• Новинка
Turbo касета CHRA Основната K03 106 53039700106 06D145701H 06D145701J за AUDI A4 A6 2.0 L TFSI B7 05 - BWE BUL S4 S6 Cabriolet 4.2 L

Turbo касета CHRA Основната K03 106 53039700106 06D145701H 06D145701J за AUDI A4 A6 2.0 L TFSI B7 05 - BWE BUL S4 S6 Cabriolet 4.2 L

резултат:
BGN 263.18
BGN 237.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Турбо кертриџ chra јадрото на K03 53039880106 53039700106 06 D145701 G 06 F145701 D 06 F145701 E 06 F145701 H 06 F145701 J За AUDI A4 A6 2.0 TFSI B7 2005 - Бензин ; S4 S6 Cabriolet 4.2 L BWE БУЛ 2.0 L 200 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
K03 0106
53039880105 53039880106 53039700105 53039700106 53039880086 53039880087 53039700086 53039700087
06 F145701 D 06 F145701 E 06 F145701 G 06 F145701 GX 06 F145701 HX 06 D145701 B 06 D145701 C 06 D145701 F 06 D145701 GX 06 D145701 H 06 D145701 HX 06 D145701 D 06 D145701 E 06 D145701 G 06 F145701 H
За Audi A3 A4 A6 TT 2.0 TFSI (B7) 2005 - 2.0 L Моторот : BWE БУЛ 2.0 TFSI ;S4 S6 Cabriolet 4.2 L
2006 - "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 L TSI Мотор BWA
2005 година - "ФОЛКСВАГЕН" Jetta V 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY
2005 - Eos 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY
2005 година - "Шкода" Octavia II 2.0 L TSI Мотор BWA BPY
2006-2009 Седиште Седиште Толедо III 2.0 TFSI Мотор BWA BPY
2006-2009 Седиште Леон 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY
2006 - Audi TT 2.0 L TFSI (8 J) Мотор BWA BPY
2003-2006 Audi A4 2.0 L TFSI langs/заедно
2006 - "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 TSI L
2003-2008 "ФОЛКСВАГЕН" Голф, Jetta V 2.0 L TFSI
2003 - За Ауди А3 2.0 L TFSI (8 P/АП) Мотор AXX
За Ауди А3 2.0 L TFSI (8 P/АП) Мотор : AXX Година : 2003 - За Audi A4 2.0 L TFSI langs/заедно Година : 2003-2006 За Audi TT 2.0 L TFSI (8 J) Мотор : BWA BPY Година : 2006 Седишта Леон 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2006-2009 Седиште Седиште Толедо III 2.0 TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2006-2009 "Шкода" Octavia II 2.0 L TSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 - "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 година - "ФОЛКСВАГЕН" Jetta V 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 - "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 L TSI Мотор BWA Година : 2006 година - "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta V 2.0 L TFSI Година : 2003-2008
Апликации 2005-08 За Audi A4 2005-08 За Audi A4 Avant 2007-09 За Audi A4 Cabriolet 2007-09 За Audi A4 Quattro 2005-08 За Audi A4 Avant Quattro 2009-2011 За Audi A6 Avant Quattro 2009 Година, За Audi S4 2007-08 За Audi S4 4.2 L 2005-08 За Audi S4 Avant 4.2 L 2009 Година, За Audi S4 Cabriolet 2007-08 За Audi S4 Cabriolet 4.2 L 2009-2011 За Audi S6
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
търговска марка:
ЛЕКЕБОПАУЭР
Автомобили:
Универсален
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Модел Година:
2005-2008
Името На Модела:
K03 53039700106 за AUDI A4 2.0 TFSI B7 2005-08 BWE BUL 2.0 L 200HP
Вид На Материала:
Материал Турбинно Колело К418
Широчина На Елемента:
10inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Височина На Продукта:
10inch
Тегло На Продукта:
2kg
Честотен Обхват:
.
специални характеристики:
Да получат повече сила
Дължина На Продукта:
10inch
Името На Модела:
K03 106 0106 Турбина турбокомпресор Turbo касета CHRA жило
Модел автомобил:
За Audi A4 A6 2.0 TFSI B7 2005-2.0 L S4 S6 4.2 L
мотор на двигателя:
BWE BUL 2.0 TFSI И 2.0 L Cabriolet 4.2 L 200HP 220HP 2005-
Част№.:
53039880105 53039880106 53039700105 53039700106 53039880086
Част№..:
53039700086 53039700087 53039880087
OEM няма.:
06F145701D 06F145701E 06F145701G 06F145701GX 06F145701H 06F145701HX
OEM няма..:
06D145701B 06D145701C 06D145701F 06D145701GX 06D145701H 06D145701HX
OEM НЯМА:
06D145701D 06D145701E 06D145701G

Избор на купувачи

GT2556V 704361 касета турбокомпресор за BMW X5 3.0 d (E53) 135kw Turbor Chra Основната 704361-5010S 704361 комплекти турбини 11652248834

BGN 126.40

GT2556 V 704361 Турбополнач Кертриџ за БМВ Х5 3.0 d (E53) 135 Kw Turbor Chra Core 7043615010 S 704361 Турбина Колекции 11652248834 со заптивкаМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

GT2556V turbo charger actuator wastegate 454191 11652248906 11652248907 турбина за BMW 530 d (E39) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

46.40 -16 % BGN 39.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

Един истински нов висококачествен автоматичен Транс сензор за скорост 34960-81A0 3496081A0 K-M

25.41 -21 % BGN 20.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Вистински Нов висок квалитет Авто Транс Брзина Сензор 3496081 A0 3496081 A0заменете број3496081 A0 3496081 A0Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

Клапан TUKE OEM 058905291 Pour VW Pour A3 A4 TT VW Passat, Jetta, Golf, EOS Touran Beetle 1.8 T 2.0 T

19.68 -19 % BGN 16.00

Modeles Одговара : Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 19992010 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 20052009 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20062008 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 20032011 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW 1.8 Т 20 V (AWT, AWM "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 20062011 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN 20032008 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW А3 / S3 20012008 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 2.0 FSI 110 KW A4 20012012 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 3.2 V6 (CALA) A6 20022011 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 2.8 V6 (BDX, ККПД, ЛЕ CCAE) ТТ / TTS 19992006 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 3.2 V6 S8 тип де Moteur : 5.2 FSIСОВЕТ : s'il voplaît assurezvoque la partie voacheté одговара votre voiture avant l'achat...

GT2056S 742289-0003 742289 turbo core касета A6650901780 a6650900480 турбина CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо core кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина кертриџ CHRA Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Mofe 6 мм силиконов маркуч вакуум горещ син на 10 метра дълга силиконова тръба

18.48 -3 % BGN 18.00

ПРОМОЦИЈА 10 МЕТРИ MOFE Силикони Вакум Црево / Tube / Цевки Внатрешен Дијаметар : 6 MM Сина Дебелина на Ѕид : 2 MMMOFE Силиконски ЦреваТОПЛА ПРОДАЖБА, со ВИСОК КВАЛИТЕТ, прифатлива ЦЕНА, ВИСОКО се ПРЕПОРАЧУВА Бренд : Mofe Logo (Ако сакате тоа со samco ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Дебелина : 2,5 mm Оперативна температура : 50 до 220°C (428 F)...

WLRING STORE-80mm Connector универсален въздушен филтър за пречистване на входния поток от супер мощност Reloaded Kit WLR-HAF80-MB

7.73 -9 % BGN 7.00

WLRING ПРОДАВНИЦА 80mm Конектор за Универзален Филтер за Воздух Почиста Доза Супер Моќ и Протокот Reloaded Комплет WLRHAF80MB Оваа супер моќ и протокот reloaded е висока ефикасност воздушен систем развиен за високи перформанси vihicle...

Турбинен касета GT1646V garrett turbo charger основната 765261 / 756867 CHRA за Audi A3 (8P/PA) 2.0 TDI търсене на дистрибутори

184.00 -24 % BGN 140.00

Турбина кертриџ GT1646 V гарет турбо полнач core 765261 / 756867 CHRA за Ауди А3 (8 P / АП) 2.0 TDI пребарување препродавачи1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 765261 / 7652611 / 7652612 / 7652613 / 7652614 / 7652615 / 7652616 / 7652617 / 7652615005 S / 7652615006 S / 7652615007 S / 756867 / 7568671 / 7568672 / 7568673 / 7652618 / 7652619 / 76526110 / 7568674 / 7568675 / 7652610004 / 7652610003 / 7652610002 / 7568670003 / 7568670002 / 7568670001 / 03 G253014 N / 03 G253014 NX / 03 G253016 H / 03 G253019 L1.За Ауди А3 2.0 TDI (8 P / АП) BMP / BMM 103 KW 2.За Seat Altea 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 3.За Седиште Леон 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 4.За Седиште Толедо III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 5.За "Шкода" Octavia II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 6.За "Шкода" Врвен II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 7.За "Фолксваген" Caddy III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 8.За "Фолксваген" Eos 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 9.За Фолксваген Голф V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 10.За "Фолксваген" Jetta V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 11.За "Фолксваген" Passat B6 2.0 TDI BMP / BMM / BVD 103 KWУслови на продажба 1...

Безплатно кораб е CT16V 17201-OL040 17201-30110 Turbo електромагнитен стъпков за TOYOTA Landcruiser, HILUX 06-VIGO3000 1KD-FTV 3.0 L

1007.18 -10 % BGN 906.00

Бесплатен Превозот CT16 V 17201OL040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 Турбо Со Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator За TOYOTA HILUX SW4 Landcruiser D4 D VIGO3000 2006 1 KDFTV 3.0 L трговија на Големо Со дихтунзи Со Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorПредТурбо Модел : CT16 V ( Со Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorНапред )172010 L040 17201OL040 1720130110X050607313 VIGO3000 1720130100 1720130101За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 / Landcruiser 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

HOSINGTECH-hot продавам 10meter 4mm blue silicone vacuum hose tube на тръбата

15.04 -7 % BGN 14.00

HOSINGTECH топла продаде 10meter 4mm сина силикони вакум црево цевка цевкаРод : 4mm Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : 10m Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 2mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : нема слоеви Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикониЗабелешки : 1...

A31 Hot Sale Blue F1-Z Двоен Компресор Горивния Газ Saver Фен Универсална Турбина Turb Въздух

18.72 -25 % BGN 14.00

опис : ги Тестираат опсег : DC 6 V24 V Алигатор менгеме да се банана приклучок за кабелот Идеален за проверка кола, осигурувачи, прекинувачи и инсталации за автомобили, приколки, бродови, мотоцикли и други низок напон системи...

Нов спортен режим мощен усилвател на вятъра кола Booster drive електронен контролер на педала на газта Sprint Booster Power Converter за Jinbei750

BGN 111.82

1 Не сакате семафори лесно надминувајќи? Ајде! Инсталирајте автомобил силна бустер! 2 Луди за автомобил силно се почне? Ајде! Инсталирајте автомобил силна бустер! 3...

GT1849V 717626-5001S 717626 турбина турбокомпресор за OPEL Vectra C, Signum за SAAB 9-3 9-5 I 2002-05 Y22DTR Y22D 2.2 DTI L

539.76 -10 % BGN 486.00

GT1849 V 7176265001 S 717626 турбина турбо турбополнач За "ОПЕЛ" Vectra C Signum DTI / За SAAB 93 I / 95 200205 Мотор Y22 DTR Y22 D 2.2 L DTI трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1849 V 7176267176265001 S 7052045002 S 7052040002 7052040001860055 24443096 860051 24445062 24418170За "ОПЕЛ" Vectra C Signum 2.2 DTI / За SAAB 93 I & 95 20022005 Y22 DTR Y22 D 2.2 L DTIЗа "ОПЕЛ" Signum 2.2 DTI 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022004 За "ОПЕЛ" Vectra C 2.2 DTI 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022004 За SAAB 93 јас 2.2 Ti D година 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20002003 За SAAB 95 2.2 Ti D 120 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022005ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

HT12-19B 144119S000 144119S002 144119S00A 14411-9S001 14411-9S00 144119S00 HT12 19D 047-282 047-229 047-663 Turbo ZD30 3.0 L EFI

437.58 -10 % BGN 394.00

НОВИ HT1219 D HT1219 B 047282 047229 047663 047282 047229 047663 144119 S000 144119 S002 144119 S001 144119 S00 A 144119 S00 Турбополнач Турбо Турбина За NISSAN ГРАНИЦА Камион D22 Навара Мотор ZD30 EFI ZD30 3.0 L Објект е 100% Сосема Нов Модел : HT12 HT12EX ТурбополначДел Број : 047282 047229 047663 047282 047229 047663 047230 047230 HT1219 B или HT1219 D HT1222 AОЕМ Број : 144119 S001 144119 S002 144119 S000 144119 S00 A 144119 S000 144119 S001 144119 S002 144119 S00 AZD30 дизел мотор Дел Број 047282 Претходниот Број 047229, 047663, 047229, 047663, 047282 OE број 144119 S000, 144119 S000, 144119 S002, 144119 S001 Опис За Nissan Навара, Камион D22 CHRA 047230 Турбо Модел HT1219 B, HT1219 D Мотор Модел ZD30 EFI Модел EET0008 Мотор Производител Nissan Зафатнина 3.0 L, 3000 КЗМ Гориво Дизел Одговара За : Возило : За Nissan ГРАНИЦА Камион D22;Навара 3 Литри EFI 3.0 L;Мотор : ZD30 EFI ZD30 3.0 L EFI D Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Безплатна доставка Turbo касета CHRA K03 53039880106 53039700106 06D145701E 06D145701J 06D145701D 06D145701H за AUDI A4 BWE BUL 2.0 L

276.78 -10 % BGN 249.00

Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K03 106 53039880106 53039700106 06 D145701 G 06 D145701 H 06 D145701 E 06 D145701 J ТурбополначЗа Audi A4 A6 S4 S6 Avant Quattro 2.0 TFSI (B7) 2005 2.0 L Бензин Мотор : BWE БУЛ 2.0 L 4.2 L 200 HP Објект е 100% Сосема НовK03 турбополнач CHRA Дел Број : 53039700106 53039880106 ОЕМ број : 06 D145701 D 06 D145701 H 06 D145701 B 06 D145701 HX 06 D145701 G 06 D145701 E 06 D145701 J 06 D145701 GXВРТЕЖИ во минута Max : 6000 Турбо Модел K03 CHRA 53037100526 Дел Број 53039880106 53039700106 OE број 06 D145701 D 06 D145701 H 06 D145701 G 06 D145701 E 06 D145701 J права 20052011 Година Опис За Audi A4 2.0 TFSI (B7) Права 20052011 Моторот 2.0 TFSI заедно 2.0 L 1984 кзм 200 HP ВРТЕЖИ во минута Max 6000 Гориво Бензин Имајќи Домување (водено ладење) 53031500003 Турбина Тркала 53031205036 Комп...

GT2056S 742289-5005S 742289-0004 742289 turbo core касета A6440900580 CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо core кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Водно охлаждане Turbo GT2052V 724639-5006S 705954-0013 724639 705954 за NISSAN Patrol Mistral TERRANO 1999-ZD30DDTI ZD30ETI 3.0 L

559.18 -10 % BGN 503.00

GT2052 V Вода за Ладење 7246395006 S 7246390002 7059540013 ТурбополначОдговара за NISSAN Patrol Мистрал TERRANO II, 3.0 L Година : 19992009Мотор : ZD30 DDTI ZD30 ETI 3.0 3.0 L / 4Објектот е 100% Сосема НовGT2052 V турбополначдел N0...

ЗА LANCIA DEDRA 1.6 ОТ 1989 1999 КЛАПАН EGR / ОТРАБОТЕНИТЕ ГАЗОВЕ, 17094174 *НОВА*

43.18 -35 % BGN 28.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Безплатна доставка K03 11 53039880011 53039880044 06A145703A Turbo за AUDI A3 SKODA Octavia 1.8 T за VW Golf Bora 2001-AGU ALN 1.8 L

575.98 -10 % BGN 518.00

Предмет Тип : Турбополнач Опис на Производот Бесплатен Превозот K03 53039700011 53039700044 53039880011 53039880044 06 A145703 A 06 A145703 B 06 A145703 G Турбо Турбополнач За АУДИ А3 1.8 Т "ШКОДА" Octavia 1.8 Т За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Бора 1.8 Т Мотор AGU AOI 1.8 L 150 HP Модел : K03 Дел Бр...

GT1749V Turbo charger 701854-5004S 701854-0003 781504 турбина 028145702N за Audi A4 1.9 TDI (B5) - 88 кВт-120 л. с. ASV 2000-2001

510.40 -17 % BGN 424.00

GT1749 V Турбо полнач Дел број : 7018545004 S , 7018540004 , 7018540003 , 7018540002 , 781504 турбо ОЕМ број : 028145702 N , 028145702 NX , 028145702 NV турбина Одговара за : Turbo за Ауди А4 1.9 TDI (B5) 88 Kw 120 КС ASV 20002001 Турбо за Седиште Кордоба 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 2000 Турбо за Seat Ibiza II TDI 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 19992002 Турбо за Seat Ibiza III 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992002 Турбо за Седиште Леон 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 20002005 Турбо за "Фолксваген" Caddy II 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992002 Турбо за Фолксваген Поло III 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992001 Турбо за Фолксваген Поло III 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 19992001Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Turbo касета CHRA Основната CT16V 17201-30160 17201-30100 17201-30101 30011 за TOYOTA Landcruiser, HILUX VIGO3000 1KD-FTV 1KD 3.0 L

237.58 -10 % BGN 214.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 1720130011 Турбополнач За ТОЈОТА HIЛУКС Landcruiser VIGO3000 1 KDFTV 3.0 L 2006 трговија на ГолемоТурбо Модел : CT16 V172010 L040 17201OL040 17201301101720130160 1720130100 1720130101 1720130011X050607313 VIGO3000За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 Landcruiser 2006 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелТурбо Модел CT16 V Дел Број 172010 L040 Претходната Верзија 172010 L040 172010 L040 OE Број 1720130160 1720130100 1720130101 1720130160 1720130100 1720130101 2006 Година Опис За Toyota Land cruiser D4 D;Hilux SW4 CHRA 1720290040 Мотор 1 KDFTV Зафатнина 3.0 L 2982 кзм 6 Цилиндри KW 173 Гориво Дизел Апликации 2006 За Toyota Hilux SW4 и Landcruiser 1 KDFTVПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

HOSINGTECH-висока температура е 10 м 8 мм силиконов маркуч вакуум тръба тръба

29.60 -5 % BGN 28.00

HOSINGTECH висока температура 10meter 8мм силикони вакум црево цевка цевкаРод : 8mm Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : 10m Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 3мм Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : нема слоеви Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикониЗабелешки : 1...

Безплатен кораб Turbo касета CHRA CT16V 17201-30160 17201-30100 17201-30101 за TOYOTA Landcruiser, HILUX VIGO3000 1KD-FTV 1KD 3.0 L

295.18 -10 % BGN 266.00

Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 1720130011 Турбополнач За ТОЈОТА HIЛУКС Landcruiser VIGO3000 1 KDFTV 3.0 L 2006 трговија на ГолемоТурбо Модел : CT16 V172010 L040 17201OL040 17201301101720130160 1720130100 1720130101 1720130011X050607313 VIGO3000За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 Landcruiser 2006 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелТурбо Модел CT16 V Дел Број 172010 L040 Претходната Верзија 172010 L040 172010 L040 OE Број 1720130160 1720130100 1720130101 1720130160 1720130100 1720130101 2006 Година Опис За Toyota Land cruiser D4 D;Hilux SW4 CHRA 1720290040 Мотор 1 KDFTV Зафатнина 3.0 L 2982 кзм 6 Цилиндри KW 173 Гориво Дизел Апликации 2006 За Toyota Hilux SW4 и Landcruiser 1 KDFTVПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Turbo касета CHRA TF035 49135-06710 1118100-E06 1118100E06 Turbo за Great Wall GW Pickup Hover H3 Haval H5 2.8 T 2.8 L GW2. 8TC

172.29 -10 % BGN 155.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HM 4913506710 1118100E06 1118100 E06 Турбо Турбополнач За кинескиот Ѕид Пикап Лебди H3 H5 За 2,8 L Haval 2.8 Т GW2.8 TC 136 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HM1118100E06 1118100 E064913506710 4913506710За кинескиот Ѕид(GW Auto) Пикап,Лебдиш H3 Лебди H5;Haval 2.8 Т Дизел GW2.8 T;За Мицубиши Камион За 2,8 L Моторот : GW2.8 T ЗА 2,8 L Дизел 136 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Силен подобрител на сребристо-черен автомобилен регулатор на газта speed commander за VolksWagen VW Golf 7 За 2013 Lavida/Lamando/2013 Jetta

BGN 252.80

Автомобил промена делови Електронски Гас Контролер Интелигентни Силна БустерЗа решавање на електронски педалата заостануваат проблем и реализација на инстант одговор кога автомобил започнете или да се забрзаза Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 за 2013 Lavida / Lamando / 2013 JettaЗабелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил се направи и manufacturered година кога ставање на ред! Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас! Ви благодариме! За производител се воведат, ве молиме посетете ја нашата веб страница : Некои Силни бустер модели со соодветни модели на автомобили листJC802 Нови Land Rover DSCOVERY 4 / EVOQUEJC979 Нови Land Rover DSCOVERY 3JC988 Land Rover (YEAR2002) / BMW СИТЕ МОДЕЛИ ОСВЕН X СЕРИЈА (X3 / Х5 / X6) / X СЕРИЈА (X3 / Х5 / X6) / МИНИ КУПЕР / КУПЕР COUNTRYMAN / ЕДЕНJC151 АУДИ А1 / А2(БЕНЗИНСКИ МОТОРИ ) / A3 / (2004) / A4 / S4 CABRIO(20032006) / A6(2005) / RS4(2008) / S3 / TT(2006) / SEAT IBIZA / КОРДОБА / EXEO / ST / ЛЕОН / ТОЛЕДО / ALHAMBRA / "ШКОДА" FABIA / OCTAVIA (1 U) / OCTAVIA (1 U) / ВРВЕН (3 U) / ВРВЕН (3 U) / "ФОЛКСВАГЕН" AMAROK / LUPO / ЛИСИЦА (ЕУ) / ПОЛО (9 N) / ПОЛО (6 R) / БОРА / БУБА / PASSAT / SHARAN / TOUAREG / T5 / T5 (7 H & 7 J)JC251 АУДИ А2(ДИЗЕЛ МОТОРИ ) / A4 / S4 CABRIO / A4 / A8 / R8 / Q7 / БЕНТЛИ КОНТИНЕНТАЛ GT / BROOKLANDS / SEAT IBIZA / КОРДОБА / ЛЕОН / ТОЛЕДО / ALHAMBRA / "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG / LUPOJC201 АУДИ А3 / A4 / S4 / A6 (LHD) / О7 / S3 / S4 / S5 / TT / СЕДИШТЕ ЛЕОН / ТОЛЕДО / ALTEA / ALHAMBRA / "ШКОДА" OCTAVIA (1 Z) / ВРВЕН (3 U) / ВРВЕН (3 T) / "ФОЛКСВАГЕН" CADDY / GOLF V / GOLF VI / EOS / SCIROCCO / БУБА / JETTA / PASSAT / PASSAT CC / SHARAN / TOURAN / JC980 AUDI A6 (LHD) 20052008 година / A6 (RHD) 20052009JC510 КАДИЛАК BLS / CHEVROLET CRUZE / HHRJC911 CHEVROLET CAPTIVAJC501 CHRYSLER 300 CJC517 CHRYSLER 300 C 2007 / DODGE CHALLENGER / NITRO / МАГНУМJC989 CHRYSLER CROSSFIRE / MAYBACH 57 (W240) / 57 S (W240) / 62 (V240) / 62 S (V240) / МЕРЦЕДЕС BENZ CLCLASS W216 / CLKКЛАСА / CLSCLASS C219 / EКЛАСА W210 / EКЛАСА W211 / GCLASS / GLCLASS X164 / MCLASS W163 / MCLASS W164 / RКЛАСА W251 / SКЛАСА W220 / SКЛАСА W221 / SLKКЛАСА R170 / SLKКЛАСА R171 / SLCLASS R230 / SLR Мекларен C199JC999 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ВИТО / VIANO W639 / SLS W197 / SLKКЛАСА R172 / СПРИНТЕР NCV3 / W906 / GLKCLASS X204 / SMART FOURFOUR / "ФОЛКСВАГЕН" CRAFTERJC602 DODGE КАЛИБАР / МИЦУБИШИ ASX LANCER / OUTLANDER / EVO XJC609 МИЦУБИШИ PAJERO SPORT / MONTERO / L200JC802 FORD CMAX (CB3) / MONDEO / FIESTA CB1 / ФОКУСОТ (ЗЗП CB4) / ФОКУСОТ CMAX (ЗЗП) / VOLVO C30 / C70 / S40 / S60 / S80 / V60 / V70 / V50 / XC60 / XC70 / XC90JC803 FORD CMAX (CB7) / GRAND CMAX (CB7) / ФОКУСОТ (CB8)JC606 FORD FIESTA CBK / ФУЗИЈАJC708 ХОНДА ГРАЃАНСКО / CRV / КРСТОСНИЦА / STREAM / СПОГОДБАJC689 HYUNDAI SANTA FE / i X35 / TUCSONJC688 HYUNDAI SANTA FE CM10JC952 HYUNDAI GENESISJC719 INFINITI G35 (COUPE / СЕДАН) / FX35 / 45JC801 INFINITI M35 / M45JC981 INFINITI G37 COUPE / G37 СЕДАН / FX35JC983 JEEP COMPASS / ПАТРИОТ / CHEROKEE КЈJC985 ЏИП КОМАНДАНТ / GRAND CHEROKEE / WRANGLER JK / CHEROKEE ККJC501 JEEP GRAND CHEROKEEJCTBA JEEP GRAND CHEROKEE (WK2)JC307 KIA CEED / CERATO / CERATO / ФОРТЕ / ДРЖАВЕН / РИО / SPORTAGE / VENGAJC718 KIA CERATO / ФОРТЕ / ДРЖАВЕН УДАРJC688 KIA SORENTOJC607 KIA SORENTO / ДУШАТАJC831 LEXGS350 / GS430 / GS460 / LS430 / SC430 / ES300JC830 EXLS460 / LX570 / IS350 / IS250 / IS220 / TOYOTA HILUX / MARK X / PRADO / FORTUNER / INNOVAJC567 GX / RXJC515 LOTELISE (LHD) / ELISE (RHD) / EXIGE (LHD) / EXIGE (RHD)JC806 MAZDA RX8 / MX5 / 6JC813 MAZDA CX7JC606 MAZDA 2 (DY) / 2 (ДЕ)JC815 MAZDA 3JC802 MAZDA 3JC809 MAZDA 6JC701 NISSAN MAXIMA / PRARIE / СОНЧЕВИ / XTRAILJC801 NISSAN JUKE / MICRA / МАРТ / ЗАБЕЛЕШКА / QASHQAI / TIIDA / TEANA / XTRAILJC719 ISSAN MAXIMA / PRARIE / СОНЧЕВИ / XTRAILJC801 NISSAN 350 Z / 370 ZJC510 "ОПЕЛ" ОПЕЛ ASTRA (LHD) / ASTRA (RHD)JC982 ПОРШЕ BOXTER (987) / CAYMAN (987c) / 911 GT3 (gt32) / 911 TURBO (997t) / 911 CARRERA (997) / PANAMERA (970)JC251 PORSCHE CAYENNEJC819 РЕНО ЛАГУНА II / ЛАГУНА III / ШИРИНА / ESPACE / CLIO / CLIO III / MEGANE II / MEGANE III / СЦЕНСКИJC716 SSANGYONG ACTYONJC358 СУБАРУ IMPREZA / ШУМАРОТ / НАСЛЕДСТВОJC350 СУБАРУ НАСЛЕДСТВО / ПУСТОШJC601 SUZUKI SX4 / ГРАН VITARA SWIFTJC581 TOYOTA YARIS / AURISJC830 TOYOTA IQ / VIOS / ESTIMA / BELTA / AXIOS / СЕЧИЛОТО / FIELDER / САКААТ / CAMRY / AVENSIS / Е КОРОЛА / Е КОРОЛА VERSO / RAV 4 / LAND CRUISER / URBAN CRUISERJC831 TOYOTA САКААТ / CAMRY / ПИКНИК / AVENSIS / Е КОРОЛА / Е КОРОЛА VERSO / RAV 4Итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.