• Новинка
Anxin Short Боб Перука синтетични розови, червени перуки за жени с бретон Боб HairsParty cosplay аниме костюми на Хелоуин е евтина цена

Anxin Short Боб Перука синтетични розови, червени перуки за жени с бретон Боб HairsParty cosplay аниме костюми на Хелоуин е евтина цена

резултат:
BGN 31.98
BGN 29.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Растянутая дължина:
10 инча
Продукти в опаковка:
Само 1 Бр.
Дължина На Перука:
Кратък
Текстура:
Естествена Вълна
размер на капсула:
Средният Размер На
търговска марка:
anxin
Материална Ранг:
Низкотемпературное Влакна
Може Да Се Направи Къдрене (На Апарат):
No

Избор на купувачи

Lydia Ombre Color 2/30 Къса Къдрава Синтетични Перуки Skin Top & Blunt Bang Перука Kanekalon Синтетични Перуки За Африка

71.41 -50 % BGN 36.00

Објектот Детални Специфики : Косата Бренд : Лидија КосаКосата Состојба : 100% Сосема НовГубење На Материјал : 100% Ниска Температура ПламенRetardant Јапонски Kanekalon ВлакнаМодел БР...

Силна красотата на женски перуки къса платина / сребърни и златни къдрава органични синтетични монолитна косата пълен перука

26.98 -11 % BGN 24.00

Силна Убавина женските Перики Краток Platinum / Сребрена Златна Кадрава Природни Синтетички Capless Коса Полна ПерикаКарактеристики : 1.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални вештини работници!2.Таму е најлесниот пребивање капа која е во можност да се прилагоди повеќето луѓе главата големина и, исто така, може да има целосно вентилација за секојдневно носење.3.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата!4.Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно акоПерење Метод : 1.Измијте со ладна или млака вода.2.Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење.3.Исплакнете ја темелно со ладна вода.4.Не Четка Кога Влажни Овозможи перика да капе сува5.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува.6.Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструментиПакетот вклучува : 1 x перика за женски БОЈА : #51БОЈА : #16Добредојде на мојата продавницаПоштенски : Ние испрати стока со ЕМС или EQUICK,EMS и EQUICK е многу брзо и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате,ние може да ви даде на следење на број за да проверите email статус .Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.Забелешка : Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција...

Дълги пластове кафяви отблясъци класически капачка пълен синтетични перука женски перуки

31.20 -7 % BGN 29.00

Долго Слоевит Браун Моменти Класичен Капа Целосно Синтетички Перика женските ПерикиГолема Перика, Природен Изглед и Движење, Долго Слоевит Shag...

StrongBeauty Кратък Страничната Взрив Червен Асиметричен Права Перука Пълен Синтетични Перука

31.20 -10 % BGN 28.00

краток Слоевит црвена мешавина Класичен Капа Целосно Синтетички Перика женските ПерикиГолема Перика, Природен Изглед и Движење, краток Слоевит Shag...

QD-Tizer Short Ombre Wavy Green Color Lace Front Wigs Side Part LOB Hair синтетични перука дантела отпред за модни момичета

74.54 -6 % BGN 70.00

QDTizer Краток Ombre Брановидна Зелена Боја Чипка Пред Перики Страна Дел ТОПЧЕТО Влакна Синтетички Чипка Пред Перика за Мода ДевојкаAnswer : ___________________________ NOTE : коса должина треба да биде од главата горе до опаѓање на дното како косата е директно статус...

Yiyaobess синтетични косми директни перука на Риана къси черни перуки за жени, японско влакно

51.04 -31 % BGN 35.00

1 Испорака метод : Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail и eпакет за повеќето земји.2 Превозот Време : Кина пост воздух mail noremally ќе пристигне во 1548 работни дена откако ќе бидат поставени...

ccutoo Land of the Lustrous Houseki no Kuni Bort Black Wine директни синтетични косми централна раздяла cosplay пълна перуки 150см

45.89 -4 % BGN 44.00

Детали За ПроизводотМатеријал : Отпорност На Топлина ВлакнаБоја : Црна, Црвена МешавинаГолемина : се Вклопи во Поголемиот дел од ЛуѓетоТежина : 500gДолжина : 150cmИспорака : 1 .Кина Пост воздух mail(Бесплатен Превозот)DHL,EMS,UPSот(Треба Дополнителна наплата На Превозот)Ве молиме Контактирајте со мене, ако изберете брза испорака,јас ќе ви даде голема попуст off2 .Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување времево поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Feilimei синтетичен дълга права черна перука 280 g 60 см Kanekalon коса удължаване на средната част от Ombre цветни cosplay перуки

22.18 -10 % BGN 20.00

Feilimei Ombre Сива Перика Синтетички Kanekalon Коса 26 Инчи 280g Долга Права Целосна Главата Црна Перики за Жените Cosplay Перики

Вашият Стил На 13 Цвята Синтетични Дълги Прави Cosplay Коса Перуки Жени Лилаво / Блондинка / Кафяв Висока Температура Влакна

46.22 -35 % BGN 30.00

Вашиот Стил 13 Бои Долга Права Синтетички Cosplay Аниме Коса, Перики Жените Пурпурна Русокоса Браун Отпорни На Топлина ВлакнаСпецификации : Услови : Brand NewМатеријали : Висока Температура ВлакнаСкалпот : Стимулација На Скалпот ДизајнТежина : Околу 350gПревозот : Перики може да се испраќаат надвор слободни од DHL, UPSот, или Fed Ex ако купите повеќе од 20 компјутериПакет : а) За продажба на мало наредби, ние ќе пак косата со поли торба.б) За големи нарачки, ние може да пакување со вашиот бренд или лого, ако сакате.в) За кориснички цел, Ние, исто така, ја прифати кориснички пакет.Забелешки : Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина .итн.Трговија на големо : да Контактирате со Нас

Yiyaobess 40 см директни тъмно кафяви отблясъци на косите си, термоустойчиви синтетични средната част с дължина на рамото женски перуки с бретон

31.84 -31 % BGN 22.00

1 Испорака метод : Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail и eпакет за повеќето земји.2 Превозот Време : Кина пост воздух mail noremally ќе пристигне во 1548 работни дена откако ќе бидат поставени...

StrongBeauty Жени Синтетични Перука Монолитна Къса Къдрава Коса Руса / Черна Естествени Перуки

36.51 -21 % BGN 29.00

Жените Синтетички Перика Capless Краток Кадрава Коса Русокоса / Црна Природни Перики1 Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точнонаживотот во секој детал2.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса3.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини4...

Feibin Каре На Една Кука Заплитане На Косата На Перука Африка Синтетичен Сенегальский Безплатна Доставка

46.38 -20 % BGN 37.00

ИмеСинтетички Пресврт Кутија Плетенка ПерикаБоја На Коса#1 #2 # 1 B / 27 # 1 B / 30 # 1 B / БургундијаКоса ДолжинаЗа 12inchesГубење На Текстуратакутија плетенкаКапа ДијаметарЗа 7 инчен прилагодливиТип На КосаСинтетички ПерикаНето Тежина160g Синтетички Пресврт Кутија Плетенка Перика Супер Синтетички Влакна,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса,затоа,тоа може да се намали или исечените или стилизирана со виткање железо или исправи железо како ви се допаѓа Косата е пораби на прилагодливи светлинапребивање еластична капа,одговара за просечната големина на главата за жените.Супер Синтетички Влакна,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса,затоа,тоа може да се намали или исечените или стилизирана со виткање железо или исправи железо како ви се допаѓа ремени може да се носи на фиксна позиција,лесно да се носат Косата Густина 120% за целосна главата Мека&дише мрежа внатре,совршена машина направени,без пролевање и еластична лента по должината на ззп1.Зошто должина не е иста како и опис?Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократкокога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!2.Зошто боја не е иста како и опис?Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.3.Зошто тежината не е иста како и описот?Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 510g грешка.4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја buildup, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса секојдневно.Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро.Можете да ги користите хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози.5.Зошто косата пролевање?По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашето прво доаѓање, пловечки коса ќе падне, се надевам дека ќе можат да го разберат.6...

Къси черни директни пълни синтетични перуки мъжки перуки

29.60 -9 % BGN 27.00

Краток Мека Црна Директно Целосно Синтетички Перика мажите ПерикиPls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор...

QD-Tizer Забавно Ombre Hair Long Wave Body синтетични дантелени предната перуки Бесклеевые с детски косата два цвята синтетични дантела перуки

74.54 -6 % BGN 70.00

QDTizer Русокоса Ombre Коса Долго Тело Бран Синтетички Чипка Пред Перики Glueless со Бебе Коса на Два Боја Синтетички Чипка ПерикиAnswer : ___________________________ NOTE : коса должина треба да биде од главата горе до опаѓање на дното како косата е директно статус...

Кратък Пръст Вълна Златисто Кафяво Пълен Синтетични Перука Cosplay Ретро Перуки

30.24 -11 % BGN 27.00

Краток Прст Бран Златниот Браун Целосно Синтетички Перика Cosplay Ретро ПерикиКраток Прст Бран Целосно Синтетички ПерикаPls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор...

Feibin синтетични перуки, дантела отпред за черни жени с дълги вълнообразни 22 инча 55 см топлоустойчива влакнести косми

70.22 -34 % BGN 46.00

ИмеЧипка Пред Перики За Црни ЖениБоја На КосаЦрна.Коса ДолжинаЗа 22inchesГубење на Текстурата брановиднаКапа ДијаметарЗа 69 инчиТип На КосаЦелосна главатаНето Тежина 230grams Синтетички Перика Супер Синтетички Влакна,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса,затоа,тоа може да се намали или исечените или стилизирана со виткање железо или исправи железо како ви се допаѓа Косата е пораби на прилагодливи светлинапребивање еластична капа,одговара за просечната големина на главата за жените.Супер Синтетички Влакна,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса,затоа,тоа може да се намали или исечените или стилизирана со виткање железо или исправи железо како ви се допаѓа ремени може да се носи на фиксна позиција,лесно да се носат Косата Густина 120% за целосна главата Мека&дише мрежа внатре,совршена машина направени,без пролевање и еластична лента по должината на капа боја испратени по случаен избор,со дијаметар од 79 инчи1.Зошто должина не е иста како и опис?Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократкокога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!2.Зошто боја не е иста како и опис?Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.3.Зошто тежината не е иста како и описот?Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 510g грешка.4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја buildup, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса секојдневно.Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро.Можете да ги користите хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози.5.Зошто косата пролевање?По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашето прво доаѓање, пловечки коса ќе падне, се надевам дека ќе можат да го разберат.6...

QD-Tizer Боб перуки косата черен цвят синтетичен Завързана отпред бесклеевой дълъг боб с натурални детски коса за черни жени

62.22 -7 % BGN 58.00

QDTizer Боб Перики Коса Црна Боја Синтетички Чипка Пред Glueless Долго Боб Со Природни Бебе Коса за Црни ЖениAnswer : ___________________________ NOTE : коса должина треба да биде од главата горе до опаѓање на дното како косата е директно статус...

StrongBeauty средна дължина на вълнообразни тъмно кафяв пълен синтетични перука женски перуки избор на цвят

35.04 -9 % BGN 32.00

Strong Beauty Средна Должина Брановидна Темно Кафеава боја Полна Синтетички Перика женските Перики БОЈА ИЗБОРИНавистина Убаво Целосно Обложени Shags, Природен Изглед и движење...

L-e-mail перука Kuroko no Basket Tetsuya Kuroko cosplay перука 30 см къса светло сини мъжки синтетични косми е Perucas cosplay перука

26.00 -19 % BGN 21.00

Пакет : 1pc перика +1pc слободни перика капаБоја : Светло СинаДолжина : 30cm / 11.8 инченСтил : Cosplay ПерикаМатеријал : Високо Синтетички Влакна TempГрижа Инструкции : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, хлор Производ Прикажува : Перики во Внатрешноста(Ист стил како на следната слика,Но во различна боја)Како за користење и одржување наLemail перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн...

MSIWIGS 14 инча среден Ombre къдрава перуки с бретон да се смесват цвят на американски афро синтетични перука за жени топлоустойчиви

30.21 -21 % BGN 24.00

1 За Боја За боја разлика : нашиот сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, прикажување, светлина, од еколошки причини, може да биде мало отстапување феномен,ве молиме во вид преовладува...

Кудрявая блондинка на средна дължина омбре устойчиви на висока температура пълен синтетични перука

31.20 -7 % BGN 29.00

Средна должина Откачен Русокоса Ombre Високо Отпорни на Топлина Целосно Синтетички ПерикаPls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор...

StrongBeauty дълга къдрава вино-червени перуки, направени от синтетични перука дантела отпред топлоустойчива коса за чернокожите жени

102.03 -15 % BGN 87.00

Strong Beauty Долга Кадрава Вино Црвено Перики Синтетички Чипка Пред Перика Отпорни на Топлина на Косата за Црни ЖениОпис На Производот : 1СИНТЕТИЧКИ Чипка Пред Перика2Висок Квалитет На Отпорност На Топлина Синтетички Влакна3 Прилагодлив ремени во грбот4Чипка Тип : Пред чипка.5Чипка : 1.5 инчен чипка во предниот со weft назад, еластична рака во грбот, кои може да се прилагоди на ззп7Чипка Боја : Медиум Браун8Капа : Средна големина.9Густина : Медиум (150%)Pls забелешка : Можеби бојата е малку поинаква од слики бек ause на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итнДетали внатре : За должина : Ве молиме да се свесни дека должината треба да се мери кога перика е strechedДобредојдовте во мојата продавницаПоштенски : Ние ги испратите стока од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или ЕМС или EQUICK или FEDEX,EMS и EQUICK И FEDEXе многу брзо и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате,ние може да ви даде на следење на број за да проверите email статус .Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска...

Силвия Body New Wave Synthetic Lace Front перуки за дамите Момичета cosplay перука партия дълга коса с бретон половината червен / черен смесен цвят

73.58 -10 % BGN 66.00

Силвија Тело Бран Нови Синтетички Чипка Пред Перики за Дами Девојки Cosplay Партија Перика Долга Коса со Bang Половина Црвена / Црна Мешана БојаПроизводи Info.Карактеристики : 1) Сите перики се рачно изработени од страна на професионални квалификувани работници , пред област може да биде слободен раздели .2) внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат.3) Тоа е и природен изглед и мека на допир...

StrongBeauty Перука Бял Сив Супер Кратко Боб Стил На Косата, Термоустойчиви Синтетични Влакна Пълна Перуки

34.88 -23 % BGN 27.00

Добредојдовте на нашата продавница!Ви благодариме за вашиот интерес за нашите предмети!Сите наши објекти се во многу ниска цена и со висок квалитет.Ние ќе ви даде најдобра услуга.Се надевам да се справи со вас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.