• Новинка
SUMRAY S3m назъбен ремък 3M-1005/1056/1110/1188/1245/1263/1290 / 1500 мм задвижваща ремъка на двигателя Широчина времето колан 10/15 мм за автомобили

SUMRAY S3m назъбен ремък 3M-1005/1056/1110/1188/1245/1263/1290 / 1500 мм задвижваща ремъка на двигателя Широчина времето колан 10/15 мм за автомобили

резултат:
BGN 21.58
BGN 15.00 -30 %

Брой продукти
Налично


SUMRAY S3 M Времето Појас 3 M-1005/1056/1110/1188/1245/1263/1290/ 1500mm Мотор Појас 10/15mm ширина Заби Појас за Автомобили
Модел на Теренот Должина Заби број Појас ширина Пакет S3 M1005-335 T 1005 335
10/15mm
1pc/многу
S3 M1056-352 T 1056 352 S3 M1110-370 T 1110 370 S3 M1188-396 T 1188 396 S3 M1245-415 T 1245 415 S3 M1263-421 T 1263 421 S3 M1290-430 T 1290 430 S3 M1500-500 T 1500 500
За повеќе S3 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу линкови за вашиот избор.

Подробности

Ширина:
10mm, 15mm
Дължина:
S3M1005-335T, S3M1056-352T, S3M1110-370T, S3M1188-396T, S3M1245-415T, S3M1263-421T, S3M1290-430T, S3M1500-500T
Тип:
времето колан
Номер На Модела:
Назъбен ремък S3M
търговска марка:
СУМРАЙ
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Материал:
Дъвка
Стъпка на зъбите на времето колан s3m:
3мм
Височина на зъбите на времето колан s3m:
1.14 мм
Дължината на терена времето колан s3m:
3M-1005/1056/1110/1188/1245/1263/1290 / 1500mm
Тип времето колан s3m:
затворен контур
Функция на времето колан s3m:
Използва се в машини, печатни / шевна машина
feature1:
Назъбен ремък S3M, ластици s3m кръг
feature2:
Задвижващи ремъци на двигателя S3M, гумена каишка S3M
Feature3:
Трансмиссионный каишка S3M, назъбен ремък S3M
Feature4:
Синхронно лента S3M, транспортни ленти S3M

Избор на купувачи

22 зъба HTD3M шайби за смилане на струг с ЦПУ назъбен ремък ролка за сублимационного принтер ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 45.60

22HTD3 M15 времето макараЗабот број : 22Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Контакт : Наташа QinНашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

19шт комбинации кутия WG029 двойна скоростна 19 вида пластмасови торбички кутия САМ направи различни съоръжения колелото мотор редуктор част

3.54 -15 % BGN 3.00

Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),Двојно опрема за намалување на опремаModul: 0.5, вкупно 19 видови...

06b 40t 40teeth стъпка 9.525 mm 3/8 диаметър 16 мм промишленост трансмисионно направи различни съоръжения колелото на единични зъбни колела механични детайли за роликовой вер?

BGN 25.33

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

30 зъбите HTD3M шайби за 3d-принтер се използва ролка ГР CNC ремъчен ролка 15 мм широчина 10 бр. в опаковка

BGN 60.80

30HTD3 M15 времето макараЗабот број : 30Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

Двойката, конусни зъбни колела 20T 0.5 Mod M=0.5 Modulus Ratio 1: 1 диаметър 4 мм медни правоъгълни детайли трансмисията на детайли на машини DIY

17.41 -14 % BGN 15.00

Дувачкиот Bevel ОпремаТИП : 0.5 M20 T , Создаден d=4mmL1=4mm, D=8мм L=8.3 ммако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

06b 15T 15teeth смола 9.525 mm 3/8 добре 10mm прехвърляне на индустрията чрез контролиране на единични цепными колела механично споделя за валяк верига

BGN 9.33

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

AXK бразда сачмен лагер 608-2rs 608zz 608 2rs Abec-7 aBEC-9 8x22x7mm Червено двойно гумен уплътнителен калъф сачмен лагер

BGN 9.66

Модел 608 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 8 Надворешниот Дијаметар(D) 22 Ширина (Б) 7 Печати Тип ZZ (Две страни метал) Материјал Имајќи челик (Gcr15) датумот на Породување По барање испорака

1m20 зъб 45 стоманена червей Червячная метална форма 1m20 разстояние между центровете 18 мм отвор 8 мм, прът отвор 5 mm

20.78 -4 % BGN 20.00

За намалување на односот : 1 сооднос значи дека црвот се претвори 20 прстен црв воланот на еден претвори; Ротација : право раце; Инсталирате центар растојание : 18mm;

11 мм алуминиев оксид Керамична купа Al2O3 G20 10 бр. се използва за помпата / вентила/м/и т.н., 11 мм Керамична купа

48.00 -4 % BGN 46.00

11mm Алумина Оксид Керамички Топката Al2 O3 1.Производи Големина : 11mm керамички топката Материјал : Алумина Оксид Al2 O3 99.5% на Боја : боја на слонова коска Залиха : Достапен Max употреба температура : 1750°C Одделение : G20 (1)...

04C 13T 13teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 6 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда DIY двигател за двигателя високо качество

BGN 8.67

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

2PCS 1M26T 26teeth mod=1 латунная разклонения цилиндрични зъбни прехвърляне на акции дупка машина, 5mm, 6mm,6.35 mm, 7mm, 8mm,10mm

30.75 -15 % BGN 26.00

Дувачкиот Поттикне ОпремаТИП : 1 M26 T , Забите=26Создаден D=6mm,6.35 mm,7mm,8mm,10мм,12mm( кој го понесе големина ти треба, ве молиме оставете порака до мене.ако не оставите порака, јас ќе го испратам 8мм до вас)D=20mm F=26mm E=28ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

04C 15T 15teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 6 мм промишленост трансмисия шофиране однорядные звезда DIY двигател за двигателя високо качество

BGN 12.00

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

40 зъбите HTD3M задвижваща колан ролка нарези колан ролка алуминиев нарези колан ролка ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 86.40

40HTD3 M15 времето макараЗабот број : 40Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

20 на зъбите HTD3M сензор за напрежение колан ролка за impressora 3d широчина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 50.40

20HTD3 M15 времето макараЗабот број : 20Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

04C 20t 20teeth стъпка 6.35 mm 1/4 диаметър 8 мм промишленост трансмисия шофиране единични звезди механични части с високо качество

BGN 13.33

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

19 зъбите HTD3M опъване на ремъка валяк сензор за колело шайба за CNC рутер 15 мм широчина 10 бр. в опаковка

BGN 43.20

19HTD3 M15 времето макараЗабот број : 19Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

POWGE 20 на зъбите 3M синхронно ролка устройството за обтягане на празен ход дупка колела 3/4/5/6 мм с водач като регулаторен ролка HTD3M 20teeth 20T

11.18 -2 % BGN 11.00

Метрички Лак HTD 3 M 20 Заби синхрони Тркала Неактивен Макара Имајќи го Понесе 3 / 4 / 5 / 6mm со Лого со Заби или Без Заби за Ширина 10мм и 15mm HTD3 M Времето појас Tensioner Макара Пасивни Водич за Регулирање макара 20teeth 20 T20 Teeth 3 M Tensioner I dler Макара Цртање и Спецификации : Тип : 20 Заби 3 M Tensioner макара / Idler макара / Водич макара / Регулирање макараЗабите Број : 20 Заби Заби : Со заби и Без заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 18.34 мм и 18.3 mmИмајќи го Понесе : 3мм или 4mm или 5mm или 6mm Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Одговара за Појас ширина : 10мм или 15mmПакет Листата ги Вклучува, како Следи : 1pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара2 парчиња x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара3pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара4pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара5pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара10pcs x 20 Teeth 3 M Tensioner Idler макара(Кога ќе нарачате ,ве молиме изберете 3 M Idler макара Понесе дијаметар и ширина и quantit y)(Според вашиот chooice,ние ќе го организира својата цел.)Ако ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!Answer : ___________________________ Note : ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас,Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.2 парчиња 20 Teeh GT2 Времето макара и 2 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 5pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 5 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 8pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 5 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 10pcs 20 Teeh GT2 Времето макара и 10 Meters GT2 отвори појас комплет како што следи : 2 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи : 3 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи : 5 GT Времето Појас Макара Прилагодени на Линкот што следи : Сите предмети ќе биде предаден на светот...

Нантонг фреза каишка X6325-2 j650 синхронно каишка 40173 x 1 1/8 2 j650 42 зъба

BGN 32.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

червячная прехвърляне на cnc 1m20 зъб 45 стоманена червей 1M20 * 30 межосевое разстояние от 19 мм отвор 8 мм, прът отвор 8 мм

20.78 -4 % BGN 20.00

За намалување на односот : 1 сооднос значи дека црвот се претвори 20 прстен црв воланот на еден претвори; Ротација : право раце; Инсталирате центар растојание : 19mm; опрема внатрешна дупка 8мм, род внатрешна дупка 8мм

1Pcs 10 * 70*18 mm Бяло Pom обхваща сферичен лагер на дъгата на колелото гумите са за ролка мебели

BGN 12.14

Карактеристики : Погоден за мебел, хардверски додатоци, мобилни врата, стакло лизгачки врати, алуминиум вратата и прозорецот, туш макара и фиоки, итн.Модерен, непречено да работат.Висок притисок, пластична обложени,Спецификации : Материјал на Вградени ИмајќиГолемина : 10*70*18mmПакет : 1pcs

10 метра HTD 3M открит клас на времето колан ширина 15 мм + 10 бр. 24 зъби с диаметър 12 мм и 3 м ролка ГР за лазерно гравиране на металорежещи машини с ЦПУ

BGN 155.18

10pcs x 24teeth 3 M Времето макара Понесе 12mm + 10 Meters HTD 3 M отвори времето појасОдговара За CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина) 24 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : HTD 3 M Времето pulleys за висок вртежен момент пренос.Одговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! 243 M27 BF Понесе 12mm Времето Макара Цртање и Спецификации : Тип : 243 M27 BF Теренот : 3ммЗабите Број : 24 заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 22.16 мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М5 Понесе на Времето макара : 12mm Одговара за Ширина на времето појас : 15mm Количина : 10 компјутери / пакет Neoprene HTD 3 M15mm Отвори времето појас Спецификации & Цртање : Тип : HTD 3 M15Теренот : 3.0 mmПојас за Висина : 2.4 mmЗабот Висина : 1.17 mmМатеријал : Neoprene Гума Со Fiberglass CoreКоличина : 10 метриШирина : 15 mmОблик : Отворете го заврши Времето појасиПакет Листата ги Вклучува, како Следи : 10pcs x 24 Заби HTD 3 M Времето Макара Понесе 12mm (Одговара за 12mm Diamenter Вратило )20pcs x М5 поставите завртки1pcs x Ален Копче1pcs X 10 Meters HTD 3 M Отвори заврши Времето Појас гума, Neoprene со Fiberglass coreАко ви треба други големина на Времето Макара, ве молиме контактирајте со нас.ние може да го прилагодите сите видови на Времето се Повлече ey!Ние ги испрати сите предмети имаат следење на број, може да се провери парцела статус во навремено...

26 зъбите HTD3M шайби за смилане на струг с ЦПУ назъбен ремък ролка за 3d принтер, ширина 15 mm 10 бр. в опаковка

BGN 51.60

26HTD3 M15 времето макараЗабот број : 26Ширина : 15Род : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 10pcs / пакетдруг тип на производ слики : Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortuneМобилен, 86 13920585295Начин на плаќање : или Банкарски трансферАко се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.