• Новинка
8 бр. / опаковане. високоефективни Низкоимпедансные 1600cc 160LB 152lb / hr EV1 горните горивните инжектори 0280150842 0280150846

8 бр. / опаковане. високоефективни Низкоимпедансные 1600cc 160LB 152lb / hr EV1 горните горивните инжектори 0280150842 0280150846

резултат:
BGN 255.98
BGN 179.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Подробности

търговска марка:
ПАБОКАЙ
Дължина На Продукта:
0280150842
За Марки Автомобили / Модели:
Мазда
Вид На Материала:
0280150842
Модел На Mazda:
RX-7
RX-7 години:
1991
is_customized:
0280150842

Избор на купувачи

1бр нов универсален ръчно грунтовочный топчета 8мм 5/16 горивния клапан еднопосочен помпа черна гума помпа горещо надувательство на едро -8мм

9.26 -14 % BGN 8.00

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Светло wieght Легура и ГумаБоја : Како на сликата шоуКоличина : 1 компјутерМетал вентили големина : 8мм(5 / 16")Големината на телото : mm 154 x 46 mmПогоден за Carburettor и низок притисок гориво системиПакетот вклучува : 1 x Гориво Буквар Бензинска Пумпа за Дизел1...

8 бр./лот горивните инжектори MR507252 CDH240 за CHRYSLER DODGE Stratus MITSUBISHI Galant, Eclipse Lancer 2002-2003

126.72 -6 % BGN 119.00

Погодни За : 2005 година За Chrysler Sebring База Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Chrysler Sebring База Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Chrysler Sebring База Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Dodge StratSXT Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Dodge StratSXT Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSE Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSE Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant ДЕ Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant ES Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer ES Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer LS Седан 4Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer ОЗ Митинг Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Dodge StratSE Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Dodge StratSE Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant ДЕ Седан 4Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant ES Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer ES Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer LS Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer ОЗ Митинг Седан 4Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.

Безплатна доставка висока производителност 260lph 340lph помпа E85 съвместим InTank горивни помпи за състезания тунинг

56.00 -18 % BGN 46.00

Вие сте во потрага гориво пумпа за E85 компатибилен intank гориво пумпаБесплатен превозот од кина пост за 1 bucсо висок проток 260 LPH кој се нарекува 340 LPH гориво пумпадизајн со aeromotive гориво пумпа и сите иста состојба во тек со walbro gss342 255 LPH гориво пумпаПовеќе populor користат за E85 горивоУниверзална intank гориво пумпа за трки подесување

дюза на дизеловите 0934009770, сопловая машина DLLA153 P977, сопловой пистолет DLLA 153 P977

BGN 35.33

вбризгување на млазницата DLLA153 P977, џет спреј млазницата 0934009770,млазницата спреј DLLA 153 СТР 977 Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 977 p977 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA153 P977 , DLLA 153 СТР 977 OEM : Млазницата 0934009770 , 0934009770 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)*4.5(cm)*7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

горивната един пулверизатор за CHERY QQ3 . CHANGAN (CHANA) Chana Box / Chana Pickup 1.0. BYD FLYER 0.8 OEM: 0280155964

BGN 19.34

Модел BYDCHANGAN (CHANA) CHERY Модел CC KW Цилиндар Тип Година BYD BYD ФЛАЕР 0.8 796 29 3 Hatchback 20012008 BYD ФЛАЕР 0.8 796 37 3 Hatchback 20012008 CHANGAN (CHANA) CHANGAN (CHANA) CHANA Кутија 1.0 971 37 4 Кутија 2007 CHANGAN (CHANA) CHANA Пикап 1.0 971 37 4 Пикап 2007 CHERY CHERY QQ3 1.1 1051 39 4 Hatchback 2003

Датчик за абсолютното налягане на колектора / на сензора карти за BUICK, CADILLAC, CHEVROLET, PONTIAC SATURN 07-12 0261230289 , 02612 30289

BGN 15.98

ОЕМ БР : BUICK 12591290 КАДИЛАК 12591290 CHEVROLET 12591290 ,55 573 248 ,12591290 ,55573248 GENERAL MOTORS GMC 12591290 ,55573248 ,93192107 "ОПЕЛ" 1235060 ,55573248 ,93192107 ,1238395 ,1238894 PONTIAC 12591290 САТУРН 12591290 БОШ 0 261 230 146 ,0261230146 , 0261230289 0 261 230 155 ,0261230155 , ,0261230282 ЕРА 550492 EPS 1.993.195 ,1.993.195 ,1.993.195 АСПЕКТ 10.3195 FAE 15099 KW 493195 ,493 195 HONGWIN АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD...

095000-5511 впръскване на горивото common rail инжектор 0950005511 095000 5511 в събирането на

302.40 -25 % BGN 227.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!BOS / CHDEN / SODEL / ЈЗУМАЧКАСе надеваме дека се корисни за вас!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!Означените цена е само за референца ...

Авто части VE head rotor 1 468 334 717

90.00 -19 % BGN 73.00

DescripationПЕТ Роторот Глава 1 468 334 717пакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

Висококачествен помпа CP2. 2 с помощта на бутало с помпа 2469403622 F019003313 без игла покритие

BGN 98.56

Информација За Производот : CP2.2 Пумпа За Користење На КлипотДел Бр : 2469403622, F019003313Се Применува Пумпа : 0445020042, 0445020058, 0445020061, 0445020063, 04450200640445020068, 0445020071, 0445020077, 0445020084, 04450200860445020092, 0445020094, 0445020098, 0445020108, 04450201150445020120, 0445020121Слични Производи : Дел Не...

За MV Agusta F4 Brutale 750 горивната един пулверизатор Weber Pico IWP048 IWP 048 8304275

22.38 -29 % BGN 16.00

Апликации : Нови заградени инјектор за гориво IWP048 со црвена бенд за употреба на MV Агуста 750 F45 дупка конусна спреј шема2.5 бар до 5bar линија притисокСтатички проток не се знаеИнјектор 'dead time' / батерија корекција на податоци е на располагање доколку е потребно.Ве молиме обрнете внимание на следниве работи...

Помпа за Mercedes Benz W202 C160 C180 C200 C220 C230 C240 C270 C280 C320 C350 C55 0004707894

BGN 99.20

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

За Volkswagen 215cc горивната един пулверизатор 021906031B 805000348303 IWP076

22.38 -29 % BGN 16.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

горивната един пулверизатор за AUDI A3 / SEAT CORDOBA / SKODA OCTAVIA / VW BEETLE / CORRADO / GOLF / PASSAT / VENTO OEM: 037906031AA

BGN 23.01

Модел AUDISEATSKODAVW Модел CC KW Цилиндар Тип Година АУДИ АУДИ А3 (8 L1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19962003 СЕДИШТЕ СЕДИШТЕ КОРДОБА (6 K1, 6 K2) 2.0 јас 1984 85 4 Салон 19931999 СЕДИШТЕ КОРДОБА (6 K2) 1.6 1595 74 4 Салон 19992002 SEAT IBIZA II (6 K1) 2.0 јас 1984 85 4 Hatchback 19931999 SEAT IBIZA III (6 K1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992002 СЕДИШТЕ ЛЕОН (1 M1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992006 СЕДИШТЕ ТОЛЕДО јас (1 L) 2.0 јас 1984 85 4 Hatchback 19911999 СЕДИШТЕ ТОЛЕДО II (1 M2) 1.6 1595 74 4 Салон 19982004 "ШКОДА ""ШКОДА" OCTAVIA (1 U2) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19972007 "ШКОДА" OCTAVIA Combi (1 U5) 1.6 1595 74 4 Имот 19982007 "ФОЛКСВАГЕН ""ФОЛКСВАГЕН" БУБА (9 C1, 1 C1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992000 "ФОЛКСВАГЕН" БОРА (1 J2) 1.6 1595 74 4 Салон 19982005 "ФОЛКСВАГЕН" CORRADO (53 I) 2.0 јас 1984 85 4 Coupe 19931995 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ III (1 H1) 2.0 1984 85 4 Hatchback 19911997 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ III Cabriolet (1 E7) 2.0 1984 85 4 Конвертибилна 19931998 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ Варијанта III (1 H5) 2.0 1984 85 4 Имот 19931999 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV (1 J1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19972004 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV Варијанта (1 J5) 1.6 1595 74 4 Имот 19992002 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 A2, 35 I) 2.0 1984 85 4 Салон 19901996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 A2, 35 I) 2.0 Syncro 1984 85 4 Салон 19901996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 1984 85 4 Имот 19901997 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 1984 85 4 Имот 19931996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 Syncro 1984 85 4 Имот 19901997 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО Салон (6 KV2) 100 1.6 1595 74 4 Салон 19952001 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN (7 M8, 7 M9, 7 M6) 2.0 1984 85 4 MPV 19952010 "ФОЛКСВАГЕН" VENTO (1 H2) 2.0 1984 85 4 Салон 19911998 година

високо качество на горивния инжектор един пулверизатор 23250-62040 2320962040 2325062040 за TOYOTA 4RUNNER TUNDRA TACOMA

BGN 21.92

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!нови квалитетни делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

4 бр. x Япония оригинални оригинални горивните инжектори 23250-28070 23209-28070 инжектори за Toyota

127.98 -30 % BGN 90.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

инжекцион гориво 0445110733, детайли дизелов двигател инжектор в събирането 0 445 110 733

398.40 -18 % BGN 327.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!BOS / CHDEN / SODEL / ЈЗУМАЧКАСе надеваме дека се корисни за вас!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!Ние исто така снабдување на други дизел мотори резервни делови...

6 бр. / лот висококачествен комплект регулаторен клапан дизелов двигател F 00V C01 320 F00VC01320

247.28 -19 % BGN 200.00

Информации за Квалитет : 100% Професионален Тест Должина : 127.77 mmВистинска фотографијаВисок Квалитет на дизел мотор контрола вентил за да го поставите F 00 V C01 320 F00 VC01320Други Слични ПроизводиИнјектор млазницата, Испорака вентил, Шефот на роторот, Молив млазницата, Заеднички железнички делови,итнПредности за нашата соработка ISO9001 од 2002 годинаAlibaba Assesed СнабдувачФабриката основана во 1952Сервисен центарWEIYUAN ВБРИЗГУВАЊЕ НА ГОРИВО ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD

горивната един пулверизатор за BMW 3.0 L M3 2.5 L 323i 525i BMW E36/E34/M50 / S50 OEM: 0280150415

BGN 27.18

Модел на BMW Модел CC KW Цилиндар Тип Година BMW BMW 3 (E36) 320 јас 1991 година 110 6 Салон 19901998 BMW 3 (E36) 323 јас 2494 125 6 Салон 19951998 BMW 3 (E36) 325 јас 2494 141 6 Салон 19901995 BMW 3 Компактен (E36) 323 ti 2494 125 6 Hatchback 19972000 BMW 3 Кабриолет (E36) 320 јас 1991 година 110 6 Конвертибилна 19931999 BMW 3 Кабриолет (E36) 323 јас 2494 125 6 Конвертибилна 19951999 BMW 3 Кабриолет (E36) 325 јас 2494 141 6 Конвертибилна 19931995 BMW 3 Купе (E36) 320 јас 1991 година 110 6 Coupe 19921999 BMW 3 Купе (E36) 323 јас 2494 125 6 Coupe 19951999 BMW 3 Купе (E36) 325 јас 2494 141 6 Coupe 19921999 BMW 3 Туринг (E36) 320 јас 1991 година 110 6 Имот 19951999 BMW 3 Туринг (E36) 323 јас 2494 125 6 Имот 19951999 BMW 5 (Е34) 525 јас 24 V 2494 141 6 Салон 19891995 BMW 5 (Е34) 525 i X 24 V 2494 141 6 Салон 19911995 BMW 5 (E39) 520 јас 1991 година 110 6 Салон 19962000 BMW 5 (E39) 523 јас 2494 125 6 Салон 19952000 BMW 5 Туринг (Е34) 525 јас 2494 141 6 Имот 19911997 BMW 5 Туринг (Е34) 525 ix 2494 141 6 Имот 19921997 BMW 5 Туринг (E39) 520 јас 1991 година 110 6 Имот 19972000 BMW 5 Туринг (E39) 523 јас 2494 125 6 Имот 19972000

Автоматична дубликат част ve rotor head 14683 36480 подходящ за Cummins 6BT 5.9

99.18 -19 % BGN 80.00

DescripationПЕТ Роторот Главата 1468336 480 погоден Cummins 6 BT 5.9пакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.