• Новинка
червячная прехвърляне на cnc 1m20 зъб # 45 стоманена червей 1M20 * 30 межосевое разстояние от 19 мм отвор 8 мм, прът отвор 8 мм

червячная прехвърляне на cnc 1m20 зъб 45 стоманена червей 1M20 * 30 межосевое разстояние от 19 мм отвор 8 мм, прът отвор 8 мм

резултат:
BGN 20.78
BGN 20.00 -4 %

Брой продукти
Налично

За намалување на односот : 1 сооднос значи дека црвот се претвори 20 прстен црв воланот на еден претвори; Ротација : право раце; Инсталирате центар растојание : 19mm; опрема внатрешна дупка 8мм, род внатрешна дупка 8мм

Подробности

Форма:
Разклонения
Профил На Зъба:
Цилиндрична Обратно
Материал:
Стомана
Обработка:
Прецизионное Леярство
Номер На Модела:
1M20teeth
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Посока:
дясната ръка

Избор на купувачи

2 елемента конуса обратно 18T 0.5 Mod M=0.5 Modulus Ratio 1: 1 диаметър: 3 мм медни правоъгълни детайли трансмисията на детайли на машини DIY

17.41 -14 % BGN 15.00

Дувачкиот Bevel ОпремаТИП : 0.5 M18 T , Создаден d= 3 ммL1=3мм, D=5.94 mm, L=7.8 mmако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

3/8= 9.525 mm алуминиев оксид Керамична купа Al2O3 G20 10шт се използва за помпата / вентила / м/и т.н. Керамични топчета 9.525 mm

24.80 -3 % BGN 24.00

3 / 8" = 9.525 mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 G20 1.Производи Големина : 3 / 8" = 9.525 mm керамички топката Материјал : Алумина Оксид Al2 O3 99.5% на Боја : боја на слонова коска Залиха : Достапен Max употреба температура : 1750°C Одделение : G20 (1)...

04C 13T 13teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 6 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда DIY двигател за двигателя високо качество

BGN 8.67

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

40 зъбите HTD3M задвижваща колан ролка нарези колан ролка алуминиев нарези колан ролка ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 86.40

40HTD3 M15 времето макараЗабот број : 40Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

19 зъбите HTD3M опъване на ремъка валяк сензор за колело шайба за CNC рутер 15 мм широчина 10 бр. в опаковка

BGN 43.20

19HTD3 M15 времето макараЗабот број : 19Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

Ролка време 16teeth T5 и открит времето колан T5 широчина 10мм

BGN 267.20

Опис На Производот16teeth T5 времето макара T5 отвори времето појас со 10мм појас ширина : Кружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудениВовед 16teeth T5 времето макара T5 отвори времето појас со 10мм појас ширина : тип 1 : 16 T510 времето макаразабот тип : T5забот број : 16ширина : 10ммстраната : двокреветницентар : еденрод : 5.0 mmзавртка дупка : 2*М3материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 35pcsтип 2 : 10 T5 отвори времето појасзабот тип : T5ширина : 10ммматеријал : СТП со stell coreбоја : белаколичина : 60mПакувањеНие продаваме алуминиум времето pulleys и појас со pack .Еден пакет содржи : 35pcs 16 T510 времето макара60m 10 T5 отвори времето појасНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.T2.5 тајмингот појас макара 6mm ширина 20 заби со алуминиумски САД$ 15.75 / многу5 парчиња / многуT2.5 тајмингот појас 10мм ширина 10m должина СТП со челик core многу10 метри / многуT5 алуминиум времето макара 24 заби со 30мм појас ширина САД$ 26.60 / многу5 парчиња / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

19шт комбинации кутия WG029 двойна скоростна 19 вида пластмасови торбички кутия САМ направи различни съоръжения колелото мотор редуктор част

3.54 -15 % BGN 3.00

Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),Двојно опрема за намалување на опремаModul: 0.5, вкупно 19 видови...

3 метра на 3 метра открит назъбен ремък, широчина 15 mm и 2 елемента 24 зъба диаметър 12 мм HTD 3 м нарези ролка е подходящ за гравиране лазерни машини с ЦПУ

BGN 51.01

2 парчиња x 24teeth 3 M Времето макара Понесе 12mm + 3 Метри HTD 3 M отвори времето појасОдговара За CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина) 24 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : HTD 3 M Времето pulleys за висок вртежен момент пренос.Одговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! 243 M27 BF Понесе 12mm Времето Макара Цртање и Спецификации : Тип : 243 M27 BF Теренот : 3ммЗабите Број : 24 заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 22.16 мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М5 Понесе на Времето макара : 12mm Одговара за Ширина на времето појас : 15mm Количина : 2 buc / пакет Neoprene HTD 3 M15mm Отвори времето појас Спецификации & Цртање : Тип : HTD 3 M15Теренот : 3.0 mmПојас за Висина : 2.4 mmЗабот Висина : 1.17 mmМатеријал : Neoprene Гума Со Fiberglass CoreКоличина : 3 метриШирина : 15 mmОблик : Отворете го заврши Времето појасиПакет Листата ги Вклучува, како Следи : 2 парчиња x 24 Заби HTD 3 M Времето Макара Понесе 12mm (Одговара за 12mm Diamenter Вратило )4pcs x М5 поставите завртки1pcs x Ален Копче1pcs X 3 Meters HTD 3 M Отвори заврши Времето Појас гума, Neoprene со Fiberglass coreАко ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!Ние ги испрати сите предмети имаат следење на број, може да се провери парцела статус во навремено...

AXK бразда сачмен лагер 608-2rs 608zz 608 2rs Abec-7 aBEC-9 8x22x7mm Червено двойно гумен уплътнителен калъф сачмен лагер

BGN 9.66

Модел 608 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 8 Надворешниот Дијаметар(D) 22 Ширина (Б) 7 Печати Тип ZZ (Две страни метал) Материјал Имајќи челик (Gcr15) датумот на Породување По барање испорака

72 зъба HTD3M 3M назъбени шайби CNC ремъчен ролка алуминиев нарези ролка ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 185.60

72HTD3 M15 времето макараЗабот број : 72Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Контакт : Наташа QinНашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

10 метра HTD 3M открит клас на времето колан ширина 15 мм + 10 бр. 24 зъби с диаметър 12 мм и 3 м ролка ГР за лазерно гравиране на металорежещи машини с ЦПУ

BGN 155.18

10pcs x 24teeth 3 M Времето макара Понесе 12mm + 10 Meters HTD 3 M отвори времето појасОдговара За CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина) 24 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : HTD 3 M Времето pulleys за висок вртежен момент пренос.Одговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! 243 M27 BF Понесе 12mm Времето Макара Цртање и Спецификации : Тип : 243 M27 BF Теренот : 3ммЗабите Број : 24 заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 22.16 мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М5 Понесе на Времето макара : 12mm Одговара за Ширина на времето појас : 15mm Количина : 10 компјутери / пакет Neoprene HTD 3 M15mm Отвори времето појас Спецификации & Цртање : Тип : HTD 3 M15Теренот : 3.0 mmПојас за Висина : 2.4 mmЗабот Висина : 1.17 mmМатеријал : Neoprene Гума Со Fiberglass CoreКоличина : 10 метриШирина : 15 mmОблик : Отворете го заврши Времето појасиПакет Листата ги Вклучува, како Следи : 10pcs x 24 Заби HTD 3 M Времето Макара Понесе 12mm (Одговара за 12mm Diamenter Вратило )20pcs x М5 поставите завртки1pcs x Ален Копче1pcs X 10 Meters HTD 3 M Отвори заврши Времето Појас гума, Neoprene со Fiberglass coreАко ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!Ние ги испрати сите предмети имаат следење на број, може да се провери парцела статус во навремено...

SUMRAY 5M 36T назъбен празен нарези ролка duster 8/10/12 / 15mm синхронно ролка ширина на колелото 16/21 / 27mm пасивен безделник колела

27.98 -25 % BGN 21.00

SUMRAY 5 M 36 T Со Заби Idler Времето Макара Понесе 8 / 10 / 12 / 15mm Синхрони Тркало Макара Ширина 16 / 21 / 27mm Пасивни Тркало МакараИме на производ 5 M36 T Со заби Idler Времето Макара Заби број 36 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина(Б) 16 / 21 / 27mm Вкупната Висина(L) 20 / 25 / 31mm Внатрешна Понесе Дијаметар (D) 8 / 10 / 12 / 15mm Топката имајќи Надворешниот Дијаметар(д1) 28mm Топката имајќи тип Двојна Материјал Алуминиум Пакет 5 M36 T Со заби Idler Времето Макара *1pcЗа повеќе 5 M Idler времето pulleys, ве молиме кликнете подолу линкови! 5 M со teetch 16 / 21 / 27mm појас ширина 5 M без teetch 16 / 21 / 27mm појас ширинаЗа HTD 5 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

08b 13t 13teeth стъпка 12.7 mm 1/2 диаметър 10 мм промишленост трансмиссионный който има съоръжения, които са самотни звезди механични детайли за роликовой верига

BGN 10.00

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

42 зъба HTD3M задвижваща колан ролка нарези колан ролка алуминиев нарези плосък колан ролка ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 92.00

42HTD3 M15 времето макараЗабот број : 42Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

2 елемента 1M14T 14teeth mod=1 латунная разклонения цилиндрични зъбни прехвърляне на детайли на машини с Диаметър мм, 5 мм, 6 мм, 6.35 mm

12.61 -13 % BGN 11.00

Дувачкиот Bevel ОпремаТИП : 1 M14 T , Забите=14Создаден D=4mm,5mm,6mm,6.35 mm,7mm( кој го понесе големина ти треба, ве молиме оставете порака до мене...

POWGE 20 на зъбите 3M синхронно ролка устройството за обтягане на празен ход дупка колела 3/4/5/6 мм с водач като регулаторен ролка HTD3M 20teeth 20T

11.18 -2 % BGN 11.00

Метрички Лак HTD 3 M 20 Заби синхрони Тркала Неактивен Макара Имајќи го Понесе 3 / 4 / 5 / 6mm со Лого со Заби или Без Заби за Ширина 10мм и 15mm HTD3 M Времето појас Tensioner Макара Пасивни Водич за Регулирање макара 20teeth 20 T20 Teeth 3 M Tensioner I dler Макара Цртање и Спецификации : Тип : 20 Заби 3 M Tensioner макара / Idler макара / Водич макара / Регулирање макараЗабите Број : 20 Заби Заби : Со заби и Без заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 18.34 мм и 18.3 mmИмајќи го Понесе : 3мм или 4mm или 5mm или 6mm Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Одговара за Појас ширина : 10мм или 15mmПакет Листата ги Вклучува, како Следи : 1pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара2 парчиња x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара3pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара4pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара5pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара10pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара(Кога ќе нарачате ,ве молиме изберете 3 M Idler макара Понесе дијаметар и ширина и quantit y)(Според вашиот chooice,ние ќе го организира својата цел.)Ако ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!Answer : ___________________________ Note : ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас,Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.2 парчиња 20 Teeh GT2 Времето макара и 2 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 5pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 5 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 8pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 5 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 10pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 10 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 2 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи : 3 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи : 5 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи : Сите предмети ќе биде предаден на светот...

04C 15T 15teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 6 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда DIY двигател за двигателя високо качество

BGN 12.00

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

20 на зъбите HTD3M сензор за напрежение колан ролка за impressora 3d широчина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 50.40

20HTD3 M15 времето макараЗабот број : 20Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

Крайното / диференциалното 20: 1 NEMA17 стъпков двигател планетарная скоростна кутия L51mm стъпков редуктор на скоростта диаметър на вала 8 мм с ЦПУ

75.20 -6 % BGN 71.00

Насочена Сооднос 20 : 1 Nema17 Stepper Моторни Планетарниот Менувачот L51mm Stepper Брзина Редуктор Бунари со Дијаметар од 8мм CNCОпис : тип на Производ : Планетарниот Менувачот Страната : 42mm Nema17 Брзина Сооднос : 20 : 1 Излез Окно : 8mm Тело должина : 51mm Адаптер мотор : Nema17 stepper моторПолитика За Испорака1...

Двойката, конусни зъбни колела 20T 0.5 Mod M=0.5 Modulus Ratio 1: 1 диаметър 4 мм медни правоъгълни детайли трансмисията на детайли на машини DIY

17.41 -14 % BGN 15.00

Дувачкиот Bevel ОпремаТИП : 0.5 M20 T , Создаден d=4mmL1=4mm, D=8мм L=8.3 ммако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

30 зъбите HTD3M шайби за 3d-принтер се използва ролка ГР CNC ремъчен ролка 15 мм широчина 10 бр. в опаковка

BGN 60.80

30HTD3 M15 времето макараЗабот број : 30Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

04c 35T 35teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 10 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда механични детайли за роликовой верига

BGN 23.33

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

1pcs Bearing 63/28 28x68x18 MOCHU Open Deep Groove Ball Bearings Single Row Bearing Highquality

BGN 4.80

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 63 / 28 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 28 мм OD (надворешен дијаметар) : 68 mm Ширина / Висина / Дебелина : 18 милиметри Кол : 1 buc Материјал : Shrome челик Длабоко ритам топката лежишта се разноврсна,автопотпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.