• Новинка
50 броя x висока производителност 1600cc CNG горивния инжектор 0280150846 0280150842 за ford състезателен автомобил, камион с жълта кутия

50 броя x висока производителност 1600cc CNG горивния инжектор 0280150846 0280150842 за ford състезателен автомобил, камион с жълта кутия

резултат:
BGN 1599.98
BGN 1120.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Подробности

Дължина На Продукта:
0280150846
Вид На Материала:
0280150846
търговска марка:
ПАБОКАЙ
За Марки Автомобили / Модели:
Мазда
Модел На Mazda:
RX-7
is_customized:
0280150846
RX-7 години:
1991

Избор на купувачи

Добро качество дизелов двигател, резервни части морски дюза L4010-583082-20 (L=80,8) 103 DSZ8220-1 2-Костюм за SULZER

1228.40 -19 % BGN 995.00

Добар квалитет на дизел мотор резервни делови морски млазницата L401058308220(L=80.8) 103 DSZ82201 2 одговараат за SULZER Пакување & ИспоракаНеутрален Пакување или WY ПакувањеПревозот : 1)Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2)Од international express компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

За Volkswagen 215cc горивната един пулверизатор 021906031B 805000348303 IWP076

22.38 -29 % BGN 16.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Горивната един пулверизатор за Kia Sportage Optima Hyundai Tiburon Tucson Santa 2.5 2.7 L 9660930004,35310-37150,3531037150

20.61 -3 % BGN 20.00

Пакет содржи : 1 X инјектор за Гориво Состојба : 100% фабрика тестирани , Сосема Нови, Високо Квалитетни дел Број : 3531037150 , 9260930004 Година Направи Модел Трим Моторот на 2010 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 година, За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 година, За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage LX Луксузни Спортски Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Киа Оптима ЕКС Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Киа Оптима ЕКС Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Киа Оптима ЕКС Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Киа Оптима SE Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Киа Оптима SE Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата Од 2,5 L 2500 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Киа Оптима SE Седан 4Вратата од 2,5 L 2500 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GT Ограничен Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GTP Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson GL Спорт Комунални 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson SE Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon GT Ограничен Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tucson SE Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tucson GLS Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Santa Fe База Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4Врата 2.

Добро качество на 9308-622b defute valve 28239295 9308Z622b 28278897 търговска марка Giantrey

38.40 -6 % BGN 36.00

Пакувањето на производотначин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

1бр нов универсален ръчно грунтовочный топчета 8мм 5/16 горивния клапан еднопосочен помпа черна гума помпа горещо надувательство на едро -8мм

9.26 -14 % BGN 8.00

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Светло wieght Легура и ГумаБоја : Како на сликата шоуКоличина : 1 компјутерМетал вентили големина : 8мм(5 / 16")Големината на телото : mm 154 x 46 mmПогоден за Carburettor и низок притисок гориво системиПакетот вклучува : 1 x Гориво Буквар Бензинска Пумпа за Дизел1...

инжекцион гориво 0445110733, детайли дизелов двигател инжектор в събирането 0 445 110 733

398.40 -18 % BGN 327.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!BOS / CHDEN / SODEL / ЈЗУМАЧКАСе надеваме дека се корисни за вас!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!Ние исто така снабдување на други дизел мотори резервни делови...

Нов 12V универсален газ с ниско налягане дизел с електрическа помпа 1/4 тръба 3-5 кг на квадратен сантиметър

BGN 30.38

Нови 12 V Универзална Низок Притисок на Гас Дизел Електрични Гориво Пумпа за 1 / 4 цевки 35 PSIОва е универзален гориво пумпа за морски,дизел,камиони,carburated автомобили,џипови, генератори,ослободување трактори,дизел priming, или замена на механички пумпи.* Нема diaphram, слободен проток* На електромагнетниот пумпа користи на клипот actuated од страна на електромагнетно серпентина за да произведуваат гориво притисок и проток.* Со користење само на кратко пулсот на електрична енергија, на електромагнетниот пумпа е многу енергетски ефикасни.* Тоа е, исто така, долготраен, без внатрешни гумени делови или јастуци да се истроши.Технички параметри : · EP5000· 12 volts· 35 PSI· 2030 GPH· 1 / 4"цевки· Излез притисок : 0.005 PAДимензии : Должина : 154mmШирина : 80mmРастојание bewteen 2 ореви : 60mmДијаметар на ореви : 7mmПакетот вклучува : 1 x 12 V Електронски Гориво Пумпа

Авто части VE head rotor 1 468 334 717

90.00 -19 % BGN 73.00

DescripationПЕТ Роторот Глава 1 468 334 717пакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

Безплатна доставка помпа за Mercury Mariner 150-175-200-225-250 HP 808505T01, 809088T, 827682T

BGN 69.86

Гориво Пумпа За Живата Маринер 150175200225250 HP 808505 T01, 809088 T, 827682 TДел Број ЖИВА # 809088 T1, 809088 T1, 808505 T, 808505 T01 МЕРКУР ТРКИ # 827682 T SPORTJET # SPJET240 СИЕРА # 187341 ЈАМАХА # 65 L139070000 Одговара За МАРИНЕР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP MERCRUISEROUTBOARD 4.3 L, 5.7 L, 7.4 L, 8.2 L TBI и MPI 19951997 VST Резервоарот Само МЕРКУР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP МЕРКУР ТРКИ OUTBOARD 300 1998 & UP SPORTJET OUTBOARD 240 ЈАМАХА OUTBOARD L225, L250, S225, S250, V200, V225 19971999

Оригинален стандарт qly един пулверизатор горивната един пулверизатор горивните инжектори за 250 IS250 GS300 23250-31020 23209-39055 23250-31020 2325031020

BGN 22.88

Една година гаранција за нови дела!100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите!нови млазницата гориво инјектор за Гориво Инјекторите за 250 IS250 GS300 2325031020 2320939055 2325031020 2325031020вбризгување на инјектор за 3 GR гориво млазницата 2325031020 2320931020 за тојота Круна 2325031020заменете број : 2325031020 23209310202325031020 2320939055 2325031020 23250310202348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 29400901204000023#2940000237294000033#2940000334294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#2940000424294000050129400005022940000503294000053229400005602940000581294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763294000077029400007822940000840294000095#

горивната един пулверизатор за AUDI A3 / SEAT CORDOBA / SKODA OCTAVIA / VW BEETLE / CORRADO / GOLF / PASSAT / VENTO OEM: 037906031AA

BGN 23.01

Модел AUDISEATSKODAVW Модел CC KW Цилиндар Тип Година АУДИ АУДИ А3 (8 L1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19962003 СЕДИШТЕ СЕДИШТЕ КОРДОБА (6 K1, 6 K2) 2.0 јас 1984 85 4 Салон 19931999 СЕДИШТЕ КОРДОБА (6 K2) 1.6 1595 74 4 Салон 19992002 SEAT IBIZA II (6 K1) 2.0 јас 1984 85 4 Hatchback 19931999 SEAT IBIZA III (6 K1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992002 СЕДИШТЕ ЛЕОН (1 M1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992006 СЕДИШТЕ ТОЛЕДО јас (1 L) 2.0 јас 1984 85 4 Hatchback 19911999 СЕДИШТЕ ТОЛЕДО II (1 M2) 1.6 1595 74 4 Салон 19982004 "ШКОДА ""ШКОДА" OCTAVIA (1 U2) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19972007 "ШКОДА" OCTAVIA Combi (1 U5) 1.6 1595 74 4 Имот 19982007 "ФОЛКСВАГЕН ""ФОЛКСВАГЕН" БУБА (9 C1, 1 C1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992000 "ФОЛКСВАГЕН" БОРА (1 J2) 1.6 1595 74 4 Салон 19982005 "ФОЛКСВАГЕН" CORRADO (53 I) 2.0 јас 1984 85 4 Coupe 19931995 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ III (1 H1) 2.0 1984 85 4 Hatchback 19911997 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ III Cabriolet (1 E7) 2.0 1984 85 4 Конвертибилна 19931998 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ Варијанта III (1 H5) 2.0 1984 85 4 Имот 19931999 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV (1 J1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19972004 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV Варијанта (1 J5) 1.6 1595 74 4 Имот 19992002 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 A2, 35 I) 2.0 1984 85 4 Салон 19901996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 A2, 35 I) 2.0 Syncro 1984 85 4 Салон 19901996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 1984 85 4 Имот 19901997 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 1984 85 4 Имот 19931996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 Syncro 1984 85 4 Имот 19901997 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО Салон (6 KV2) 100 1.6 1595 74 4 Салон 19952001 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN (7 M8, 7 M9, 7 M6) 2.0 1984 85 4 MPV 19952010 "ФОЛКСВАГЕН" VENTO (1 H2) 2.0 1984 85 4 Салон 19911998 година

Дизеловият двигател аксесоари елемент / буталото 090150-2610 / 2610 A вид на VE помпа резервни части инжектор за Mitsubishi Китай-Lutong Factory

BGN 28.78

Мотор Дизел Додатоци Елемент / Клипот 0901502610 / 2610 Еден Вид ПЕТ Пумпа Делови Инјектор за Мицубиши КинаLutong ФабрикаКинаLutong Дизел системи за вбризгување на Гориво пумпа делови Снабдувач / Извозник / Веледрогерија во Кина.Кина Lutong делови на Растенијата е познат во целиот дизел пазарот за да Се биде повеќе од Дваесет и Пет годиниИскусни Производител на Дизел Горивото пумпа Делови...

дюза на дизеловите 0934009770, сопловая машина DLLA153 P977, сопловой пистолет DLLA 153 P977

BGN 35.33

вбризгување на млазницата DLLA153 P977, џет спреј млазницата 0934009770,млазницата спреј DLLA 153 СТР 977 Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 977 p977 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA153 P977 , DLLA 153 СТР 977 OEM : Млазницата 0934009770 , 0934009770 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)*4.5(cm)*7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

2000-07 за AUDI VOLK A6 A8 TOUAREG 4.2 V8 комплект горивни дюзи 0280155921

20.78 -33 % BGN 14.00

Овој дел е компатибилен со 21 возило(s) .Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Модул с помпа в събирането на E7196M подходящ за Dodge Caravan Grand Caravan Chrysler Town & Country 2005-2007

BGN 163.01

WAJ Сосема Нов високи перформанси Гориво Пумпа Модул Собранието E7196 M Одговара За Dodge Караван Гранд Караван Chrysler Градот & Земјата 20052007Објектот специфики : Состојба : Нов Бренд : WAJ Ставка Опис : Гориво Пумпа Собранието Испраќање на Единица Објект Одделение : Стандард Замена Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно тип на Сензор : Ниво Сензор Оперативен Режим : Електрични Забелешка : Со филтер, со вртат тенџере, со пумпа Референца OE / OEM Број : 5139031 AI, 5139031 AE, 5139031 AD, 5139031 AF Притисок : 3 Bar Проток : 110 L / h Оценет напон : DC12 V Номинална струја : : 7 A Плови висина (mm) : 8±5 170±5 Отпор (Ω) : 1050±11 70±2 Машина висина(mm) : 223±5 Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеКомпатибилност : ве Молиме изберете вашето возило година, марка и модел за конкретни резултати...

100pieces цялата продажба ASNU275 авточасти горивната един пулверизатор Pint cap 9.6*16.2 * mm за AY-P3046

BGN 21.58

ОПИС : 100pieces целата продажба ASNU275 авто делови инјектор за Гориво pintle капа 9.6*16.2*мм За АЈP3046ASNU275БОЈА : ЦРНА И ЖОЛТАГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ : максимална : 16.2 mmOD : 9.6 mmID : 9mmдупка od : 1mmбоја : Црна,ЖОЛТАПАКЕТ : Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .100pcs стави во zipзаклучување кеса ,500pcs стави во zip заклучување торба1000pcs стави во zipзаклучување торба .потоа го ставаат во тетрапакИли во зависност од вашиот пакет.како слика ,но ќе се промени според вистинските дела.ИСПОРАКА & ПРЕВОЗОТ : многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни.Време на испорака : 110 дена откако доби на вашата исплата .прво ние треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.