• Новинка
Комплект турбокомпресор Garrett GT1549S turbo chra касета основната 720244 за Renault Master II Trafic II 2.2 dci G9T 720 90 с. л.

Комплект турбокомпресор Garrett GT1549S turbo chra касета основната 720244 за Renault Master II Trafic II 2.2 dci G9T 720 90 с. л.

резултат:
BGN 176.00
BGN 134.00 -24 %

Брой продукти
Налично

Комплет Турбополнач Гарет GT1549 S турбо chra кертриџ core 720244 за "Рено" Господар II Trafic II 2.2 dci G9 T 720 90
Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плоча
пред цел.
Дел Број :
720244-5004 S 720244-5002 S 702244-0002 720244-0001, 720244-1 720244-2 720244-3 720244-4 720244-5, 720244-
6 720244-7 720244-8 720244-9, 720244-10 ОЕМ Број : 8200100284 4404326, 4506118 9201600 4404326 9112326 8200100284 Ќе одговара за автомобил :

Услови на продажба 1. Тарифни / Царина ќе биде купувачот должност,но ние ќе напишам ниска вредност на фактура да ви помогне да се намали или избегне данок. 2. Ние само брод да се потврди превозот адреса со сите alipay исплати, и да ни обезбеди телефонски број за да можеме да ве контактираме во врска со вашата нарачка, ако е потребно. 3. Ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција.Гаранцијата не опфаќа оштетувања предизвикани од несоодветна инсталација или употреба. Така професионална инсталација е потребно. Превозот 1. Нормално нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата јасно. 2. Сите домашни нарачки ќе бидат испратени преку DHL / ТНТ / EMS as default.Ако имате други барање,ве молиме слободно контактирајте со нас. 3. Превозот следење на број ќе се обезбедува откако цел е despatched.
Каде е мојот дел број? Бројот е обично се наоѓаат на компресор за домување на мали правоаголни дел на станбениот која е машински рамни или на метална ознака во прилог на домување. Од друга страна,ве молиме контактирајте со нас со твојот матичен број и ние ќе ви помогнат да се идентификуваат точни модели.
Како да се инсталира турбо правилно? Турбо инсталација е стручна работа, која не може да се направи во гаража или дворот со себе. Ве молиме бидете сигурни дека турбо ќе биде инсталиран од страна на професионален механичар. Нормално, вашиот механичар ќе ги провери стариот турбо е проблем, како што понекогаш турбо неуспехот не беше предизвикана од себе. Исто така го замени моторот за масло филтер е задолжително во турбо инсталација. Масло feed цевки треба да биде заменет, ако тоа е премногу стар, и ве молиме не заборавајте да го премиер турбо пред инсталацијата. Севкупно, има само 1 принцип во турбо инсталација"бидете сигурни дека се што е 100% чист

Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
Настаняване на превозното средство:
двигател
Широчина На Елемента:
15cm
търговска марка:
Турбо ДФО
специални характеристики:
GT1549S
Тегло На Продукта:
2kg
Вид На Материала:
к18
Честотен Обхват:
турбореактивный жило
Височина На Продукта:
15cm
Дължина На Продукта:
15cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Автомобили:
Рено
Името На Модела:
720244
Модел Година:
2000-
Подходящ за автомобил 1:
За Renault Master II Trafic II 2.2 dci
Детайл № 1:
720244-0001 720244-0002 720244-0004
OEM номер 1:
8200100284 4404326
Двигател:
G9T 720
Сила:
66 КВТ / 90 С. Л.
Името На Модела:
GT1549S
Детайл № 2:
720244-1 720244-2 720244-4
OEM номер 2:
4506118 9201600 4404326 9112326
Подходящ за автомобил 2:
за Nissan Interstar 2.2 DCI
Подходящ за автомобила 3:
за Opel Movano A 2.2 DTI

Избор на купувачи

TURBO TD05HR-20G 49378-01580 49378 01580 1515A054 Турбина турбокомпресор за MITSUBISHI LANCER 2.0 L EVO9 2005-4G63 4G63T 280HP

610.38 -9 % BGN 555.00

НАЈДОБРИ ТУРБО TD05 HR20 G 4937801580 1515 A054 Турбина Турбополнач За МИЦУБИШИ LANCER 2.0 L EVO9 2005 Мотор 4 G63 4 G63 T 2.0 L 280 HP НОВИТурбо модел : TD05 HR НОВИДел Број : 4937801580ОЕМ Број : 1515 A054Апликацијата возило : За МИЦУБИШИ LANCER EVO9 2.0 L 2005Примена на моторот : 4 G63 2.0 LМоќ Опсег(hp) : 280 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбинен касета GT1646V garrett turbo charger основната 765261 / 756867 CHRA за Audi A3 (8P/PA) 2.0 TDI търсене на дистрибутори

184.00 -24 % BGN 140.00

Турбина кертриџ GT1646 V гарет турбо полнач core 765261 / 756867 CHRA за Ауди А3 (8 P / АП) 2.0 TDI пребарување препродавачи1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 765261 / 7652611 / 7652612 / 7652613 / 7652614 / 7652615 / 7652616 / 7652617 / 7652615005 S / 7652615006 S / 7652615007 S / 756867 / 7568671 / 7568672 / 7568673 / 7652618 / 7652619 / 76526110 / 7568674 / 7568675 / 7652610004 / 7652610003 / 7652610002 / 7568670003 / 7568670002 / 7568670001 / 03 G253014 N / 03 G253014 NX / 03 G253016 H / 03 G253019 L1.За Ауди А3 2.0 TDI (8 P / АП) BMP / BMM 103 KW 2.За Seat Altea 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 3.За Седиште Леон 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 4.За Седиште Толедо III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 5.За "Шкода" Octavia II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 6.За "Шкода" Врвен II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 7.За "Фолксваген" Caddy III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 8.За "Фолксваген" Eos 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 9.За Фолксваген Голф V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 10.За "Фолксваген" Jetta V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 11.За "Фолксваген" Passat B6 2.0 TDI BMP / BMM / BVD 103 KWУслови на продажба 1...

Нов 9942898 9949146 9943223 A95140 00600 клапан за управление на празен ход стъпков двигател Chery Amulet Sqr7160 Lancia Dedra до 1999years

24.32 -22 % BGN 19.00

Опис● Име на производ : Воздух Дози● Дел Бр : A95140СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

T3 t4, 5 болт постене за конвертиране на 2,5 диапазон на HU-CGQ38

BGN 14.32

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Hubsports t3 t4 5 гром на испуштање на страната конвертирате до 2,5 v бенд HUCGQ38 Примена на Универзал, Одговара на сите Автомобили и Камиони Т3 / Т4 T3 Турбополнач Турбо 5Топ 2.5" VБенд Леано Железо Прирабница (ве молиме проверете ја големината пред цел) 100% Сосема нов Направени од Леано Железо На Страната има Внатрешни wastegate да се поврземе на Actuator Wastegate Размавта има Дијаметар од 1 1 / 8"...

Turbo 53039880290 за Audi A4 A5 Q5 S4 Avant quattro за Seat Exeo A4q Golf R32 Rabbit CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB 2.0 T

865.58 -10 % BGN 779.00

НАЈДОБАР НОВ Турбо K03 53039880290 53039700290 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T 06 J145713 FX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta За Ауди А3 Quattro на Сите ГАС DOHC 2.0 2.0 L T 2011 За Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB, ото 2.0 L 2.0 TFSI ТТурбо Модел : K03 29053039880290 53039700290 53039880290 53039700290 5303 988 0290 5303 970 029006 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T06 J145713 FX 06 J145713 KX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 2565403024806 J 145 702 K 06 J 145 713 K 06 J 145 713 KX 06 J 145 701 TЗа Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB, ото 2.0 L 2.0 TFSI Т 2013 Audi A3 Сите 2.0 L 1984 CC 121 Cu...

GT1749V Turbo charger 701854-5004S 701854-0003 781504 турбина 028145702N за Audi A4 1.9 TDI (B5) - 88 кВт-120 л. с. ASV 2000-2001

510.40 -17 % BGN 424.00

GT1749 V Турбо полнач Дел број : 7018545004 S , 7018540004 , 7018540003 , 7018540002 , 781504 турбо ОЕМ број : 028145702 N , 028145702 NX , 028145702 NV турбина Одговара за : Turbo за Ауди А4 1.9 TDI (B5) 88 Kw 120 КС ASV 20002001 Турбо за Седиште Кордоба 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 2000 Турбо за Seat Ibiza II TDI 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 19992002 Турбо за Seat Ibiza III 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992002 Турбо за Седиште Леон 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 20002005 Турбо за "Фолксваген" Caddy II 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992002 Турбо за Фолксваген Поло III 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992001 Турбо за Фолксваген Поло III 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 19992001Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

GT1646V 756867 765261 765261-0006 765261-0007 765261-5005S Turbo за AUDI A3, VW Golf, Jetta Superb Toledo Leon BMP BMM BVD 2.0 L

703.98 -10 % BGN 634.00

GT1646 V 756867 765261 7568670003 7652610005 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" Eos Caddy III ;Passat B6 ;Golf V ;Jetta V ;Врвен II ;Octavia II;Толедо III СОПИРАЧКИ PQ35 / 46 BMP BVD BMM 2.0 L TDI Објект е 100% Сосема НовGT1646 V турбополначДел NO...

Безплатна доставка Turbo касета CHRA K03 53039880106 53039700106 06D145701E 06D145701J 06D145701D 06D145701H за AUDI A4 BWE BUL 2.0 L

276.78 -10 % BGN 249.00

Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K03 106 53039880106 53039700106 06 D145701 G 06 D145701 H 06 D145701 E 06 D145701 J ТурбополначЗа Audi A4 A6 S4 S6 Avant Quattro 2.0 TFSI (B7) 2005 2.0 L Бензин Мотор : BWE БУЛ 2.0 L 4.2 L 200 HP Објект е 100% Сосема НовK03 турбополнач CHRA Дел Број : 53039700106 53039880106 ОЕМ број : 06 D145701 D 06 D145701 H 06 D145701 B 06 D145701 HX 06 D145701 G 06 D145701 E 06 D145701 J 06 D145701 GXВРТЕЖИ во минута Max : 6000 Турбо Модел K03 CHRA 53037100526 Дел Број 53039880106 53039700106 OE број 06 D145701 D 06 D145701 H 06 D145701 G 06 D145701 E 06 D145701 J права 20052011 Година Опис За Audi A4 2.0 TFSI (B7) Права 20052011 Моторот 2.0 TFSI заедно 2.0 L 1984 кзм 200 HP ВРТЕЖИ во минута Max 6000 Гориво Бензин Имајќи Домување (водено ладење) 53031500003 Турбина Тркала 53031205036 Комп...

53039700035 53039700045 53039700025 Turbo касета основната балансиран за Seat Leon Ibiza 1.8 T Cupra AQX/AYP / AQA 110 кВт 1999-

176.00 -24 % BGN 134.00

53039700035 53039700045 53039700025 турбо кертриџ core избалансирани За Седиште Леон Ibiza 1.8 Т Cupra AQX / AYP / AQA 110 KW 1999​Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 53039880029 / 53039700029, 53039880029 / 53039700029, 5303 988 0029 / 5303 970 0029, 53039880011 / 53039700011, 53039880011 / 53039700011, 53039880044 / 53039700044, 53039880044 / 53039700044, 5303 988 0044 / 5303 970 0044, 06 A145704 L / 06 A145704 LX / 06 A145704 LV, 06 A145704 / 06 A145703 G / 06 A145703 A, 53039880025 53039700025, 5303 988 0025 5303 970 0025, 058145703 N / 058145703 X, 53039700035 / 53039700035, 5303 970 0035 / 5303 970 0035, 53039700026 / 53039700026, 5303 970 0026 / 5303 970 0026, 06 A145704 B / 06 A145704 BX / 06 A145704 BV, 06 A145703 Q / 06 A145704 A, 53039700045 / 53039880045, 53039700045 / 53039880045, 53039880049 / 53039700049, 5303 988 0049 / 5303 970 0049, 06 A145704 H / 06 A145704 HX / 06 A145704 HVПогодни за : Услови на продажба 1...

GT2556V 704361 касета турбокомпресор за BMW X5 3.0 d (E53) 135kw Turbor Chra Основната 704361-5010S 704361 комплекти турбини 11652248834

BGN 126.40

GT2556 V 704361 Турбополнач Кертриџ за БМВ Х5 3.0 d (E53) 135 Kw Turbor Chra Core 7043615010 S 704361 Турбина Колекции 11652248834 со заптивкаМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Безплатен кораб Turbo касета CHRA CT16V 17201-30160 17201-30100 17201-30101 за TOYOTA Landcruiser, HILUX VIGO3000 1KD-FTV 1KD 3.0 L

295.18 -10 % BGN 266.00

Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 1720130011 Турбополнач За ТОЈОТА HIЛУКС Landcruiser VIGO3000 1 KDFTV 3.0 L 2006 трговија на ГолемоТурбо Модел : CT16 V172010 L040 17201OL040 17201301101720130160 1720130100 1720130101 1720130011X050607313 VIGO3000За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 Landcruiser 2006 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелТурбо Модел CT16 V Дел Број 172010 L040 Претходната Верзија 172010 L040 172010 L040 OE Број 1720130160 1720130100 1720130101 1720130160 1720130100 1720130101 2006 Година Опис За Toyota Land cruiser D4 D;Hilux SW4 CHRA 1720290040 Мотор 1 KDFTV Зафатнина 3.0 L 2982 кзм 6 Цилиндри KW 173 Гориво Дизел Апликации 2006 За Toyota Hilux SW4 и Landcruiser 1 KDFTVПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Безплатна доставка K03 11 53039880011 53039880044 06A145703A Turbo за AUDI A3 SKODA Octavia 1.8 T за VW Golf Bora 2001-AGU ALN 1.8 L

575.98 -10 % BGN 518.00

Предмет Тип : Турбополнач Опис на Производот Бесплатен Превозот K03 53039700011 53039700044 53039880011 53039880044 06 A145703 A 06 A145703 B 06 A145703 G Турбо Турбополнач За АУДИ А3 1.8 Т "ШКОДА" Octavia 1.8 Т За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Бора 1.8 Т Мотор AGU AOI 1.8 L 150 HP Модел : K03 Дел Бр...

Нов клапан за управление на празен въздух МК AEP125-1 AEP125 1

36.70 -24 % BGN 28.00

Опис● Име на производ : Воздух Дози● Дел Бр : AEP1251● Осветленост Дел Број : AEP1251 AEP125 1СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Turbo касета CHRA TF035 49135-06710 1118100-E06 1118100E06 Turbo за Great Wall GW Pickup Hover H3 Haval H5 2.8 T 2.8 L GW2. 8TC

172.29 -10 % BGN 155.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HM 4913506710 1118100E06 1118100 E06 Турбо Турбополнач За кинескиот Ѕид Пикап Лебди H3 H5 За 2,8 L Haval 2.8 Т GW2.8 TC 136 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HM1118100E06 1118100 E064913506710 4913506710За кинескиот Ѕид(GW Auto) Пикап,Лебдиш H3 Лебди H5;Haval 2.8 Т Дизел GW2.8 T;За Мицубиши Камион За 2,8 L Моторот : GW2.8 T ЗА 2,8 L Дизел 136 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбокомпресор HT18 turbo core assy CHRA за Nissan Patrol Safari Цивилните Bus 4.2 L TD42Ti 1993-касета турбини 14411-62T00

208.00 -24 % BGN 158.00

Турбополнач HT18 турбо core assy CHRA за Nissan Patrol Safari Цивилни Автобус 4.2 L TD42 Ti 1993 Кертриџ турбина 1441162 T001.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 1441162 T00 1441151 N00 1441109 D60 1441162 T00 1441151 N00 1441109 D60047263 047334 047090 1047090 047095 1047095Услови на продажба 1...

GT2056S 742289-5005S 742289-0004 742289 turbo core касета A6440900580 CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо core кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Turbo Garrett cartridge GT2056S 742289-5005S 742289-0004 742289 A6650900580 CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Безплатно кораб е CT16V 17201-OL040 17201-30110 Turbo електромагнитен стъпков за TOYOTA Landcruiser, HILUX 06-VIGO3000 1KD-FTV 3.0 L

1007.18 -10 % BGN 906.00

Бесплатен Превозот CT16 V 17201OL040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 Турбо Со Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator За TOYOTA HILUX SW4 Landcruiser D4 D VIGO3000 2006 1 KDFTV 3.0 L трговија на Големо Со дихтунзи Со Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorПредТурбо Модел : CT16 V ( Со Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorНапред )172010 L040 17201OL040 1720130110X050607313 VIGO3000 1720130100 1720130101За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 / Landcruiser 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Turbo 53039700290 06J145713KX 06J145701N 06J145702L 06J145702T 06J145713FX 06J145713L 06J145713LX 222271 25654030248 BZB CAWB

1039.98 -10 % BGN 936.00

Заврши Турбо турбополнач K03 53039880290 53039700290 53039880290 53039700290 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T 06 J145713 FX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta За Ауди А3 Quattro на Сите ГАС DOHC 2.0 2.0 L T 2011 За Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB ото 2.0 L 2.0 TFSI Т Објект е 100% Сосема НовK03 турбополначДел Број : 53039880290 53039700290 53039880290 53039700290 5303 988 0290 5303 970 0290 ОЕМ Број : 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T06 J145713 FX 06 J145713 KX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Модел НА K03 5303 988 0290, 5303 970 0290, 53039880290, 53039700290, 53039880290, 53039700290 Дел Број 06 J145702 K OE Број 06 J145713 FX, 06 J145701 N, 06 J145701 T, 06 J145702 K, 06 J145702 L, 06 J145702 T, 06 J145713 K, 06 J145713 KX, 06 J145713 L, 06 J145713 LX, 222271, 25654030248 Година 200815 VSPEC JH5 Опис За Audi A4, A5, П5, Seat Exeo 2.0 L TFSI, (A4 Q) Audi A4 / S4 / Avant quattro Голф / R32 / GTI / Зајакот Мотор BZB, CGYA, CAWB, CCTA, CDAA, CDAB, CBFA, CCZA, CCZB, ото мотор, CAWB...

A31 Hot Sale Blue F1-Z Двоен Компресор Горивния Газ Saver Фен Универсална Турбина Turb Въздух

18.72 -25 % BGN 14.00

опис : ги Тестираат опсег : DC 6 V24 V Алигатор менгеме да се банана приклучок за кабелот Идеален за проверка кола, осигурувачи, прекинувачи и инсталации за автомобили, приколки, бродови, мотоцикли и други низок напон системи...

Turbo електрически автомобил с електромагнитен клапан CT16V 17201-30160 17201-30100 17201-30101 за TOYOTA Landcruiser, HILUX D-4D 1KD-FTV 3.0 L

255.65 -10 % BGN 230.00

Само Турбо Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator Wastegate на CT16 V 17201OL040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 За TOYOTA HILUX SW4 Landcruiser D4 D VIGO3000 2006 1 KDFTV 3.0 L промет на Големо со Електрични ActuatorПредТурбо Модел : CT16 V ( Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorНапред )172010 L040 17201OL040 17201301101720130160 1720130100 1720130101X050607313 VIGO3000 1720130160 1720130100 1720130101За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 Landcruiser 1 KD Vi IGO3000 2006 Мотор : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

RHF4V VV14 VF40A132 A6460960699 A6460960199 турбокомпресор VNT сопловое пръстен отклонение за Mercedes Sprinter II 107HP 211CDI / 311CDI

139.20 -17 % BGN 116.00

Ќе одговара на следните моделиДел бројНаправиHPKWМоторотМоторот КодотГодинаVV14 / VF40 A132 / A6460960699 / A6460960199 / 6460960699 / 6460960199млазницата за Мерцедес Спринтер II148110211 CDI / 311 CDIOM646 DW22 LE2003млазницата за Мерцедес Спринтер II10780211 CDI / 311 CDIOM646 DW22 LE2003млазницата за Мерцедес Viano1481102.2 CDIOM6482003млазницата за Мерцедес Viano107802.2 CDIOM6492003млазницата за Мерцедес Вито148110115 CDIOM650 DE LA2003млазницата за Мерцедес Вито10780115 CDIOM6512003Дополнителни референтните броевиA6460960699 / A6460960199 / 6460960699 / 6460960199 / A6460960699 / A6460960199 / A6460960199 / 6460960699 / 6460960199 / A6460960699 / A6460960199 / 6460960699 / 6460960199Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Един истински нов висококачествен автоматичен Транс сензор за скорост 34960-81A0 3496081A0 K-M

25.41 -21 % BGN 20.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Вистински Нов висок квалитет Авто Транс Брзина Сензор 3496081 A0 3496081 A0заменете број3496081 A0 3496081 A0Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

GT2056S 742289-0003 742289 turbo core касета A6650901780 a6650900480 турбина CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо core кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина кертриџ CHRA Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Turbo RHF4V VB14 17201-26031 17201-0R011 1720126031 VDA10127 VEA10127 за TOYOTA Avenis Corolla VERSO 2005-D4D 2AD 2AD-FTV 2.2 L

623.98 -10 % BGN 562.00

Турбо RHF4 V VB14 1720126031 172010 R010 172010 R011 VCA10127 VDA10127 VEA10127 VFA10127 Турбополнач За ТОЈОТА Avenis 2005; е корола VERSO 2005 D4 D 2 ADFTV 2.2 L НОВИ трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF4 V VB141720126031 172010 R010 172010 R011VCA10127 VFA10127 VDA10127 VEA10127За ТОЈОТА Avenis е корола VERSO 2005 D4 D 2.2 L Моторот : 2 ADFTV 2 ADFTV 2 AD FTV 2.2 L 100 HPПримена : 2005 година За TOYOTA е корола (VERSO ) 2.2 L D4 D Мотор 2 ADFTV2005 година За ТОЈОТА Avenis со 2 ADFTV Моторот 2.2 LПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

GT1849V 717626-5001S 717626 турбина турбокомпресор за OPEL Vectra C, Signum за SAAB 9-3 9-5 I 2002-05 Y22DTR Y22D 2.2 DTI L

539.76 -10 % BGN 486.00

GT1849 V 7176265001 S 717626 турбина турбо турбополнач За "ОПЕЛ" Vectra C Signum DTI / За SAAB 93 I / 95 200205 Мотор Y22 DTR Y22 D 2.2 L DTI трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1849 V 7176267176265001 S 7052045002 S 7052040002 7052040001860055 24443096 860051 24445062 24418170За "ОПЕЛ" Vectra C Signum 2.2 DTI / За SAAB 93 I & 95 20022005 Y22 DTR Y22 D 2.2 L DTIЗа "ОПЕЛ" Signum 2.2 DTI 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022004 За "ОПЕЛ" Vectra C 2.2 DTI 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022004 За SAAB 93 јас 2.2 Ti D година 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20002003 За SAAB 95 2.2 Ti D 120 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022005ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.