• Новинка
53039700035 53039700045 53039700025 Turbo касета основната балансиран за Seat Leon Ibiza 1.8 T Cupra AQX/AYP / AQA 110 кВт 1999-

53039700035 53039700045 53039700025 Turbo касета основната балансиран за Seat Leon Ibiza 1.8 T Cupra AQX/AYP / AQA 110 кВт 1999-

резултат:
BGN 176.00
BGN 134.00 -24 %

Брой продукти
Налично

53039700035 53039700045 53039700025 турбо кертриџ core избалансирани За Седиште Леон Ibiza 1.8 Т Cupra AQX/AYP/AQA 110 KW 1999-

Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плоча
пред цел.
Дел Број : 5303-988-0029 / 5303-970-0029, 53039880029 / 53039700029, 5303 988 0029 / 5303 970 0029, 5303-988-0011 / 5303-970-0011, 53039880011 / 53039700011, 5303-988-0044 / 5303-970-0044, 53039880044 / 53039700044, 5303 988 0044 / 5303 970 0044, 06 A145704 L / 06 A145704 LX / 06 A145704 LV, 06 A145704 / 06 A145703 G / 06 A145703 A, 5303-988-0025 5303-970-0025, 5303 988 0025 5303 970 0025, 058145703 N / 058145703 X, 5303-970-0035 / 5303-970-0035, 5303 970 0035 / 5303 970 0035, 5303-970-0026 / 5303-970-0026, 5303 970 0026 / 5303 970 0026, 06 A145704 B / 06 A145704 BX / 06 A145704 BV, 06 A145703 Q / 06 A145704 A, 5303-970-0045 / 5303-988-0045, 53039700045 / 53039880045, 53039880049 / 53039700049, 5303 988 0049 / 5303 970 0049, 06 A145704 H / 06 A145704 HX / 06 A145704 HV
Погодни за :
Услови на продажба 1. Тарифни / Царина ќе биде купувачот должност,но ние ќе напишам ниска вредност на фактура да ви помогне да се намали или избегне данок. 2. Ние само брод да се потврди превозот адреса со сите alipay исплати, и да ни обезбеди телефонски број за да можеме да ве контактираме во врска со вашата нарачка, ако е потребно. 3. Ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција.Гаранцијата не опфаќа оштетувања предизвикани од несоодветна инсталација или употреба. Така професионална инсталација е потребно. Превозот 1. Нормално нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата јасно. 2. Сите домашни нарачки ќе бидат испратени преку DHL / ТНТ / EMS as default.Ако имате други барање,ве молиме слободно контактирајте со нас. 3. Превозот следење на број ќе се обезбедува откако цел е despatched.
Каде е мојот дел број? Бројот е обично се наоѓаат на компресор за домување на мали правоаголни дел на станбениот која е машински рамни или на метална ознака во прилог на домување. Од друга страна,ве молиме контактирајте со нас со твојот матичен број и ние ќе ви помогнат да се идентификуваат точни модели.
Како да се инсталира турбо правилно? Турбо инсталација е стручна работа, која не може да се направи во гаража или дворот со себе. Ве молиме бидете сигурни дека турбо ќе биде инсталиран од страна на професионален механичар. Нормално, вашиот механичар ќе ги провери стариот турбо е проблем, како што понекогаш турбо неуспехот не беше предизвикана од себе. Исто така го замени моторот за масло филтер е задолжително во турбо инсталација. Масло feed цевки треба да биде заменет, ако тоа е премногу стар, и ве молиме не заборавајте да го премиер турбо пред инсталацијата. Севкупно, има само 1 принцип во турбо инсталација"бидете сигурни дека се што е 100% чист

Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
Настаняване на превозното средство:
двигател
Широчина На Елемента:
15cm
търговска марка:
Турбо ДФО
специални характеристики:
турбокомпресор
Тегло На Продукта:
2kg
Вид На Материала:
к18
Автомобили:
Седалка
Височина На Продукта:
15cm
Дължина На Продукта:
15cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Честотен Обхват:
53039700011
Името На Модела:
К03
Модел Година:
1999-
Подходящ за автомобил 1:
За Audi A3/A4/A6 1.8 T 8L AGU / ALN/ARZ / APU / ARK 110 кВт 150 л. с. 1996-
Детайл № 1:
53039880029 / 53039700029, 5303 988 0029 / 5303 970 0029
OEM номер 1:
06A145704L / 06A145704LX / 06A145704LV
OEM номер 2:
06A145704B / 06A145704BX / 06A145704BV, 06A145703Q
Детайл № 2:
53039880011 / 53039700011 / 53039880044 / 53039700044
Подходящ за автомобил 2:
За Skoda Octavia 1.8 T AGU 110 кВт 150 л. с. 1997-
Подходящ за автомобила 3:
За Seat Leon Ibiza 1.8 T Cupra AQX/AYP / AQA 110 кВт 1999-
Подходящ за автомобил 4:
За Volkswagen Beetle Bora, Golf, Passat B5 1.8 T 110 кВт 150 л. с.
Детайл № 3:
53039700045 / 53039880045, 53039880049 / 53039700049
Детайл № 4:
53039880029 /53039700029 /53039880025 /53039700025

Избор на купувачи

GT30 GT3076-4 T25 T28 A/R .70 anti-surge A/R .86 360 градуса упорит Цапфовый носещи wastegate water&oil турбокомпресор

414.40 -20 % BGN 332.00

Турбо модел GT30 GT3076 GT30764имајќи тип : 360 степени удар Весник имајќи ладење тип : вода и масло за ладење коњски сили : 350450hp Компресор детали a / r 0.70 антибран воздух влезот 4" воздух излезот 2.5" inducer 54.30 mm exducer 76.00 mm Турбина детали a / r .86 турбина домување страната : T25 Издувните Vбенд штекер дијаметар : 3.11 инченИздувните Vбенд влезот дијаметар : 2.50 инчен inducer 53.00 mm exducer 46.20 mm

GT1849V 717626-5001S 717626 турбина турбокомпресор за OPEL Vectra C, Signum за SAAB 9-3 9-5 I 2002-05 Y22DTR Y22D 2.2 DTI L

539.76 -10 % BGN 486.00

GT1849 V 7176265001 S 717626 турбина турбо турбополнач За "ОПЕЛ" Vectra C Signum DTI / За SAAB 93 I / 95 200205 Мотор Y22 DTR Y22 D 2.2 L DTI трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1849 V 7176267176265001 S 7052045002 S 7052040002 7052040001860055 24443096 860051 24445062 24418170За "ОПЕЛ" Vectra C Signum 2.2 DTI / За SAAB 93 I & 95 20022005 Y22 DTR Y22 D 2.2 L DTIЗа "ОПЕЛ" Signum 2.2 DTI 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022004 За "ОПЕЛ" Vectra C 2.2 DTI 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022004 За SAAB 93 јас 2.2 Ti D година 125 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20002003 За SAAB 95 2.2 Ti D 120 HP Моторот : Y22 DTR Година : 20022005ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

GT1646V 756867 765261 765261-0006 765261-0007 765261-5005S Turbo за AUDI A3, VW Golf, Jetta Superb Toledo Leon BMP BMM BVD 2.0 L

703.98 -10 % BGN 634.00

GT1646 V 756867 765261 7568670003 7652610005 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" Eos Caddy III ;Passat B6 ;Golf V ;Jetta V ;Врвен II ;Octavia II;Толедо III СОПИРАЧКИ PQ35 / 46 BMP BVD BMM 2.0 L TDI Објект е 100% Сосема НовGT1646 V турбополначДел NO...

Турбинен касета GT1646V garrett turbo charger основната 765261 / 756867 CHRA за Audi A3 (8P/PA) 2.0 TDI търсене на дистрибутори

184.00 -24 % BGN 140.00

Турбина кертриџ GT1646 V гарет турбо полнач core 765261 / 756867 CHRA за Ауди А3 (8 P / АП) 2.0 TDI пребарување препродавачи1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 765261 / 7652611 / 7652612 / 7652613 / 7652614 / 7652615 / 7652616 / 7652617 / 7652615005 S / 7652615006 S / 7652615007 S / 756867 / 7568671 / 7568672 / 7568673 / 7652618 / 7652619 / 76526110 / 7568674 / 7568675 / 7652610004 / 7652610003 / 7652610002 / 7568670003 / 7568670002 / 7568670001 / 03 G253014 N / 03 G253014 NX / 03 G253016 H / 03 G253019 L1.За Ауди А3 2.0 TDI (8 P / АП) BMP / BMM 103 KW 2.За Seat Altea 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 3.За Седиште Леон 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 4.За Седиште Толедо III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 5.За "Шкода" Octavia II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 6.За "Шкода" Врвен II 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 7.За "Фолксваген" Caddy III 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 8.За "Фолксваген" Eos 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 9.За Фолксваген Голф V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 10.За "Фолксваген" Jetta V 2.0 TDI BMP / BMM 103 KW 11.За "Фолксваген" Passat B6 2.0 TDI BMP / BMM / BVD 103 KWУслови на продажба 1...

T3 t4, 5 болт постене за конвертиране на 2,5 диапазон на HU-CGQ38

BGN 14.32

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Hubsports t3 t4 5 гром на испуштање на страната конвертирате до 2,5 v бенд HUCGQ38 Примена на Универзал, Одговара на сите Автомобили и Камиони Т3 / Т4 T3 Турбополнач Турбо 5Топ 2.5" VБенд Леано Железо Прирабница (ве молиме проверете ја големината пред цел) 100% Сосема нов Направени од Леано Железо На Страната има Внатрешни wastegate да се поврземе на Actuator Wastegate Размавта има Дијаметар од 1 1 / 8"...

Turbo касета CHRA Основната CT16V 17201-30160 17201-30100 17201-30101 30011 за TOYOTA Landcruiser, HILUX VIGO3000 1KD-FTV 1KD 3.0 L

237.58 -10 % BGN 214.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 1720130160 1720130100 1720130101 1720130011 Турбополнач За ТОЈОТА HIЛУКС Landcruiser VIGO3000 1 KDFTV 3.0 L 2006 трговија на ГолемоТурбо Модел : CT16 V172010 L040 17201OL040 17201301101720130160 1720130100 1720130101 1720130011X050607313 VIGO3000За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 Landcruiser 2006 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелТурбо Модел CT16 V Дел Број 172010 L040 Претходната Верзија 172010 L040 172010 L040 OE Број 1720130160 1720130100 1720130101 1720130160 1720130100 1720130101 2006 Година Опис За Toyota Land cruiser D4 D;Hilux SW4 CHRA 1720290040 Мотор 1 KDFTV Зафатнина 3.0 L 2982 кзм 6 Цилиндри KW 173 Гориво Дизел Апликации 2006 За Toyota Hilux SW4 и Landcruiser 1 KDFTVПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

GT1749V Turbo charger 701854-5004S 701854-0003 781504 турбина 028145702N за Audi A4 1.9 TDI (B5) - 88 кВт-120 л. с. ASV 2000-2001

510.40 -17 % BGN 424.00

GT1749 V Турбо полнач Дел број : 7018545004 S , 7018540004 , 7018540003 , 7018540002 , 781504 турбо ОЕМ број : 028145702 N , 028145702 NX , 028145702 NV турбина Одговара за : Turbo за Ауди А4 1.9 TDI (B5) 88 Kw 120 КС ASV 20002001 Турбо за Седиште Кордоба 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 2000 Турбо за Seat Ibiza II TDI 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 19992002 Турбо за Seat Ibiza III 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992002 Турбо за Седиште Леон 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 20002005 Турбо за "Фолксваген" Caddy II 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992002 Турбо за Фолксваген Поло III 1.9 TDI 66 Kw 90 HP ASV 19992001 Турбо за Фолксваген Поло III 1.9 TDI 81 Kw 110 КС ASV 19992001Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

HT12-19B 144119S000 144119S002 144119S00A 14411-9S001 14411-9S00 144119S00 HT12 19D 047-282 047-229 047-663 Turbo ZD30 3.0 L EFI

437.58 -10 % BGN 394.00

НОВИ HT1219 D HT1219 B 047282 047229 047663 047282 047229 047663 144119 S000 144119 S002 144119 S001 144119 S00 A 144119 S00 Турбополнач Турбо Турбина За NISSAN ГРАНИЦА Камион D22 Навара Мотор ZD30 EFI ZD30 3.0 L Објект е 100% Сосема Нов Модел : HT12 HT12EX ТурбополначДел Број : 047282 047229 047663 047282 047229 047663 047230 047230 HT1219 B или HT1219 D HT1222 AОЕМ Број : 144119 S001 144119 S002 144119 S000 144119 S00 A 144119 S000 144119 S001 144119 S002 144119 S00 AZD30 дизел мотор Дел Број 047282 Претходниот Број 047229, 047663, 047229, 047663, 047282 OE број 144119 S000, 144119 S000, 144119 S002, 144119 S001 Опис За Nissan Навара, Камион D22 CHRA 047230 Турбо Модел HT1219 B, HT1219 D Мотор Модел ZD30 EFI Модел EET0008 Мотор Производител Nissan Зафатнина 3.0 L, 3000 КЗМ Гориво Дизел Одговара За : Возило : За Nissan ГРАНИЦА Камион D22;Навара 3 Литри EFI 3.0 L;Мотор : ZD30 EFI ZD30 3.0 L EFI D Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

TURBO TB4131 466828 466828-0001 466828-0002 2674A110 110 2674A107 2674A109 турбокомпресор за Perkin Agricultural T6. 60 6.0 L 119kw

419.18 -9 % BGN 381.00

ТУРБО TB4131 466828 4668280001 4668280002 2674 A110 2674 A107 2674 A109 2674 A110 Турбополнач За Perkin Земјоделски T6.60 6.0 L 119kw НОВИТурбо модел : TB4131Дел Број : 4668280001 4668280002ОЕМ Број : 2674 A107 2674 A109 2674 A110Примена : За Perkins Perkin Земјоделски T6.60 6.0 L 119kwМоторот : T6.60 6.0 L 119kw ДизелТурбо Модел TB4131 Дел Број 4668285002 S Претходната Верзија 4668280001, 4668280002 OE број 2674 A107, 2674 A109, 2674 A110 CHRA 4081050280 Опис За Perkins Земјоделски Мотор T6.60 Поместување 6.0 L, L6 KW 119 ВРТЕЖИ во минута Max 2600 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 180 Аголот β (турбина за домување) 105 Имајќи Домување 4300270025 Турбина Тркала 4513090003 Комп...

GT2056S 742289-5005S 742289-0004 742289 turbo core касета A6440900580 CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо core кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

За MITSUBISHI, Chrysler Dodge Air Control Valve IACV MD628174 MD613992 MD619857 1450A116 с о-пръстен за уплътнение

19.17 -17 % BGN 16.00

Pl S Проверете Производителот Дел Број (Обично се Печат Во Пластични Или Тело) Пред да НарачатеПакување : 1 КОМПЈУТЕРГаранција : 12 МесециРеференца OE Број : MD628119,MD628174, MD628318, MD628166,AC254, 2 H1076, 2 H1081Боја : Црна Како Слики ПокажуваатПримена : Chrysler Sebring (20052001)Dodge Strat(20052001)Мицубиши Eclipse (20042000)Мицубиши Galant (20031999)Мицубиши Montero (20042000)Мицубиши Montero Спорт (20041999)

Mofe 6 мм силиконов маркуч вакуум горещ син на 10 метра дълга силиконова тръба

18.48 -3 % BGN 18.00

ПРОМОЦИЈА 10 МЕТРИ MOFE Силикони Вакум Црево / Tube / Цевки Внатрешен Дијаметар : 6 MM Сина Дебелина на Ѕид : 2 MMMOFE Силиконски ЦреваТОПЛА ПРОДАЖБА, со ВИСОК КВАЛИТЕТ, прифатлива ЦЕНА, ВИСОКО се ПРЕПОРАЧУВА Бренд : Mofe Logo (Ако сакате тоа со samco ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Дебелина : 2,5 mm Оперативна температура : 50 до 220°C (428 F)...

ЗА LANCIA DEDRA 1.6 ОТ 1989 1999 КЛАПАН EGR / ОТРАБОТЕНИТЕ ГАЗОВЕ, 17094174 *НОВА*

43.18 -35 % BGN 28.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

GT2056S 742289-0003 742289 turbo core касета A6650901780 a6650900480 турбина CHRA за Ssang-Йонг Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

172.80 -17 % BGN 143.00

Дел број : 7422895005 S , 7422890004 , 7422895003 S , 7422890003 , 7422890002 , 7422895001 S , 7422890001 , 742289 турбо core кертриџ ОЕМ број : A6650900580 , A6640900580 , A6650901780 , A6650900480 , A6650901280 , A6650901580 , A6650901080 турбина кертриџ CHRA Одговара за : Кертриџ за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Кертриџ за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Turbo 53039880290 за Audi A4 A5 Q5 S4 Avant quattro за Seat Exeo A4q Golf R32 Rabbit CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB 2.0 T

865.58 -10 % BGN 779.00

НАЈДОБАР НОВ Турбо K03 53039880290 53039700290 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T 06 J145713 FX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta За Ауди А3 Quattro на Сите ГАС DOHC 2.0 2.0 L T 2011 За Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB, ото 2.0 L 2.0 TFSI ТТурбо Модел : K03 29053039880290 53039700290 53039880290 53039700290 5303 988 0290 5303 970 029006 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T06 J145713 FX 06 J145713 KX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 2565403024806 J 145 702 K 06 J 145 713 K 06 J 145 713 KX 06 J 145 701 TЗа Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB, ото 2.0 L 2.0 TFSI Т 2013 Audi A3 Сите 2.0 L 1984 CC 121 Cu...

Клапан TUKE OEM 058905291 Pour VW Pour A3 A4 TT VW Passat, Jetta, Golf, EOS Touran Beetle 1.8 T 2.0 T

19.68 -19 % BGN 16.00

Modeles Одговара : Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 19992010 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 20052009 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20062008 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 20032011 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW 1.8 Т 20 V (AWT, AWM "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 20062011 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN 20032008 тип де Moteur : 2.0 FSI 110 KW А3 / S3 20012008 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 2.0 FSI 110 KW A4 20012012 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 3.2 V6 (CALA) A6 20022011 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 2.8 V6 (BDX, ККПД, ЛЕ CCAE) ТТ / TTS 19992006 тип де Moteur : 1.8 Т 20 V 3.2 V6 S8 тип де Moteur : 5.2 FSIСОВЕТ : s'il voplaît assurezvoque la partie voacheté одговара votre voiture avant l'achat...

TD05HR 49378-01580 1515A054 49378 01580 49378-01581 Turbo за Mitsubishi Lancer EVO Evolution 9 80 Series 2.0 L 2005-4G63T 4G63

647.86 -10 % BGN 583.00

TD05 HR TD05 HR20 G 4937801580 4937801581 090323024 1515 A054 Турбо Турбина Турбополнач За Мицубиши Lancer EVO EVO9 Еволуција 9 , 80 Серија 2005 Мотор : 4 G63 T 4 G63 2.0 L 280 HP БензинОбјектот е 100% Сосема НовTDO05 H TD05 HR TD05 HR20 G10.5 Турбополнач Дел број : 4937801580 4937801581 ОЕМ Број : 1515 A054 090323024 060413028 МОДЕЛ : TD05 HRКОМПРЕСОРIND : φ52.5mmEXD : φ68mmТРИМ : 59 AR : TRURBINEIND : φ49.1mmEXD : φ55.8ммТРИМ : 76 AR : .49 Турбо Модел TD05 HR16 G6 C / 10.5 Т Дел Број 4937801580 Претходниот Дел Број 4937801581 OE број 060413028 1515 A054 Година 2005 Опис За Мицубиши Lancer Evolution 9, 80 Серија CHRA 4917808970 (4917808981) Мотор 4 G63 Зафатнина 2.0 L, 2000 кзм, 4 Цилиндри Гориво Бензин KW 276 / 280 HP Вратило / Воланот Inconel Поправка Комплет 4917881100 Турбина Домување AR 10.5 Actuator 4917818791 Апликации 2005 За Мицубиши Еволуција 9 ,80 Серија 4 G63 2.0 L Одговара За : Возило : За Мицубиши Lancer EVO 9 Еволуција 9, 80 Серија 2.0 L 2005 Мотор : 4 G63 T 4 G63Т 2.0 L 280 HP Бензин Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Един истински нов висококачествен автоматичен Транс сензор за скорост 34960-81A0 3496081A0 K-M

25.41 -21 % BGN 20.00

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Вистински Нов висок квалитет Авто Транс Брзина Сензор 3496081 A0 3496081 A0заменете број3496081 A0 3496081 A0Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

Силен подобрител на сребристо-черен автомобилен регулатор на газта speed commander за VolksWagen VW Golf 7 За 2013 Lavida/Lamando/2013 Jetta

BGN 252.80

Автомобил промена делови Електронски Гас Контролер Интелигентни Силна БустерЗа решавање на електронски педалата заостануваат проблем и реализација на инстант одговор кога автомобил започнете или да се забрзаза Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 за 2013 Lavida / Lamando / 2013 JettaЗабелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил се направи и manufacturered година кога ставање на ред! Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас! Ви благодариме! За производител се воведат, ве молиме посетете ја нашата веб страница : Некои Силни бустер модели со соодветни модели на автомобили листJC802 Нови Land Rover DSCOVERY 4 / EVOQUEJC979 Нови Land Rover DSCOVERY 3JC988 Land Rover (YEAR2002) / BMW СИТЕ МОДЕЛИ ОСВЕН X СЕРИЈА (X3 / Х5 / X6) / X СЕРИЈА (X3 / Х5 / X6) / МИНИ КУПЕР / КУПЕР COUNTRYMAN / ЕДЕНJC151 АУДИ А1 / А2(БЕНЗИНСКИ МОТОРИ ) / A3 / (2004) / A4 / S4 CABRIO(20032006) / A6(2005) / RS4(2008) / S3 / TT(2006) / SEAT IBIZA / КОРДОБА / EXEO / ST / ЛЕОН / ТОЛЕДО / ALHAMBRA / "ШКОДА" FABIA / OCTAVIA (1 U) / OCTAVIA (1 U) / ВРВЕН (3 U) / ВРВЕН (3 U) / "ФОЛКСВАГЕН" AMAROK / LUPO / ЛИСИЦА (ЕУ) / ПОЛО (9 N) / ПОЛО (6 R) / БОРА / БУБА / PASSAT / SHARAN / TOUAREG / T5 / T5 (7 H & 7 J)JC251 АУДИ А2(ДИЗЕЛ МОТОРИ ) / A4 / S4 CABRIO / A4 / A8 / R8 / Q7 / БЕНТЛИ КОНТИНЕНТАЛ GT / BROOKLANDS / SEAT IBIZA / КОРДОБА / ЛЕОН / ТОЛЕДО / ALHAMBRA / "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG / LUPOJC201 АУДИ А3 / A4 / S4 / A6 (LHD) / О7 / S3 / S4 / S5 / TT / СЕДИШТЕ ЛЕОН / ТОЛЕДО / ALTEA / ALHAMBRA / "ШКОДА" OCTAVIA (1 Z) / ВРВЕН (3 U) / ВРВЕН (3 T) / "ФОЛКСВАГЕН" CADDY / GOLF V / GOLF VI / EOS / SCIROCCO / БУБА / JETTA / PASSAT / PASSAT CC / SHARAN / TOURAN / JC980 AUDI A6 (LHD) 20052008 година / A6 (RHD) 20052009JC510 КАДИЛАК BLS / CHEVROLET CRUZE / HHRJC911 CHEVROLET CAPTIVAJC501 CHRYSLER 300 CJC517 CHRYSLER 300 C 2007 / DODGE CHALLENGER / NITRO / МАГНУМJC989 CHRYSLER CROSSFIRE / MAYBACH 57 (W240) / 57 S (W240) / 62 (V240) / 62 S (V240) / МЕРЦЕДЕС BENZ CLCLASS W216 / CLKКЛАСА / CLSCLASS C219 / EКЛАСА W210 / EКЛАСА W211 / GCLASS / GLCLASS X164 / MCLASS W163 / MCLASS W164 / RКЛАСА W251 / SКЛАСА W220 / SКЛАСА W221 / SLKКЛАСА R170 / SLKКЛАСА R171 / SLCLASS R230 / SLR Мекларен C199JC999 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ВИТО / VIANO W639 / SLS W197 / SLKКЛАСА R172 / СПРИНТЕР NCV3 / W906 / GLKCLASS X204 / SMART FOURFOUR / "ФОЛКСВАГЕН" CRAFTERJC602 DODGE КАЛИБАР / МИЦУБИШИ ASX LANCER / OUTLANDER / EVO XJC609 МИЦУБИШИ PAJERO SPORT / MONTERO / L200JC802 FORD CMAX (CB3) / MONDEO / FIESTA CB1 / ФОКУСОТ (ЗЗП CB4) / ФОКУСОТ CMAX (ЗЗП) / VOLVO C30 / C70 / S40 / S60 / S80 / V60 / V70 / V50 / XC60 / XC70 / XC90JC803 FORD CMAX (CB7) / GRAND CMAX (CB7) / ФОКУСОТ (CB8)JC606 FORD FIESTA CBK / ФУЗИЈАJC708 ХОНДА ГРАЃАНСКО / CRV / КРСТОСНИЦА / STREAM / СПОГОДБАJC689 HYUNDAI SANTA FE / i X35 / TUCSONJC688 HYUNDAI SANTA FE CM10JC952 HYUNDAI GENESISJC719 INFINITI G35 (COUPE / СЕДАН) / FX35 / 45JC801 INFINITI M35 / M45JC981 INFINITI G37 COUPE / G37 СЕДАН / FX35JC983 JEEP COMPASS / ПАТРИОТ / CHEROKEE КЈJC985 ЏИП КОМАНДАНТ / GRAND CHEROKEE / WRANGLER JK / CHEROKEE ККJC501 JEEP GRAND CHEROKEEJCTBA JEEP GRAND CHEROKEE (WK2)JC307 KIA CEED / CERATO / CERATO / ФОРТЕ / ДРЖАВЕН / РИО / SPORTAGE / VENGAJC718 KIA CERATO / ФОРТЕ / ДРЖАВЕН УДАРJC688 KIA SORENTOJC607 KIA SORENTO / ДУШАТАJC831 LEXGS350 / GS430 / GS460 / LS430 / SC430 / ES300JC830 EXLS460 / LX570 / IS350 / IS250 / IS220 / TOYOTA HILUX / MARK X / PRADO / FORTUNER / INNOVAJC567 GX / RXJC515 LOTELISE (LHD) / ELISE (RHD) / EXIGE (LHD) / EXIGE (RHD)JC806 MAZDA RX8 / MX5 / 6JC813 MAZDA CX7JC606 MAZDA 2 (DY) / 2 (ДЕ)JC815 MAZDA 3JC802 MAZDA 3JC809 MAZDA 6JC701 NISSAN MAXIMA / PRARIE / СОНЧЕВИ / XTRAILJC801 NISSAN JUKE / MICRA / МАРТ / ЗАБЕЛЕШКА / QASHQAI / TIIDA / TEANA / XTRAILJC719 ISSAN MAXIMA / PRARIE / СОНЧЕВИ / XTRAILJC801 NISSAN 350 Z / 370 ZJC510 "ОПЕЛ" ОПЕЛ ASTRA (LHD) / ASTRA (RHD)JC982 ПОРШЕ BOXTER (987) / CAYMAN (987c) / 911 GT3 (gt32) / 911 TURBO (997t) / 911 CARRERA (997) / PANAMERA (970)JC251 PORSCHE CAYENNEJC819 РЕНО ЛАГУНА II / ЛАГУНА III / ШИРИНА / ESPACE / CLIO / CLIO III / MEGANE II / MEGANE III / СЦЕНСКИJC716 SSANGYONG ACTYONJC358 СУБАРУ IMPREZA / ШУМАРОТ / НАСЛЕДСТВОJC350 СУБАРУ НАСЛЕДСТВО / ПУСТОШJC601 SUZUKI SX4 / ГРАН VITARA SWIFTJC581 TOYOTA YARIS / AURISJC830 TOYOTA IQ / VIOS / ESTIMA / BELTA / AXIOS / СЕЧИЛОТО / FIELDER / САКААТ / CAMRY / AVENSIS / Е КОРОЛА / Е КОРОЛА VERSO / RAV 4 / LAND CRUISER / URBAN CRUISERJC831 TOYOTA САКААТ / CAMRY / ПИКНИК / AVENSIS / Е КОРОЛА / Е КОРОЛА VERSO / RAV 4Итн...

HOSINGTECH-hot продавам 10meter 4mm blue silicone vacuum hose tube на тръбата

15.04 -7 % BGN 14.00

HOSINGTECH топла продаде 10meter 4mm сина силикони вакум црево цевка цевкаРод : 4mm Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : 10m Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 2mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : нема слоеви Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикониЗабелешки : 1...

Turbo 53039700290 06J145713KX 06J145701N 06J145702L 06J145702T 06J145713FX 06J145713L 06J145713LX 222271 25654030248 BZB CAWB

1039.98 -10 % BGN 936.00

Заврши Турбо турбополнач K03 53039880290 53039700290 53039880290 53039700290 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T 06 J145713 FX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta За Ауди А3 Quattro на Сите ГАС DOHC 2.0 2.0 L T 2011 За Ауди А3 Quattro на Сите За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan CC Eos голф GTI Jetta ГАС DOHC За Audi A4, A5, П5 За Seat Exeo (A4 Q) За Audi A4 S4 Avant quattro Golf R32 GTI Зајакот Мотор BZB CGYA CAWB CCTA CDAA CDAB CBFA CCZA CCZB ото 2.0 L 2.0 TFSI Т Објект е 100% Сосема НовK03 турбополначДел Број : 53039880290 53039700290 53039880290 53039700290 5303 988 0290 5303 970 0290 ОЕМ Број : 06 J145702 K 06 J145713 K 06 J145713 KX 06 J145701 T 06 J145701 N 06 J145702 L 06 J145702 T06 J145713 FX 06 J145713 KX 06 J145713 L 06 J145713 LX 222271 25654030248 Модел НА K03 5303 988 0290, 5303 970 0290, 53039880290, 53039700290, 53039880290, 53039700290 Дел Број 06 J145702 K OE Број 06 J145713 FX, 06 J145701 N, 06 J145701 T, 06 J145702 K, 06 J145702 L, 06 J145702 T, 06 J145713 K, 06 J145713 KX, 06 J145713 L, 06 J145713 LX, 222271, 25654030248 Година 200815 VSPEC JH5 Опис За Audi A4, A5, П5, Seat Exeo 2.0 L TFSI, (A4 Q) Audi A4 / S4 / Avant quattro Голф / R32 / GTI / Зајакот Мотор BZB, CGYA, CAWB, CCTA, CDAA, CDAB, CBFA, CCZA, CCZB, ото мотор, CAWB...

Powertec supply turbo Garrett cartridge GT2052V 454135-0001 / 454135-0002 chra turbo kit за VW Passat B5 2.5 TDI turbo core

176.00 -24 % BGN 134.00

Powertec снабдување Гарет турбо кертриџ GT2052 V 4541350001 / 4541350002 chra турбо полнење за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 2.5 TDI турбо core1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 454135,4541351,4541352,4541356,4541359,4541350001,4541350002,4541355006 S,4541355009 S,059145701 G,059145701 GX,059145701 GV,059145701 C,059145701 CX,059145701 CVА AUDI A4 TDI 155 HP, моторот : 2.5 L, моторот код : AFB / AKN, година : 19952000 Б...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.