• Новинка
Нов комплект (6 бр ) горивните инжектори Mach VW Golf, Jetta 99-02 EuroVAN 97 99-00 2.8 L 805000348303 021906031D IWP022

Нов комплект (6 бр ) горивните инжектори Mach VW Golf, Jetta 99-02 EuroVAN 97 99-00 2.8 L 805000348303 021906031D IWP022

резултат:
BGN 134.38
BGN 94.00 -30 %

Брой продукти
Налично

Дел Броеви : IWP022
СПЕЦИФИКАЦИИ :
Инјектор тип : Заситени, висока отпорност
Гориво млазницата : 5-дупка пршлен, широк спреј шема
Серпентина Отпор : 12.5 Ohms
Дизајн на каросерија : Пластика/челик композитни
ПРОТОК, 3 BAR : Static - 240 cc/мин
Должина : 48 мм о-прстен да се о-прстен
Дијаметар : 17.8 mm
О-прстен/Печат, Viton : Горна, 14 mm; Пониска, 19.2 мм, 17 mm
Електричниот конектор тип : EV1 Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Подробности

Вид На Материала:
IWP022
Amarok-Година:
2010
is_customized:
IWP022
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Дължина На Продукта:
IWP022
търговска марка:
ПАБОКАЙ
Модел На Volkswagen:
Амарок
ПАБОКАЙ:
FJ00014

Избор на купувачи

Гореща Разпродажба! Най-доброто качество на Common Rail Valve Set F00VC01358 Control Valve set F 00V C01 358 за 04451102919/0 445 110 291

BGN 137.60

Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00 VC01358 / С 00 V C01 358За 0445110291 / 0 445 110 291Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

За Volkswagen 215cc горивната един пулверизатор 021906031B 805000348303 IWP076

22.38 -29 % BGN 16.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

6 броя x напълно нов зелен гигант 42 паунда за Ford Mustang 440cc V8 5.0 GT горивния инжектор 0280155968

143.98 -30 % BGN 101.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

8 бр. / опаковане. високоефективни Низкоимпедансные 1600cc 160LB 152lb / hr EV1 горните горивните инжектори 0280150842 0280150846

255.98 -30 % BGN 179.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

За MV Agusta F4 Brutale 750 горивната един пулверизатор Weber Pico IWP048 IWP 048 8304275

22.38 -29 % BGN 16.00

Апликации : Нови заградени инјектор за гориво IWP048 со црвена бенд за употреба на MV Агуста 750 F45 дупка конусна спреј шема2.5 бар до 5bar линија притисокСтатички проток не се знаеИнјектор 'dead time' / батерија корекција на податоци е на располагање доколку е потребно.Ве молиме обрнете внимание на следниве работи...

високо качество на горивни инжектори за впръскване на OEM 23250-31100 23250-39215 за toyita

BGN 72.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!OORIGINAL ИНЈЕКТОР ЗА ГОРИВО МЛАЗНИЦАТА ВБРИЗГУВАЊЕ НА ОЕМ 2325031100 2325039215Превозот Услови ...

ERIKC DLLA 150 P866 (0934008660) дюза инжектор маслена горелка и дюза колектор на системата за впръскване на гориво DLLA 150 P 866 за впръскване на 095000-5550

BGN 35.33

ERIKC DLLA 150 P866 (0934008660) масло режач инјектор млазницата и заеднички железнички млазницата DLLA 150 СТР 866 за инјектирање 0950005550Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 866 P866 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA150 P866 , DLLA 150 СТР 866 OEM : Млазницата 0934008660 , 0934008660 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)*4.5(cm)*7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по плаќање ,можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

Електрическа помпа за Peugeot 206 307 406 607 98-10 CITROEN Berlingo Xsara Picasso, C4 C5 96-10 горивни помпи 0580464001 1525N7

BGN 28.78

Новиот Бренд Електрична Гориво Пумпа За Автомобил Пежо 206 307 406 607 9810 CITROEN Berlingo Xsara Picasso C4 C5 9610 0580464001 1525 N7ОДГОВАРА ЗА CITROEN Berlingo 19962003 1.1 јас 1124ccm 60 HP 44 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 20022003 Година 1.4 Bivalent 1360ccm 65 HP 48 KW (BiГориво) CITROEN Berlingo 19962003 1.4 јас 1360ccm 75 HP 55 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 20002003 1.6 16 V 1587ccm 109 HP 80 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 19972003 1.8 јас 1761ccm 90 HP 66 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 19972003 1.8 јас 4 WD 1761ccm 90 HP 66 KW (Бензин) CITROEN C4 20042010 1.4 16 V 1360ccm 88 HP 65 KW (Бензин) CITROEN C4 20042010 1.6 16 V 1587ccm 109 HP 80 KW (Бензин) CITROEN C4 20042007 2.0 16 V 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) CITROEN C4 20042010 2.0 16 V 1997ccm 177 HP 130 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 1.8 16 V 1749ccm 115 HP 85 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 2.0 16 V 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 2.0 16 V HPi 1997ccm 140 HP 103 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 3.0 V6 2946ccm 207 HP 152 KW (Бензин) CITROEN Xsara Picasso 20002007 1.6 1587ccm 88 HP 65 KW (Бензин) CITROEN Xsara Picasso 20002007 1.8 16 V 1749ccm 115 HP 85 KW (Бензин) CITROEN Xsara Picasso 20032007 година 2.0 16 V 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) Пежо 206 19982000 година 1.1 јас 1124ccm 60 HP 44 KW (Бензин) Пежо 206 19982000 година 1.4 јас 1360ccm 75 HP 55 KW (Бензин) Пежо 206 20002010 1.6 16 V 1587ccm 109 HP 80 KW (Бензин) Пежо 206 20002010 2.0 S16 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) Пежо 307 20002008 г...

високо качество на горивния инжектор един пулверизатор 23250-62040 2320962040 2325062040 за TOYOTA 4RUNNER TUNDRA TACOMA

BGN 21.92

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!нови квалитетни делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

2000-07 за AUDI VOLK A6 A8 TOUAREG 4.2 V8 комплект горивни дюзи 0280155921

20.78 -33 % BGN 14.00

Овој дел е компатибилен со 21 возило(s) .Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

ERIKC 095000-6591 095000-6340 инжектор основен ремонт на комплекти за ремонт на дюзи DLLA155P842 клапанная плоча, габър, о-пръстен за Hino J08E-TM

BGN 71.84

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате!!!КОМПАНИЈА : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

1бр нов универсален ръчно грунтовочный топчета 8мм 5/16 горивния клапан еднопосочен помпа черна гума помпа горещо надувательство на едро -8мм

9.26 -14 % BGN 8.00

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Светло wieght Легура и ГумаБоја : Како на сликата шоуКоличина : 1 компјутерМетал вентили големина : 8мм(5 / 16")Големината на телото : mm 154 x 46 mmПогоден за Carburettor и низок притисок гориво системиПакетот вклучува : 1 x Гориво Буквар Бензинска Пумпа за Дизел1...

Да подновите която работи с оригинални висококачествени горивна форсунку 23250-46131 23209-46131 за toyota JZX110

73.58 -29 % BGN 52.00

Апликации : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Нов 12V универсален газ с ниско налягане дизел с електрическа помпа 1/4 тръба 3-5 кг на квадратен сантиметър

BGN 30.38

Нови 12 V Универзална Низок Притисок на Гас Дизел Електрични Гориво Пумпа за 1 / 4 цевки 35 PSIОва е универзален гориво пумпа за морски,дизел,камиони,carburated автомобили,џипови, генератори,ослободување трактори,дизел priming, или замена на механички пумпи.* Нема diaphram, слободен проток* На електромагнетниот пумпа користи на клипот actuated од страна на електромагнетно серпентина за да произведуваат гориво притисок и проток.* Со користење само на кратко пулсот на електрична енергија, на електромагнетниот пумпа е многу енергетски ефикасни.* Тоа е, исто така, долготраен, без внатрешни гумени делови или јастуци да се истроши.Технички параметри : · EP5000· 12 volts· 35 PSI· 2030 GPH· 1 / 4"цевки· Излез притисок : 0.005 PAДимензии : Должина : 154mmШирина : 80mmРастојание bewteen 2 ореви : 60mmДијаметар на ореви : 7mmПакетот вклучува : 1 x 12 V Електронски Гориво Пумпа

Безплатна доставка помпа за Mercury Mariner 150-175-200-225-250 HP 808505T01, 809088T, 827682T

BGN 69.86

Гориво Пумпа За Живата Маринер 150175200225250 HP 808505 T01, 809088 T, 827682 TДел Број ЖИВА # 809088 T1, 809088 T1, 808505 T, 808505 T01 МЕРКУР ТРКИ # 827682 T SPORTJET # SPJET240 СИЕРА # 187341 ЈАМАХА # 65 L139070000 Одговара За МАРИНЕР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP MERCRUISEROUTBOARD 4.3 L, 5.7 L, 7.4 L, 8.2 L TBI и MPI 19951997 VST Резервоарот Само МЕРКУР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP МЕРКУР ТРКИ OUTBOARD 300 1998 & UP SPORTJET OUTBOARD 240 ЈАМАХА OUTBOARD L225, L250, S225, S250, V200, V225 19971999

ERIKC 095000-8100 инжектор основен ремонт, ремонтни комплекти дюзи DLLA150P1052 клапанная плоча, габър, о-пръстен за камион HOWO VG1096080010

BGN 71.84

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате!!!КОМПАНИЈА : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

Датчик за абсолютното налягане на колектора / на сензора карти за BUICK, CADILLAC, CHEVROLET, PONTIAC SATURN 07-12 0261230289 , 02612 30289

BGN 15.98

ОЕМ БР : BUICK 12591290 КАДИЛАК 12591290 CHEVROLET 12591290 ,55 573 248 ,12591290 ,55573248 GENERAL MOTORS GMC 12591290 ,55573248 ,93192107 "ОПЕЛ" 1235060 ,55573248 ,93192107 ,1238395 ,1238894 PONTIAC 12591290 САТУРН 12591290 БОШ 0 261 230 146 ,0261230146 , 0261230289 0 261 230 155 ,0261230155 , ,0261230282 ЕРА 550492 EPS 1.993.195 ,1.993.195 ,1.993.195 АСПЕКТ 10.3195 FAE 15099 KW 493195 ,493 195 HONGWIN АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD...

горивната един пулверизатор за CHERY QQ3 . CHANGAN (CHANA) Chana Box / Chana Pickup 1.0. BYD FLYER 0.8 OEM: 0280155964

BGN 19.34

Модел BYDCHANGAN (CHANA) CHERY Модел CC KW Цилиндар Тип Година BYD BYD ФЛАЕР 0.8 796 29 3 Hatchback 20012008 BYD ФЛАЕР 0.8 796 37 3 Hatchback 20012008 CHANGAN (CHANA) CHANGAN (CHANA) CHANA Кутија 1.0 971 37 4 Кутија 2007 CHANGAN (CHANA) CHANA Пикап 1.0 971 37 4 Пикап 2007 CHERY CHERY QQ3 1.1 1051 39 4 Hatchback 2003

дюза на дизеловите 0934009770, сопловая машина DLLA153 P977, сопловой пистолет DLLA 153 P977

BGN 35.33

вбризгување на млазницата DLLA153 P977, џет спреј млазницата 0934009770,млазницата спреј DLLA 153 СТР 977 Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 977 p977 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA153 P977 , DLLA 153 СТР 977 OEM : Млазницата 0934009770 , 0934009770 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)*4.5(cm)*7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

За Opel Astra J Zafira-C Mokka 1.6 A16XER B16XER горивната един пулверизатор инжектор 55562599 821521

31.98 -31 % BGN 22.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Автоматична дубликат част ve rotor head 14683 36480 подходящ за Cummins 6BT 5.9

99.18 -19 % BGN 80.00

DescripationПЕТ Роторот Главата 1468336 480 погоден Cummins 6 BT 5.9пакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

Оригинален комплект регулаторен клапан инжектор Common rail F00RJ02213 подходящ за инжектор Busch

BGN 163.38

ОписОригиналниот Заеднички железнички инјектор контрола вентил за да го поставите F00 RJ02213 Погоден за Буш ИнјекторУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

Ново постъпването на горивната един пулверизатор мотоциклет дюза 240cc 4 дупки, подмяна на мотоциклет горивните инжектори двигател система на двигателя

23.98 -8 % BGN 22.00

Нови Пристигнување Оригинален Бренд На Инјектор За Гориво За Мотор Со Високи Перформанси Млазницата 4 Дупки Замена На Делови Фабрика Топла Продажба

F00vc01383 F 00V C01 383 контролния клапан / FOOVC01383 за инжектор common rail 0445110376

142.40 -20 % BGN 114.00

Опис : Инјектор Вентил / Контрола вентилДел Број : F00 VC01383 Состојба : Новаодговараат за инјектор : 0445 110 091 / 092 / 185 / 186 итнКвалитет : 100% Професионален ТестДолжина : 127.77 mm Ние, исто така може да ги обезбеди следниве контрола вентил : F00 RJ01159 F00 RJ02472 F00 RJ01727 F00 RJ02035 F00 RJ01479 F00 VC01365 F00 RJ02056 F00 RJ02130 F00 RJ02806 F00 VC01383 F00 RJ01704 F00 RJ01941 F00 VC01363 F00 VC01367 F00 VC01371 F00 RJ00399 F00 RJ01657 F00 RJ01692 F00 VC01358 F00 RJ02466 F00 RJ02103 F00 RJ02278F00 VC01033F00 RJ01533F00 VC01359 За НасНие се прави добра трговија со огромен асортиман на производи од Кина.Ние се надминува вашите очекувања од нуди свежа ивисоко квалитетни производи по најниски цени.Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите.Кога ќе купите од нас ние сакаме да се чувствувате како да сте биле лице в лице со нас во продавница.Ако имате било какви проблеми ве молиме испратете ни ја вашата порака на e Bay.Клиент ,Задоволување , Гаранција1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.