• Новинка
BF040 кухня подправка Кутия 5 бр. / компл. кухня подправки за съхранение на бутилки буркани прозрачен PP сол черен пипер кимион на прах шейкъри кутия

BF040 кухня подправка Кутия 5 бр. / компл. кухня подправки за съхранение на бутилки буркани прозрачен PP сол черен пипер кимион на прах шейкъри кутия

резултат:
BGN 25.58
BGN 13.00 -49 %

Брой продукти
Налично


Кујна Леќата Кутија 5pcs/set Кујна Зачин Складирање Шише Тегли Транспарентен PP Сол црн Пипер Ким во Прав Shakers Кутија

Подробности

Материал:
Пластмаса
Стил:
Модерен
търговска марка:
Зенкин
Цвят:
като детайл
NO:
HQS-108359
Тегло:
310G
Опаковка:
Кутия
Размер:
7*7.5cm

Избор на купувачи

През цялата бамбук сервировочный тава за съхранение на чай, сладкиши, торта тава Сирене дъска прибори екологично чисти дървени чинии, кухненски инструменти, за пар

36.13 -36 % BGN 23.00

Круг Бамбус Служат за Складирање Фах Чај, Колачи Торта Фах Сирење Одбор Садови Еко Пријателски Дрвени Плочи Кујнски Алатки за ПартијаПредмет : Издржување На ПослужавникМатеријал : бамбус Бамбус служат лента е совршен за надворешна јадење и декоративни служат Бамбус изградба е поедноставување и природно Доброизградена, убава, одржлив послужавник за пијалаци, храна, партија послужавник, или нешто друго може да се мисли на

100 бр./лот 4x6 cm 5x7 см 6x8 см Ziplock Lock zipped Поли Clear чанти найлонови торбички за съхранение на хранителни продукти дебели прозрачни пакети

7.98 -25 % BGN 6.00

100 КОМПЈУТЕРИ ЈП Самостилизирана Торба Дома Чување на Пластични Кеси Влага & Навлажнувачки Бонбони & Накит Пакет Облека & Дребулии Организира Производ : ЈП Самостилизирана Торба Дебелина : Двоен Слој 6 Жица Пластични Тип : ПолиетиленГолемина инструкции:Б*(A+C)cmКупувачот забележи : Ако wanner купи lagre цел ,општо земено повеќе од 20 КГ(околу 5.000 peices),цената ќе биде многу поевтино ,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака.​Слика визуелна грешка постои, ве молиме изберете што треба да се големина.Нова храна одделение материјал, безбедност и заштита на животната срединаДобро опремена фабрика, прва класа квалитетот на производотПовеќе избор на логистика, брза и точнаБелешки : 1.Полно име на руски клиенти : за Да бидете сигурни дека ќе може да се добие пакет ,ве молиме наведете вашето име и презиме...

1бр ретро дървени кутии тъкан книга офис тенис на маса организатор подвижна кутия тъкан на притежателя на салфетки с декорация на дома ME 015

25.41 -9 % BGN 23.00

Опис : Член име : Ткиво КутијаМатеријал : дрвоБоја или Стилови : жолтаГолемина : прибл 32x12x13cmЕдиница тежина : околу 500g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Цветни Скоби За Чанти Мека Чанта Удобна Дръжка За Носене Пазарска Чанта На Дръжката На Кухненски Инструменти

1.47 -32 % BGN 1.00

Состојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетБоја : Црна,Кафена,Сина,Зелена,Црвена,Портокалова,Жолта (ве Молиме оставете порака која боја ви се допаѓа, или ние ќе ги испрати по случаен избор)Материјал : СиликонОбјектот Вклучува : 1 X Торба РачкаВистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл...

FDA стандарт на храна силикон сгъваем портативен обяд купа, на къмпинг, за пътуване контейнери за съхранение на хранителни продукти, щадящи околната среда организат

BGN 3.98

Големина : 350ml Губење на 120g Големина : 500ml Губење на 150gГолемина : 800ml Губење на 240gГолемина : 1200ml Губење на 270gЗа Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Вие блестяха 50шт чудо бродерия, плетене на дрехи клип юрган инструменти мозайка шиене клипове мозайка шиене клипове Плетене на една кука

BGN 6.00

Youe искрено се Прашувам за Шиење Плетење Облека Клип Ватенка Алатки Комбинација за Шиење Клипови Quilting Клипови Плетење КапчињаДобра алтернатива за игли и нема штета да донираат за многу уметности и занаети Тоа го прави вашата работа лесно кога ќе падне на земјата Материјал : Квалитетот на ПВЦ + метал Боја : Транспарентна и Црвена Големина : прибл 2.7 * 1*1.5 cm50 компјутери за шиење Клипови

2 елемента 100 мл пластмасови масло/сос/кетчуп / сокоизстисквачка течна бутилка дозирующая бутилка Бяло

1.63 -39 % BGN 1.00

Опис"Материјал : Пластика.Боја : Јасно Бели.Капацитет : 100 ML .Пластични стискаш шише фармацевт.Ова се притисне шише со завртка ззп може да се користи како сос, масло, оцет, ketchup, сенф, мајонез фармацевт.Пакет Содржина : 2 x Стискаш Шише"Нашите предности1...

Безплатна доставка 80 грама Злато, Алуминий Jar празен хранително-вкусовата балсам за устни контейнер за козметичен крем за опаковане на бутилки

BGN 87.98

>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!Алуминиум Празна ШишеДимензии : Дијаметар : 6.8 cm; Средно : 3.5 см1 инч=2.54 смКапацитет : 80g / mlМатеријал : АлуминиумФункција : висок квалитет,нетоксични,заштита на животната срединаПлаќањеНие accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!ПревозотНие брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPSот,Aramex, Citylink итн.Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Се враќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

Creative Collection Rack for Refrigerator Fresh мембранен слой се използва за събиране на рафтовете на Plstic Storage Rack 2 елемента

28.58 -37 % BGN 18.00

Креативна Збирка Решетката за Фрижидер Свежи Дијафрагмата Слој се Користи за да се Соберат Полици Plstic Чување на Решетката 2 ПАРЧИЊА

Промоции, оригиналност, скандинавските свежи декорации за дома, керамични кутии за хартиени кърпи за ръце, лукс, функционалност, вход

158.70 -5 % BGN 151.00

Леа серија може да бидат креативни и стилски карактеристики на Производот : 1 : домот, свежи, Uncaria Европски стил 2 : висок степен на глазура мраз попуштат керамичкидетали за производотПроизводот се прикаже : Креативни домот дома комунални појас со ткиво кутијаНовата Нордиска, свежи, романтични правецНека семејство повеќе домот, повеќе уметничка смисла, повеќе вкусЛеа, може да ви домот тивко ја цениме убавината на тоа до толку едноставенСвежи и елегантен дизајн со овој високо квалитетен мраз разбиена керамички глазураРетро дарежлив, го направи стариот заштита на животната средина смола / support целиот класичен производСекој керамички покажува крајната допир, е нашиот вкус на живот, но исто така нашата љубов на домотМулти цел поблиску да современ дом секојдневно се од суштинско значењеМонтажни дизајн, многу удобен, секојдневно чистењеВисока куќа од суштинско значење бутик, Што го заслужуваат тоаОва бебе се однесува на семејствата, испрати постарите луѓе, испрати подароци за роднини и пријатели...

1бр древните дървени тъкан кутия диспенсер за хартиени салфетки притежателя организатор начало кухня на Ресторант доставки декор

9.84 -9 % BGN 9.00

Карактеристики : ткиво кутија е дизајниран за изработка, корисни и практични правоаголна форма со македонски букви или design patterns, окофаќање и класичен...

Изкуствена кожа притежателя кърпички скоростна тъкан шаблон къща държат декорация на дома скоростна тъкан скоростна тъкан на корицата PZJH010

30.38 -1 % BGN 30.00

Опис : правоаголник ткиво кутија Материјал : првиоткласа СТП кожа, дрвени struture Боја : Повеќе бои да се избере од Големина : L : 25x14x10 cm S : 19*12*10СМ Struture : повлечете надвор капак дизајниран врз основа на Нетотежина : 0.65 KG Карактеристики : Европската кожа ткиво кутија...

150 бр. / лот нов розов цвят сърцето дървена чанта клипове / дървена стяга за сватба, рожден ден / мода специален подарък / търговия на Едро търговия

BGN 31.20

Стилови : срце обликМатеријал : Дрво; безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : мини 3.5*0.6 см10pcs по пакет.Напомена : Доколку имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPSот,DHL,EMS, итн.)Ви благодариме за вашето внимание!Freeshipping! Нова Мода Симпатична Специјален Подарок бела боја Срцето Дрвени Клип / Мини Торба Клип / за Хартија Клип / за промет на големо многупарчиња / многуFreeshipping! Новата Симпатична времето стил Дрвени Клип / Мини Торба Клип / за Хартија Клип / Мода Специјален Подарок / трговија на големо многупарчиња / многуFreeshipping! Нова прекрасна девојка Дрвени Клип / Торба / Хартија Клип / за Специјален Подарок / Мода / трговија на големо многупарчиња / многуFreeshipping! Нови гроздобер меморија дрвени клип многупарчиња / многуFreeshipping! Новата Симпатична шарени ѕвезда Дрвени Клип / Торба / Хартија Клип / за Специјален Подарок / Мода / трговија на големо многупарчиња / многуБесплатен превозот! Нов Цртан филм прекрасна животни Дрвени Мини Торба / Хартија / memo Клип / игли / трговија на Големо многупарчиња / многуБесплатен Превозот! Новата Симпатична Креативни метал стои Мемо Клип / Ознака / Дрвени порака клип / Office & Училиште / трговија на Големо многупарчиња / многуБесплатен превозот! Нови Креативни Цртан филм животни Дрвени Мини Торба / Хартија / memo Клип / игли / трговија на Големо многупарчиња / многуИспорака : 1...

QuickDone кухня свежо задържане на топлината мерки и теглилки храна Saver придържат амбалажна хартия на ролка 30*200 см хладилник, микровълнова печка пластмасов филм KC1671

6.22 -20 % BGN 5.00

Quick Done Кујна Свежи Одржување на Топлина Sealer Храна Saver се Држат Заврши Тркалаат 30*200cm за Еднократна употреба Фрижидер Микробранова Печка Пластични Заврши KC16712 парчиња / многу Пластични Заврши Печат Вакуум Храна Магија Печат Покрие Водат Мултифункционален Храна Свежа Одржување Saran Заврши KC1010ОписГолеминаШирина : 30 CMДолго : 200 CMСе применува за микробранови печки, фрижидери, чорба садови; свежо, антимагла, нетоксичниОтпорност на топлина температура : 100℃, студена температура : 60℃Пакетот вклучува : 1x Пластични ЗавршиЗа Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка...

5 бр. Комплект силиконови капачки за храни семейство Food Saver капак силикон пресни капачки засмукване капачки за чаши, чаши, съдове -30

35.78 -30 % BGN 25.00

5pcs Постави Силикони Храна Капаци Семејство Храна Saver Опфаќа Силикони Свежа Маска Вшмукување Капаци За Чинии, Чаши КонтејнериКарактеристики : Бренд новиМатеријал : СиликонБоја : Како се покажеГолемина : 4.75 инчен / 6inch / 8inch / 10inch / 12inchКоличина : : 5pcs5pcs * Силикони Храна Saver Опфаќа

Wholesale10pcs 15x23cm матиран черен чувал алуминиево фолио струва нагоре Ziplock торби храна, чанти кафе, сортирани чанта за съхранение, изработен по поръчка на етикета

BGN 5.74

Посебни Извоз Европски земји!Мат Црна Алуминиумска Фолија Торба Застане Ziplock Храна Кеси,ЧАЈ ОРЕВ СНЕК ГРАВ ПАКУВАЊЕ КЕСИ,Спецификации : Големина : 15x23cmДвојно страна Дебелина : 27mic (1mic =0.01 mm)Јачина на звук : да содржи about700g ориз од внатрешноста.Карактеристики : Застане, ziplock, запечатуваФизички својства : површинска вода , кислород бариера , бариера за вода , нетоксични и невкуснаИнспекција ниво : Извоз продажбаПрименливи предмет : избор на храна , ореви , морска храна , сува товар , специјалност , готвена храна , храна за миленичиња , бисквити, колачи , зрна , прав мелење , козметика , маска , медицински материјали, сите видови на решение на сите видови на картичката, облека , накит , електронски производи, итн..

50 бр. / лот A4 хартиена торба 24 * 34 см 12 Коприна само уплътняващи чанта

BGN 14.38

Состојба : Сосема НОВ Материјал : PPE Големина : apx 24*34cm(ширина x Висина) Дебелина : двоен двострано 0.3 mm, за 11.8 mils , еден двострано 5.9 mils [Високи перформанси] транспарентен, без мирис, добра запечатување, не е лесно да се скршени торба, може да имаат многу добри moistureproof, спречување на оксидација...

2018 Real Limited Cling Film 300pcs 3x5cm дебелина 200microns Pe Zipper Plastic Transparent Bag , Ziplock Clear Packing Bags

18.62 -14 % BGN 16.00

300pcs / многу големина 3*5cm 0.2 мм дебелина Resealable јасно zip Заклучување PP / PE пластичен пакување кеси ширина *должина, Големина : 3*5cm ( 1.17 "* 1.95 " 1cm=0.39 инчи) Дебелина двојно страни : 0.2 ммКоличина : 300pcs / многуМатеријал : пп / pe пластичен филмПримена : Пакување на таблети, прав , копчиња , мали метални делови , копче за батерии , растителни семиња , бисери, мали обетки jade

100шт 7x10cm прозрачни вътре златни торбички от алуминиево фолио, плоски Термосвариваемые торбички за опаковане на хранителни продукти, прозрачна подарък пакети

BGN 3.44

Трговија на големо100pcs 7x10cm Јин и Јанг Алуминиум кеси,Златна Фолија Кеси Рамен Торба Храна пакување кеси,Полу транспарентни пакување кесиСпецификации : Име : Злато Јин и Јанг Алуминиумска фолија кесиГолемина : 7*10см Количина : 100pcs Дебелина : една страна 8mic, двојно страна 16 микрофон (1mic =0.01 mm)Карактеристики : 1) Внатре Злато Јин и Јанг Рамен Фолија торба, На предната страна на ба g е транспарентен и визуелно, внатре е златна боја, а на задната страна е Алуминиумска фолија...

Горещи 40шт 25мм брезови дървени игли за дрехи за мини клечки за дрехи естествени игли за дрехи клечки сватбени дървени щифтове F041

BGN 3.17

Количина : 40pcsГолемина : 25mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Уплътнители торби спестяват и създават херметични контейнери запечатване на торбички за консервиране на хранителни продукти и аксесоари за шкафове

2.72 -26 % BGN 2.00

Торба Sealers се Спаси и да се Создаде Херметички Садовите за Чување на Храната Торба Печати Кабинет ДодатоциОпис100% сосема нов и висок квалитет.Лесен, лесен за употреба и складирање, голема идеален за домашна употреба.Совршен reseal кога делови од храна, да ги задржи на храна во свежината.Вие едноставно slids по должината на работ на секоја кеса и тоа е затворен херметички.Да се обезбеди заштита против плима, мувла доказ.Магнет врз основа може да се adsorbed на метална површина.Ве молиме да го отворите капакот да се загрее на објект со притискање на 5 секунди пред да го користите.Спецификации : Батерија : 1.5 V, 2 АА Батерии користете само алкална.(Не се вклучени!)Материјал : ABS и металГолемина(L*W*H) : 10cm x 4cm x 5cm(приближно)Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.