• Новинка
1m20 зъб # 45 стоманена червей Червячная метална форма 1m20 разстояние между центровете 18 мм отвор 8 мм, прът отвор 5 mm

1m20 зъб 45 стоманена червей Червячная метална форма 1m20 разстояние между центровете 18 мм отвор 8 мм, прът отвор 5 mm

резултат:
BGN 20.78
BGN 20.00 -4 %

Брой продукти
Налично

За намалување на односот : 1 сооднос значи дека црвот се претвори 20 прстен црв воланот на еден претвори; Ротација : право раце; Инсталирате центар растојание : 18mm;

Подробности

Обработка:
Прецизионное Леярство
Посока:
дясната ръка
Материал:
Стомана
Форма:
Разклонения
Профил На Зъба:
Цилиндрична Обратно
Номер На Модела:
1M20teeth
Стандартен или нестандартен:
Стандарт

Избор на купувачи

2PCS 1M26T 26teeth mod=1 латунная разклонения цилиндрични зъбни прехвърляне на акции дупка машина, 5mm, 6mm,6.35 mm, 7mm, 8mm,10mm

30.75 -15 % BGN 26.00

Дувачкиот Поттикне ОпремаТИП : 1 M26 T , Забите=26Создаден D=6mm,6.35 mm,7mm,8mm,10мм,12mm( кој го понесе големина ти треба, ве молиме оставете порака до мене.ако не оставите порака, јас ќе го испратам 8мм до вас)D=20mm F=26mm E=28ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

72 зъба HTD3M 3M назъбени шайби CNC ремъчен ролка алуминиев нарези ролка ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 185.60

72HTD3 M15 времето макараЗабот број : 72Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Контакт : Наташа QinНашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

06b 15T 15teeth смола 9.525 mm 3/8 добре 10mm прехвърляне на индустрията чрез контролиране на единични цепными колела механично споделя за валяк верига

BGN 9.33

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

40 зъбите HTD3M задвижваща колан ролка нарези колан ролка алуминиев нарези колан ролка ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 86.40

40HTD3 M15 времето макараЗабот број : 40Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

2 елемента конуса обратно 18T 0.5 Mod M=0.5 Modulus Ratio 1: 1 диаметър: 3 мм медни правоъгълни детайли трансмисията на детайли на машини DIY

17.41 -14 % BGN 15.00

Дувачкиот Bevel ОпремаТИП : 0.5 M18 T , Создаден d= 3 ммL1=3мм, D=5.94 mm, L=7.8 mmако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

10 метра HTD 3M открит клас на времето колан ширина 15 мм + 10 бр. 24 зъби с диаметър 12 мм и 3 м ролка ГР за лазерно гравиране на металорежещи машини с ЦПУ

BGN 155.18

10pcs x 24teeth 3 M Времето макара Понесе 12mm + 10 Meters HTD 3 M отвори времето појасОдговара За CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина) 24 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : HTD 3 M Времето pulleys за висок вртежен момент пренос.Одговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! 243 M27 BF Понесе 12mm Времето Макара Цртање и Спецификации : Тип : 243 M27 BF Теренот : 3ммЗабите Број : 24 заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 22.16 мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М5 Понесе на Времето макара : 12mm Одговара за Ширина на времето појас : 15mm Количина : 10 компјутери / пакет Neoprene HTD 3 M15mm Отвори времето појас Спецификации & Цртање : Тип : HTD 3 M15Теренот : 3.0 mmПојас за Висина : 2.4 mmЗабот Висина : 1.17 mmМатеријал : Neoprene Гума Со Fiberglass CoreКоличина : 10 метриШирина : 15 mmОблик : Отворете го заврши Времето појасиПакет Листата ги Вклучува, како Следи : 10pcs x 24 Заби HTD 3 M Времето Макара Понесе 12mm (Одговара за 12mm Diamenter Вратило )20pcs x М5 поставите завртки1pcs x Ален Копче1pcs X 10 Meters HTD 3 M Отвори заврши Времето Појас гума, Neoprene со Fiberglass coreАко ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!Ние ги испрати сите предмети имаат следење на број, може да се провери парцела статус во навремено...

POWGE 5Meters MXL открит синхронно каишка MXL-15 ширина 15 мм стъпка 2.032 мм MXL назъбен ремък полиуретанова стомана ПУ MXL колан ролка

BGN 27.18

5 Meters Инчен Trapezoid СТП MXL Отвори Синхрони Времето Појас Теренот 2.032 mm Ширина 15mm Полиуретан Со Челик core MXL15mm Отвори Времето Појас за Светлина Оптоварување Пренос( Ако сте треба други ширина 6mm / 10мм / 15 мм ,ве молиме кликнете тука )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )СТП MXL Отвори заврши Синхрони Појас Карактеристики : Карактеристики : Редовни вртежен момент MXL XL L H XH XXH се Инчен Т тип Синхрони појас .Општа цел на мерењето pulleys.погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.СТП MXL Отвори Синхрони Појас Цртање и Спецификации : Тип : MXL15mmТеренот : 2.032 mmПојас за Висина : 1.14 mm Заб Висина : 0.51 mmПојас Ширина : 15mmМатеријал : Полиуретан со челик јадротоОблик : Отворете го заврши Синхрони појас Боја : БелаКоличина : 5metersПакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 5 Meters x MXL отвори синхрони појас ширина 15mm( Ако сте треба други ширина 6mm / 10мм / 15 мм ,ве молиме кликнете тука MXL отвори појас )( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )ако Ви Треба Други Големина MXL Синхрони појас во затворенијамка ,ве Молиме Контактирајте Со нас,Материјалот е neoprene со fiberglass јадро .ние може да се намали било должината на Времето појасВисок Квалитет на производите ...

04C 13T 13teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 6 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда DIY двигател за двигателя високо качество

BGN 8.67

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

208 мм, дължина 104 зъба широчина 6 мм и затворен контур GT2 назъбен ремък 208-2GT-6

BGN 5.52

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 208mm должина, 104 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 208mmЗабот Број : 104Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

30 зъбите HTD3M шайби за 3d-принтер се използва ролка ГР CNC ремъчен ролка 15 мм широчина 10 бр. в опаковка

BGN 60.80

30HTD3 M15 времето макараЗабот број : 30Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

Безплатна доставка на 10 бр./лот 204 мм дължина 102 зъб широчина 6 мм и затворен контур GT2 времето колан 204-2GT-6

BGN 10.40

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 204mm должина, 102 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 204mmЗабот Број : 102Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

04C 15T 15teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 6 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда DIY двигател за двигателя високо качество

BGN 12.00

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

08B 30t 30teeth стъпка 12.7 мм 1/2 диаметър 16 мм промишленост трансмисия шофиране единични звезди механични детайли DIY двигател

BGN 23.33

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

1pcs Bearing 63/28 28x68x18 MOCHU Open Deep Groove Ball Bearings Single Row Bearing Highquality

BGN 4.80

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 63 / 28 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 28 мм OD (надворешен дијаметар) : 68 mm Ширина / Висина / Дебелина : 18 милиметри Кол : 1 buc Материјал : Shrome челик Длабоко ритам топката лежишта се разноврсна,автопотпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

20 на зъбите HTD3M сензор за напрежение колан ролка за impressora 3d широчина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 50.40

20HTD3 M15 времето макараЗабот број : 20Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

42 зъба HTD3M задвижваща колан ролка нарези колан ролка алуминиев нарези плосък колан ролка ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 92.00

42HTD3 M15 времето макараЗабот број : 42Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

3 метра на 3 метра открит назъбен ремък, широчина 15 mm и 2 елемента 24 зъба диаметър 12 мм HTD 3 м нарези ролка е подходящ за гравиране лазерни машини с ЦПУ

BGN 51.01

2 парчиња x 24teeth 3 M Времето макара Понесе 12mm + 3 Метри HTD 3 M отвори времето појасОдговара За CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина) 24 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : HTD 3 M Времето pulleys за висок вртежен момент пренос.Одговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! 243 M27 BF Понесе 12mm Времето Макара Цртање и Спецификации : Тип : 243 M27 BF Теренот : 3ммЗабите Број : 24 заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 22.16 мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М5 Понесе на Времето макара : 12mm Одговара за Ширина на времето појас : 15mm Количина : 2 buc / пакет Neoprene HTD 3 M15mm Отвори времето појас Спецификации & Цртање : Тип : HTD 3 M15Теренот : 3.0 mmПојас за Висина : 2.4 mmЗабот Висина : 1.17 mmМатеријал : Neoprene Гума Со Fiberglass CoreКоличина : 3 метриШирина : 15 mmОблик : Отворете го заврши Времето појасиПакет Листата ги Вклучува, како Следи : 2 парчиња x 24 Заби HTD 3 M Времето Макара Понесе 12mm (Одговара за 12mm Diamenter Вратило )4pcs x М5 поставите завртки1pcs x Ален Копче1pcs X 3 Meters HTD 3 M Отвори заврши Времето Појас гума, Neoprene со Fiberglass coreАко ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!Ние ги испрати сите предмети имаат следење на број, може да се провери парцела статус во навремено...

04c 35T 35teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 10 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда механични детайли за роликовой верига

BGN 23.33

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

Ролка време 16teeth T5 и открит времето колан T5 широчина 10мм

BGN 267.20

Опис На Производот16teeth T5 времето макара T5 отвори времето појас со 10мм појас ширина : Кружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудениВовед 16teeth T5 времето макара T5 отвори времето појас со 10мм појас ширина : тип 1 : 16 T510 времето макаразабот тип : T5забот број : 16ширина : 10ммстраната : двокреветницентар : еденрод : 5.0 mmзавртка дупка : 2*М3материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 35pcsтип 2 : 10 T5 отвори времето појасзабот тип : T5ширина : 10ммматеријал : СТП со stell coreбоја : белаколичина : 60mПакувањеНие продаваме алуминиум времето pulleys и појас со pack .Еден пакет содржи : 35pcs 16 T510 времето макара60m 10 T5 отвори времето појасНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.T2.5 тајмингот појас макара 6mm ширина 20 заби со алуминиумски САД$ 15.75 / многу5 парчиња / многуT2.5 тајмингот појас 10мм ширина 10m должина СТП со челик core многу10 метри / многуT5 алуминиум времето макара 24 заби со 30мм појас ширина САД$ 26.60 / многу5 парчиња / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

2 елемента алуминиева сплав KFL002 15 мм монтиран Вал за възглавница блок, носещи

BGN 6.38

Карактеристики : 100% сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиСпецификации : Материјал : Алуминиум ЛегураВозен Елемент : Еден РедДијаметар : 15mmДијаметар : 67mmФиксна дупка со дијаметар : 53mmДебелина : 42mmПакет Се Вклучени : 2 парчиња 15mm FL002 Перница Блок Имајќи

22 зъба HTD3M шайби за смилане на струг с ЦПУ назъбен ремък ролка за сублимационного принтер ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 45.60

22HTD3 M15 времето макараЗабот број : 22Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Контакт : Наташа QinНашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

4шт MXL тип 30t ролка ГР 5/6/8 / 10мм вътрешен отвор 7мм Широчина на колана 2.032 мм стъпка на 30 зъбите ГР синхронни ременные шайби

19.50 -18 % BGN 16.00

4pcs MXL Тип 30 T Времето Макара 5 / 6 / 8 / 10мм Внатрешна Понесе 7mm Појас Ширина 2.032 mm Теренот 30 Teeth Времето Синхрони Појас Pulleys Име на Производ Времето Макара Модел MXL Тип Заби Број 30 T Заби Теренот 2.032 mm Внатрешен Понесе 5 / 6 / 8 / 10мм Појас Ширина 7mm Вкупната Висина 16mm Завртка 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Пакет 4pcs / многуЗабелешка : *Внатрешен Понесе Кол...

08b 13t 13teeth стъпка 12.7 mm 1/2 диаметър 10 мм промишленост трансмиссионный който има съоръжения, които са самотни звезди механични детайли за роликовой верига

BGN 10.00

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

Нантонг фреза каишка X6325-2 j650 синхронно каишка 40173 x 1 1/8 2 j650 42 зъба

BGN 32.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2 елемента 1M14T 14teeth mod=1 латунная разклонения цилиндрични зъбни прехвърляне на детайли на машини с Диаметър мм, 5 мм, 6 мм, 6.35 mm

12.61 -13 % BGN 11.00

Дувачкиот Bevel ОпремаТИП : 1 M14 T , Забите=14Создаден D=4mm,5mm,6mm,6.35 mm,7mm( кој го понесе големина ти треба, ве молиме оставете порака до мене...

SUMRAY 5M 36T назъбен празен нарези ролка duster 8/10/12 / 15mm синхронно ролка ширина на колелото 16/21 / 27mm пасивен безделник колела

27.98 -25 % BGN 21.00

SUMRAY 5 M 36 T Со Заби Idler Времето Макара Понесе 8 / 10 / 12 / 15mm Синхрони Тркало Макара Ширина 16 / 21 / 27mm Пасивни Тркало МакараИме на производ 5 M36 T Со заби Idler Времето Макара Заби број 36 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина(Б) 16 / 21 / 27mm Вкупната Висина(L) 20 / 25 / 31mm Внатрешна Понесе Дијаметар (D) 8 / 10 / 12 / 15mm Топката имајќи Надворешниот Дијаметар(д1) 28mm Топката имајќи тип Двојна Материјал Алуминиум Пакет 5 M36 T Со заби Idler Времето Макара *1pcЗа повеќе 5 M Idler времето pulleys, ве молиме кликнете подолу линкови! 5 M со teetch 16 / 21 / 27mm појас ширина 5 M без teetch 16 / 21 / 27mm појас ширинаЗа HTD 5 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.