• Новинка
Нов 9942898 9949146 9943223 A95140 00600 клапан за управление на празен ход стъпков двигател Chery Amulet Sqr7160 Lancia Dedra до 1999years

Нов 9942898 9949146 9943223 A95140 00600 клапан за управление на празен ход стъпков двигател Chery Amulet Sqr7160 Lancia Dedra до 1999years

резултат:
BGN 24.32
BGN 19.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Опис
● Име на производ : Воздух Дози
● Дел Бр. : A95140
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот ID .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години. Custmer задоволство е нашата БР.1 целта.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации . Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот.Верувам дека секој проблем може да се реши со нашата добра комуникација.
Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги.
Заедно, ние се создаде Повеќе!

Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
Автомобили:
Декрет
Името На Модела:
А95140
специални характеристики:
1
Височина На Продукта:
3inch
Дължина На Продукта:
5inch
Вид На Материала:
Пластмаса
Честотен Обхват:
2
Модел Година:
2017
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Широчина На Елемента:
4inch
търговска марка:
Сорго
Настаняване на превозното средство:
1
Тегло На Продукта:
0.2kg
Автомобили:
За F iat

Избор на купувачи

GT1646V 756867 765261 765261-0006 765261-0007 765261-5005S Turbo за AUDI A3, VW Golf, Jetta Superb Toledo Leon BMP BMM BVD 2.0 L

703.98 -10 % BGN 634.00

GT1646 V 756867 765261 7568670003 7652610005 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" Eos Caddy III ;Passat B6 ;Golf V ;Jetta V ;Врвен II ;Octavia II;Толедо III СОПИРАЧКИ PQ35 / 46 BMP BVD BMM 2.0 L TDI Објект е 100% Сосема НовGT1646 V турбополначДел NO...

Turbo RHF4V VB14 17201-26031 17201-0R011 1720126031 VDA10127 VEA10127 за TOYOTA Avenis Corolla VERSO 2005-D4D 2AD 2AD-FTV 2.2 L

623.98 -10 % BGN 562.00

Турбо RHF4 V VB14 1720126031 172010 R010 172010 R011 VCA10127 VDA10127 VEA10127 VFA10127 Турбополнач За ТОЈОТА Avenis 2005; е корола VERSO 2005 D4 D 2 ADFTV 2.2 L НОВИ трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF4 V VB141720126031 172010 R010 172010 R011VCA10127 VFA10127 VDA10127 VEA10127За ТОЈОТА Avenis е корола VERSO 2005 D4 D 2.2 L Моторот : 2 ADFTV 2 ADFTV 2 AD FTV 2.2 L 100 HPПримена : 2005 година За TOYOTA е корола (VERSO ) 2.2 L D4 D Мотор 2 ADFTV2005 година За ТОЈОТА Avenis со 2 ADFTV Моторот 2.2 LПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Turbo касета CHRA TF035 49135-06710 1118100-E06 1118100E06 Turbo за Great Wall GW Pickup Hover H3 Haval H5 2.8 T 2.8 L GW2. 8TC

172.29 -10 % BGN 155.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HM 4913506710 1118100E06 1118100 E06 Турбо Турбополнач За кинескиот Ѕид Пикап Лебди H3 H5 За 2,8 L Haval 2.8 Т GW2.8 TC 136 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HM1118100E06 1118100 E064913506710 4913506710За кинескиот Ѕид(GW Auto) Пикап,Лебдиш H3 Лебди H5;Haval 2.8 Т Дизел GW2.8 T;За Мицубиши Камион За 2,8 L Моторот : GW2.8 T ЗА 2,8 L Дизел 136 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Водно охлаждане Turbo GT2052V 724639-5006S 705954-0013 724639 705954 за NISSAN Patrol Mistral TERRANO 1999-ZD30DDTI ZD30ETI 3.0 L

559.18 -10 % BGN 503.00

GT2052 V Вода за Ладење 7246395006 S 7246390002 7059540013 ТурбополначОдговара за NISSAN Patrol Мистрал TERRANO II, 3.0 L Година : 19992009Мотор : ZD30 DDTI ZD30 ETI 3.0 3.0 L / 4Објектот е 100% Сосема НовGT2052 V турбополначдел N0...

TURBO TD05HR-20G 49378-01580 49378 01580 1515A054 Турбина турбокомпресор за MITSUBISHI LANCER 2.0 L EVO9 2005-4G63 4G63T 280HP

610.38 -9 % BGN 555.00

НАЈДОБРИ ТУРБО TD05 HR20 G 4937801580 1515 A054 Турбина Турбополнач За МИЦУБИШИ LANCER 2.0 L EVO9 2005 Мотор 4 G63 4 G63 T 2.0 L 280 HP НОВИТурбо модел : TD05 HR НОВИДел Број : 4937801580ОЕМ Број : 1515 A054Апликацијата возило : За МИЦУБИШИ LANCER EVO9 2.0 L 2005Примена на моторот : 4 G63 2.0 LМоќ Опсег(hp) : 280 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Turbo 53039880290 за Audi A4 A5 Q5 S4 Avant quattro за Seat Exeo A4q Golf R32 Rabbit CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB 2.0 T

865.58 -10 % BGN 779.00

НАЈДОБАР НОВ Турбо K03 53039880290 53039700290 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T 06 J145713 FX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta За Ауди А3 Quattro на Сите ГАС DOHC 2.0 2.0 L T 2011 За Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB, ото 2.0 L 2.0 TFSI ТТурбо Модел : K03 29053039880290 53039700290 53039880290 53039700290 5303 988 0290 5303 970 029006 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T06 J145713 FX 06 J145713 KX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 2565403024806 J 145 702 K 06 J 145 713 K 06 J 145 713 KX 06 J 145 701 TЗа Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB, ото 2.0 L 2.0 TFSI Т 2013 Audi A3 Сите 2.0 L 1984 CC 121 Cu...

Turbo касета CHRA Основната K03 106 53039700106 06D145701H 06D145701J за AUDI A4 A6 2.0 L TFSI B7 05 - BWE BUL S4 S6 Cabriolet 4.2 L

263.18 -10 % BGN 237.00

Турбо кертриџ chra јадрото на K03 53039880106 53039700106 06 D145701 G 06 F145701 D 06 F145701 E 06 F145701 H 06 F145701 J За AUDI A4 A6 2.0 TFSI B7 2005 Бензин ; S4 S6 Cabriolet 4.2 L BWE БУЛ 2.0 L 200 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K03 010653039880105 53039880106 53039700105 53039700106 53039880086 53039880087 53039700086 5303970008706 F145701 D 06 F145701 E 06 F145701 G 06 F145701 GX 06 F145701 HX 06 D145701 B 06 D145701 C 06 D145701 F 06 D145701 GX 06 D145701 H 06 D145701 HX 06 D145701 D 06 D145701 E 06 D145701 G 06 F145701 HЗа Audi A3 A4 A6 TT 2.0 TFSI (B7) 2005 2.0 L Моторот : BWE БУЛ 2.0 TFSI ;S4 S6 Cabriolet 4.2 L2006 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 L TSI Мотор BWA2005 година "ФОЛКСВАГЕН" Jetta V 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY2005 Eos 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY2005 година "Шкода" Octavia II 2.0 L TSI Мотор BWA BPY20062009 Седиште Седиште Толедо III 2.0 TFSI Мотор BWA BPY20062009 Седиште Леон 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY2006 Audi TT 2.0 L TFSI (8 J) Мотор BWA BPY20032006 Audi A4 2.0 L TFSI langs / заедно2006 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 TSI L20032008 "ФОЛКСВАГЕН" Голф, Jetta V 2.0 L TFSI2003 За Ауди А3 2.0 L TFSI (8 P / АП) Мотор AXXЗа Ауди А3 2.0 L TFSI (8 P / АП) Мотор : AXX Година : 2003 За Audi A4 2.0 L TFSI langs / заедно Година : 20032006 За Audi TT 2.0 L TFSI (8 J) Мотор : BWA BPY Година : 2006 Седишта Леон 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 20062009 Седиште Седиште Толедо III 2.0 TFSI Мотор : BWA BPY Година : 20062009 "Шкода" Octavia II 2.0 L TSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 година "ФОЛКСВАГЕН" Jetta V 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 L TSI Мотор BWA Година : 2006 година "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta V 2.0 L TFSI Година : 20032008Апликации 200508 За Audi A4 200508 За Audi A4 Avant 200709 За Audi A4 Cabriolet 200709 За Audi A4 Quattro 200508 За Audi A4 Avant Quattro 20092011 За Audi A6 Avant Quattro 2009 Година, За Audi S4 200708 За Audi S4 4.2 L 200508 За Audi S4 Avant 4.2 L 2009 Година, За Audi S4 Cabriolet 200708 За Audi S4 Cabriolet 4.2 L 20092011 За Audi S6ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Един истински нов висококачествен автоматичен Транс сензор за скорост 34960-81A0 3496081A0 K-M

25.41 -21 % BGN 20.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Вистински Нов висок квалитет Авто Транс Брзина Сензор 3496081 A0 3496081 A0заменете број3496081 A0 3496081 A0Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

Турбокомпресор HT18 turbo core assy CHRA за Nissan Patrol Safari Цивилните Bus 4.2 L TD42Ti 1993-касета турбини 14411-62T00

208.00 -24 % BGN 158.00

Турбополнач HT18 турбо core assy CHRA за Nissan Patrol Safari Цивилни Автобус 4.2 L TD42 Ti 1993 Кертриџ турбина 1441162 T001.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 1441162 T00 1441151 N00 1441109 D60 1441162 T00 1441151 N00 1441109 D60047263 047334 047090 1047090 047095 1047095Услови на продажба 1...

Турбинен касета GT1646V garrett turbo charger основната 765261 / 756867 CHRA за Audi A3 (8P/PA) 2.0 TDI търсене на дистрибутори

184.00 -24 % BGN 140.00

Турбина кертриџ GT1646 V гарет турбо полнач core 765261 / 756867 CHRA за Ауди А3 (8 P / АП) 2.0 TDI пребарување препродавачи1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 765261 / 7652611 / 7652612 / 7652613 / 7652614 / 7652615 / 7652616 / 7652617 / 7652615005 S / 7652615006 S / 7652615007 S / 756867 / 7568671 / 7568672 / 7568673 / 7652618 / 7652619 / 76526110 / 7568674 / 7568675 / 7652610004 / 7652610003 / 7652610002 / 7568670003 / 7568670002 / 7568670001 / 03 G253014 N / 03 G253014 NX / 03 G253016 H / 03 G253019 L1.За Ауди А3 2.0 TDI (8 P / АП) BMP / BMM 103 KW 2.За Seat Altea 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 3.За Седиште Леон 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 4.За Седиште Толедо III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 5.За "Шкода" Octavia II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 6.За "Шкода" Врвен II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 7.За "Фолксваген" Caddy III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 8.За "Фолксваген" Eos 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 9.За Фолксваген Голф V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 10.За "Фолксваген" Jetta V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 11.За "Фолксваген" Passat B6 2.0 TDI BMP / BMM / BVD 103 KWУслови на продажба 1...

ЗА LANCIA DEDRA 1.6 ОТ 1989 1999 КЛАПАН EGR / ОТРАБОТЕНИТЕ ГАЗОВЕ, 17094174 *НОВА*

43.18 -35 % BGN 28.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Безплатно кораб е CT16V 17201-OL040 17201-30110 Turbo електромагнитен стъпков за TOYOTA Landcruiser, HILUX 06-VIGO3000 1KD-FTV 3.0 L

1007.18 -10 % BGN 906.00

Бесплатен Превозот CT16 V 17201OL040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 Турбо Со Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator За TOYOTA HILUX SW4 Landcruiser D4 D VIGO3000 2006 1 KDFTV 3.0 L трговија на Големо Со дихтунзи Со Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorПредТурбо Модел : CT16 V ( Со Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorНапред )172010 L040 17201OL040 1720130110X050607313 VIGO3000 1720130100 1720130101За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 / Landcruiser 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Turbo Garrett cartridge GT2056S 742289-5005S 742289-0004 742289 A6650900580 CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Powertec supply turbo Garrett cartridge GT2052V 454135-0001 / 454135-0002 chra turbo kit за VW Passat B5 2.5 TDI turbo core

176.00 -24 % BGN 134.00

Powertec снабдување Гарет турбо кертриџ GT2052 V 4541350001 / 4541350002 chra турбо полнење за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 2.5 TDI турбо core1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 454135,4541351,4541352,4541356,4541359,4541350001,4541350002,4541355006 S,4541355009 S,059145701 G,059145701 GX,059145701 GV,059145701 C,059145701 CX,059145701 CVА AUDI A4 TDI 155 HP, моторот : 2.5 L, моторот код : AFB / AKN, година : 19952000 Б...

A31 Hot Sale Blue F1-Z Двоен Компресор Горивния Газ Saver Фен Универсална Турбина Turb Въздух

18.72 -25 % BGN 14.00

опис : ги Тестираат опсег : DC 6 V24 V Алигатор менгеме да се банана приклучок за кабелот Идеален за проверка кола, осигурувачи, прекинувачи и инсталации за автомобили, приколки, бродови, мотоцикли и други низок напон системи...

TURBO TB4131 466828 466828-0001 466828-0002 2674A110 110 2674A107 2674A109 турбокомпресор за Perkin Agricultural T6. 60 6.0 L 119kw

419.18 -9 % BGN 381.00

ТУРБО TB4131 466828 4668280001 4668280002 2674 A110 2674 A107 2674 A109 2674 A110 Турбополнач За Perkin Земјоделски T6.60 6.0 L 119kw НОВИТурбо модел : TB4131Дел Број : 4668280001 4668280002ОЕМ Број : 2674 A107 2674 A109 2674 A110Примена : За Perkins Perkin Земјоделски T6.60 6.0 L 119kwМоторот : T6.60 6.0 L 119kw ДизелТурбо Модел TB4131 Дел Број 4668285002 S Претходната Верзија 4668280001, 4668280002 OE број 2674 A107, 2674 A109, 2674 A110 CHRA 4081050280 Опис За Perkins Земјоделски Мотор T6.60 Поместување 6.0 L, L6 KW 119 ВРТЕЖИ во минута Max 2600 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 180 Аголот β (турбина за домување) 105 Имајќи Домување 4300270025 Турбина Тркала 4513090003 Комп...

GT2556V 704361 касета турбокомпресор за BMW X5 3.0 d (E53) 135kw Turbor Chra Основната 704361-5010S 704361 комплекти турбини 11652248834

BGN 126.40

GT2556 V 704361 Турбополнач Кертриџ за БМВ Х5 3.0 d (E53) 135 Kw Turbor Chra Core 7043615010 S 704361 Турбина Колекции 11652248834 со заптивкаМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Turbo електрически автомобил с електромагнитен клапан CT16V 17201-30160 17201-30100 17201-30101 за TOYOTA Landcruiser, HILUX D-4D 1KD-FTV 3.0 L

255.65 -10 % BGN 230.00

Само Турбо Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator Wastegate на CT16 V 17201OL040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 За TOYOTA HILUX SW4 Landcruiser D4 D VIGO3000 2006 1 KDFTV 3.0 L промет на Големо со Електрични ActuatorПредТурбо Модел : CT16 V ( Електромагнетниот Вентил Електрични ActuatorНапред )172010 L040 17201OL040 17201301101720130160 1720130100 1720130101X050607313 VIGO3000 1720130160 1720130100 1720130101За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 Landcruiser 1 KD Vi IGO3000 2006 Мотор : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

HT12-19B 144119S000 144119S002 144119S00A 14411-9S001 14411-9S00 144119S00 HT12 19D 047-282 047-229 047-663 Turbo ZD30 3.0 L EFI

437.58 -10 % BGN 394.00

НОВИ HT1219 D HT1219 B 047282 047229 047663 047282 047229 047663 144119 S000 144119 S002 144119 S001 144119 S00 A 144119 S00 Турбополнач Турбо Турбина За NISSAN ГРАНИЦА Камион D22 Навара Мотор ZD30 EFI ZD30 3.0 L Објект е 100% Сосема Нов Модел : HT12 HT12EX ТурбополначДел Број : 047282 047229 047663 047282 047229 047663 047230 047230 HT1219 B или HT1219 D HT1222 AОЕМ Број : 144119 S001 144119 S002 144119 S000 144119 S00 A 144119 S000 144119 S001 144119 S002 144119 S00 AZD30 дизел мотор Дел Број 047282 Претходниот Број 047229, 047663, 047229, 047663, 047282 OE број 144119 S000, 144119 S000, 144119 S002, 144119 S001 Опис За Nissan Навара, Камион D22 CHRA 047230 Турбо Модел HT1219 B, HT1219 D Мотор Модел ZD30 EFI Модел EET0008 Мотор Производител Nissan Зафатнина 3.0 L, 3000 КЗМ Гориво Дизел Одговара За : Возило : За Nissan ГРАНИЦА Камион D22;Навара 3 Литри EFI 3.0 L;Мотор : ZD30 EFI ZD30 3.0 L EFI D Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Клапан TUKE OEM 058905291 Pour VW Pour A3 A4 TT VW Passat, Jetta, Golf, EOS Touran Beetle 1.8 T 2.0 T

19.68 -19 % BGN 16.00

Modeles Одговара : Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 19992010 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 20052009 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20062008 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 20032011 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW 1.8 Т 20 V (AWT, AWM "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 20062011 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN 20032008 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW А3 / S3 20012008 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 2.0 FSI 110 KW A4 20012012 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 3.2 V6 (CALA) A6 20022011 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 2.8 V6 (BDX, ККПД, ЛЕ CCAE) ТТ / TTS 19992006 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 3.2 V6 S8 тип де Moteur : 5.2 FSIСОВЕТ : s'il voplaît assurezvoque la partie voacheté одговара votre voiture avant l'achat...

K03 turbo касета 06J145701N основната chra за VW Pabbit Passat, Vento EOS, Jetta, Tiguan, CC, Scirocco Sharan Golf NOVO Beetle 2.0 L

188.80 -23 % BGN 145.00

K03 турбо кертриџ 06 J145701 N core chra за "ФОЛКСВАГЕН" Pabbit Passat Vento EOS Jetta Tiguan CC Scirocco Голф Sharan НОВО Буба 2.0 L со заптивкаНа Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број : 06 J145701 NV 06 J145713 AX 06 J145713 L 06 J145701 NX 06 J145713 A 06 J145713 D 06 J145713 FX06 J145713 K 06 H145713 C 06 H145713 CX 06 J145701 N 06 J145702 KV 06 J145713 F 06 J145713 FV06 J145713 KV 06 J145702 KX 06 J145713 KX 06 J145713 AV 06 H145713 CV 06 J145701 TV 06 J145701 TX06 J145701 T 06 J145702 K 06 J145713 DV 06 J145713 DX 06 J145713 LV 06 J145713 LXПРИМЕНА : AUDI A3 ( 8 P1) 2.0 TFSI / TFSI quattroAUDI А3 Sportback ( 8 PA) 2.0 TFSI / TFSI quattroAUDI TT (8 J3) 2.0 TFSI / TFSI quattroAUDI TT Roadster ( 8j9) 2.0 TFSI / TFSI quattroAUDI A3 Кабриолет ( 8p7) 2.0 TFSIAUDI Q3 (8 U) 2.0 TFSI quattro"ФОЛКСВАГЕН" ЗАЈАКОТ V (1 K1) 2.0 GTI"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Салон (3 C2) 2.0 FSI"ФОЛКСВАГЕН" VENTO III (1 K2) 2.0 TFSI"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant ( 3 C5 ) 2.0 tsi"ФОЛКСВАГЕН" EOS ( 1 F7 1 F8) 2.0 TFSI"ФОЛКСВАГЕН" JETTA V ИМОТ ( 1 K5 ) 2.0"ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN ( 5 N) 2.0 TFSI / FSI 4motion"ФОЛКСВАГЕН" CC (357) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO (137 138) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" GOLF VI ( 5 K1) 2.0 GTI"ФОЛКСВАГЕН" GOLF VI Varitan (AJ5 ) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" SHARAN (7 N1 7 N2) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (362) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (365) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" JETTA VI IV (162, 163) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" НОВО FUSCA (5 C1) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" CC (358) 2.0 TSI"ФОЛКСВАГЕН" БУБА Кабриолет (5 C7) 2.0 TSI"ШКОДА" OCTAVIA (1 Z3) 2.0 РС"ШКОДА" OCTAVIA Combi (1 Z5) 2.0 РС"ШКОДА" ВРВЕН (3 T4) 2.0 TSI"ШКОДА" ВРВЕН Имот (3 T5) 2.0 TSI"ШКОДА" ЛЕОН (1 P1) 2.0 TFSI"ШКОДА" ALTEA XL (5 P5, 5 P8) 2.0 TFSI 4x4"ШКОДА" ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSПлаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

GT30 GT3076-4 T25 T28 A/R .70 anti-surge A/R .86 360 градуса упорит Цапфовый носещи wastegate water&oil турбокомпресор

414.40 -20 % BGN 332.00

Турбо модел GT30 GT3076 GT30764имајќи тип : 360 степени удар Весник имајќи ладење тип : вода и масло за ладење коњски сили : 350450hp Компресор детали a / r 0.70 антибран воздух влезот 4" воздух излезот 2.5" inducer 54.30 mm exducer 76.00 mm Турбина детали a / r .86 турбина домување страната : T25 Издувните Vбенд штекер дијаметар : 3.11 инченИздувните Vбенд влезот дијаметар : 2.50 инчен inducer 53.00 mm exducer 46.20 mm

Безплатен кораб Turbo касета CHRA CT16V 17201-30160 17201-30100 17201-30101 за TOYOTA Landcruiser, HILUX VIGO3000 1KD-FTV 1KD 3.0 L

295.18 -10 % BGN 266.00

Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 1720130011 Турбополнач За ТОЈОТА HIЛУКС Landcruiser VIGO3000 1 KDFTV 3.0 L 2006 трговија на ГолемоТурбо Модел : CT16 V172010 L040 17201OL040 17201301101720130160 1720130100 1720130101 1720130011X050607313 VIGO3000За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 Landcruiser 2006 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелТурбо Модел CT16 V Дел Број 172010 L040 Претходната Верзија 172010 L040 172010 L040 OE Број 1720130160 1720130100 1720130101 1720130160 1720130100 1720130101 2006 Година Опис За Toyota Land cruiser D4 D;Hilux SW4 CHRA 1720290040 Мотор 1 KDFTV Зафатнина 3.0 L 2982 кзм 6 Цилиндри KW 173 Гориво Дизел Апликации 2006 За Toyota Hilux SW4 и Landcruiser 1 KDFTVПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Turbo 53039700290 06J145713KX 06J145701N 06J145702L 06J145702T 06J145713FX 06J145713L 06J145713LX 222271 25654030248 BZB CAWB

1039.98 -10 % BGN 936.00

Заврши Турбо турбополнач K03 53039880290 53039700290 53039880290 53039700290 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T 06 J145713 FX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta За Ауди А3 Quattro на Сите ГАС DOHC 2.0 2.0 L T 2011 За Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB ото 2.0 L 2.0 TFSI Т Објект е 100% Сосема НовK03 турбополначДел Број : 53039880290 53039700290 53039880290 53039700290 5303 988 0290 5303 970 0290 ОЕМ Број : 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T06 J145713 FX 06 J145713 KX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Модел НА K03 5303 988 0290, 5303 970 0290, 53039880290, 53039700290, 53039880290, 53039700290 Дел Број 06 J145702 K OE Број 06 J145713 FX, 06 J145701 N, 06 J145701 T, 06 J145702 K, 06 J145702 L, 06 J145702 T, 06 J145713 K, 06 J145713 KX, 06 J145713 L, 06 J145713 LX, 222271, 25654030248 Година 200815 VSPEC JH5 Опис За Audi A4, A5, П5, Seat Exeo 2.0 L TFSI, (A4 Q) Audi A4 / S4 / Avant quattro Голф / R32 / GTI / Зајакот Мотор BZB, CGYA, CAWB, CCTA, CDAA, CDAB, CBFA, CCZA, CCZB, ото мотор, CAWB...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.