче Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY 2" / 52mm 7 Боја ДОВЕДОА Автомобил PSI Турбо Зголеми Мерач Метар Чад Леќа Покажувачот на Универзален Автомобил Метар АДGA52 BOOSTPSIОпис На Производот : Точка име : Турбо Зголеми МерачДијаметар : 2" / 52mmАктуелни : IGN MAX 0.3 НА МПМ 0.3 АНапојување : DC(1015 V) 12 V ПрофесионалниФункција : 1.Дербито се погледне подобрување карактеристични за вашиот автомобил.2.Доаѓа со упатство за инсталација.3.Чадот багра леќа во текот на денот,Јасна и светла LED Дисплеј со 7 бои во текот на ноќта.4.Копчето на објективот, можете да го вклучите боја на светлина што сакате.Fitment : Универзален Автомобил 2" / 52mm дијаметар Турбо Зголеми Мерач(Компатибилност само за референца .Ве молиме бидете сигурни дека објектот одговара за вашиот автомобил пред да го купите.)Answer : ___________________________ Note : 1.На жица некое време ќе се diifferent боја како инсталација шоу,Тој може да се разбере!2.Ние нудиме јасни слики ,мерења на локации каде што е тоа можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека објектот на оној што ви треба.3.Вистински објект можеби има мала боја со различни листата слика поради различни компјутерски екрани ,ви благодариме за вашето разбирање.4.Големината на објектот е прирачник за мерење,ве молиме овозможи 2mm разлика.5.(ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!Како да инсталација : Пакет : 1 x ADDCO Турбо Зголеми Мерач(PSI) (30 PSI20 PSI) 1 x Зголеми Сензор 1 x Монтирање на Комплет +Капакот на Држачот 1 x Корисници Упатство На англиски јазикПостојат неколку на истата серија : 1 : Турбо Мерач(Бар)(1 BAR1.5 БАР)2 : Вода Temp Мерач (40120 Целзиусови Степени)3 : Масло Temp Мерач (50150 Целзиусови Степени)4 : Масло Притиснете Мерач : ( 0 PSI150 PSI)5 : Турбо Мерач (PSI) (30 PSI20 PSI)6 : Volt метар (8 V16 V)7 : Воздух, гориво сооднос Мерач8 : Издувен гас temp Мерач (212 x100 целзиусови степени)9 : Вакуум Мерач10 : Tachometer (08x1000)Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата...

OOTDTY цифров кола в & външен термометър волтметър време будилник осветяване EC98

17.82 -16 % BGN 15.00

Оперативни инструкции : Внатрешна или надворешна термометар со voltmeter и часовник Наменети за употреба : 1.Производот се користи за да се измери температурата во затворен и отворен области...

DC 6-60V мини OLED волтметър монитори водоустойчив за лодка на морската камион ATV UTV автомобил Кемпер Каравана

BGN 49.58

Набљудувачите од суштинско значење електричниот систем параметри на светла, водоотпорен, дневна светлина може да се чита OLED екранКомпактна големина овозможува монтирање во било погодно местоОбратна поларитетот заштитениМесеци во заеднички 11 / 8 во дупкаНабљудувачите 6 V да 60 V DC,CE одобрено.Мини OLED Voltmeter Набљудувачите од суштинско значење електричниот систем параметри на светла, водоотпорен, дневна светлина може да се чита OLED екранКомпактна големина овозможува монтирање во било погодно место.Обратна поларитетот заштитениМесеци во заеднички 11 / 8" дупкаУдобен amperage следењеНабљудувачите 6 V да 60 V DCПозитивни или негативни несакани жициСпецификации : Метар : voltmeterНоминалниот Напон : 12 V DC / 24 V DCРезолуција : 0.1 VНа точноста : 2%Влезниот Напон Спектар : 660 V DCОперативен Струја : 15m A

60 мм автомобилен манометър за налягане на масло стъпков двигател функция самодиагностика chnology предупредителен функция 0-10 бар +шушулки

39.33 -6 % BGN 37.00

Опис На Производот : • Дијаметар : 60mm• Тековна : IGN MAX 0.3 НА МПМ 0.3 А• Напојување : DC(1015 V) 12 V Професионални• Осветлување : бела и црвена Пакет вклучува : 1 X Масло Притиснете Мерач1 x Притисок на Маслото Сензор / NPT 1 / 8

Универсален valentin karavasilev Boat Trim Gauge Marine Trim Tilt Indicator за вътрешно подвесного на двигателя 52 мм

63.84 -20 % BGN 51.00

* Обезбедува информации за позицијата на моторот во однос на пловилото е стерн Тоа исто така може да даде сигнал за да се избегне штетата причинета на проп додека едрење во плитки вода Користете подвижнимагнет принцип да се вози на игла, кој добра издржливост и антивибрации Рамки Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик,излечи стакло Инсталација Димензија : 52mm(2") Инсталација : код мерач да baseboard директно со рака Приклучок : мултиприклучоци приклучок за поврзување Позадина светло, Црвено или Жолто Укажува Опсег : НАГОРЕ НАДОЛУ & ДОЛУ НАГОРЕ Работен Напон : 12 / 24 V Јачина : 0~190 ohms Заштита одделение : IP65;можат да работат до 1m под вода

Универсален електрически сензор сензор сензор масло за Ford Focus ZETEC 05-07 TK-PDF00703S

BGN 11.15

Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY Универзална Електрични Масло Мерач Метар Испраќачот Сензор За Ford FocTITANIUM 0507апарат TKPDF00703 SНема Промена ПотребниБренд Нови1 / 8pt НишкаПритисок Опсег 012kg / cm⊃2;Го заменува P / N : PDF00703 SОдговара DF Линк BF Серија Однапред Серија,Трка Серија можеби се вклопуваат други бренд Guage исто така,ве молиме да се направи цел потврди тоа со себеСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.