• Новинка
12 бр CD DVD авто козирка организатор на притежателя калъф

12 бр CD DVD авто козирка организатор на притежателя калъф

резултат:
BGN 2.69

Брой продукти
Налично


12 КОМПЈУТЕРИ CD DVD Автомобил Авто Стакло Организатор Носителот Случај
* Две еластична ремени одговара на повеќето очила
* Овој Авто Стакло CD Држач, се инсталира лесно и лесно се отстранува
* Не-Плетени материјал не ќе се држи до Цд-а
* Тежина : 51g.

Подробности

Тип:
Беседки

Избор на купувачи

Здрава популярна 3-местна делото качающегося стола, водоустойчив, пылезащитная и ултравиолетова делото-170x120x160cm

BGN 37.71

Издржливи популарни 3 седишта замав стол маска ,вода ,прашина и ултравиолетовидокажале покрие170x120x160cmОбјектот големина : 170x120x160cmткаенини : УВ и водадокажале полиестерПокритие за повеќето популарни 3 седишта замав чаирСкладирање на пакет : Експрес ПакетБесплатен Превозот во светот , испрати од Кина Пост Воздух mail.(Epacket ќе плус се справи со такси), Ние брод стоката во рок од 72 часа по приемот расчисти исплата...

20pcs L:45-60 см 40 окото найлон чанта Ябълка плодове анти птица мрежи против комари и мухи растения, растителни защита на чанта низ печат

47.84 -25 % BGN 36.00

40 Mesh Голема Szie Контрола на Штетници Најлон Нето Торба Земјоделство Овошје Заштита Градина Анти Комарец Муви Мрежи Одгледување Торба Добредојдовте да контактирате со нас за количествотрговија на големо цена За големината : 45 X30cm : значи торба големина ( 1cm=0.39 инчи) Должина : 45см Ширина : 30cm Feathure : Може да се прилагоди според барањата на клиентот на различни спецификации на производот Со отпорност на абење, добра отпорност на топлина, со висок филтрација ефикасност, Висока температура отпорни, водоотпорен, отпорни на киселина, силна отпорност на корозија, Добра вентилација перформанси, добра вентилација перформанси на цела низа на опрема, суровини и материјали со висока густина полиетилен, нетоксични, невкусна, светлина, вентилација, отпорност на вода, висока механичка индекс и одлична отпорност на корозија, услугата животот е долга, и вреќа вреќа неколку пати, погодно запечатување...

Продукти външната търговия на цветна оранжерия / солариум / цветен багажник / три / четири / пет-етажна сграда външна мембрана

22.38 -11 % BGN 20.00

Стаклена градина со неколку години, надворешната мембрана ќе бидат оштетени, оксидација и дамки, ќе влијае на стакленички изолација и светлина трансмисија...

Покриване на единична качающегося стола, водоустойчив, пылезащитная и ултравиолетова делото-120x130x168cm

BGN 20.08

Еден седишта замав стол маска ,вода ,прашина и ултравиолетовидокажале покрие120x130x168cmОбјектот големина : 120x130x168cmткаенини : УВ и водадокажале полиестерТкаенини : Складирање На Пакет : Експрес Пакет : Бесплатен Превозот во светот , испрати од Кина Пост Воздух mail...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.