• Новинка
Открийте един пулверизатор горивни инжектори IWP043 за Ducati Monster 696 SS800 M620 IWP043

Открийте един пулверизатор горивни инжектори IWP043 за Ducati Monster 696 SS800 M620 IWP043

резултат:
BGN 22.38
BGN 16.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Подробности

Дължина На Продукта:
IWP043
is_customized:
IWP043
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
търговска марка:
ПАБОКАЙ
Дерби-Година:
1995
Модел На Volkswagen:
Дерби
Вид На Материала:
IWP043
ПАБОКАЙ:
FJ00026

Избор на купувачи

8 бр. / опаковане. високоефективни Низкоимпедансные 1600cc 160LB 152lb / hr EV1 горните горивните инжектори 0280150842 0280150846

255.98 -30 % BGN 179.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

ERIKC 095000-8100 инжектор основен ремонт, ремонтни комплекти дюзи DLLA150P1052 клапанная плоча, габър, о-пръстен за камион HOWO VG1096080010

BGN 71.84

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате!!!КОМПАНИЈА : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

Датчик за абсолютното налягане на колектора / на сензора карти за BUICK, CADILLAC, CHEVROLET, PONTIAC SATURN 07-12 0261230289 , 02612 30289

BGN 15.98

ОЕМ БР : BUICK 12591290 КАДИЛАК 12591290 CHEVROLET 12591290 ,55 573 248 ,12591290 ,55573248 GENERAL MOTORS GMC 12591290 ,55573248 ,93192107 "ОПЕЛ" 1235060 ,55573248 ,93192107 ,1238395 ,1238894 PONTIAC 12591290 САТУРН 12591290 БОШ 0 261 230 146 ,0261230146 , 0261230289 0 261 230 155 ,0261230155 , ,0261230282 ЕРА 550492 EPS 1.993.195 ,1.993.195 ,1.993.195 АСПЕКТ 10.3195 FAE 15099 KW 493195 ,493 195 HONGWIN АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD...

Безплатна доставка помпа за Mercury Mariner 150-175-200-225-250 HP 808505T01, 809088T, 827682T

BGN 69.86

Гориво Пумпа За Живата Маринер 150175200225250 HP 808505 T01, 809088 T, 827682 TДел Број ЖИВА # 809088 T1, 809088 T1, 808505 T, 808505 T01 МЕРКУР ТРКИ # 827682 T SPORTJET # SPJET240 СИЕРА # 187341 ЈАМАХА # 65 L139070000 Одговара За МАРИНЕР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP MERCRUISEROUTBOARD 4.3 L, 5.7 L, 7.4 L, 8.2 L TBI и MPI 19951997 VST Резервоарот Само МЕРКУР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP МЕРКУР ТРКИ OUTBOARD 300 1998 & UP SPORTJET OUTBOARD 240 ЈАМАХА OUTBOARD L225, L250, S225, S250, V200, V225 19971999

Оригинален комплект регулаторен клапан инжектор Common rail F00RJ02213 подходящ за инжектор Busch

BGN 163.38

ОписОригиналниот Заеднички железнички инјектор контрола вентил за да го поставите F00 RJ02213 Погоден за Буш ИнјекторУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

За Volkswagen 215cc горивната един пулверизатор 021906031B 805000348303 IWP076

22.38 -29 % BGN 16.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

4 бр. x Япония оригинални оригинални горивните инжектори 23250-28070 23209-28070 инжектори за Toyota

127.98 -30 % BGN 90.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

100pieces цялата продажба ASNU275 авточасти горивната един пулверизатор Pint cap 9.6*16.2 * mm за AY-P3046

BGN 21.58

ОПИС : 100pieces целата продажба ASNU275 авто делови инјектор за Гориво pintle капа 9.6*16.2*мм За АЈP3046ASNU275БОЈА : ЦРНА И ЖОЛТАГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ : максимална : 16.2 mmOD : 9.6 mmID : 9mmдупка od : 1mmбоја : Црна,ЖОЛТАПАКЕТ : Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .100pcs стави во zipзаклучување кеса ,500pcs стави во zip заклучување торба1000pcs стави во zipзаклучување торба .потоа го ставаат во тетрапакИли во зависност од вашиот пакет.како слика ,но ќе се промени според вистинските дела.ИСПОРАКА & ПРЕВОЗОТ : многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни.Време на испорака : 110 дена откако доби на вашата исплата .прво ние треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса...

инжекцион гориво 0445110692, детайли дизелов двигател инжектор в събирането 0 445 110 692

144.00 -18 % BGN 118.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!BOS / CHDEN / SODEL / ЈЗУМАЧКАСе надеваме дека се корисни за вас!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!Ние исто така снабдување на други дизел мотори резервни делови...

Дизеловият двигател аксесоари елемент / буталото 090150-2610 / 2610 A вид на VE помпа резервни части инжектор за Mitsubishi Китай-Lutong Factory

BGN 28.78

Мотор Дизел Додатоци Елемент / Клипот 0901502610 / 2610 Еден Вид ПЕТ Пумпа Делови Инјектор за Мицубиши КинаLutong ФабрикаКинаLutong Дизел системи за вбризгување на Гориво пумпа делови Снабдувач / Извозник / Веледрогерија во Кина.Кина Lutong делови на Растенијата е познат во целиот дизел пазарот за да Се биде повеќе од Дваесет и Пет годиниИскусни Производител на Дизел Горивото пумпа Делови...

Един пулверизатор горивни инжектори за 2006-2013 Mazda3 / 6/CX-7 2.3 L турбина OEM: L3k9-13-250A L3K913250A E7T20171 L3K9-13-250A L3K9 13 250 A

108.80 -8 % BGN 100.00

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Горивната един пулверизатор за Kia Sportage Optima Hyundai Tiburon Tucson Santa 2.5 2.7 L 9660930004,35310-37150,3531037150

20.61 -3 % BGN 20.00

Пакет содржи : 1 X инјектор за Гориво Состојба : 100% фабрика тестирани , Сосема Нови, Високо Квалитетни дел Број : 3531037150 , 9260930004 Година Направи Модел Трим Моторот на 2010 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 година, За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 година, За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage LX Луксузни Спортски Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Киа Оптима ЕКС Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Киа Оптима ЕКС Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Киа Оптима ЕКС Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Киа Оптима SE Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Киа Оптима SE Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата Од 2,5 L 2500 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Киа Оптима SE Седан 4Вратата од 2,5 L 2500 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GT Ограничен Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GTP Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson GL Спорт Комунални 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson SE Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon GT Ограничен Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tucson SE Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tucson GLS Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Santa Fe База Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4Врата 2.

8 бр./лот горивните инжектори MR507252 CDH240 за CHRYSLER DODGE Stratus MITSUBISHI Galant, Eclipse Lancer 2002-2003

126.72 -6 % BGN 119.00

Погодни За : 2005 година За Chrysler Sebring База Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Chrysler Sebring База Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Chrysler Sebring База Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Dodge StratSXT Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Dodge StratSXT Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSE Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSE Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant ДЕ Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant ES Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer ES Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer LS Седан 4Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer ОЗ Митинг Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Dodge StratSE Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Dodge StratSE Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant ДЕ Седан 4Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant ES Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer ES Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer LS Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer ОЗ Митинг Седан 4Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.

търговия на едро комплекти за ремонт на горивни дюзи 8kits за mitsbubishi CDH210 7310597 4G64 4G18 MD319790 (AY-RK053)

BGN 7.34

Оригинални делови за вбризгување на гориво !!! Детален Опис На Производоттрговија на големо 8kits инјектор за гориво поправка колекции за mitsbubishi CDH210 7310597 (АЈRK053)вклучувајќи подолу компоненти : 8pcs*АЈF105 A8pcs*АЈO20028pcs*АЈS40018pcs*АЈS4023пакување : Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели ..8pieces / торба .Како слика, но според вистинските стокиминатата стави во тетрапакПревозот УсловиПревозот methed зависи од вашиот изборПревозот methordПревозот времеUSP,DHL,FEDEX,ТНТ28 дена по испоракаEMS / РУСКИ ВОЗДУХ420 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја )Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / YW1560 денаГаранција1...

Автоматична дубликат част ve rotor head 14683 36480 подходящ за Cummins 6BT 5.9

99.18 -19 % BGN 80.00

DescripationПЕТ Роторот Главата 1468336 480 погоден Cummins 6 BT 5.9пакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

6шт отгоре състезателни горивните инжектори двигател с помощта на Volvo vw Audi GMC Chevrolet, Dodge за BMW 440cc / min TURBO 42 LB/HR 0280150558

115.01 -6 % BGN 108.00

Го заменува дилер дел броеви : 0280150558 0280 150 558 0 280 150 558 XL3 V9 F593 A5 A XL3 V 9 F593 A5 A XL3 VA5 A XL3 Z9 F593АА XL3 Z9 F593 AA Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : За Volvo S40 2.4 i / 2.5 L 20002010 За Volvo V50 1.84.0 20002010 За Volvo S60 1.84.0 20032009 За Volvo XC90 1.84.0 20032006 За Volvo C70 1.84.0 20032010 За Volvo V70 1.84.0 20022010 За Volvo 850 1.84.0 19941997 За Фолксваген Голф 1.84.0 20012006 За Фолксваген Буба 1.84.0 19992005 За "Фолксваген" Jetta 1.84.0 20002005 За "Фолксваген" Passat 1.84.0 19982005 За Било 5 цилиндар Volvo како што се Volvo C70, S60, S60 R, S70, V70, 850 и XC90 За 19881991 BMW M3 За 19921998 BMW 318i За 19921996 BMW 318is За 19951999 BMW 318ti За 19981999 BMW 323is За 19982000 година BMW 323i За 20002000 BMW 323 Ci За 20012005 BMW 325 Ci За 20012005 BMW 325i За 20012005 BMW 325xi За 19911995 BMW 325i & 325is За 19961999 година BMW 328is За 19962000 BMW 328i За 20002000 BMW 328 Ci За 20012005 BMW 330 Ci За 20012005 BMW 330i За 20012005 BMW 330xi За 20012005 BMW 525i За 19901995 BMW 525i За 19931993 BMW 525i T За 19972000 BMW 528i За 19941995 BMW 530i За 20012005 BMW 530i За 19901993 BMW 535i За 19942003 BMW 540i За 20042005 BMW 545i За 20042005 BMW 645 Ci За 20062007 година BMW 650i За 19901992 BMW 735i & 735i L За 19932001 BMW 740i, i L За 20022005 BMW 745i, Li За 20062007 година BMW 750i, Li За 19941997 BMW 840 Ci За 19952000 BMW M3 За 20012006 BMW M3 (изолација е потребно) За 20002003 BMW M5 За 19962002 BMW Z3 За 20042013 BMW Z4 За 20002003 BMW Z8 За 20002007 БМВ Х5 За 20072008 BMW Alpina B7 За Било BMW E30, S14, M10 или други субмодели со 4 цилиндричен мотор со користење на Бош EV1 стил инјекторите...

Оригинален стандарт qly един пулверизатор горивната един пулверизатор горивните инжектори за 250 IS250 GS300 23250-31020 23209-39055 23250-31020 2325031020

BGN 22.88

Една година гаранција за нови дела!100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите!нови млазницата гориво инјектор за Гориво Инјекторите за 250 IS250 GS300 2325031020 2320939055 2325031020 2325031020вбризгување на инјектор за 3 GR гориво млазницата 2325031020 2320931020 за тојота Круна 2325031020заменете број : 2325031020 23209310202325031020 2320939055 2325031020 23250310202348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 29400901204000023#2940000237294000033#2940000334294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#2940000424294000050129400005022940000503294000053229400005602940000581294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763294000077029400007822940000840294000095#

2000-07 за AUDI VOLK A6 A8 TOUAREG 4.2 V8 комплект горивни дюзи 0280155921

20.78 -33 % BGN 14.00

Овој дел е компатибилен со 21 возило(s) .Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.