• Новинка
6 мм широчина T5 открит времето колан 50 м дължина+200 мм дължина T5 закрит времето колан 10 бр.

6 мм широчина T5 открит времето колан 50 м дължина+200 мм дължина T5 закрит времето колан 10 бр.

резултат:
BGN 102.40

Брой продукти
Налично

Опис на производот 6mm ширина T5 отвори времето појас 50 метри должина+200mm должина T5 затворени времето појас 10pcs Вовед 6mm ширина T5 отвори времето појас 50 метри должина+200mm должина T5 затворени времето појас 10pcs Тип Тип 1 : T5-6 отвори времето појас Заб Тип : T5 Теренот : 5mm Должина : 50 метри Ширина : 6mm Материјал : СТП со челик core облик : отворена времето појас количина : 50m Тип 2 : 200-T5-6 отвори времето појас Заб Тип : T5 Теренот : 5mm Должина : 20mm Ширина : 6mm Заб Број : 40 Материјал : гума со стаклени влакна облик : затворен времето појас количина : 10pcs Пакување : Ние продаваме мерењето појас од Еден многу многу вклучуваат : : 50m T5-6 отвори времето појас 10pcs 200-T5-6 затворени времето појас ВКУПНО : 50m+10pcs Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби. се продава од пакет или парче. Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт. Контакт : Jone Ксу Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница. Мобилен, 86 13820809968 начин на Плаќање : На или Банкарски Трансфер до нас. Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!! T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите US$ 14.65 /многу
5 парчиња / многу T2.5 тајмингот појас макара 6mm ширина 20 заби со алуминиумски САД$ 15.75 /многу
5 парчиња / многу HTD3 M времето појас макара 20 заби 15mm ширина алуминиум времето појас макара US$ 16.25 /многу
5 парчиња / многу T2.5 тајмингот појас 10мм ширина 10m должина СТП со челик core US$ 21.05 /многу
10 метри / многу
T5 алуминиум времето макара 24 заби со 30мм појас ширина САД$ 26.60 /многу
5 парчиња / многу T2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 19.80 /многу
10 метри / многу 20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон US$ 35.16 /многу
5 парчиња / многу T2.5 мерењето макара 6mm со 16 заби со алуминиумски САД$ 14.75 /многу
5 парчиња / многу
T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите US$ 14.65 /многу
5 парчиња / многу MXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 29.03 /многу
10 метри / многу GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 40.60 /многу
10 метри / многу GT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum US$ 31.60 /многу
5 парчиња / многу

Подробности

Материал:
PU
Тип:
времето колан
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Номер На Модела:
T5
Тип:
T5
Ширина:
6мм
Подаване:
5мм
открит лента материал:
ПУ със стоманена сърцевина
закрит лента материал:
гума с фибростъкло
открита дължина на колана:
50m
закрита дължина на колана:
200мм
затворен брой колан:
10шт

Избор на купувачи

Червячная скоростна кутия редуктор NMRV063 100: 1 22 мм и един входящ вал червячная прехвърляне на редуктор на скоростта за Nema52 серво мотор стъпков двигател

121.60 -5 % BGN 116.00

Црв Редуктор на Односот на 100 : 1 NMRV063 14mm / 19mm / 22mm / 24mm Текст Вратило Црв Опрема Брзина Редуктор NEMA52 за Серво Мотор Stepper Мотор1...

16 зъбите хронометражный ролка HTD3M ширина 15 мм отвор 5 mm

BGN 23.20

Опис На Производот16 заби HTD3 M времето макара 15mm ширина 5mm создаденКружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудени16 заби HTD3 M времето макара 15mm ширина 5mm создадентип 1 : 16HTD3 M15 времето макаразабот тип : HTD3 Mзабот број : 16ширина : 15mmстраната : двокреветницентар : еденрод : 5mmзавртка дупка : 2*М3материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 5pcsНие продаваме алуминиум времето pulleys и појас со pack .Еден пакет содржи : 5pcs 16HTD3 M15 времето макараНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.T2.5 тајмингот појас макара 6mm ширина 20 заби со алуминиумски САД$ 15.75 / многу5 парчиња / многуT2.5 тајмингот појас 10мм ширина 10m должина СТП со челик core многу10 метри / многуT5 алуминиум времето макара 24 заби со 30мм појас ширина САД$ 26.60 / многу5 парчиња / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу40 MXL алуминиум макара поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

Безплатна доставка 55x200 1 метър изцяло от затворен тип пластмасов теглене на въже дърпане верига за металообработващи машини с ЦПУ

BGN 263.15

Бесплатен Превозот 55x200 1 Метри Целосно Затворен Тип Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир За CNC МашинаЗа НАС : Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.Со добар квалитет и прифатлива ценаКористење на високо квалитетни суровини, не преработил материја За продавачот за испорака метод : (Само за експрес испорака)Според клиент на државата,Ние ќе го избере Fe Dex,DHL,ТНТ,UPSот и други брза испорака методи.Обично,превозот денот ќе трае 57 работни дена да вашиот место...

Lupulley XL назъбен ремък 450xl/460XL/470XL/480XL/490XL/498XL Тип 10 мм Широчина на колана 5.08 мм туристи катранен гумена ролка на ремъка

12.48 -12 % BGN 11.00

LUPULLEY XL Времето Појас 450 XL / 460 XL / 470 XL / 480 XL / 490 XL / 498 XL Тип10мм Ширина 5.08 mm Теренот Црна Гума Макара Појас Модел Заби број на Теренот Должина Ширина Материјал Тежина Пакет 450 XL 225 T 1143.00 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 460 XL 230 T 1168.40 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 470 XL 235 T 1193.80 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 480 XL 240 T 1219.20 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 490 XL 245 T 1244.60 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многу 498 XL 249 T 1264.92 mm 10мм Гума 40g / pc 1pc / многуЗа повеќе XL времето ремени,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист...

Безплатна доставка 40x200 1 метър Мостово пластмасов кабелен притежателя концевыми контакти

BGN 190.18

Бесплатен Превозот 40x200 1 Метри Мост Тип на Пластични Кабел Превозникот Со Крајот КонекториЗа НАС : Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.Со добар квалитет и прифатлива ценаКористење на високо квалитетни суровини, не преработил материја За продавачот за испорака метод : (Само за експрес испорака)Според клиент на државата,Ние ќе го избере Fe Dex,DHL,ТНТ,UPSот и други брза испорака методи.Обично,превозот денот ќе трае 57 работни дена да вашиот место...

SUMRAY 3M 12T нарези ролка 4/5/6 мм вътрешен отвор алуминиев двигател на ролка 11 мм Широчина на колана за 10 мм Ширина на времето колан 2 елемента

17.58 -32 % BGN 12.00

SUMRAY 3 M 12 T Времето Макара 4 / 5 / 6mm Внатрешна Понесе Алуминиумски Мотор Макара 11mm Појас Ширина За 10мм Ширина Времето Појас 2 парчињаИме на производ : 3 M12 TBF Времето Макара Заби Број : 12 T Заби Теренот : 3мм Појас Ширина : 11mm Внатрешна Понесе Дијаметар : 4 / 5 / 6mm Вкупна Висина : 20mm Завртки : 2x M4 Материјал : Алуминиум Легура Пакет : 3 M12 TBF Времето Макара *2 PC завртки M4 *4 PCSЗа повеќе 3 M11 / 16 времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 3 M11BF 11mm Појас Ширина 3 M16BF 16mm Појас Ширина 3 M16БОЛЕСТ 16mm Појас ШиринаЗа повеќе HTD 3 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

7/64=2.778 мм циркониевый Керамична купа ZrO2 G10 1000шт се използва за наредба клапан / лагер / гомогенизатора/спрей / помпа 2.778 мм керамична купа

216.00 -5 % BGN 205.00

7 / 64" = 2.778 mm Циркони Керамички Топката Zr O2 Одделение : G10 1.Производи Дијаметар : 7 / 64" = 2.778 mm керамички топката Материјал : Циркони Керамички Zr O2 Боја : Бела Залиха : Достапен Max употреба температура : 750°C Одделение : G10 (1)...

T2. 5 направи различни съоръжения пръстен на времето колан широчина 6 мм и 230 мм дължина е 1040 мм гума със стъклени влакна се продава на една опаковка

BGN 28.80

Воведувањето на времето Појас230T2.56 Времето појасиЗабот Тип : T2.5Забот Број : 92Должина : 230mmШирина : 6mmМатеријал : гума со стаклени влакнаОблик : затворениКоличина : 10 компјутери1040T2.56 Времето појасиЗабот Тип : T2.5Забот Број : 416Должина : 1040mmШирина : 6mmМатеријал : гума со стаклени влакнаОблик : затворениКоличина : 2 компјутериПакување : 1.Според нашите Холандија клиент Ние продаваме мерењето појас со pack .Еден пакет содржи : Времето појаси : 10pcs 230T2.56 гума со стаклени влакна времето појас2 парчиња 1040T2.56 гума со стаклени влакна времето појасНие, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето бел ts зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче.Ако сеуште имаш некој проблем , pls...

Високо качество на двойна ролка GT2 8 мм Диаметър 20 работни органи за колан с ширина 6 мм за 3D принтер част на ролка ГР GT2

BGN 33.60

Продавница Информации : Ние сме посветени да се изгради !Повеќе од 1000 предмети за 3 D печатач се достапни.Ако ви треба повеќе предмети,ве Молиме контактирајте со нас онлајн или пратете Email на нас.На freights ќе биде обвинет според вистинската тежина на вашите нарачки.Ние ќе ги ажурира предмети секојдневието!Повеќе типови на времето pulleys може да се прилагоди!!! Ве молиме контактирајте со нас! Двојно GT2 Макара 20 Заб 8мм ОкноЗабот Профил : GT2Забот Број : 20Тип : Twin или ДвоенСоздаден Дијаметар : 8mmЗа X и Z или Y&Z оската роб диск со 6mm широк појас gt2Ако ви требаат повеќе овој тип на времето pulleys,ве молиме да ја поврзете оваа : !

LUPULLEY HTD3M Timing Pulley Belt Set HTD (3: 1) 60T 20T Transmission Синхронни Belt Deceleration Suite детайли гравировального металообработващи машини

39.60 -17 % BGN 33.00

LUPULLEY HTD3 M Времето Макара Појас HTD (3 : 1) 60 T 20 T Пренос Синхрони Појас Забавување Suite Гравирање Машина Делови На HTD Појас Макара Пакет Листата ги Вклучува, како Следи : 1pc x Мерењето Макара 3 M20 T 11mm ширина 6mm Создаден1pc x Мерењето Макара 3 M60 T 11mm ширина 10мм Создаден1pc x Мерењето Појас HTD3 M3154pcs x M5 setscrewsSpecifacation Specifacation Видот на Мерењето макара 3 M20 T Времето макара 3 M60 T Timng појас HTD3 M315 Заби број 20 T 60 T 105 T Заби Теренот 3мм 3мм 3мм Појас Ширина 11mm 11mm 10мм Понесе Дијаметар6mmВе молиме оставете пораказа 5 / 6.35 / 8 / 10мм10ммВе молиме оставете поракаfor6 / 6.35 / 8 / 12 / 14mm за Намалување на 1 : 3 Центар растојание 96mm Напомена : 1 ...

2 мм цирконий Керамичен топка ZrO2 G10 1000 бр. се използва за автомобила топка / склад / високо налягане хомогенизатор / спрей / помпа 2 мм керамична купа

192.00 -5 % BGN 182.00

2mm Циркони Керамички Топката Zr O2 Одделение : G10 1.Производи Дијаметар : 2mm керамички топката Материјал : Циркони Керамички Zr O2 Боја : Бела Залиха : Достапен Max употреба температура : 750°C Одделение : G10 (1)...

Диаметър: 34 мм 2M-15Teeth директен стандартна скоростна САМ gear-дупка d:8 мм

43.18 -12 % BGN 38.00

1.5 модел за намалување на односот на 20 бакар црв дупка 10 црв дупка 10 метал црв црв редуктор пренос делови Дијаметар : 41.5 mm 1.25 м модел на метални бакар црв опрема 45# челик црв 30teeths Црв опрема +црв дупка 10мм Дијаметар : 26mm 0.5 m 50teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност Цилиндрични опрема DIY мали modulопрема многупарчиња / многуДијаметар : 16mm 0.5 m 30teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност опрема Со конвексни опрема многупарчиња / многуДијаметар : 61mm 0.5 m 120teeth дупка со дијаметар : 5mm метал алуминиум легура прецизност опрема DIY мали modulопрема парчеДијаметар : 10мм 0.5 m 18teeth дупка со дијаметар : 3мм метал алуминиум легура прецизност опрема моделДолго : 10мм многупарчиња / многуДијаметар : 43mm 0.5 m 84teeths дупка со дијаметар : 5mm метал челик прецизност микро моторни DIY мали modulопрема парчеДијаметар : 9.5 mm 0.5 m 17teeth перфорација : 2mm метал бакар прецизност ниво 6 моделот на микро моторни DIY мали modulопрема многупарчиња / многу

Безплатна Доставка! 3 бр. / лот 180XL / 182XL/184XL/186XL/188XL назъбен ремък синхронно каишка 5.08 мм Стъпка 10 мм ширина, за да XL ролка

BGN 16.96

Бесплатен Превозот! 3pcs / Многу 180 XL / 182 XL / 184 XL / 186 XL / 188 XL Времето Појас Синхрони Појас 5.08 mm Теренот 10мм Ширина за XL Макараимаме 60 XL да 1020 XL времето појас за избор...

294 мм дължина 147 зъби с широчина 6 мм и затворен контур GT2 назъбен ремък 294-2GT-6

BGN 4.93

GT2 Затворенијамка Појас ценовник мм2 GTширина мм2 GTширина мм2 GTширинаGT2 Појас, Затворенијамка, 294mm должина, 147 заби, 6mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene Rubber со Fiberglass АрмираноБоја : ЦрнаТеренот : 2mmДолжина : 294mmЗабот Број : 147Ширина : 6mmТип : ЗатворенијамкаПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

2pcs 1M-50T Metal aluminum alloy small precision motor spur gear-Hole d:6mm

43.18 -12 % BGN 38.00

2 парчиња 1 M35 T Метал алуминиум легура прецизност мали моторни поттикне опремаДупка d : 6mm Freeshipping многупарчиња / многу3pcs 1 M23 T Метал алуминиум легура прецизност поттикне опремаДупка d : 6mm Freeshipping многупарчиња / многу3pcs трговија на големо 0.5 M20 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M50 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу2 парчиња трговија на големо 0.5 M44 Teeths алуминиум легура прецизност мали modulпоттикне опремаДупка d : 3мм многупарчиња / многу0.5 M100 Teeths алуминиум легура прецизност модел микро моторни DIY мали modulопремаДупка d : 5mm многупарчиња / многуДијаметар : 16mm 0.8 M18 Teeth рамни челични мувла прецизност метал 6 ниво микро модел моторни DIY мали modulпоттикне опремадупка d : 5mm многупарчиња / многу2 парчиња Дијаметар : 60mm 2 M38 Teeth 45steel Метален цилиндар поттикне опрема мотор опрема кутија.дупка d : 10мм многупарчиња / многу

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.