• Новинка
6X горивната един пулверизатор един пулверизатор за впръскване на Ford 6R83-C7C 156910 един пулверизатор горивната един пулверизатор инжектори подмяна на стайлинг на автом

6X горивната един пулверизатор един пулверизатор за впръскване на Ford 6R83-C7C 156910 един пулверизатор горивната един пулверизатор инжектори подмяна на стайлинг на автом

резултат:
BGN 176.00
BGN 144.00 -18 %

Брой продукти
Налично


Опис :
1. Име на производ : Инјектор за Гориво
2. Материјал : Пластика , метал и повеќе
3. Боја : Vert
4. Дел Број : ОЕМ 6 R83-C7 C
Fitment
2008-2015 Jaguar XF _J05_ CC9 Салон 3.0 L 238 HP Бензин
Функција :
1. 100% вистински производ
2. Стандарден Тип
3. Совршен за оригиналниот автомобил
4. Лесна инсталација
5. Стабилни перформанси, висока Отпорност

Подробности

Вид На Материала:
Метал, пластмаса
търговска марка:
ДЕФУС
is_customized:
Yes
Дължина На Продукта:
Standard
Модел На Ягуар:
XF
За Марки Автомобили / Модели:
Ягуар
Размер:
OEM Standard Size
Качество:
висока производителност
Тегло:
0.2
плащане:
В мрежата
Място оринала:
Китай Гуандун(Континент)
Предимство:
директна продажба от завода
Предмет на:
един пулверизатор с инжектор
OEM:
6R83-C7C
XF-година:
2008-2015

Избор на купувачи

Erikc 5351 high pressure common rail spare parts инжектор 095000-5351 и автоматичен инжектор двигателя в събирането на 0950005351

BGN 220.80

ERIKC 5351 висок притисок заеднички железнички резервни делови инјектор 0950005351 и автомобилски дизел гориво пумпа за вбризгување на 09500053511...

ERIKC помпа инжекторный клапан F00RJ01819 налягане на вакуум предпазен клапан FooR J01 819 клапан за регулиране на налягането F 00R J01 819

BGN 35.20

ERIKC гориво пумпа инјектор вентил F00 RJ01819 притисок и вакуум олеснување вентил Foo R J01 819 контрола на притисокот вентил F 00 R J01 819 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 819 Модел No : инјектор Вентил F 00 R J01 819 , F00 RJ01819 OE Нема Контрола вентил Foo RJ01819 , Foo R J01 819 , F oo R J01 819 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 120 092 , 0 445 120 157 , 0 445 120 279 Боја : Slivery Автомобил или мотор типот FAT , IVEКО Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : Т / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др...

Liseron ERIKC Дизел впрыскивающий помпа инструмент за дюзи инжектор на колектора на системата за впръскване на гориво DLLA 152P1768

BGN 33.92

Liseron ERIKC Дизел горивото пумпа алатка за заеднички железнички инјектор млазницата DLLA 152 P17681 Информации за производот И Слика Предмет : bos / ch Инјектор млазницата 1768 Модел No : bos / ch Инјектор Млазницата DLLA 152 СТР 1768 , DLLA152 P1768 ОЕМ БР : Млазницата 0 433 172 078 Апликација за инјектор : 0 455 120 1490 455 120 2130 455 120 2140 445 120 169612600080611 Одговараат За вентил : Контрола vavle F 00 R J01 692 Помошни Инјектор топка : топката F 00 V C05 009 , F00 VC05009 Релевантни Поправка колекции : F 00 V C99 002 , F00 VC99002 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Млазницата дупка големина : 0.195 mm Млазницата дупка Агол : 152° Млазницата дупка Број : 7 Автомобил, мотор : Веи / chai WD10 Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC B13 горивната един пулверизатор един пулверизатор клапанная капачка уплътнение и регулиране на размера на комплект дюзи 1.38---1.56 мм

BGN 32.80

ERIKC B13 инјектор за гориво млазницата вентил покрие заптивка и инјектор на вредноста дихтунзи големина 1.381.56 мм1...

ERIKC F00VC01038 дизелов горивен клапан F ooVC01038 и на контролния клапан на системата common rail FooV C01 038 автоматичен клапан налягане

BGN 35.20

F00 VC01038 F oo VC01038 ERIKC контрола вентил за полнење и common rail систем за контрола на вентил ,автоматски вентил за притисок Foo V C01 038 ПРЕДМЕТ : F oo V C01 038 CR Инјектор Контрола вентил седиште Модел No : F00 VC01038 Бо / sch Инјектор Вентил Топката штекер Апликација за инјектор : '0 445 110 083 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : F oo V C01 038 гориво пумпа Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 15g / pc Бруто тежина : 35g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC инжектор клапан инструмент за измерване 0928400728 дозиращият клапан 0 928 400 728 дизелов двигател, аксесоари за горивната помпа с високо налягане

BGN 34.30

ERIKC инјектор вентил мерење алатка 0928400728 премерување вентил 0 928 400 728 дизел мотор додатоци за вбризгување на гориво пумпа1...

Уплътнителни пръстени дизелов инжектор ERIKC, черни керамични комплекти за ремонт на топки за 110 инжектори F00VC99002, f00vc05009 диаметър=1.50 мм

BGN 12.00

ERIKC дизел инјектор запечатување прстени,Црна Керамички топката поправка колекции за 110 инјектор F00 VC99002,F00 VC05009 дијаметар=1.50 mm1...

ERIKC F 00V C40 401 употреба буш CR F00vc40401 дюзи Common Rail работно дупка F00V C40 401

BGN 13.82

ERIKC F 00 V C40 401 Водич буш CR F00 VC40401 Заеднички Железнички млазницата оперативни дупка F00 V C40 401Производот се покаже : Топла Производ листата : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC Liseron предпазен клапан за налягане FooR J02 454 игла vavle F 00R J02 454 оригинален инжекторный клапан FooRJ02454

BGN 35.20

ERIKC Liseron притисок сигурносен вентил Foo R J02 454,млазницата вентил собранието F 00 R J02 454,оригинални инјектор вентил Foo RJ02454ПРЕДМЕТ : Foo R J02 454 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 R J02 454 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Foo RJ02454 дизел Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по плаќање , можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC F 00R J02 449 вентили дизелов двигател FooR J02 449 инжекторный клапан common rail и автонасос резервни части комплект клапани FooRJ02449

BGN 35.20

ERIKC F 00 R J02 449 дизел мотор вентили Foo R J02 449 инјектор вентил заеднички железнички и авто пумпа делови вентил за да го поставите Foo RJ02449 ПРЕДМЕТ : F00 R J00 449 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 R J00 449 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : F 00 R J00 449 дизел Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC 0445120059 (3976372 ) горивната един пулверизатор в събирането 0 445 120 059 детайли впрыскивающего помпа инжектор 0445 120 059 автоматичен инжектор

BGN 182.40

ERIKC 0445120059 ( 3976372 ) инјектор за гориво собранието 0 445 120 059 инјектирање пумпа делови инјектор 0445 120 059 автоматски инјектор

ERIKC F00VC30058 горивна помпа инжекцион електромагнитен клапан F00V C30 058 регулируем разход на електромагнитен вентил F 00V C30 058

BGN 24.00

ERIKC F00 VC30058 гориво пумпа за вбризгување на електромагнетниот вентил F00 V C30 058, Премерување Вентил за Контрола Вентил Регулаторот F 00 V C30 058Погоден инјектор 0445110291 0445110293 0445110304 0445110305 0445110313 0445110317 0445110318 0445110334 0445110335 0445110343 0445110345 0445110346 0445110347 0445110355 0445110361 0445110407 0445110516 0445110752 0445110629 0445110332 0445110333 0445110357 0445110358 0445110359 0445110321Топла Производ листата : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC DLLA 152 P 805 маслена помпа дюза DLLA152P 805 дизеловото гориво, един пулверизатор DLLA 152 P805 распылительная един пулверизатор

BGN 35.36

ERIKC DLLA 152 СТР 805 масло џет inyektor млазницата assy DLLA152 P 805 и common rail вбризгување на пумпи за вбризгување на млазницата спреј DLLA 152 P8051.Производот се покаже : 2...

Дюза инжектор 0433172044 Liseron ERIKC, дюзи лесен камион DLLA 147P 1702

BGN 33.92

Liseron ERIKC Инјектор млазницата 0433172044 , светлина камион млазници DLLA 147 P 17021 Информации за производот И Слика Предмет : bos / ch Инјектор млазницата Модел No : bos / ch Инјектор Млазницата DLLA147 P1702 , DLLA 147 СТР 1702 ОЕМ БР : Млазницата 0 433 172 044 , 0433172044 Апликација за инјектор : Cr Инјектор 0 445 110 313 , 0445110313 Одговараат За вентил : Контрола vavle F 00 V C01 359 , F00 VC01359 Помошни Инјектор топка : F 00 V C05 009 , F00 VC05009 Релевантни Поправка колекции : F 00 V C99 002 , F00 VC99002 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Млазницата дупка големина на : Млазницата дупка Агол : Млазницата дупка Број : Автомобил на моторот : Монте Паркер, светлина камион, пикап , Foтна 4 JB12.8 L,4 DA12 B1 Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

стандартно качество горивните инжектори един пулверизатор IWP069 IWP 069 IWP-069 подходящ за мотоциклети FIAT DUCATI

BGN 24.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!нови квалитетни делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!стандард за квалитет на Горивото Инјекторите за вбризгување на млазницата IWP069 IWP 069 IWP069 одговара За FIAT DUCATI МотоциклиОДГОВАРА за IWP069 214310006900 WFI194 490cодговара за FIAT : одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 (H 5) 748cc 76kw 2 Cylinder Мотоцикл 20022006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 Темно 748cc 76kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 R (H5) 749cc 85kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 S 748 cc 81kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 S (H 5) 748cc 76kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032003 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 996 996 Р 998cc 100kw 2 Cylinder Мотоцикл 20002001 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 998 998 998cc 91kw 2 Cylinder Мотоцикл 20012004 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 998 998 S 998cc 100kw 2 Cylinder Мотоцикл 20012002 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 999 999 998cc 91kw 2 Cylinder Мотоцикл 20022005 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 999 999 998 cc 100kw 2 Cylinder Мотоцикл 20052006Превозот Услови ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.