• Новинка
Бестселър на горивния молив дюза 954F9E527BC / 954F9K546BC един пулверизатор 33406 костюм за Ford Transit 2,5 DI, 76k

Бестселър на горивния молив дюза 954F9E527BC / 954F9K546BC един пулверизатор 33406 костюм за Ford Transit 2,5 DI, 76k

резултат:
BGN 43.94
BGN 36.00 -18 %

Брой продукти
Налично


Гориво молив млазницата 954 F9 E527 BC/954 F9 K546 BC одговараат за Ford Transit, 2,5 ДИ, 76k
Дел Име : Молив млазницата
Модел БР. : 33406
Одговараат на моторот : За Форд
Испорака
1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;
2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPS-от,и др. за мали количини.
3,Еден ден, дојде до вашиот Кина агент во секој град.
4,Пратката во рок од 24 часа .
Плаќање Објект
1,T/T, преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2,Western union или пари грам;
3,Paypal; ЗАЧУВАМ;
4,Преку Кинески агенти.
Профил На Компанијата
Основана во 1952 година, Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции, Ltd. е професионална производител на дизел горивото од системот за резервни делови и за авто и морски увезени брендирани мотори, како МАЧКА, VOLVO, Мицубиши, ТОЈОТА, Yanmar, SKL, SULZER,итн. Нашите главни делови се plungers, млазници, и испорака вентили.
Утврдивме нашите втората фабрика во 2014year, која е специјализирана во производство на заеднички железнички делови. Тие се главно заеднички железнички инјекторите одговараат за Бош, Denso, Delphi, МАЧКА, итн., и неговата контрола вентили, заеднички железнички млазници, итн.
Сега, нашата фабрика куќа е повеќе од 14000 квадратни метри, а нашите работници се повеќе од 400.
Имаме професионални КК системи, сите наши делови се тестирани пред пратката.
Нашите технички инженери' тим е со 12persons, и повеќето од нив се со повеќе 10yeare работни искуства во мојата фабрика до сега, па ОЕМ дизајни се добредојдени тука.
Во нашата секој ум, "КЛИЕНТОТ Е СЕКОГАШ НА ПРВО".
Па дојде да ГМ, и да прават бизнис со ГВ, GV ќе ви даде најдобар квалитет на стоките, и најдобро По-Услуга.
Чекање За Вас !!!
Нашата Фабрика
На Изложби
Сертификат
Фабрика : DONG БАНДА ВЕИ ЈУАНИ ВБРИЗГУВАЊЕ на ГОРИВО ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD.
TRADING CO. : Shenyang Златна Vidar Машини & Опрема Копродукции, LTD
Pls забелешка : некои од сликите се само за ваша референца, а не вистински делови слики,pls потврди стоки според Оригиналната броеви и знаци, благодарам многу.

Подробности

специални характеристики:
За дизелов автомобил
търговска марка:
WY
Държава / регион на производство:
Китай
Тегло На Продукта:
0.36KG
Производствен Номер Детайли:
33406
Преносимото Номер Детайли:
33406
Височина На Продукта:
5cm
Широчина На Елемента:
12cm
Друг Номер:
954F9E527BC/954F9K546BC
Настаняване на превозното средство:
дизелов двигател
Дължина На Продукта:
16cm
Вид На Материала:
Стомана
Името На Детайли:
карандашная наставка
Сертификати:
ISO9001/ 9002
Модел№.:
33406
Костюм на двигателя:
За котки
тип на бизнеса:
производител
Качество:
100% тестван
Тегло:
0.36KG
Тип На Двигателя:
Костюм за Ford Transit 2,5 DI, 76k
Пакет:
Неутрална Опаковка
Тип няма.:
954F9E527BC/954F9K546BC

Избор на купувачи

Помпа за Mercedes Benz W202 C160 C180 C200 C220 C230 C240 C270 C280 C320 C350 C55 0004707894

BGN 99.20

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

4 бр. x Япония оригинални оригинални горивните инжектори 23250-28070 23209-28070 инжектори за Toyota

127.98 -30 % BGN 90.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

100pieces цялата продажба ASNU275 авточасти горивната един пулверизатор Pint cap 9.6*16.2 * mm за AY-P3046

BGN 21.58

ОПИС : 100pieces целата продажба ASNU275 авто делови инјектор за Гориво pintle капа 9.6*16.2*мм За АЈP3046ASNU275БОЈА : ЦРНА И ЖОЛТАГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ : максимална : 16.2 mmOD : 9.6 mmID : 9mmдупка od : 1mmбоја : Црна,ЖОЛТАПАКЕТ : Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .100pcs стави во zipзаклучување кеса ,500pcs стави во zip заклучување торба1000pcs стави во zipзаклучување торба .потоа го ставаат во тетрапакИли во зависност од вашиот пакет.како слика ,но ќе се промени според вистинските дела.ИСПОРАКА & ПРЕВОЗОТ : многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни.Време на испорака : 110 дена откако доби на вашата исплата .прво ние треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса...

Горивната един пулверизатор за Kia Sportage Optima Hyundai Tiburon Tucson Santa 2.5 2.7 L 9660930004,35310-37150,3531037150

20.61 -3 % BGN 20.00

Пакет содржи : 1 X инјектор за Гориво Состојба : 100% фабрика тестирани , Сосема Нови, Високо Квалитетни дел Број : 3531037150 , 9260930004 Година Направи Модел Трим Моторот на 2010 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 година, За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 година, За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage LX Луксузни Спортски Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Киа Оптима ЕКС Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Киа Оптима ЕКС Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Kia Sportage ЕКС Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Kia Sportage LX Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Киа Оптима ЕКС Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Киа Оптима SE Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Киа Оптима LX Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Киа Оптима SE Седан Со 4 Врати 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Киа Оптима LX Седан 4Вратата Од 2,5 L 2500 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Киа Оптима SE Седан 4Вратата од 2,5 L 2500 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GT Ограничен Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon GTP Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson GL Спорт Комунални 4Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Hyundai Tucson SE Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon GT Ограничен Купе 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Hyundai Tucson SE Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tiburon GT Coupe 2Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tiburon SE Купе 2Вратата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tucson GLS Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Tucson Ограничен Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Santa Fe База Спорт Комунални 4Врата 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4Врата 2.

Модул с помпа в събирането на E7196M подходящ за Dodge Caravan Grand Caravan Chrysler Town & Country 2005-2007

BGN 163.01

WAJ Сосема Нов високи перформанси Гориво Пумпа Модул Собранието E7196 M Одговара За Dodge Караван Гранд Караван Chrysler Градот & Земјата 20052007Објектот специфики : Состојба : Нов Бренд : WAJ Ставка Опис : Гориво Пумпа Собранието Испраќање на Единица Објект Одделение : Стандард Замена Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно тип на Сензор : Ниво Сензор Оперативен Режим : Електрични Забелешка : Со филтер, со вртат тенџере, со пумпа Референца OE / OEM Број : 5139031 AI, 5139031 AE, 5139031 AD, 5139031 AF Притисок : 3 Bar Проток : 110 L / h Оценет напон : DC12 V Номинална струја : : 7 A Плови висина (mm) : 8±5 170±5 Отпор (Ω) : 1050±11 70±2 Машина висина(mm) : 223±5 Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеКомпатибилност : ве Молиме изберете вашето возило година, марка и модел за конкретни резултати...

високо качество на горивния инжектор един пулверизатор 23250-62040 2320962040 2325062040 за TOYOTA 4RUNNER TUNDRA TACOMA

BGN 21.92

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!нови квалитетни делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

6шт отгоре състезателни горивните инжектори двигател с помощта на Volvo vw Audi GMC Chevrolet, Dodge за BMW 440cc / min TURBO 42 LB/HR 0280150558

115.01 -6 % BGN 108.00

Го заменува дилер дел броеви : 0280150558 0280 150 558 0 280 150 558 XL3 V9 F593 A5 A XL3 V 9 F593 A5 A XL3 VA5 A XL3 Z9 F593АА XL3 Z9 F593 AA Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : За Volvo S40 2.4 i / 2.5 L 20002010 За Volvo V50 1.84.0 20002010 За Volvo S60 1.84.0 20032009 За Volvo XC90 1.84.0 20032006 За Volvo C70 1.84.0 20032010 За Volvo V70 1.84.0 20022010 За Volvo 850 1.84.0 19941997 За Фолксваген Голф 1.84.0 20012006 За Фолксваген Буба 1.84.0 19992005 За "Фолксваген" Jetta 1.84.0 20002005 За "Фолксваген" Passat 1.84.0 19982005 За Било 5 цилиндар Volvo како што се Volvo C70, S60, S60 R, S70, V70, 850 и XC90 За 19881991 BMW M3 За 19921998 BMW 318i За 19921996 BMW 318is За 19951999 BMW 318ti За 19981999 BMW 323is За 19982000 година BMW 323i За 20002000 BMW 323 Ci За 20012005 BMW 325 Ci За 20012005 BMW 325i За 20012005 BMW 325xi За 19911995 BMW 325i & 325is За 19961999 година BMW 328is За 19962000 BMW 328i За 20002000 BMW 328 Ci За 20012005 BMW 330 Ci За 20012005 BMW 330i За 20012005 BMW 330xi За 20012005 BMW 525i За 19901995 BMW 525i За 19931993 BMW 525i T За 19972000 BMW 528i За 19941995 BMW 530i За 20012005 BMW 530i За 19901993 BMW 535i За 19942003 BMW 540i За 20042005 BMW 545i За 20042005 BMW 645 Ci За 20062007 година BMW 650i За 19901992 BMW 735i & 735i L За 19932001 BMW 740i, i L За 20022005 BMW 745i, Li За 20062007 година BMW 750i, Li За 19941997 BMW 840 Ci За 19952000 BMW M3 За 20012006 BMW M3 (изолација е потребно) За 20002003 BMW M5 За 19962002 BMW Z3 За 20042013 BMW Z4 За 20002003 BMW Z8 За 20002007 БМВ Х5 За 20072008 BMW Alpina B7 За Било BMW E30, S14, M10 или други субмодели со 4 цилиндричен мотор со користење на Бош EV1 стил инјекторите...

Добро качество дизелов двигател, резервни части морски дюза L4010-583082-20 (L=80,8) 103 DSZ8220-1 2-Костюм за SULZER

1228.40 -19 % BGN 995.00

Добар квалитет на дизел мотор резервни делови морски млазницата L401058308220(L=80.8) 103 DSZ82201 2 одговараат за SULZER Пакување & ИспоракаНеутрален Пакување или WY ПакувањеПревозот : 1)Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2)Од international express компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

За Volkswagen 215cc горивната един пулверизатор 021906031B 805000348303 IWP076

22.38 -29 % BGN 16.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

търговия на едро комплекти за ремонт на горивни дюзи 8kits за mitsbubishi CDH210 7310597 4G64 4G18 MD319790 (AY-RK053)

BGN 7.34

Оригинални делови за вбризгување на гориво !!! Детален Опис На Производоттрговија на големо 8kits инјектор за гориво поправка колекции за mitsbubishi CDH210 7310597 (АЈRK053)вклучувајќи подолу компоненти : 8pcs*АЈF105 A8pcs*АЈO20028pcs*АЈS40018pcs*АЈS4023пакување : Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели ..8pieces / торба .Како слика, но според вистинските стокиминатата стави во тетрапакПревозот УсловиПревозот methed зависи од вашиот изборПревозот methordПревозот времеUSP,DHL,FEDEX,ТНТ28 дена по испоракаEMS / РУСКИ ВОЗДУХ420 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја )Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / YW1560 денаГаранција1...

1бр нов универсален ръчно грунтовочный топчета 8мм 5/16 горивния клапан еднопосочен помпа черна гума помпа горещо надувательство на едро -8мм

9.26 -14 % BGN 8.00

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Светло wieght Легура и ГумаБоја : Како на сликата шоуКоличина : 1 компјутерМетал вентили големина : 8мм(5 / 16")Големината на телото : mm 154 x 46 mmПогоден за Carburettor и низок притисок гориво системиПакетот вклучува : 1 x Гориво Буквар Бензинска Пумпа за Дизел1...

За Opel Astra J Zafira-C Mokka 1.6 A16XER B16XER горивната един пулверизатор инжектор 55562599 821521

31.98 -31 % BGN 22.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Оригинален стандарт qly един пулверизатор горивната един пулверизатор горивните инжектори за 250 IS250 GS300 23250-31020 23209-39055 23250-31020 2325031020

BGN 22.88

Една година гаранција за нови дела!100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите!нови млазницата гориво инјектор за Гориво Инјекторите за 250 IS250 GS300 2325031020 2320939055 2325031020 2325031020вбризгување на инјектор за 3 GR гориво млазницата 2325031020 2320931020 за тојота Круна 2325031020заменете број : 2325031020 23209310202325031020 2320939055 2325031020 23250310202348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 29400901204000023#2940000237294000033#2940000334294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#2940000424294000050129400005022940000503294000053229400005602940000581294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763294000077029400007822940000840294000095#

6 бр. / лот висококачествен комплект регулаторен клапан дизелов двигател F 00V C01 320 F00VC01320

247.28 -19 % BGN 200.00

Информации за Квалитет : 100% Професионален Тест Должина : 127.77 mmВистинска фотографијаВисок Квалитет на дизел мотор контрола вентил за да го поставите F 00 V C01 320 F00 VC01320Други Слични ПроизводиИнјектор млазницата, Испорака вентил, Шефот на роторот, Молив млазницата, Заеднички железнички делови,итнПредности за нашата соработка ISO9001 од 2002 годинаAlibaba Assesed СнабдувачФабриката основана во 1952Сервисен центарWEIYUAN ВБРИЗГУВАЊЕ НА ГОРИВО ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD

карбуратор sherryberg съдържание на въглехидрати fit Carburador corcel 2 belina2 / del Rey/dfv / 228/ simples weber

BGN 303.98

Хидрати заменете Holley Картер 1Барел Carburetor за 1940 година е Jeep Willys ford hot rod Carburetor НОВИ и оригинални DFV 228 нога железо steed за ll, ќе Belina и Del Rey 1.6 бензински мотор...

Безплатна доставка помпа за Mercury Mariner 150-175-200-225-250 HP 808505T01, 809088T, 827682T

BGN 69.86

Гориво Пумпа За Живата Маринер 150175200225250 HP 808505 T01, 809088 T, 827682 TДел Број ЖИВА # 809088 T1, 809088 T1, 808505 T, 808505 T01 МЕРКУР ТРКИ # 827682 T SPORTJET # SPJET240 СИЕРА # 187341 ЈАМАХА # 65 L139070000 Одговара За МАРИНЕР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP MERCRUISEROUTBOARD 4.3 L, 5.7 L, 7.4 L, 8.2 L TBI и MPI 19951997 VST Резервоарот Само МЕРКУР OUTBOARD 150, 225, 250 1998 & UP МЕРКУР ТРКИ OUTBOARD 300 1998 & UP SPORTJET OUTBOARD 240 ЈАМАХА OUTBOARD L225, L250, S225, S250, V200, V225 19971999

горивната един пулверизатор за AUDI A3 / SEAT CORDOBA / SKODA OCTAVIA / VW BEETLE / CORRADO / GOLF / PASSAT / VENTO OEM: 037906031AA

BGN 23.01

Модел AUDISEATSKODAVW Модел CC KW Цилиндар Тип Година АУДИ АУДИ А3 (8 L1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19962003 СЕДИШТЕ СЕДИШТЕ КОРДОБА (6 K1, 6 K2) 2.0 јас 1984 85 4 Салон 19931999 СЕДИШТЕ КОРДОБА (6 K2) 1.6 1595 74 4 Салон 19992002 SEAT IBIZA II (6 K1) 2.0 јас 1984 85 4 Hatchback 19931999 SEAT IBIZA III (6 K1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992002 СЕДИШТЕ ЛЕОН (1 M1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992006 СЕДИШТЕ ТОЛЕДО јас (1 L) 2.0 јас 1984 85 4 Hatchback 19911999 СЕДИШТЕ ТОЛЕДО II (1 M2) 1.6 1595 74 4 Салон 19982004 "ШКОДА ""ШКОДА" OCTAVIA (1 U2) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19972007 "ШКОДА" OCTAVIA Combi (1 U5) 1.6 1595 74 4 Имот 19982007 "ФОЛКСВАГЕН ""ФОЛКСВАГЕН" БУБА (9 C1, 1 C1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19992000 "ФОЛКСВАГЕН" БОРА (1 J2) 1.6 1595 74 4 Салон 19982005 "ФОЛКСВАГЕН" CORRADO (53 I) 2.0 јас 1984 85 4 Coupe 19931995 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ III (1 H1) 2.0 1984 85 4 Hatchback 19911997 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ III Cabriolet (1 E7) 2.0 1984 85 4 Конвертибилна 19931998 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ Варијанта III (1 H5) 2.0 1984 85 4 Имот 19931999 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV (1 J1) 1.6 1595 74 4 Hatchback 19972004 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV Варијанта (1 J5) 1.6 1595 74 4 Имот 19992002 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 A2, 35 I) 2.0 1984 85 4 Салон 19901996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 A2, 35 I) 2.0 Syncro 1984 85 4 Салон 19901996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 1984 85 4 Имот 19901997 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 1984 85 4 Имот 19931996 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 A5, 35 I) 2.0 Syncro 1984 85 4 Имот 19901997 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО Салон (6 KV2) 100 1.6 1595 74 4 Салон 19952001 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN (7 M8, 7 M9, 7 M6) 2.0 1984 85 4 MPV 19952010 "ФОЛКСВАГЕН" VENTO (1 H2) 2.0 1984 85 4 Салон 19911998 година

8 бр./лот горивните инжектори MR507252 CDH240 за CHRYSLER DODGE Stratus MITSUBISHI Galant, Eclipse Lancer 2002-2003

126.72 -6 % BGN 119.00

Погодни За : 2005 година За Chrysler Sebring База Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Chrysler Sebring База Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Chrysler Sebring База Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Dodge StratSXT Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2005 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring База Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Dodge StratSXT Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2004 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSE Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSE Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Dodge StratSXT Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant ДЕ Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant ES Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Galant LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer ES Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer LS Седан 4Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2003 година За Мицубиши Lancer ОЗ Митинг Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Chrysler Sebring LX Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Dodge StratSE Купе 2Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Dodge StratSE Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse RS Купе 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Eclipse Spyder ГШ Конвертибилна 2Врата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant ДЕ Седан 4Вратата 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant ES Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Galant LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 2351 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer ES Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer LS Седан Со 4 Врати 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2002 година За Мицубиши Lancer ОЗ Митинг Седан 4Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 година За Chrysler Sebring LX Конвертибилна 2Врата 2.

Ново постъпването на горивната един пулверизатор мотоциклет дюза 240cc 4 дупки, подмяна на мотоциклет горивните инжектори двигател система на двигателя

23.98 -8 % BGN 22.00

Нови Пристигнување Оригинален Бренд На Инјектор За Гориво За Мотор Со Високи Перформанси Млазницата 4 Дупки Замена На Делови Фабрика Топла Продажба

дюза на дизеловите 0934009770, сопловая машина DLLA153 P977, сопловой пистолет DLLA 153 P977

BGN 35.33

вбризгување на млазницата DLLA153 P977, џет спреј млазницата 0934009770,млазницата спреј DLLA 153 СТР 977 Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 977 p977 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA153 P977 , DLLA 153 СТР 977 OEM : Млазницата 0934009770 , 0934009770 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)*4.5(cm)*7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

1бр празен ход на двигателя управление на въздух 136800-0520 16022-P2A-J01 16022-P2E-A51 на празен ход вентили за Honda EK3 Япония Оригинала се използва

71.28 -28 % BGN 51.00

Име на производ : Idle за воздушна контрола вентилОЕМ Бр : 1368000520 16022P2 AJ01 16022P2 EA51Предмети користите за хонда ek3Објектот состојба : не е новаПакет метод : неутрален кутијаМесто на потекло : Јапонија

Оригинален комплект регулаторен клапан инжектор Common rail F00RJ02213 подходящ за инжектор Busch

BGN 163.38

ОписОригиналниот Заеднички железнички инјектор контрола вентил за да го поставите F00 RJ02213 Погоден за Буш ИнјекторУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

инжекцион гориво 0445110733, детайли дизелов двигател инжектор в събирането 0 445 110 733

398.40 -18 % BGN 327.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!BOS / CHDEN / SODEL / ЈЗУМАЧКАСе надеваме дека се корисни за вас!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!Ние исто така снабдување на други дизел мотори резервни делови...

Електрическа помпа за Peugeot 206 307 406 607 98-10 CITROEN Berlingo Xsara Picasso, C4 C5 96-10 горивни помпи 0580464001 1525N7

BGN 28.78

Новиот Бренд Електрична Гориво Пумпа За Автомобил Пежо 206 307 406 607 9810 CITROEN Berlingo Xsara Picasso C4 C5 9610 0580464001 1525 N7ОДГОВАРА ЗА CITROEN Berlingo 19962003 1.1 јас 1124ccm 60 HP 44 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 20022003 Година 1.4 Bivalent 1360ccm 65 HP 48 KW (BiГориво) CITROEN Berlingo 19962003 1.4 јас 1360ccm 75 HP 55 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 20002003 1.6 16 V 1587ccm 109 HP 80 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 19972003 1.8 јас 1761ccm 90 HP 66 KW (Бензин) CITROEN Berlingo 19972003 1.8 јас 4 WD 1761ccm 90 HP 66 KW (Бензин) CITROEN C4 20042010 1.4 16 V 1360ccm 88 HP 65 KW (Бензин) CITROEN C4 20042010 1.6 16 V 1587ccm 109 HP 80 KW (Бензин) CITROEN C4 20042007 2.0 16 V 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) CITROEN C4 20042010 2.0 16 V 1997ccm 177 HP 130 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 1.8 16 V 1749ccm 115 HP 85 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 2.0 16 V 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 2.0 16 V HPi 1997ccm 140 HP 103 KW (Бензин) CITROEN C5 20012004 3.0 V6 2946ccm 207 HP 152 KW (Бензин) CITROEN Xsara Picasso 20002007 1.6 1587ccm 88 HP 65 KW (Бензин) CITROEN Xsara Picasso 20002007 1.8 16 V 1749ccm 115 HP 85 KW (Бензин) CITROEN Xsara Picasso 20032007 година 2.0 16 V 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) Пежо 206 19982000 година 1.1 јас 1124ccm 60 HP 44 KW (Бензин) Пежо 206 19982000 година 1.4 јас 1360ccm 75 HP 55 KW (Бензин) Пежо 206 20002010 1.6 16 V 1587ccm 109 HP 80 KW (Бензин) Пежо 206 20002010 2.0 S16 1997ccm 136 HP 100 KW (Бензин) Пежо 307 20002008 г...

F00vc01383 F 00V C01 383 контролния клапан / FOOVC01383 за инжектор common rail 0445110376

142.40 -20 % BGN 114.00

Опис : Инјектор Вентил / Контрола вентилДел Број : F00 VC01383 Состојба : Новаодговараат за инјектор : 0445 110 091 / 092 / 185 / 186 итнКвалитет : 100% Професионален ТестДолжина : 127.77 mm Ние, исто така може да ги обезбеди следниве контрола вентил : F00 RJ01159 F00 RJ02472 F00 RJ01727 F00 RJ02035 F00 RJ01479 F00 VC01365 F00 RJ02056 F00 RJ02130 F00 RJ02806 F00 VC01383 F00 RJ01704 F00 RJ01941 F00 VC01363 F00 VC01367 F00 VC01371 F00 RJ00399 F00 RJ01657 F00 RJ01692 F00 VC01358 F00 RJ02466 F00 RJ02103 F00 RJ02278F00 VC01033F00 RJ01533F00 VC01359 За НасНие се прави добра трговија со огромен асортиман на производи од Кина.Ние се надминува вашите очекувања од нуди свежа ивисоко квалитетни производи по најниски цени.Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите.Кога ќе купите од нас ние сакаме да се чувствувате како да сте биле лице в лице со нас во продавница.Ако имате било какви проблеми ве молиме испратете ни ја вашата порака на e Bay.Клиент ,Задоволување , Гаранција1...

високо качество на горивни инжектори за впръскване на OEM 23250-31100 23250-39215 за toyita

BGN 72.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!OORIGINAL ИНЈЕКТОР ЗА ГОРИВО МЛАЗНИЦАТА ВБРИЗГУВАЊЕ НА ОЕМ 2325031100 2325039215Превозот Услови ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.