• Новинка
5x8mm CNC мотор челюст Вал куплунг 5 мм до 8 мм гъвкав куплунг OD 19x25mm на Едро Dropshipping 4/5/6/6. 35/8/9. 5/10/12 мм

5x8mm CNC мотор челюст Вал куплунг 5 мм до 8 мм гъвкав куплунг OD 19x25mm на Едро Dropshipping 4/5/6/6. 35/8/9. 5/10/12 мм

резултат:
BGN 88.00

Брой продукти
Налично


1pcs 5x8mm CNC Моторни Вилица Вратило Спојка 5mm Да 8мм Флексибилни Цевки OD 19x25mm трговија на големо Dropshipping
1pc 5 мм-8 mm флексибилни цевки
OD : 19mm Должина : 25mm
Имаме и други видови :
D19 L25 6x7
D19 L25 4x10
D19 L25 5x10 D19 L25 5x8 D19 L25 6.35x6.35 D19 L25 6x10 D19 L25 4x6 D19 L25 6x8 D19 L25 4x5 D19 L25 7x8 D19 L25 4x8 D19 L25 5x6 D19 L25 6x6.35 D19 L25 8x10 D19 L25 8x8 D19 L25 4x6.35 D19 L25 5x6.35 D19 L25 8x6.35 D19 L25 5х5 D19 L25 3x6.35 D19 L25 5x7 D19 L25 3x3 D19 L25 3x4 D19 L25 4x4 D19 L25 3x5 D19 L25 10x10 D19 L25 10x6.35 D19 L25 6x6

Подробности

Вътрешен Диаметър:
6x7, 4x10, 5x10, 5x8, 6 35x 6.35, 6x10, 4x6, 6x8, 4x5, 7x8, 4x8, 5x6, 6x6. 35, 8x10, 8x8, 4x6. 35, 5x6. 35, 8x5, 3x6. 35, 5x7, 3x3, 3x4, 4x4, 3x5, отгледа 10х10, 10x6. 35, 6x6
Материал:
Алуминий
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Структура:
Диск
Гъвкав или твърд:
Гъвкав
Номер На Модела:
Шафткоуплер

Избор на купувачи

Високо качество на двойна ролка GT2 8 мм Диаметър 20 работни органи за колан с ширина 6 мм за 3D принтер част на ролка ГР GT2

BGN 33.60

Продавница Информации : Ние сме посветени да се изгради !Повеќе од 1000 предмети за 3 D печатач се достапни.Ако ви треба повеќе предмети,ве Молиме контактирајте со нас онлајн или пратете Email на нас.На freights ќе биде обвинет според вистинската тежина на вашите нарачки.Ние ќе ги ажурира предмети секојдневието!Повеќе типови на времето pulleys може да се прилагоди!!! Ве молиме контактирајте со нас! Двојно GT2 Макара 20 Заб 8мм ОкноЗабот Профил : GT2Забот Број : 20Тип : Twin или ДвоенСоздаден Дијаметар : 8mmЗа X и Z или Y&Z оската роб диск со 6mm широк појас gt2Ако ви требаат повеќе овој тип на времето pulleys,ве молиме да ја поврзете оваа : !

Диаметър: 34 мм 2M-15Teeth директен стандартна скоростна САМ gear-дупка d:8 мм

43.18 -12 % BGN 38.00

1.5 модел за намалување на односот на 20 бакар црв дупка 10 црв дупка 10 метал црв црв редуктор пренос делови Дијаметар : 41.5 mm 1.25 м модел на метални бакар црв опрема 45# челик црв 30teeths Црв опрема +црв дупка 10мм Дијаметар : 26mm 0.5 m 50teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност Цилиндрични опрема DIY мали modulопрема многупарчиња / многуДијаметар : 16mm 0.5 m 30teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност опрема Со конвексни опрема многупарчиња / многуДијаметар : 61mm 0.5 m 120teeth дупка со дијаметар : 5mm метал алуминиум легура прецизност опрема DIY мали modulопрема парчеДијаметар : 10мм 0.5 m 18teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност опрема моделДолго : 10мм многупарчиња / многуДијаметар : 43mm 0.5 m 84teeths дупка со дијаметар : 5mm метал челик прецизност микро моторни DIY мали modulопрема парчеДијаметар : 9.5 mm 0.5 m 17teeth перфорација : 2mm метал бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни DIY мали modulопрема многупарчиња / многу

LUPULLEY HTD3M Timing Pulley Belt Set HTD (3: 1) 60T 20T Transmission Синхронни Belt Deceleration Suite детайли гравировального металообработващи машини

39.60 -17 % BGN 33.00

LUPULLEY HTD3 M Времето Макара Појас HTD (3 : 1) 60 T 20 T Пренос Синхрони Појас Забавување Suite Гравирање Машина Делови На HTD Појас Макара Пакет Листата ги Вклучува, како Следи : 1pc x Мерењето Макара 3 M20 T 11mm ширина 6mm Создаден1pc x Мерењето Макара 3 M60 T 11mm ширина 10мм Создаден1pc x Мерењето Појас HTD3 M3154pcs x M5 setscrewsSpecifacation Specifacation Видот на Мерењето макара 3 M20 T Времето макара 3 M60 T Timng појас HTD3 M315 Заби број 20 T 60 T 105 T Заби Теренот 3мм 3мм 3мм Појас Ширина 11mm 11mm 10мм Понесе Дијаметар6mmВе молиме оставете пораказа 5 / 6.35 / 8 / 10мм10ммВе молиме оставете поракаfor6 / 6.35 / 8 / 12 / 14mm за Намалување на 1 : 3 Центар растојание 96mm Напомена : 1 ...

7/64=2.778 мм циркониевый Керамична купа ZrO2 G10 1000шт се използва за наредба клапан / лагер / гомогенизатора/спрей / помпа 2.778 мм керамична купа

216.00 -5 % BGN 205.00

7 / 64" = 2.778 mm Циркони Керамички Топката Zr O2 Одделение : G10 1.Производи Дијаметар : 7 / 64" = 2.778 mm керамички топката Материјал : Циркони Керамички Zr O2 Боја : Бела Залиха : Достапен Max употреба температура : 750°C Одделение : G10 (1)...

0.5 M-100Teeths алуминиева сплав прецизна модел микромотор САМ малък модул направи различни съоръжения дупка d:5 мм

60.78 -11 % BGN 54.00

4 PCS Дијаметар : 33.6 mm 0.8 M40 Teeth рамни челични прецизност 6 ниво микро модел моторни DIY мали modulпоттикне опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу2 ПАРЧИЊА Freeshipping Дијаметар : 27mm 1 M25 Teeth 45steel modulпоттикне продавница .дупка d : 6mm многупарчиња / многу2 ПАРЧИЊА Freeshipping Дијаметар : 32милиметри 1 M30 Teeth Рамни челични микро модел моторни DIY мали modulпоттикне продавница .дупка d : 6mm многупарчиња / многу2 парчиња Дијаметар : 38mm 2 M17 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема diy моторни менувачот.дупка d : 8mm многупарчиња / многу2 парчиња Дијаметар : 60mm 2 M29 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема diy моторни менувачот.дупка d : 8mm многупарчиња / многу1pcs freeshipping Дијаметар : 112mm 2 M54 Teeth Метален цилиндар поттикне опрема мотор опрема кутија.дупка d : 15mm парчеДијаметар : 9mm 0.5m16 заби метал бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни DIY мали modulопремадупка;2mm многупарчиња / многуДијаметар : 17.6 mm 0.8m14 T Дупка со Дијаметар : 5mm polyoxymethylene пластични мали modulстандард поттикне опрема многупарчиња / многу

Висок смола гръб колан на въртящия момент HTD 5M 5mm или 0.197 каучук неопрен призовавайки всички видове шайба времето зони HTD5M STD S5M

BGN 160.00

HTD 5 M Времето Ремени теренот 5.00 мм или 0.197 инченИзмената на Производство на сите видови на HTD 5 M Времето Ремени ве Молам дозволете ми да знам кој ширина на теренот и должината на појас треба, јас ќе ви цитирам цената.Карактеристики : Висок Вртежен Момент.HTD 5 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина на : Листата на HTD5 M Времето појас : Производ Слик За Повикување Само : Забелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Почитувани купувачи, ние сме производител, специјализирана во областа на мерењето појас и синхрони макара, се очекува производи јас покажа дека во мојата продавница, ние може да се направи било каков вид на појас и макара, ве молиме пратете ми порака со вашиот детали барање, јас ќе ви цитирам најдобра цена!

Безплатна Доставка! 3 бр. / лот 180XL / 182XL/184XL/186XL/188XL назъбен ремък синхронно каишка 5.08 мм Стъпка 10 мм ширина, за да XL ролка

BGN 16.96

Бесплатен Превозот! 3pcs / Многу 180 XL / 182 XL / 184 XL / 186 XL / 188 XL Времето Појас Синхрони Појас 5.08 mm Теренот 10мм Ширина за XL Макараимаме 60 XL да 1020 XL времето појас за избор...

Lupulley 1бр разклонител за източване на Гъвкав вал куплунг D45L66 дупка 8/9/9. 525/10/11/12/12. 7/14/15/16/17/18/19 мм конектор на двигателя

32.80 -12 % BGN 29.00

LUPULLEY 1pc Спојка Слива Флексибилни Вратило Спојка D45 L66 Понесе 8 / 9 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25мм за Моторни КонекторСпецификација : Тело Материјал : АлуминиумSleeve Материјал : ПолиуретанБоја : СребренаВратило Големина : 45x 66 mm (OD x L)Работа температура : 40100℃Обработка точноста:H7Создаден дијаметар d1 да d2 : d1 : 8 / 9 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25ммd2 : 8 / 9 / 9.525 / 10 / 11 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25ммВе молиме оставете порака со она што го понесе со дијаметар d1 да d2 ви треба?инаку ние ќе испрати според линкот кој ќе chosed!Пакет : 1 PC Флексибилни Слива Вратило Спојка 45 x 66mm (OD x L)​Напомена : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Мерењето е дозволено грешка е ±13 mm.Карактеристики : 1...

Безплатна доставка 55x200 1 метър изцяло от затворен тип пластмасов теглене на въже дърпане верига за металообработващи машини с ЦПУ

BGN 263.15

Бесплатен Превозот 55x200 1 Метри Целосно Затворен Тип Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир За CNC МашинаЗа НАС : Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.Со добар квалитет и прифатлива ценаКористење на високо квалитетни суровини, не преработил материја За продавачот за испорака метод : (Само за експрес испорака)Според клиент на државата,Ние ќе го избере Fe Dex,DHL,ТНТ,UPSот и други брза испорака методи.Обично,превозот денот ќе трае 57 работни дена да вашиот место...

Червячная скоростна кутия редуктор NMRV063 100: 1 22 мм и един входящ вал червячная прехвърляне на редуктор на скоростта за Nema52 серво мотор стъпков двигател

121.60 -5 % BGN 116.00

Црв Редуктор на Односот на 100 : 1 NMRV063 14mm / 19mm / 22mm / 24mm Текст Вратило Црв Опрема Брзина Редуктор NEMA52 за Серво Мотор Stepper Мотор1...

2pcs 1M-35T Metal aluminum alloy small precision motor spur gear-Hole d:6mm Freeshipping

30.38 -11 % BGN 27.00

0.5 M100 Teeths алуминиум легура прецизност модел микро моторни DIY мали modulопремаДупка d : 5mm многупарчиња / многу2 парчиња freeshipping 0.5 M80 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња freeshipping 0.5 M40 Teeths алуминиум легура прецизност модел микро моторни DIY мали modulопремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу0.5 M120 Teeths метал алуминиум легура прецизност модел микро моторни DIY мали modulопремаДупка d : 5mm многупарчиња / многу4 PCS Дијаметар : 33.6 mm 0.8 M40 Teeth рамни челични прецизност 6 ниво микро модел моторни DIY мали modulпоттикне опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу4 PCS Дијаметар : 25.6 mm 0.8 M30 Teeth рамни челични прецизност 6 ниво микро модел моторни DIY мали modulпоттикне опремадупка d : 5mm многупарчиња / многуДијаметар : 13.6 mm 0.8 M15 Teeth рамни челични мувла прецизност метал 6 ниво микро модел моторни DIY мали modulпоттикне опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу2 ПАРЧИЊА Freeshipping Дијаметар : 27mm 1 M25 Teeth 45steel modulпоттикне продавница .дупка d : 6mm многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 1 M24 T Метал алуминиум легура прецизност поттикне опремаДупка d : 5mm Freeshipping многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 0.5 M32 T Метал алуминиум легура прецизност поттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 0.5 M27 T Метал алуминиум легура прецизност поттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 0.5 M29 T Метал алуминиум легура прецизност поттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 0.5 M25 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M36 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M44 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M70 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу

Съотношението на скоростта на 4: 1 правоъгълен 10 Arcmin NEMA24 60mm серво редуктор планетарная скоростна кутия редуктор вход дупка 14 90 градуса редуктор

414.40 -5 % BGN 394.00

Брзина Сооднос 4 : 1 Десен Агол 10 Arcmin NEMA24 60mm Серво Редуктор Планетарниот менувачот редуктор Текст создаден 14mm 90 степени РедукторОписАпликации : за NEMA24 60mm 200 W 400 W Серво Мотор.Се применува за AC серво мотор, DC серво мотор, stepper мотор, хидраулични моторни забрзување и забавување на диск.Влез и излез во насока на : 90 Степен Десен Агол.Серво мотор текст окно е 14mm и Планетарни менувачот редуктор излез окно е 20mm.Производ ПредностЖивотниот век : повеќе од 5 годиниСтепен на заштита : IP65Максимална ефикасност : 1Фази : 94%, 2Фази : 92%, 3Фази : 88%прецизност планетарен редуктор, Спаси инсталација простор.Висока прецизност, висока цврстина, висока оптоварување, висока ефикасност, со голема брзина сооднос, висока живот.Тоа може да биде добар начин да се намали брзината, подобрување на вртежен момент, одговара на инерција.Panameter Модел LRZF60414mm Тип Планетарниот Опрема Редуктор (90 степени Десен Агол) Брзина сооднос 4 : 1 Прецизност 10 Arcmin Текст Страната Модел NEMA24 (60mm) Текст Создаден Големина 14mm Ouput Понесе Големина 14mm Номинална излезна вртежен момент беа 25,5 NM Max излезен вртежен момент (Nm) 2*Номинална излезна вртежен момент Номинална влезниот Брзина(rpm) 4000rpm Max текст Брзина(rpm) 8000rpm НЕоптоварување на Моторот 0.3 NM Torsional Stiffiness 2.3 NM / Arcmin MAX Ефикасност 94% Апликацијата Главниот користи за NEMA24 60mm серво мотор Гаранција 1 година Снабдување други брзина радио 5 / 7 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 28 / 35 / 40 / 50 / 70 / 80 / 100 : 1Планетарните Менувачот LRZF Серија SpecifitionsМодел LRZF60 LRZF90 LRZF120 Брзина сооднос Фази на Текст создаден 14mm 19mm 22mm Излез вратило 14mm 20mm 25мм Страната Големина 60mm 90mm 120mm Rabbet 50mm 70mm 110mm Растојание на дијагонала завртка 70mm 90mm 145mm беа 25,5 NM 88 NM 225 NM 4 : 1 27.5 95 240 5 : 1 19.2 66 160 7 : 1 1Фази 12 40 90 10 : 1 28 98 250 12 : 1 Номинална вртежен момент 29.5 98 250 16 / 20 / 28 / 40 : 1 31.5 105 270 25 / 35 / 50 : 1 2Фази 22.5 75 180 70 : 1 35 125 315 80 : 1 3Фази 35.5 125 315 100 : 1 Max...

POWGE HTD 5M синхронно назъбен ремък C=1400/1420/1440/1455 широчина 15/20/25 мм туристи 280 284 288 291 HTD5M 1400-5M 1420-5M 1440-5M

BGN 23.98

Лак заб HTD 5 M Синхрони Timimg Појас Периметар / Теренот Должина 1400 / 1420 / 1440 / 1455mm Теренот 5mm Заби 280 T 284 T 288 T 291 T Гума, Neoprene Fiberglass во Затворенијамка Ширина 15mm / 20mm / 25мм HTD5 M Времето Појас, погоден за Висок Torqure Transmisson( 5М Синхрони појас Периметар мора e 1400 / 1420 / 1440 / 1455mm)(ве молиме изберете Појас периметар и ширина и квантитетот )HTD 5 M Синхрони Појас ЗатворениЈамка Карактеристики : Карактеристики : .HTD 3 M 5 M 8 M се Лачно Заби Синхрони Појас.погоден за Висок Torqure Transmisson.HTD 5 M Синхрони Појас ЗатворениЈамка Цртање и Спецификации : HTD 5 M Синхрони Појас во затворенијамка Појас(Внатрешни периметар=Теренот должина)Појас ТипВнатрешни Периметар(mm)Забите Број14005 M140028014205 M142028414405 M144028814555 M1455291Појас на Теренот : 5mm(0.197 инчи)Појас Ширина : 15 mm / 20mm / 25ммМатеријал : Neoprene Гума со fiberglass core Боја : ЦрнаПакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 1pcs x HTD 5 M Синхрони Појас во затворенијамка појас2 парчиња x HTD 5 M Синхрони Појас во затворенијамка појас5pcs x HTD 5 M Синхрони Појас во затворенијамка појас( 5М Синхрони појас Периметар мора e 1400 / 1420 / 1440 / 1455mm)(ве молиме изберете Појас периметар и ширина и квантитетот )ако Ви Треба Други Големина HTD 5 M Синхрони појас ,ве Молиме Контактирајте Со нас,ние може да се намали било должината на Времето појасAnswer : ___________________________ Note : ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас.Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.Измената на сите видови на HTD 3 M 5 M 8 M ЗатворениЈамка Времето Појас.Измената на сите видови на HTD 5 M Времето Макара.Измената на сите видови на 2 GT Времето Појас Макара.Измената на сите видови на 3 GT Времето Појас Макара.Измената на сите видови на 5 GT Времето Појас Макара.Висок Квалитет на производите ...

16 зъбите хронометражный ролка HTD3M ширина 15 мм отвор 5 mm

BGN 23.20

Опис На Производот16 заби HTD3 M времето макара 15mm ширина 5mm создаденКружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудени16 заби HTD3 M времето макара 15mm ширина 5mm создадентип 1 : 16HTD3 M15 времето макаразабот тип : HTD3 Mзабот број : 16ширина : 15mmстраната : двокреветницентар : еденрод : 5mmзавртка дупка : 2*М3материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 5pcsНие продаваме алуминиум времето pulleys и појас со pack .Еден пакет содржи : 5pcs 16HTD3 M15 времето макараНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.T2.5 тајмингот појас макара 6mm ширина 20 заби со алуминиумски САД$ 15.75 / многу5 парчиња / многуT2.5 тајмингот појас 10мм ширина 10m должина СТП со челик core многу10 метри / многуT5 алуминиум времето макара 24 заби со 30мм појас ширина САД$ 26.60 / многу5 парчиња / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

SUMRAY 3M 12T нарези ролка 4/5/6 мм вътрешен отвор алуминиев двигател на ролка 11 мм Широчина на колана за 10 мм Ширина на времето колан 2 елемента

17.58 -32 % BGN 12.00

SUMRAY 3 M 12 T Времето Макара 4 / 5 / 6mm Внатрешна Понесе Алуминиумски Мотор Макара 11mm Појас Ширина За 10мм Ширина Времето Појас 2 парчињаИме на производ : 3 M12 TBF Времето Макара Заби Број : 12 T Заби Теренот : 3мм Појас Ширина : 11mm Внатрешна Понесе Дијаметар : 4 / 5 / 6mm Вкупна Висина : 20mm Завртки : 2x M4 Материјал : Алуминиум Легура Пакет : 3 M12 TBF Времето Макара *2 PC завртки M4 *4 PCSЗа повеќе 3 M11 / 16 времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 3 M11BF 11mm Појас Ширина 3 M16BF 16mm Појас Ширина 3 M16БОЛЕСТ 16mm Појас ШиринаЗа повеќе HTD 3 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

10 x 20 мм 1 м, отворен от двете страни пластмасов теглене на въже дърпане верига

BGN 6.98

Име На Производ : Кабелот, Повлечете Синџир;Материјал : ПластикаВнатрешни Димензии : 10 x 20mm / 0.4' x 0.8" (H*W);Надворешни Димензии : 15 х 27mm / 0.6" x 1.1"(H*W)Вкупна Должина : 1 M / 39.4'Кабел Max.Надворешниот Дијаметар : 11mm / 0.4"Боја : Црна;Нето Тежина : 175gОтворено на двете страни, се движат флексибилно, ниско ниво на бучава, лесна инсталација...

10шт 2 x 4 D=12 L=20 Червен алуминиев твърд вал куплунг Вал мотор съединител мотор конектор RC Hm аксесоари+ шестостенния ключ

9.41 -15 % BGN 8.00

Црвено Aluminm вратило спојка Вратило Моторни Спојка Моторни конектор РК HM Додатоци+ хексадецимален завртки клучголемина : 2 x 4 Г=12 L=20боја : црвенаВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам

2pcs 1M-50T Metal aluminum alloy small precision motor spur gear-Hole d:6mm

43.18 -12 % BGN 38.00

2 парчиња 1 M35 T Метал алуминиум легура прецизност мали моторни поттикне опремаДупка d : 6mm Freeshipping многупарчиња / многу3pcs 1 M23 T Метал алуминиум легура прецизност поттикне опремаДупка d : 6mm Freeshipping многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 0.5 M20 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M50 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M44 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу0.5 M100 Teeths алуминиум легура прецизност модел микро моторни DIY мали modulопремаДупка d : 5mm многупарчиња / многуДијаметар : 16mm 0.8 M18 Teeth рамни челични мувла прецизност метал 6 ниво микро модел моторни DIY мали modulпоттикне опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу2 парчиња Дијаметар : 60mm 2 M38 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема мотор опрема кутија.дупка d : 10мм многупарчиња / многу

294 мм дължина 147 зъби с широчина 6 мм и затворен контур GT2 назъбен ремък 294-2GT-6

BGN 4.93

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 294mm должина, 147 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 294mmЗабот Број : 147Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.