• Новинка
YuXi за Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 T110 T111 3G Tab 10.1 P5200 Micro SD TF Card Tray Reader слот притежателя гнездо

YuXi за Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 T110 T111 3G Tab 10.1 P5200 Micro SD TF Card Tray Reader слот притежателя гнездо

резултат:
BGN 0.53

Брой продукти
Налично


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Подробности

Вид На Продукта:
Адаптери За Sim-Карти
търговска марка:
YuXi
Номер На Модела:
Ка-087

Избор на купувачи

Нова СИМ карта Eject Pin Handling Needle за Leagoo T1 MTK6737 Quad Core 1.3 GHz 5.0 Inch 1280x720 Безплатна доставка

9.58 -6 % BGN 9.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Новият притежател на слота за СИМ-карти за xiaomi MIX2 MIX 2 Micro SD слот за карти тава гнездо за адаптер за замяна, ремонт, резервни части

BGN 9.58

Нови Слотот за SIM Картичката во Држачот За xiaomi MIX2 МИКС 2 Micro SD Картичка Фах Приклучок Адаптер за Замена на Резервни Делови за ПоправкаПосебна Напомена : 1...

Използваната СИМ-карта Eject Pin Handling Needle за Ulefone Power 2 MTK6750T Octa Core 5.5 Inch 1920x1080 Безплатна доставка

9.58 -6 % BGN 9.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Използваната СИМ-карта Eject Pin Handling Needle за Doogee Y6 Piano Black 4+64G 5.5 Inch MT6750 1280x720 Безплатна доставка

9.58 -6 % BGN 9.00

Оригиналот се Користи SIM Картичката Вадење на Пин Ракување со Игла За Doogee Y6 Пијано Црна4+64 G 5.5 Инчен MT6750 1280x720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Се използва държач за Sim-карти тава слот за карти с памет Elephone Vowney 5.5 Inch 2560*1440 MTK6795 Octa Core Безплатна доставка

12.78 -6 % BGN 12.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.