• Новинка
закуски ядки ратан кошница плодове кухня за съхранение и организация сушени плодове, напитки, храна, съдове за чай и прибори Всяка случайни неща тава за съхранение

закуски ядки ратан кошница плодове кухня за съхранение и организация сушени плодове, напитки, храна, съдове за чай и прибори Всяка случайни неща тава за съхранение

резултат:
BGN 45.47
BGN 32.00 -30 %

Брой продукти
Налично


закуски ореви ратан овошје кошница Кујна Чување & Организација суво овошје Пијалоци Храна Садови Teaware Дребулии Складирање Фах * Материјал : Виетнамски Есен Ратан * Спецификација : : Мали : 20 * 18 * 5 см ( L * W * H ) ; Голем : 30 * 25 * 8 см ( L * W * H ) ; * Храна кошница е направен од Виетнам Ратан, високо квалитетен материјал, издржлив и нетоксичен. целиот процес е рачно изработени, тоа трае долго време да се заврши, традиционалните испаруваат техника,животната средина, Безбедно и модерен,природни и здравје.
* Edge е мазна, без дополнителни burrs, совршен занаетот.
* Секој детаљ е внимателно ткаени, површината се чисти.
* Чување Кошница е многу густа и издржливи.
* Складирање кошница е симпатична, без мирис ,можете да ставите овошје / бонбони / слатки / закуски / тесто / десерт / суво овошје / табела дребулии во тоа .
* Имаат силна practicability и breathability ,лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети
* Како подарок е одличен. најдобрите подароци за да ја испратите до вашите пријатели и семејства.
* Не само практично складирање туку исто така и убав decors за вашиот дом.

Подробности

Тип:
Тави За Съхранение
Воспользуйся:
Храна
търговска марка:
Kalina
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
кошница с плодове
Стил:
Класически
Материал:
Ратан
Стил:
Европа
Воспользуйся:
плодове напитки, храна, съдове за чай и прибори хардуер

Избор на купувачи

2018 200шт ясно затваряне на Bopp / поли / найлонови торбички 20x22+3 см прозрачен Opp подарък пластмасови опаковки, самоклеящееся печат

28.96 -14 % BGN 25.00

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, благодарение Поли Торби 20*25 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина x 20cm Должина 25cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 20*22cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

50 бр. / лот A4 хартиена торба 24 * 34 см 12 Коприна само уплътняващи чанта

BGN 14.38

Состојба : Сосема НОВ Материјал : PPE Големина : apx 24*34cm(ширина x Висина) Дебелина : двоен двострано 0.3 mm, за 11.8 mils , еден двострано 5.9 mils [Високи перформанси] транспарентен, без мирис, добра запечатување, не е лесно да се скршени торба, може да имаат многу добри moistureproof, спречување на оксидација...

Wholesale10pcs 15x23cm матиран черен чувал алуминиево фолио струва нагоре Ziplock торби храна, чанти кафе, сортирани чанта за съхранение, изработен по поръчка на етикета

BGN 5.74

Посебни Извоз Европски земји!Мат Црна Алуминиумска Фолија Торба Застане Ziplock Храна Кеси,ЧАЈ ОРЕВ СНЕК ГРАВ ПАКУВАЊЕ КЕСИ,Спецификации : Големина : 15x23cmДвојно страна Дебелина : 27mic (1mic =0.01 mm)Јачина на звук : да содржи about700g ориз од внатрешноста.Карактеристики : Застане, ziplock, запечатуваФизички својства : површинска вода , кислород бариера , бариера за вода , нетоксични и невкуснаИнспекција ниво : Извоз продажбаПрименливи предмет : избор на храна , ореви , морска храна , сува товар , специјалност , готвена храна , храна за миленичиња , бисквити, колачи , зрна , прав мелење , козметика , маска , медицински материјали, сите видови на решение на сите видови на картичката, облека , накит , електронски производи, итн..

Промоции, оригиналност, скандинавските свежи декорации за дома, керамични кутии за хартиени кърпи за ръце, лукс, функционалност, вход

158.70 -5 % BGN 151.00

Леа серија може да бидат креативни и стилски карактеристики на Производот : 1 : домот, свежи, Uncaria Европски стил 2 : висок степен на глазура мраз попуштат керамичкидетали за производотПроизводот се прикаже : Креативни домот дома комунални појас со ткиво кутијаНовата Нордиска, свежи, романтични правецНека семејство повеќе домот, повеќе уметничка смисла, повеќе вкусЛеа, може да ви домот тивко ја цениме убавината на тоа до толку едноставенСвежи и елегантен дизајн со овој високо квалитетен мраз разбиена керамички глазураРетро дарежлив, го направи стариот заштита на животната средина смола / support целиот класичен производСекој керамички покажува крајната допир, е нашиот вкус на живот, но исто така нашата љубов на домотМулти цел поблиску да современ дом секојдневно се од суштинско значењеМонтажни дизајн, многу удобен, секојдневно чистењеВисока куќа од суштинско значење бутик, Што го заслужуваат тоаОва бебе се однесува на семејствата, испрати постарите луѓе, испрати подароци за роднини и пријатели...

Creative Collection Rack for Refrigerator Fresh мембранен слой се използва за събиране на рафтовете на Plstic Storage Rack 2 елемента

28.58 -37 % BGN 18.00

Креативна Збирка Решетката за Фрижидер Свежи Дијафрагмата Слој се Користи за да се Соберат Полици Plstic Чување на Решетката 2 ПАРЧИЊА

100 бр./лот 4x6 cm 5x7 см 6x8 см Ziplock Lock zipped Поли Clear чанти найлонови торбички за съхранение на хранителни продукти дебели прозрачни пакети

7.98 -25 % BGN 6.00

100 КОМПЈУТЕРИ ЈП Самостилизирана Торба Дома Чување на Пластични Кеси Влага & Навлажнувачки Бонбони & Накит Пакет Облека & Дребулии Организира Производ : ЈП Самостилизирана Торба Дебелина : Двоен Слој 6 Жица Пластични Тип : ПолиетиленГолемина инструкции:Б*(A+C)cmКупувачот забележи : Ако wanner купи lagre цел ,општо земено повеќе од 20 КГ(околу 5.000 peices),цената ќе биде многу поевтино ,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака.​Слика визуелна грешка постои, ве молиме изберете што треба да се големина.Нова храна одделение материјал, безбедност и заштита на животната срединаДобро опремена фабрика, прва класа квалитетот на производотПовеќе избор на логистика, брза и точнаБелешки : 1.Полно име на руски клиенти : за Да бидете сигурни дека ќе може да се добие пакет ,ве молиме наведете вашето име и презиме...

2018 безплатна доставка на 50 бр. Размер: 30х40 см дрехи опаковка с цип заключване рециклиране на пластмасови опаковки, Pe прозрачен Zip-lock опаковка чанта

38.66 -12 % BGN 34.00

Име : бесплатен превозот Облека pacakging патент кодот за рециклирање на пластични кеси , ЈП транспарентен ziplock / заоблачено пластични кесиГолемина : 30x40 CM (1cm=0.39 инчен);употребливи големина : 30x36 CM;Количина : 50pieces / многу;материјал : ЈП храна одделение,употреба : како што се облека, накит, играчки, филм, списанија, весници, фотографии, Cd, CDто леб, пуканки, ореви ве молиме остатокот увери дека употребата на храна одделение, Прашина и водоотпорен,*работи во чантата само за референца.

Кутия За Съхранение На Пръчици За Хранене, Нож, Вилица Лъжица Кухненски Принадлежности Пластмасов Контейнер За Съхранение На Многофункционален Кухненски Органай?

11.66 -14 % BGN 10.00

Складирање Кутија За Стапчиња За Јадење Нож Вилушка Лажица Кујна Материјали Пластика Контејнер За Складирање Мултифункционален Кујна Организаторот.

2018 Real Limited Cling Film 300pcs 3x5cm дебелина 200microns Pe Zipper Plastic Transparent Bag , Ziplock Clear Packing Bags

18.62 -14 % BGN 16.00

300pcs / многу големина 3*5cm 0.2 мм дебелина Resealable јасно zip Заклучување PP / PE пластичен пакување кеси ширина *должина, Големина : 3*5cm ( 1.17 "* 1.95 " 1cm=0.39 инчи) Дебелина двојно страни : 0.2 ммКоличина : 300pcs / многуМатеријал : пп / pe пластичен филмПримена : Пакување на таблети, прав , копчиња , мали метални делови , копче за батерии , растителни семиња , бисери, мали обетки jade

Freeshipping Собственоръчно Europe Retro Style Customized Wedding Room Car Hotel Декоративна Бродерия На Тъканта, Скоростна Притежателя Кърпички На Кутията

BGN 12.64

ТРЕБА да се ЗАБЕЛЕЖИ (предност на нашите производи)Имаме голема промоции сега,побрзај!!!!1 ДВОЈНО СТРАНИ МАТЕРИЈАЛИ КОИ СЕ ТЕШКИ И ДЕБЕЛ...

Дебела смукателна вакуумно компресиране чанта памучни одеяло дрехи вакуумно чанта за съхранение на множество чанта за съхранение компактен началната основна

9.28 -25 % BGN 7.00

Дебела вшмукување вакуум компресија торба памук ватенка облека вакуум складирање торба за обновливи складирање торба простор за заштеда на home суштинско значењеВажна напомена : цената на производот не содржи упатство воздушна пумпа...

Кунг-фу чаен поднос обслужването на дървени подноси за парти / хотел/къща супена чиния, прибори гума дървен поднос

40.96 -19 % BGN 33.00

Производ : Кунг Фу чај фах Материјал : бамбус Големина : 30cm X17cm X5.5cm Кунг Фу чај фах Дрвени Служат Коцки за Забава / Хотел / Home Вечера Плоча Јадење, Садови Гума Дрвен Послужавник

Изкуствена кожа правоъгълен изкуствена кожа лицева скоростна тъкан притежателя кърпички за домашния офис LTB004

34.40 -1 % BGN 34.00

Површина е покриена со високо квалитетни и издржливи СТП кожа.внатрешни работи и на дното се направени од мека фланелен боксери...

Горещи продажба основната храна затвори клип запечатване на торбички за съхранение на о-пръти мерки и теглилки клипове спад доставка 10.5*1.4 см 1376

2.16 -7 % BGN 2.00

Материјал : ABSГолемина(L*W) : 10.5*1.4 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Четири Слоя Кухненски Аксесоари Метална Стелаж За Съдове, Кухненски Органайзер, Стойка За Капака На Тигана, Държач За Съхранение Стойка, Регулируем Рафт За Саксии

BGN 19.18

Големина : 45*25*3cm / 17.71*9.84*1.18 воТежина : 800gЗа Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Хладилник Разборный Скривалище За Съхранение На Бутилки, Кутии Кутии Кухня, Хладилни Складове, Силози Ледник Лесно Виси Организатор

7.94 -24 % BGN 6.00

Фрижидер Dismountable Скривам Чување Шишиња, Тегли Кутии Кујна Замрзнувач Storaging Кантите Фрижидер Лесно Виси ОрганизаторКАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : ХранаОдделение Пластични Големина : 16.5*15.5*7cm Боја : Сина, Зелена, Бела, Розова ОПИС : а...

Уплътнители торби спестяват и създават херметични контейнери запечатване на торбички за консервиране на хранителни продукти и аксесоари за шкафове

2.72 -26 % BGN 2.00

Торба Sealers се Спаси и да се Создаде Херметички Садовите за Чување на Храната Торба Печати Кабинет ДодатоциОпис100% сосема нов и висок квалитет.Лесен, лесен за употреба и складирање, голема идеален за домашна употреба.Совршен reseal кога делови од храна, да ги задржи на храна во свежината.Вие едноставно slids по должината на работ на секоја кеса и тоа е затворен херметички.Да се обезбеди заштита против плима, мувла доказ.Магнет врз основа може да се adsorbed на метална површина.Ве молиме да го отворите капакот да се загрее на објект со притискање на 5 секунди пред да го користите.Спецификации : Батерија : 1.5 V, 2 АА Батерии користете само алкална.(Не се вклучени!)Материјал : ABS и металГолемина(L*W*H) : 10cm x 4cm x 5cm(приближно)Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

304 ястие от неръждаема стомана, дебели хотелски кърпа притежателя тава закусочное ястие, десерт плоча ресторант закусочное ястие

12.27 -19 % BGN 10.00

Сапун Јадења На 304 Нерѓосувачки Челик Садови ПлочиДолго 14.5 СМ широк 6.5 СМ висок 1 CM дебелина 1.3 mm

150 бр. / лот нов розов цвят сърцето дървена чанта клипове / дървена стяга за сватба, рожден ден / мода специален подарък / търговия на Едро търговия

BGN 31.20

Стилови : срце обликМатеријал : Дрво; безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : мини 3.5*0.6 см10pcs по пакет.Напомена : Доколку имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPSот,DHL,EMS, итн.)Ви благодариме за вашето внимание!Freeshipping! Нова Мода Симпатична Специјален Подарок бела боја Срцето Дрвени Клип / Мини Торба Клип / за Хартија Клип / за промет на големо многупарчиња / многуFreeshipping! Новата Симпатична времето стил Дрвени Клип / Мини Торба Клип / за Хартија Клип / Мода Специјален Подарок / трговија на големо многупарчиња / многуFreeshipping! Нова прекрасна девојка Дрвени Клип / Торба / Хартија Клип / за Специјален Подарок / Мода / трговија на големо многупарчиња / многуFreeshipping! Нови гроздобер меморија дрвени клип многупарчиња / многуFreeshipping! Новата Симпатична шарени ѕвезда Дрвени Клип / Торба / Хартија Клип / за Специјален Подарок / Мода / трговија на големо многупарчиња / многуБесплатен превозот! Нов Цртан филм прекрасна животни Дрвени Мини Торба / Хартија / memo Клип / игли / трговија на Големо многупарчиња / многуБесплатен Превозот! Новата Симпатична Креативни метал стои Мемо Клип / Ознака / Дрвени порака клип / Office & Училиште / трговија на Големо многупарчиња / многуБесплатен превозот! Нови Креативни Цртан филм животни Дрвени Мини Торба / Хартија / memo Клип / игли / трговија на Големо многупарчиња / многуИспорака : 1...

1бр ретро дървени кутии тъкан книга офис тенис на маса организатор подвижна кутия тъкан на притежателя на салфетки с декорация на дома ME 015

25.41 -9 % BGN 23.00

Опис : Член име : Ткиво КутијаМатеријал : дрвоБоја или Стилови : жолтаГолемина : прибл 32x12x13cmЕдиница тежина : околу 500g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.