• Новинка
През цялата зона S3M, с дължина 177mm 189mm 510mm 3 части всеки тип продават се един пакет

През цялата зона S3M, с дължина 177mm 189mm 510mm 3 части всеки тип продават се един пакет

резултат:
BGN 53.04

Брой продукти
Налично


Слики од S3 M Времето Ремени Појас круг појас :
Воведувањето на S 3 M Времето Ремени Појас круг појас
177-S3 M-5 мерењето круг појас
Забот Тип : S3 M
Забот Број : 59
Должина : 177mm
Ширина : 5mm
Материјал : гума со стаклени влакна
Количина : 10pcs
189-S3 M-3 мерењето круг појас
Забот Тип : S3 M
Забот Број : 63
Должина : 189mm
Ширина : 3мм
Материјал : гума со стаклени влакна
Количина : 10pcs
510-S3 M-3 мерењето круг појас
Забот Тип : S3 M
Забот Број : 170
Должина : 510mm
Ширина : 3мм
Материјал : гума со стаклени влакна
Количина : 5pcs
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Trista Zhang
Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ќе плаќаат провизија од 3% за оваа цел

Подробности

Тип:
времето колан
Номер На Модела:
STD3M
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Материал:
Дъвка
Цвят:
Черен
Ширина:
5мм 3мм
Тип:
S3M
Дължина:
177мм,189мм,4510мм
Материал:
гума с фибростъкло
номер на зъба:
59 63 170
Форма:
зона край, колан кръг, кръг колан
Място на произход на стоките:
Хъбей, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Висок смола гръб колан на въртящия момент HTD 5M 5mm или 0.197 каучук неопрен призовавайки всички видове шайба времето зони HTD5M STD S5M

BGN 160.00

HTD 5 M Времето Ремени теренот 5.00 мм или 0.197 инченИзмената на Производство на сите видови на HTD 5 M Времето Ремени ве Молам дозволете ми да знам кој ширина на теренот и должината на појас треба, јас ќе ви цитирам цената.Карактеристики : Висок Вртежен Момент.HTD 5 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина на : Листата на HTD5 M Времето појас : Производ Слик За Повикување Само : Забелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Почитувани купувачи, ние сме производител, специјализирана во областа на мерењето појас и синхрони макара, се очекува производи јас покажа дека во мојата продавница, ние може да се направи било каков вид на појас и макара, ве молиме пратете ми порака со вашиот детали барање, јас ќе ви цитирам најдобра цена!

Диаметър: 34 мм 2M-15Teeth директен стандартна скоростна САМ gear-дупка d:8 мм

43.18 -12 % BGN 38.00

1.5 модел за намалување на односот на 20 бакар црв дупка 10 црв дупка 10 метал црв црв редуктор пренос делови Дијаметар : 41.5 mm 1.25 м модел на метални бакар црв опрема 45# челик црв 30teeths Црв опрема +црв дупка 10мм Дијаметар : 26mm 0.5 m 50teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност Цилиндрични опрема DIY мали modulопрема многупарчиња / многуДијаметар : 16mm 0.5 m 30teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност опрема Со конвексни опрема многупарчиња / многуДијаметар : 61mm 0.5 m 120teeth дупка со дијаметар : 5mm метал алуминиум легура прецизност опрема DIY мали modulопрема парчеДијаметар : 10мм 0.5 m 18teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност опрема моделДолго : 10мм многупарчиња / многуДијаметар : 43mm 0.5 m 84teeths дупка со дијаметар : 5mm метал челик прецизност микро моторни DIY мали modulопрема парчеДијаметар : 9.5 mm 0.5 m 17teeth перфорација : 2mm метал бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни DIY мали modulопрема многупарчиња / многу

Дължина 524мм 262 зъб ширина 9мм затворен контур GT2 назъбен ремък 524-2GT-9

BGN 5.58

GT2 Појас, Затворенијамка, 524mm должина, 262 заби, 9mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 524mmЗабот Број : 262Ширина : 9mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

3шт 0.5 м-45Т издут месинг мед точност микромотор изпъкнали е обратно--дупка d:5 мм

31.98 -12 % BGN 28.00

3 PCS 0.5 M35 Teeth Конвексни месинг бакар прецизност микро моторни конвексни опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу3 PCS Freeshipping 0.5 M30 Teeth Конвексни месинг бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни конвексни опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу3 PCS Freeshipping 0.5 M25 Teeth Конвексни месинг бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни конвексни опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу3 PCS Freeshipping 0.5 M20 Teeth Конвексни месинг бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни конвексни опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу0.5 M40 Teeth Конвексни месинг бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни конвексни опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу0.5 M50 Teeth Конвексни месинг бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни конвексни опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу5pcs Freeshipping 0.8 M12teeth метал бакар мали моторни modulпоттикне опремадупка : 3мм многупарчиња / многу5pcs трговија на Големо 0.8 M10teeth метал бакар мали моторни modulпоттикне опремадупка : 3мм многупарчиња / многу

2 мм цирконий Керамичен топка ZrO2 G10 1000 бр. се използва за автомобила топка / склад / високо налягане хомогенизатор / спрей / помпа 2 мм керамична купа

192.00 -5 % BGN 182.00

2mm Циркони Керамички Топката Zr O2 Одделение : G10 1.Производи Дијаметар : 2mm керамички топката Материјал : Циркони Керамички Zr O2 Боја : Бела Залиха : Достапен Max употреба температура : 750°C Одделение : G10 (1)...

7/64=2.778 мм циркониевый Керамична купа ZrO2 G10 1000шт се използва за наредба клапан / лагер / гомогенизатора/спрей / помпа 2.778 мм керамична купа

216.00 -5 % BGN 205.00

7 / 64" = 2.778 mm Циркони Керамички Топката Zr O2 Одделение : G10 1.Производи Дијаметар : 7 / 64" = 2.778 mm керамички топката Материјал : Циркони Керамички Zr O2 Боја : Бела Залиха : Достапен Max употреба температура : 750°C Одделение : G10 (1)...

Lupulley XL назъбен ремък 450xl/460XL/470XL/480XL/490XL/498XL Тип 10 мм Широчина на колана 5.08 мм туристи катранен гумена ролка на ремъка

12.48 -12 % BGN 11.00

LUPULLEY XL Времето Појас 450 XL / 460 XL / 470 XL / 480 XL / 490 XL / 498 XL Тип10мм Ширина 5.08 mm Теренот Црна Гума Макара Појас Модел Заби број на Теренот Должина Ширина Материјал Тежина Пакет 450 XL 225 T 1143.00 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 460 XL 230 T 1168.40 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 470 XL 235 T 1193.80 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 480 XL 240 T 1219.20 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 490 XL 245 T 1244.60 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 498 XL 249 T 1264.92 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многуЗа повеќе XL времето ремени,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист...

LUPULLEY 5M тип назъбен ролка 4 мм Диаметър на шпоночного бразда 10/12 мм вътрешен отвор е подходящ за 15 мм HTD5M назъбен ремък 1бр стъпка на зъбите 5 мм

28.64 -13 % BGN 25.00

LUPULLEY 5 M Видот на Мерењето Макара 10 / 12mm Внатрешна Создаден4mm Keyway Дијаметар Одговара За 15mm HTD5 M Времето Појас 1 PC Име на Производ Keyway Времето Макара Модел 5 M40 TБОЛЕСТ на Забите број 40 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар 10 / 12mm Keyway Кол...

Който има стъпков мотор YAKO YKA2404MA / YKA2404MB / YKA2404MC / YKA2404MD

BGN 90.98

Плаќање ако имате било какви проблеми на плаќање ве молиме контактирајте со нас! ако треба да купат повеќе добра, но цената isnotvery евтини ве молиме контактирајте со нас! Гаранција Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање...

SUMRAY 3M 12T нарези ролка 4/5/6 мм вътрешен отвор алуминиев двигател на ролка 11 мм Широчина на колана за 10 мм Ширина на времето колан 2 елемента

17.58 -32 % BGN 12.00

SUMRAY 3 M 12 T Времето Макара 4 / 5 / 6mm Внатрешна Понесе Алуминиумски Мотор Макара 11mm Појас Ширина За 10мм Ширина Времето Појас 2 парчињаИме на производ : 3 M12 TBF Времето Макара Заби Број : 12 T Заби Теренот : 3мм Појас Ширина : 11mm Внатрешна Понесе Дијаметар : 4 / 5 / 6mm Вкупна Висина : 20mm Завртки : 2x M4 Материјал : Алуминиум Легура Пакет : 3 M12 TBF Времето Макара *2 PC завртки M4 *4 PCSЗа повеќе 3 M11 / 16 времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 3 M11BF 11mm Појас Ширина 3 M16BF 16mm Појас Ширина 3 M16БОЛЕСТ 16mm Појас ШиринаЗа повеќе HTD 3 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

Ролка SUMRAY не по-5m 18T назъбен натяжной колан повече не ролка duster 5/6/8/10/12 / 15 мм широчина 16/21 мм носещи стъпков ролка

19.18 -27 % BGN 14.00

SUMRAY Idler Макара 5 M 18 T Со Заби Тензија Појас Idler Макара Понесе 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 15mm Ширина 16 / 21mm Имајќи Stepper МакараИме на производ 5 M18 T Со заби Idler Времето Макара Заби број 18 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина(B) 16 / 21mm Вкупната Висина(L) 20 / 25мм Внатрешна Понесе Дијаметар (D) 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 15mm Топката имајќи Надворешниот Дијаметар(д1) 19 / 21mm Топката имајќи тип Двојна Материјал Алуминиум Пакет 5 M18 T Со заби Idler Времето Макара *1pcЗа повеќе 5 M Idler времето pulleys, ве молиме кликнете подолу линкови! 5 M со teetch 16 / 21 / 27mm појас ширина 5 M без teetch 16 / 21 / 27mm појас ширинаЗа HTD 5 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

Съотношението на скоростта на 4: 1 правоъгълен 10 Arcmin NEMA24 60mm серво редуктор планетарная скоростна кутия редуктор вход дупка 14 90 градуса редуктор

414.40 -5 % BGN 394.00

Брзина Сооднос 4 : 1 Десен Агол 10 Arcmin NEMA24 60mm Серво Редуктор Планетарниот менувачот редуктор Текст создаден 14mm 90 степени РедукторОписАпликации : за NEMA24 60mm 200 W 400 W Серво Мотор.Се применува за AC серво мотор, DC серво мотор, stepper мотор, хидраулични моторни забрзување и забавување на диск.Влез и излез во насока на : 90 Степен Десен Агол.Серво мотор текст окно е 14mm и Планетарни менувачот редуктор излез окно е 20mm.Производ ПредностЖивотниот век : повеќе од 5 годиниСтепен на заштита : IP65Максимална ефикасност : 1Фази : 94%, 2Фази : 92%, 3Фази : 88%прецизност планетарен редуктор, Спаси инсталација простор.Висока прецизност, висока цврстина, висока оптоварување, висока ефикасност, со голема брзина сооднос, висока живот.Тоа може да биде добар начин да се намали брзината, подобрување на вртежен момент, одговара на инерција.Panameter Модел LRZF60414mm Тип Планетарниот Опрема Редуктор (90 степени Десен Агол) Брзина сооднос 4 : 1 Прецизност 10 Arcmin Текст Страната Модел NEMA24 (60mm) Текст Создаден Големина 14mm Ouput Понесе Големина 14mm Номинална излезна вртежен момент беа 25,5 NM Max излезен вртежен момент (Nm) 2*Номинална излезна вртежен момент Номинална влезниот Брзина(rpm) 4000rpm Max текст Брзина(rpm) 8000rpm НЕоптоварување на Моторот 0.3 NM Torsional Stiffiness 2.3 NM / Arcmin MAX Ефикасност 94% Апликацијата Главниот користи за NEMA24 60mm серво мотор Гаранција 1 година Снабдување други брзина радио 5 / 7 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 28 / 35 / 40 / 50 / 70 / 80 / 100 : 1Планетарните Менувачот LRZF Серија SpecifitionsМодел LRZF60 LRZF90 LRZF120 Брзина сооднос Фази на Текст создаден 14mm 19mm 22mm Излез вратило 14mm 20mm 25мм Страната Големина 60mm 90mm 120mm Rabbet 50mm 70mm 110mm Растојание на дијагонала завртка 70mm 90mm 145mm беа 25,5 NM 88 NM 225 NM 4 : 1 27.5 95 240 5 : 1 19.2 66 160 7 : 1 1Фази 12 40 90 10 : 1 28 98 250 12 : 1 Номинална вртежен момент 29.5 98 250 16 / 20 / 28 / 40 : 1 31.5 105 270 25 / 35 / 50 : 1 2Фази 22.5 75 180 70 : 1 35 125 315 80 : 1 3Фази 35.5 125 315 100 : 1 Max...

2pcs 1M-50T Metal aluminum alloy small precision motor spur gear-Hole d:6mm

43.18 -12 % BGN 38.00

2 парчиња 1 M35 T Метал алуминиум легура прецизност мали моторни поттикне опремаДупка d : 6mm Freeshipping многупарчиња / многу3pcs 1 M23 T Метал алуминиум легура прецизност поттикне опремаДупка d : 6mm Freeshipping многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 0.5 M20 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M50 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M44 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу0.5 M100 Teeths алуминиум легура прецизност модел микро моторни DIY мали modulопремаДупка d : 5mm многупарчиња / многуДијаметар : 16mm 0.8 M18 Teeth рамни челични мувла прецизност метал 6 ниво микро модел моторни DIY мали modulпоттикне опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу2 парчиња Дијаметар : 60mm 2 M38 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема мотор опрема кутија.дупка d : 10мм многупарчиња / многу

10шт 2 x 4 D=12 L=20 Червен алуминиев твърд вал куплунг Вал мотор съединител мотор конектор RC Hm аксесоари+ шестостенния ключ

9.41 -15 % BGN 8.00

Црвено Aluminm вратило спојка Вратило Моторни Спојка Моторни конектор РК HM Додатоци+ хексадецимален завртки клучголемина : 2 x 4 Г=12 L=20боја : црвенаВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам

4 бр./лот диаметър:17 мм 1 м-15 зъбите плоска стоманена литьевая метална цилиндрична обратно. - дупка d:6 мм

28.78 -10 % BGN 26.00

1 PCS Freeshipping Дијаметар : 94mm 2 M45 Teeth Метален цилиндар поттикне опрема diy моторни менувачот.дупка d : 12mm парче2 ПАРЧИЊА Freeshipping Дијаметар : 64mm 2 M30 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема diy моторни менувачот.дупка d : 10мм многупарчиња / многу2 ПАРЧИЊА Freeshipping Дијаметар : 30мм 2 M13 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема diy моторни менувачот.дупка d : 8mm многупарчиња / многу2 парчиња Дијаметар : 60mm 2 M29 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема diy моторни менувачот.дупка d : 8mm многупарчиња / многу1pcs freeshipping Дијаметар : 112mm 2 M54 Teeth Метален цилиндар поттикне опрема мотор опрема кутија.дупка d : 15mm парчеДијаметар : 44mm 2 M20 Teeth 45steel директно се покрене опрема DIY опремадупка d : 8mm многупарчиња / многу2 парчиња / set Скокање табела tenon нож мелничката столарија гравирање и мелење машина резба алатки 1 / 4*3 / 8инчен Т топка дрво гравирање мелење машина парче

Високо качество на двойна ролка GT2 8 мм Диаметър 20 работни органи за колан с ширина 6 мм за 3D принтер част на ролка ГР GT2

BGN 33.60

Продавница Информации : Ние сме посветени да се изгради !Повеќе од 1000 предмети за 3 D печатач се достапни.Ако ви треба повеќе предмети,ве Молиме контактирајте со нас онлајн или пратете Email на нас.На freights ќе биде обвинет според вистинската тежина на вашите нарачки.Ние ќе ги ажурира предмети секојдневието!Повеќе типови на времето pulleys може да се прилагоди!!! Ве молиме контактирајте со нас! Двојно GT2 Макара 20 Заб 8мм ОкноЗабот Профил : GT2Забот Број : 20Тип : Twin или ДвоенСоздаден Дијаметар : 8mmЗа X и Z или Y&Z оската роб диск со 6mm широк појас gt2Ако ви требаат повеќе овој тип на времето pulleys,ве молиме да ја поврзете оваа : !

T2. 5 направи различни съоръжения пръстен на времето колан широчина 6 мм и 230 мм дължина е 1040 мм гума със стъклени влакна се продава на една опаковка

BGN 28.80

Воведувањето на времето Појас230T2.56 Времето појасиЗабот Тип : T2.5Забот Број : 92Должина : 230mmШирина : 6mmМатеријал : гума со стаклени влакнаОблик : затворениКоличина : 10 компјутери1040T2.56 Времето појасиЗабот Тип : T2.5Забот Број : 416Должина : 1040mmШирина : 6mmМатеријал : гума со стаклени влакнаОблик : затворениКоличина : 2 компјутериПакување : 1.Според нашите Холандија клиент Ние продаваме мерењето појас со pack .Еден пакет содржи : Времето појаси : 10pcs 230T2.56 гума со стаклени влакна времето појас2 парчиња 1040T2.56 гума со стаклени влакна времето појасНие, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето бел ts зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче.Ако сеуште имаш некој проблем , pls...

LUPULLEY 5m нарези ролка 10/12 мм Диаметър на шпоночного бразда 4 мм подходящ е за 20 мм HTD5M назъбен ремък за 3D-принтери 1 бр.

30.24 -14 % BGN 26.00

LUPULLEY 5 M Времето Макара 10 / 12mm Понесе Keyway Дијаметар од 4mmОдговара За 20mm HTD5 M Времето Појас За 3 D Печатач Машини 1 PCИме на производ Keyway Времето Макара Модел 5 M40 TБОЛЕСТ на Забите број 40 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина 21mm Внатрешна Понесе Дијаметар 10 / 12mm Keyway Кол...

POWGE 10Meters ПУ черно HTD 5M открит синхронно каишка 5m-25 мм широчина 25 мм полиуретан, стоманена дъга зъб 25HTD5M нарези на времето колан

BGN 107.18

10 Meters Лак Заб СТП Црна HTD 5 M Отвори Синхрони Појас 5 MШирина 25мм 25 mm Теренот 5mm Полиуретан Со Челик Core 25 HTD5 M Времето Појас за Високо Torqure Transmisson(ако сте треба други Ширина 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 50mm ...

Lupulley 1бр разклонител за източване на Гъвкав вал куплунг D45L66 дупка 8/9/9. 525/10/11/12/12. 7/14/15/16/17/18/19 мм конектор на двигателя

32.80 -12 % BGN 29.00

LUPULLEY 1pc Спојка Слива Флексибилни Вратило Спојка D45 L66 Понесе 8 / 9 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25мм за Моторни КонекторСпецификација : Тело Материјал : АлуминиумSleeve Материјал : ПолиуретанБоја : СребренаВратило Големина : 45x 66 mm (OD x L)Работа температура : 40100℃Обработка точноста:H7Создаден дијаметар d1 да d2 : d1 : 8 / 9 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25ммd2 : 8 / 9 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25ммВе молиме оставете порака со она што го понесе со дијаметар d1 да d2 ви треба?инаку ние ќе испрати според линкот кој ќе chosed!Пакет : 1 PC Флексибилни Слива Вратило Спојка 45 x 66mm (OD x L)​Напомена : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Мерењето е дозволено грешка е ±13 mm.Карактеристики : 1...

Безплатна доставка 40x200 1 метър Мостово пластмасов кабелен притежателя концевыми контакти

BGN 190.18

Бесплатен Превозот 40x200 1 Метри Мост Тип на Пластични Кабел Превозникот Со Крајот КонекториЗа НАС : Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.Со добар квалитет и прифатлива ценаКористење на високо квалитетни суровини, не преработил материја За продавачот за испорака метод : (Само за експрес испорака)Според клиент на државата,Ние ќе го избере Fe Dex,DHL,ТНТ,UPSот и други брза испорака методи.Обично,превозот денот ќе трае 57 работни дена да вашиот место...

10 мм силиций, галиев Керамични топчета Si3N4 клас G5 50 бр./лот се използва в лагер, помпата, клапанном шарике, линейни слайдере 10 мм керамични топчета

176.00 -5 % BGN 167.00

10мм Силикон Нитрид Керамички Топката Si3 N4 Одделение G5 1 Производ : Дијаметар Големина : 10 mm керамички топката Материјал : Силикон Нитрид Керамички Si3 N4 Одделение : G5 (1)...

Безплатна доставка 55x200 1 метър изцяло от затворен тип пластмасов теглене на въже дърпане верига за металообработващи машини с ЦПУ

BGN 263.15

Бесплатен Превозот 55x200 1 Метри Целосно Затворен Тип Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир За CNC МашинаЗа НАС : Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.Со добар квалитет и прифатлива ценаКористење на високо квалитетни суровини, не преработил материја За продавачот за испорака метод : (Само за експрес испорака)Според клиент на државата,Ние ќе го избере Fe Dex,DHL,ТНТ,UPSот и други брза испорака методи.Обично,превозот денот ќе трае 57 работни дена да вашиот место...

LUPULLEY HTD3M Timing Pulley Belt Set HTD (3: 1) 60T 20T Transmission Синхронни Belt Deceleration Suite детайли гравировального металообработващи машини

39.60 -17 % BGN 33.00

LUPULLEY HTD3 M Времето Макара Појас HTD (3 : 1) 60 T 20 T Пренос Синхрони Појас Забавување Suite Гравирање Машина Делови На HTD Појас Макара Пакет Листата ги Вклучува, како Следи : 1pc x Мерењето Макара 3 M20 T 11mm ширина 6mm Создаден1pc x Мерењето Макара 3 M60 T 11mm ширина 10мм Создаден1pc x Мерењето Појас HTD3 M3154pcs x M5 setscrewsSpecifacation Specifacation Видот на Мерењето макара 3 M20 T Времето макара 3 M60 T Timng појас HTD3 M315 Заби број 20 T 60 T 105 T Заби Теренот 3мм 3мм 3мм Појас Ширина 11mm 11mm 10мм Понесе Дијаметар6mmВе молиме оставете пораказа 5 / 6.35 / 8 / 10мм10ммВе молиме оставете поракаfor6 / 6.35 / 8 / 12 / 14mm за Намалување на 1 : 3 Центар растојание 96mm Напомена : 1 ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.