• Новинка
HB универсален 1бр алуминиев регулатор гориво адаптер за японски автомобил

HB универсален 1бр алуминиев регулатор гориво адаптер за японски автомобил

резултат:
BGN 3.74

Брой продукти
Налично

Опис Гориво И Регулаторот За Испорака Адаптер. Направи вашата инсталација побрзо и полесно. Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за Sard Гориво и Регулаторот црево фитинзи. Секоја компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси. Боја : Црна,Сребрена Fitment : Јапонски автомобил Комплет вклучува 1pc Гориво Испорака Адаптер (Гориво и Регулаторот Адаптер ) Сите предмети се Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Подробности

Цвят:
Черно H, H Silver, Черен M, Сребърен M, Черен T, T Silver
специални характеристики:
Адаптер С Регулатор
Държава / регион на производство:
Китай
Настаняване на превозното средство:
горивен регулатор
Преносимото Номер Детайли:
000
Вид На Материала:
Алуминий
Производствен Номер Детайли:
000
Дължина На Продукта:
00
Широчина На Елемента:
00
Височина На Продукта:
00
търговска марка:
Буря Промяна
За Марки Автомобили / Модели:
Хонда
Тегло На Продукта:
0.1
Друг Номер:
000

Избор на купувачи

На контролния клапан erikc common rail F 00R J02 472 вентил игла FooR J02 472, клапан маслена помпа F00RJ02472

BGN 35.20

ERIKC Liseron пареа притисок за намалување на вентил F 00 R J02 472, игла вентил Foo R J02 472, масло пумпа вентил F00 RJ02472Предмет : CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Инјектор Вентил F 00 R J02 472 , F00 RJ02472 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02472 , Foo R J02 472 , F oo R J02 472 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 120 182 , 0 445 120 183 , 0 445 120 289Боја : Slivery Автомобил или мотор тип dong / фенг 4cyl._H Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC / DYD Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

Liseron ERIKC Common Rail инжектор резервни части дюза, DLLA 145P1049 дизелово масло инжектори 0934001049

BGN 33.92

Liseron ERIKC Заеднички Железнички инјектор делови млазницата, DLLA 145 P1049 дизел масло млазници 09340010491 Информации за производот И Слика Предмет : Denso Инјектор млазницата 1049 Модел No : Denso Инјектор Млазницата DLLA145 P1049 , DLLA 145 СТР 1049 ОЕМ БР : Млазницата 0934001049 Апликација за инјектор : Cr Инјектор 09500080110950008010 , VG1246080051 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Млазницата дупка големина : 0.215 Млазницата дупка агол : 145° Млазницата дупка број 8 Автомобил, мотор : ГРЕВОТ / O КАМИОНТешки камион Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : Т / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, И Др...

На контролния клапан багер ERIKC F00VC01051 бала контролния клапан F ooV C01 051 маслен контролния клапан в събирането на F00V C01 051

BGN 35.20

ERIKC багер контрола вентил F00 VC01051 издувни гасови контрола вентил F oo V C01 051 масло контрола вентил assy F00 V C01 051 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 051 Модел No : Инјектор Вентил F oo V C01 051 , Foo V C01 051 OE Нема Контрола вентил F oo V C01 051 , Foo V C01 051 , Foo VC01051 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 110 181 , 0 445 110 182 , 0 445 110 189 , 0 445 110 190 , 0 445 110 199 , 0 445 110 200 , 0 445 110 201 , 0 445 110 202 , 0 445 110 205 , 0 445 110 206 , 0 445 110 207 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Парк , не може да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC един пулверизатор DLLA 150P 1566 един пулверизатор за впръскване на гориво DLLA150 P1566 дизеловата един пулверизатор DLLA150P 1566

BGN 33.92

ERIKC инјектор млазницата DLLA 150 P 1566 системи за вбризгување на млазницата DLLA150 P1566 дизел спреј млазницата DLLA150 P 1566 Предмет : Инјектор млазницата 1566 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA150 P1566 , DLLA 150 СТР 1566 ОЕМ БР : Млазницата 0 445 120 074 , 0445120074 Апликација за инјектор : 0 445 120 07474210060737421006084 HA4902525 Одговараат За вентил : Контрола vavle F 00 R J01 451 Помошни Инјектор топка : F 00 V C05 005 , F00 VC05005 Релевантни Поправка колекции : F 00 V C99 002 , F00 VC99002 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Млазницата дупка големина : 0.17 mm Млазницата дупка Агол : 150° Млазницата дупка Број : 8 Автомобил, мотор : Ју / ch / ai YC6 G Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC common rail инжектори дюза DSLA143P5501 използваната горивна система на резервни части DSLA143 P5501 полноструйная един пулверизатор DSLA 143P 5501

BGN 33.92

ERIKC заеднички железнички инјекторите млазницата DSLA143 P5501 гориво систем резервни делови DSLA143 P5501 полн авион спреј млазницата DSLA 143 P 5501Предмет : Инјектор млазницата 5501 Модел No : Инјектор Млазницата DSLA143 P5501 Апликација за инјектор : 0 455 120 212 , 0455120212 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC DLLA 152 P 805 маслена помпа дюза DLLA152P 805 дизеловото гориво, един пулверизатор DLLA 152 P805 распылительная един пулверизатор

BGN 35.36

ERIKC DLLA 152 СТР 805 масло џет inyektor млазницата assy DLLA152 P 805 и common rail вбризгување на пумпи за вбризгување на млазницата спреј DLLA 152 P8051.Производот се покаже : 2...

стандартно качество горивните инжектори един пулверизатор IWP069 IWP 069 IWP-069 подходящ за мотоциклети FIAT DUCATI

BGN 24.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!нови квалитетни делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!стандард за квалитет на Горивото Инјекторите за вбризгување на млазницата IWP069 IWP 069 IWP069 одговара За FIAT DUCATI МотоциклиОДГОВАРА за IWP069 214310006900 WFI194 490cодговара за FIAT : одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 (H 5) 748cc 76kw 2 Cylinder Мотоцикл 20022006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 Темно 748cc 76kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 R (H5) 749cc 85kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 S 748 cc 81kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032006 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 749 749 S (H 5) 748cc 76kw 2 Cylinder Мотоцикл 20032003 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 996 996 Р 998cc 100kw 2 Cylinder Мотоцикл 20002001 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 998 998 998cc 91kw 2 Cylinder Мотоцикл 20012004 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 998 998 S 998cc 100kw 2 Cylinder Мотоцикл 20012002 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 999 999 998cc 91kw 2 Cylinder Мотоцикл 20022005 одговара за DUCATI МОТОЦИКЛИ МОТ 999 999 998 cc 100kw 2 Cylinder Мотоцикл 20052006Превозот Услови ...

Erikc 5351 high pressure common rail spare parts инжектор 095000-5351 и автоматичен инжектор двигателя в събирането на 0950005351

BGN 220.80

ERIKC 5351 висок притисок заеднички железнички резервни делови инјектор 0950005351 и автомобилски дизел гориво пумпа за вбризгување на 09500053511...

ERIKC F00VC01313 / F ooV C01 313 ERIKC ъглов седловой клапан F00V C01 313 за инжектор 0445110118/0445110174

BGN 35.20

ERIKC F00 VC01313 / С oo V C01 313 ERIKC агол седиште вентил F00 V C01 313 за инјектор 0445110118 / 0445110174Предмет : CR Инјектор Контрола вентил F00 VC01313 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 313 , F00 V C01 313 ОЕМ Бр : Контрола вентил Foo VC01313 , F oo V C01 313 , Foo V C01 313 Одговараат за инјектор : 0 445 110 175 , 0 445 110 118 , 0 445 110 1740445110175 , 0445110118 , 0445110174 , 0986435089 Автомобил или мотор тип : ISU / ZU : 8973638120 , ISU / ZU : 8973638122 ISU / ZU : 8873638123 , VAUXH / СИТЕ : R1590069 OP / ЕЛ : 93169127 , OP / ЕЛ : 98433636 Боја : Slivery Нето тежина : 160g / pc Бруто тежина : 200g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни...

Erikc контролния клапан F ooV C01 368 инжектори нов клапан f00vc01368 един пулверизатор инжектори клапан в събирането на FooV C01 368

BGN 35.20

ERIKC контрола вентил F oo V C01 368 инјекторите нов вентил F00 VC01368 инјектор млазницата вентил собранието Foo V C01 368ПРЕДМЕТ : F oo V C01 368 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Foo V C01 368 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 110 321 , 0 445 110 389 , 0 445 110 390 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Hua / таи2.5 lEu4 Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

автомобилен вентил F 00R J02 005 ERIKC F00RJ02005 регулатор на налягането на горивото, клапан за инжектор 0 445 120 008/0 986 435 502

BGN 35.20

автомобилот вентил F 00 R J02 005 ERIKC F00 RJ02005 гориво регулатор на притисок вентил за инјектор 0 445 120 008 / 0 986 435 502 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 005 Модел No : Инјектор Вентил F 00 R J02 005 , F00 RJ02005 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02005 , Foo R J02005 , F oo R J02005 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 120 008 , 0 986 435 502 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип DURA / .МАКС...

ERIKC инжектор клапан инструмент за измерване 0928400728 дозиращият клапан 0 928 400 728 дизелов двигател, аксесоари за горивната помпа с високо налягане

BGN 34.30

ERIKC инјектор вентил мерење алатка 0928400728 премерување вентил 0 928 400 728 дизел мотор додатоци за вбризгување на гориво пумпа1...

ERIKC B13 горивната един пулверизатор един пулверизатор клапанная капачка уплътнение и регулиране на размера на комплект дюзи 1.38---1.56 мм

BGN 32.80

ERIKC B13 инјектор за гориво млазницата вентил покрие заптивка и инјектор на вредноста дихтунзи големина 1.381.56 мм1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.