• Новинка
134.2 khz ISO11784 ISO11785 FDX-B rfid ушна етикет за животни едър рогат добитък свине овце контрол на 10 бр./лот

134.2 khz ISO11784 ISO11785 FDX-B rfid ушна етикет за животни едър рогат добитък свине овце контрол на 10 бр./лот

резултат:
BGN 38.70

Брой продукти
Налично


1.Материјал : TPU
2.Фреквенција : 134.2 KHZ.
3.Боја : жолта.
4. Работен Режим : Читање и пишување
5.водоотпорен.
6.протокол : ISO11784/ISO11785 FDX-Б
7.Издржливост : > 100 000 пати
8.Складирање на податоци : > 10 години
Пакетот вклучува :
10pcs 134.2 khz rfid уво ознака за животно управување со
Плаќање политика
1. Плаќање начин : Зачувам.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови.
3. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
4. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање :
1. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.
2. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
3. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.
4. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Подробности

Номер На Модела:
134.2 етикет на животните
Контурите:
Някой Друг Карта
силата на:
Пасивна Карта
Тип Чип:
Безконтактен идентификация карта
Обхват На Четене:
по-малко от 10cm
Режим Опознавания:
Само За Четене
търговска марка:
ЯРОНГТЕХ
Честота:
134,2 khz

Избор на купувачи

Производство 100шт F1108 RIFD честота 13.56 Mhz IC карта, бяла IC карта, който е съвместим четец на s50 + 1

28.80 -6 % BGN 27.00

оваа наредба : 100 13.56 MHZ картички1reader(TXT out ,USB порта)чип : 13.56 MHZ F11 / F08( Компатибилен S50)МФ S50 чипови картички : 100pcs=$39.0Ако имате потреба од печатење,ве молиме порака до продавачот.Овој читателот од стави

100 бр./лот регулируема 13.56 Mhz rfid гривна силикон S09 стил ISO14443A сауна фитнес гривна за MF S50 rfid карта

BGN 144.00

100pcs / многу Прилагодливи 13.56 mhz rfid силикони wristband S09 Стил ISO14443 A сауна, фитнес хривнија МФ s50 на унодц rfid картичкиБоја опции,ако сакате ласерски или печатење на лого,број ,pls контактирајте со нас.СпецификацииСтил : S09чип Тип : Fudan 1 K s50 на унодц (comitable мф s50 на унодц)Оперативен Фреквенција : 13.56 MHzКапацитет : 1 K бајтенТестирани Прочитајте Опсег : 0 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателотМултиПрепознавање : ДаДимензија : 245*20mmМатеријал : СиликонБоја : Црвена,Сина,жолта,Зелена,црнаПротокол : ISO14443 AЖивотната Средина СпецификацијаТемпературата на работа : 10 Celsiна +500 CelsiusВодоотпорен,Dustproof : IP65Читај / пишувај Пати : 100000 патиПримена : Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,Настанот цените, Погоден за влажни срединиПакувањеПакување : 100 парчиња во OOP торба, 10 OPP вреќа во една картонскаОбезбедување на DHL,ТНТ,UPSот,Fedex...

бариерни врата за управление на паркинг и за управление на превозно средство

BGN 588.80

Ако сте заинтересирани за овој производ, или сте локален агент, може да се јавите на продавачот, ние може да се користи на најдобар начин да се превозот тоа,ви благодариме! Опис на производот Бариера, бариера портата, автомобил парк бариера, автоматски бариера : Функции И Карактеристики : 1...

Предварително отпечатанная PVC пластмасови Коледен подарък карта и магнитна карта за бизнес

BGN 0.10

Preprinted ПВЦ Пластика Божиќ Подарок Картичка и магнетна картичка за бизнисНие сме специјализирани во производство на пластична картичка и паметни картички...

Бял CR80 PVC C redit Card ISO Hi Co 2750 /3000/ 4000 OE 3 Трековая магнитна лента с възможност за печат 10шт

BGN 4.80

Бела CR80 ПВЦ C redit Картичка ISO Здраво Ко 2750 / 3000 / 4000 Oe 3 Track Магнетна Лента Со Некој 10 PCSНа Магнетна Картичка најчесто се консумира и најпопуларниот картичка, изработени од ПВЦ материјал...

50шт iButton TM Card гривна немагнитный TM1990A-F5 електронен ключ гривни за контрол на достъп, електронно заключване

111.84 -5 % BGN 106.00

Оваа нарачки : ТМ од 50 парчињаЧип : a 1990 F5ТМ (Допир Меморија) картичка е ДАЛАС компанијата патент за производот, тоа го КОРИСТИ една жица протокол за комуникација, размена на инстант Допрете за да се заврши на податоци за читање и пишување, има оперативност на безконтактни IC card), и евтини, неконтакт IC card е тековна ликвидност, еден од најдобрите IC card.1, карактеристични : TM картичка IC чип печат во нерѓосувачки челик школка, водоотпорен, shockproof, антикорозија, трајни, без жици;2, ТМ картичка е пасивни компоненти, со читање и пишување опрема за напојување прочитајте ги информациите;3, тоа е компатибилен со DS19961 S сите F5...

x100pcs Безплатна доставка 125 khz EM4100 гривна Adjustabel RFID гривна със заключване

BGN 270.40

Производ вовед· Нов дизајн, исклучителна појава, мека рачка,со висок квалитет со силиконска материјал.· Главни карактеристики : водоотпорен, отпорност на влага, и висока температура отпорни.· Затворена јамка wristband, прилагодлива големина, трајни и flexiable, лесен за носење и употреба.· Одлично физиолошки инерција, не се отровни, , некорозивен, антикоагулација degradable, добра компатибилност со човечкото тело, исто така, го издржат тешка стерилни услови.· Широко се користи во базен, ладење продавница, Сауна, бања центар, супермаркет, забавен парк, тема парк, систем за билети и суровата средина.· Различни Фреквенција : 125 KHzМоделFRD016C хип ТипEM4100Фреквенција125 KHzГолемина230*35mmТежина15gМатеријалСиликониПечатењеСвила печатење на екран, термички трансфер печатење, ласерско печатење (ЛОГО,UID код,сериски број )Бојацрвена,портокалова, жолта, зелена, сина, црна,(може да се прилагоди по 10000)W ork температура50250℃Гаранција1 година

Безплатна доставка, 100 бр. 125 khz TK4100 RFID Proximity EM ID Card маркер Тагове ключодържатели ключодържател за системи за контрол на достъп

41.58 -4 % BGN 40.00

Оваа цел100pcs Зелена keyfobs(125 KHZ, треба една боја, кажи ми)Карактеристики : 100% Сосема Нов Тежина : 500g (100pcs) Големина : 35*25*6mm Материјал : ABS Операција фреквенција : 125 Khz Откривање на далечина : 310cm Компатибилен со сите Вратата за Влез систем за Лесно да се носат отпорен на Вода Секој знак препрограмирани со уникатен ID кој е отпечатен на Секој збор со Клучните прстен вклучени Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап Нема надворешни моќ е потребно...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.