• Новинка
Okey Tech за MB Mercedes Benz C, E, ML, S SL, SLK AMG CLK 3 бутона за смяна на покриване смарт ключ на автомобила, с капак на отделението за батерията и нож

Okey Tech за MB Mercedes Benz C, E, ML, S SL, SLK AMG CLK 3 бутона за смяна на покриване смарт ключ на автомобила, с капак на отделението за батерията и нож

резултат:
BGN 18.00
BGN 14.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Okey Tech За MB Мерцедес Бенц C E ML S SL SLK CLK AMG 3 Копчиња Автомобил Smart Копче за Капакот за Замена на Бесплатен Превозот ФОБ Со Нож
Спецификации : Тежина : 40g Копчиња : 3 Копчиња Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Нема Боја:Црна

Карактеристики : Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Напомена :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
1 x Копче Школка 1 x Копче Нож (Ако сте биле веледрогерија, само контактирајте со нас слободно за најдобрата цена!)
1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Подробности

Функция На R/C:
без
Производствен Номер Детайли:
001
Преносимото Номер Детайли:
001
Настройка:
ДА
Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
Вид На Материала:
пластмаса и метал
търговска марка:
Окейтех
Друг Номер:
001
Име:
MB-KS15+KS26A
Цвят:
Черен
Тегло:
40g
Размер:
Original Car Key Size
Пакет:
Чанта мехур
Функция 1:
3 бутона
Функция 2:
С Капак На Отделението За Батерията И Нож
функция 3:
истински
функция 4:
смарт карта
Функция 5:
Подходящ За Mercedes Benz

Избор на купувачи

OkeyTech New Replacement Blank Car Remote Key Shell Case Fob за Toyota Avensis Yaris Auris 2 бутона Key Cover Case TOY47 Blade

3.42 -12 % BGN 3.00

Okey Tech Нови Замена Празно Автомобил Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб за Toyota Avensis Yaris Auris 2 Копчиња за Повикување Покрие Случај TOY47 Сечилото Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Тојота Тежина : 20g / еез Копчиња : 2 Копчиња Сечилото : Неисечени Сечилото Материјал : ABS + Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого / Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)​Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч...

Клечка за Land Rover Discovery и Range Rover 2 бутона Uncut месинг острието на промяна дистанционно празен ABS ключ Shell 1 бр

6.06 -1 % BGN 6.00

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаБатон : 2 КопчињаЛогото налепница : НикојКлучни Празно : ДаTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

2 бр. / лот за Mazda M3 M5 M6 CX-7 И CX-9 RX8 Miata Smart Card Remote Key Shell Case 2+1 бутон с щепсел острие Key Fob Cover

49.44 -11 % BGN 44.00

2 ПАРЧИЊА / многу За Mazda М3 М5 M6 CX7 CX9 RX8 Miata Smart Картичка Далечински Копче Школка Случај 2+1 Копчето Insert Сечилото Фоб Копче МаскаАко ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса...

4 бр./компл. Denso автомобилна свещ запалване за 540i E34 540i E39 E60 545i E60 550i 645Ci E63 / 64 Iridium, Platinum IK20TT

53.84 -5 % BGN 51.00

ТТ ЗА ИГЛИINCRESE БРЗИНА И ИЗЛЕЗ НА ГОРИВО ЕФИКАСНОСТ ОД 1.2%!НА ПОВЕЌЕ ЌЕ СЕ ВОЗИ ,СО ПОВЕЌЕ ЕКОНОМСКИ ЌЕ БИДЕ.Иридиум Злато TT искра приклучоци се Иридиум platinum искра приклучоци надградена верзија,исто така знам како двојно игла Иридиум platinum искра приклучоци.ТТ,е искра приклучок за структурата на иглата,отколку обичните искра plug перформанси и да е повисок,животниот век е повеќе!Модел на Моторот Големина Cyl Мотор Код Specifi за ратификација Од На мм yy mm yy 540i Е34 4.0 L V8 M60 MPFI, DOHC, 32 V 04 93 03 96 540i E39 4.4 L V8 M62 MPFI, DOHC, 32 V 96 08 98 4.4 L V8 M62 MPFI, DOHC, 32 V 09 98 01 01 545i E60 4.4 L V8 N62 MPFI, VDOHC, 32 V 02 04 10 05 550i E60 4.8 L V8 N62 MPFI, DOHC, 32 V 11 05 10 645 Ci E63 / 64 4.4 L V8 N62 MPFI, DOHC, 32 V 03 04 05За PIN дизајн 0.4 mm Центар electrode +0.7 мм според земјата electrode палење Прецизни, брзи, моќта нога забрза брзо, заштедува на гориво...

KEYECU подмяна на дистанционно ключодържател 3+1 бутон за 315 mhz 4D0 837 231 M 4D0837231M за TT A6 Quattro

19.54 -13 % BGN 17.00

Замена на Далечинскиот клуч Keyless Entry Фоб 3+1 Копчето 315 MHZ 4 D0 837 231 М 4 D0837231 M За TT A6 QuattroОбезбеди трговија на големоВисок квалитетОригинална големинаОвој објект треба да се намали во вашата локална locksmith продавница...

LARBLL 2 елемента автомобилни авточасти на бобината прът / прът жаден за Mitsubishi LANCER CEDIA 4G18 BYD F3

20.78 -9 % BGN 19.00

LARATH Авто Делови Ignitio n серпентина поврзување прачка / пол линк прачка за Мицубиши LANCER CEDIA 4 G18 BYD F3Состојба : НоваПакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА Ignitio n серпентина поврзување прачка / пол линк род

KEYECU KYDZ висококачествена подмяна на дистанционно ключодържател 2 бутона 433 Mhz с чип ID46 +Необрезанное нож за PEUGEOT 206 306 405

41.04 -12 % BGN 36.00

Ова е комплетен оддалечен со внатрешните плочки на табла и да чип.Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКлучни Празно : даБатерија : ДаСо користење на логото : НикојФреквенција : 433 MHzГолемина и Тежина : Должина : 1.5 во. / 3.7 cmШирина : 0.4 во. / 1 cmHight : 0.07 во. / 2mmСечилото големина : 37 x 9 x 2mm / 1.45" x 0.35" x 0.07" (Dxšxv)Тежина : 30gКарактеристики : 1.Со сите електроника и батерија инсталирана.2.Со 3 копчиња.3.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на копче.4.Неисечени копче на ножот.5.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith / дилер или трампа на сечилото со оригиналниот.6.Мал и лесен.Fitment : ЗА PEUGEOT 206 ЗА ПЕЖО 306ЗА PEUGEOT 405И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..Пакетот Вклучува : 2 X Далечинскиот КлучВажна Забелешка : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот далечински е користење на истите предавател и чип како оваа содржина пред да ја купите.2.Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање на ред.

315 Hz 4 бутона за смяна на дистанционно на ключа на автомобила ключодържател предавател профилни алармени системи с ключ за Nissan KR55WK48903 KR55WK49622 5WK48903

31.95 -28 % BGN 23.00

315 Hz 4 Копчиња Замена Далечински Автомобил Копче Фоб Предавателот Clicker Аларм со Клуч за Nissan KR55 WK48903 KR55 WK49622 5 WK48903 5 WK49622Карактеристики : Замена за Нисан. Вклучуваат повикување. Со 4 копчиња, имаат различни функции што треба. Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање ред.Име На Модел : J58Случај Материјал : ППБоја : ЦрнаБатон : 4Дел Број : KR55 WK48903Фреквенција : 315 HzОна што е Вклучено : Заврши копче фоб со електроника и батеријаВнимание : ве Молиме споредете ги вашите клучни школка, да бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ.Производ Тежина : 40gПакетот Вклучува : 1 x Далечинско за Контрола на Автомобил, Клуч

OkeyTech BUTTON PAD 1 бутон от дистанционното на ключа калъф за Honda CR-V Одисея Fit City Civic accord транспондер подмяна на ключ с нож

3.36 -11 % BGN 3.00

Спецификации : користење на Логото : Нема Тип : Флип Автомобил Копче Школка За Хонда, CRV Одисеја Одговара Град Граѓански договор Тежина : 30g Материјал : ABS+Метал Боја : Црна Копчиња : 1 Копчето Transponder Чип : Нема Електронски Табли : Нема Батеријата носител : Не Ние cann не обезбеди автомобил логото налепница !!!!​Апликација : осигурајте се дека вашиот автомобил копчето е исто како нашиот производ...

4 бр. / лот иридий запалителната свещ 18846-11070 SILZKR7B11 за Hyundai Genesis i40 Kia Optima

26.53 -6 % BGN 25.00

4pcs / многу Иридиум Искра Plug 1884611070 SILZKR7 B11 за Hyundai Genesis i40 Киа ОптимаСпецификација На ПроизводотOE Бр 1884611070 Големина Стандардниот Модел Бр 1884611070 SILZKR7 B11 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Hyundai Место на Потекло Гуангжу Тип Искра Plug Тежина 0.02 кг / pc Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Автоматски Систем за Палење КвалитетВисокКвалитетДетални Слики : Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

KEYECU BRAND NEW Replacement Shell Transponder Key Case Fob за Ford Focus, Mondeo, KA Jaguar S, X type Uncut FO21 Blade

53.58 -12 % BGN 47.00

Замена Школка Transponder Копче Случај Фоб За Форд Фокус Mondeo КА Jaguar S, X тип Неисечени FO21 СечилотоОбезбеди трговија на големооригиналната големина Висок квалитетCupronickel копче на ножотМоже да биде инсталиран со оригинални Чип.Ова е за вас да го замените стариот или скршени школка ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.