• Новинка
Нано Микро Standard Sim Card Adapter Kit конвертор абразивни прът тава игла за Lenovo K4 K5 K6 Note Power S1 Lite A536 P1M P2

Нано Микро Standard Sim Card Adapter Kit конвертор абразивни прът тава игла за Lenovo K4 K5 K6 Note Power S1 Lite A536 P1M P2

резултат:
BGN 3.18

Брой продукти
Налично


Совети :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да се проследи во Кина, следење на број не може да се проследи во вашата земја. Ако сакате да имаат следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail како превозот метод.
2. Бидејќи новата царинска политика на Русија, руската клиенти треба да се пополни во примачот име и презиме во ред. Во спротивно, вашиот пакет нема да се реализира успешно.
Шопинг Водич :
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Виза, Мастеркард, Зачувам.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Стоки и gre :
По Продажба :
1)Сите стоки преку строга тестирање пред превозот и ние гарантираме тоа е добро. Ве молиме осигурете се дека пакетот е непроменети кога ќе потпис тоа .
2)Ако имате било какви прашања со стоките примени, ве молиме контактирајте со нас во секое време, наместо на отворениот спор
3) Ако се Потврди Време доаѓа наскоро , но се уште не добиваат вашата нарачка , ве молиме контактирајте ме , јас ќе се прошири и датум на испорака за вас .
4) за оние кои ќе одлучат превозот на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(untracked информации), ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата ако не го добиете вашиот стока за долго време, бидејќи некои пост службеник не е мило да контакт примачот на untracked парцела. Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е многу важна за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти добра репутација, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Подробности

търговска марка:
BINYEAE
Номер На Модела:
Адаптери За Sim-Карти
Вид На Продукта:
Адаптери За Sim-Карти
Стил:
Micro-Nano Sims СИМ - карта адаптер на притежателя на картата
Цвят:
Червен, Син, Жълт
Материал:
Алуминиева Сплав
Качество:
Чудесен А++ +
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
дроп-доставката:
Поддръжка
Съвместимо Устройство:
Всички сим-карти

Избор на купувачи

YuXi за Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 T110 T111 3G Tab 10.1 P5200 Micro SD TF Card Tray Reader слот притежателя гнездо

BGN 0.53

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

Новият притежател на слота за СИМ-карти за xiaomi MIX2 MIX 2 Micro SD слот за карти тава гнездо за адаптер за замяна, ремонт, резервни части

BGN 9.58

Нови Слотот за SIM Картичката во Држачот За xiaomi MIX2 МИКС 2 Micro SD Картичка Фах Приклучок Адаптер за Замена на Резервни Делови за ПоправкаПосебна Напомена : 1...

Използваната СИМ-карта Eject Pin Handling Needle за Ulefone Power 2 MTK6750T Octa Core 5.5 Inch 1920x1080 Безплатна доставка

9.58 -6 % BGN 9.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Се използва държач за Sim-карти тава слот за карти с памет Elephone Vowney 5.5 Inch 2560*1440 MTK6795 Octa Core Безплатна доставка

12.78 -6 % BGN 12.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Нова СИМ карта Eject Pin Handling Needle за Leagoo T1 MTK6737 Quad Core 1.3 GHz 5.0 Inch 1280x720 Безплатна доставка

9.58 -6 % BGN 9.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Използваната СИМ-карта Eject Pin Handling Needle за Doogee Y6 Piano Black 4+64G 5.5 Inch MT6750 1280x720 Безплатна доставка

9.58 -6 % BGN 9.00

Оригиналот се Користи SIM Картичката Вадење на Пин Ракување со Игла За Doogee Y6 Пијано Црна4+64 G 5.5 Инчен MT6750 1280x720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.