• Новинка
2 бр. / компл. 8 инча Бяла дебели стоманени триъгълник сгъваем скоба рафтове стенен самоносеща метална ъглова скоба с 8 гайки

2 бр. / компл. 8 инча Бяла дебели стоманени триъгълник сгъваем скоба рафтове стенен самоносеща метална ъглова скоба с 8 гайки

резултат:
BGN 13.73

Брой продукти
Налично


Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купат.

Подробности

търговска марка:
ДРК
Материал:
неръждаема стомана
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Използването на:
скоба рафтове
Структура:
Триъгълна Скоба
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Номер На Модела:
скоби за рафтове
Кораби От:
Китай
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.3kg (0.07lb.)
Размер На Опаковката:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Това са стандартни детайли:
Стандартни Части
Модел:
вижте инструкциите
Дебелина (мм):
вижте инструкциите
Броят на тел подвижен:
вижте инструкциите
Клас На Продукта:
Отлично
Материал на корпуса, носещи подвижен:
вижте инструкциите

Избор на купувачи

8-инчов пружинен сгъваем скоба рафтове порест сгъваема рамка полк подкрепа многофункционален триъгълник скоба 2 бр./лот KF773

69.30 -19 % BGN 56.00

започнете Цена : $ 59.98 Сега Цена : $ 49.98 Цена : $ 67.98 Сега Цена : $ 56.65 Цена : $ 75.97 Сега Цена : $ 63.31крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~8 Инчен Пролет Виткање полица заградата Poroвиткање scaffold полица поддршка Мултифункционален Триаголник заградата 2 парчиња / многу KF773Карактеристики : Име : Виткање полица заградатаГолемина : 20*3*11cmТежина : 400g(1 пар)Пакување : 2 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Ова ние имаме различни големини,Овој линк е за 8inch, Ако треба други големина,ве молиме контактирајте ме или оставете порака!Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~304 од не ' Рѓосувачки Челик Реклама Одредување Завртки ќорсокак Опфаќа Рамно Огледало Завртки Покрие Капи Дијаметар 19mm 100pcs / многу KF754Дијаметар : 22mmМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : 100pcs / торбаAnswer : ___________________________ Note : Ова ние имаме различни големини,сите големина на сликата.На овој линк е за 22mm dameter, Ако треба други големина,ве молиме контактирајте ме или оставете порака!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

F-тип деревообрабатывающее зажимное тела F-технологична Fast Fixture фиксиран дървена тела

BGN 40.00

Онлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2015 година Имаме професионален развој и производство на тимот, па ние може да гарантира за квалитетот на производите, како и безбедноста и ефикасноста на превозот процес.Услугата филозофијата на нашата "Столар е Работилница" е да обезбеди најдобра услуга за столарија љубители целиот свет со нашите најдобри производи...

Микровълнова печка триъгълни тава за микровълнови части 24,5 см плоска стъклена плоча

BGN 1.71

Микробранова Печка Браун Пластични Триаголник во Облик на Лента Поддршка Galanz Микробранова печка Делови за 24.5 cm Рамна Стаклена Плоча Опис Име : Фах поддршка Материјал : Тешко Пластични Големина : Како на сликата покаже Пакет се вклучуваат : 1 x фах поддршка

55x39x4mm EK60 графитовая нож за вакуум помпа Rietschle VLT-15/DLT-15 / остриета роторен компресор

BGN 11.12

Hitech Јаглерод Co.,ОграниченЈаглерод Ване (EK60)Големина 55x39x4mmГустина 2.0 g / cm3Големина на честички 0.00254 cmБрегот Цврстина 60Flexural Сила 40mpaCompressive Strength 65mpaМаксимална Температура 260 CПорозност 0% VOLЕлектрични Resistivity 0.13 ohm / cmКоефициент на топлинска Спроводливост 85 W / (m2.К / m)ETC 4.68 Microns / m CТипични АпликацииЗа Rietschle Vanes 513702За Rietschle Вакуум Пумпи : DLT 15 / KLT 15 / TL 15 / TLV 15 / VLT 15Хајделберг дел број : G2.102.1951 / L4.164.1563

6шт скоба за тръби от неръждаема стомана разтегателен диаметър 8-12 мм широчина на затягане 9 мм ръжда доказателство за засилване на оборудване водна тръба

9.95 -40 % BGN 6.00

6 Pcs Цевка од Нерѓосувачки челик Менгеме Стигнале дијаметар 812mm Менгеме ширина 9mm Рѓадоказ За Затегнување на Вода Цевка Хардверски Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет...

230x40x5mm EK60 графитовая нож за вакуум помпа Rietschle CLFT-101, CLFT 100 / графитовая нож за помпи

BGN 37.25

Hitech Јаглерод Co.,ОграниченЈаглерод Ване (EK60)Големина 230x40x5mmГустина 2.0 g / cm3Големина на честички 0.00254 cmБрегот Цврстина 60Flexural Сила 40mpaCompressive Strength 65mpaМаксимална Температура 260 CПорозност 0% VOLЕлектрични Resistivity 0.13 ohm / cmКоефициент на топлинска Спроводливост 85 W / (m2.К / m)ETC 4.68 Microns / m CЗаменаЗа Rietschle Vanes 507110За Rietschle Вакуум Пумпи : CLFT 100 / CLFT 101 / CLFT 101 DV / DFT 100

2 бр лост за врата бутон, вид на метал U нескользящая триъгълна дръжка на лоста капаче 100 кг 220 кг удерживающая способността рычажный скоба 4001

15.97 -25 % BGN 12.00

Спецификација : Име на Производ за да се Префрлате Менгеме Модел Број 4001 Тип Latch Врата Копчето за Одржување Капацитет 100 Kg / 220 Кг Тежина 80g Боја Црвена, Сребрена Тон Материјал Метал, Пластика Пакет Содржина 2 x Toggle МенгемеОпис Метал latch рачка, лост fastener, 100kg одржување капацитет...

8 бр. / лот L=300 см 12 Slatwall флип скенер данни куки с притежателите на етикети дисплей кука багажник, хром

BGN 54.40

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Таванско помещение американската ретро кацане закачалка Nakajima въздухоплавателни средства clothing store срок as the old clothing display rack combination

BGN 1900.00

Должина : 120 смШирина : 45 cmВисина : 240 cm (еден слој 50cm / , две слој 155cm / , три слој 35cm)Тежина : 32kgБоја : црна матПревозот време : околу 3 дена

Многофункционален blet скоба дървообработващи бързо регулируема лента скоба полигональный скоба 90 градуса правоъгълен ъглов фоторамка клипове

23.63 -28 % BGN 17.00

Мултифункционален blet менгеме Машини за Брзо Прилагодливи Бенд Менгеме Polygonal клип 90 Степени Десен Агол Агол Фото Рамка КлиповиКарактеристики : Брзо прилагодливи бенд менгеме со 4 канџи.Преносни и кој се одвојува за практично користење.Висок квалитет најлон материјал, издржлив за долго време се користи.Лесно да се заврши целиот мебел објект за време на дрво.Ја прави вашата дограма за полесно и побрзо.Погоден за слика / фото рамка, правоаголни предмети, како и неправилни објекти фиксација.Спецификации : Предмет : Прилагодливи Агол МенгемеМатеријали : НајлонГолемина : Прибл...

10-инчов пружинен сгъваем скоба рафтове порест сгъваема рамка полк подкрепа многофункционален триъгълник скоба 2 бр./лот KF774

79.97 -19 % BGN 65.00

започнете Цена : $ 51.97 Сега Цена : $ 43.31 Цена : $ 67.98 Сега Цена : $ 56.65 Цена : $ 75.97 Сега Цена : $ 63.31крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~10 Инчен Пролет Виткање полица заградата Poroвиткање scaffold полица поддршка Мултифункционален Триаголник заградата 2 парчиња / многу KF774Карактеристики : Име : Виткање полица заградатаГолемина : 25*3*13cmТежина : 510g(1 пар)Пакување : 2 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Ова ние имаме различни големини,Овој линк е за 10inch, Ако треба други големина,ве молиме контактирајте ме или оставете порака!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Фреза с ЦПУ на притежателя на шпиндела патронник мелница струг рутер ER08 цанга комплект 4шт

32.00 -6 % BGN 30.00

Опис на производот : 1 висок квалитет на пролет челик, фино брусење; 2 стегање сила, стегање опсег, висока точност; 3 е широко се користат во здодевни, мелничката, дупчење, прислушување, мелење, гравирање и други обработка...

10 бр пружинен скоба топливопровод маркуч водопровод въздушна тръба скоби задържане детайл САМ 6-15 mm S08 Drop ship

1.38 -28 % BGN 1.00

Материјал : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум црево, итн Овие пролет клипови се направени од високо квалитетна 65 Mn пролет челик, и одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум цревоГолемина : 6mm,9mm,10мм,12mm,14mm,15mm Количина : 10 Компјутери / Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10шт гланц блестящ квадратен държач рафтове стъкло скоба скоба може да зажимать 5-6 мм / 10 мм Материал, сплав на цинк

30.40 -5 % BGN 29.00

10pcs Сјајни сјајна Плоштадот полица Носителот Стакло Менгеме заграда Може да се стега 5 6mm / 10мм материјал цинк легураПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн...

Малък бял нефрит нефрит украса 38 праскова, Нефритовая плоча на краля на интериора декорация на хола творчески изкуство и занаяти je

BGN 316.80

Топло се Препорачува Топла продажба верзија на 38 големата праска дрво остава 5 чиста боја Peony Природни бели три peony цвеќиња Multicolor лозата 38 голем портокал дрвја 28 верзија на мал праска лист Полу транспарентни Peony Чиста боја големи осум Peony стока параметри Производ info [име] [стил] Модерни едноставност [бренд] Фенси jade [компанијата][спецификација за производ] Висина : 56 CM долго : 42 CM, 12 см широк [слична препорака] Прикажување на појавување на производи [пакување транспорт] Демонтажа картон транспорт; дрвени плаќање задолжително Советодавната Служба за [потекло] No...

безплатна доставка най-популярният продаваният продукт алуминиев тънък канал с млечно бял или прозрачен капак и челните капаци и скоби

BGN 280.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

Новият пристигането на 90 градуса правоъгълна скоба 100 мм Митра скоби ъглова скоба притежателя на изображението дървени Ръчни инструменти 4 инча 4

9.07 -34 % BGN 6.00

Карактеристики : 90 степени право агол се стега,Има зглобовите на 90 степени агол,исто така, Може да се користи за 45 степен пила,е Одлична за сликата кадрирање и дрво работи...

6шт DIY инструменти за пластмасови найлонови шарнирные скоби за дървообработване пружинен скоба Studio Grampo Технологична 4 Размер / 2 инча 3 инча 4 инча 6 инча

BGN 3.54

Материјал : Тешко пластични+метал Брзо фирма позитивни грчевито држејќи се за двата рамен и чудни облик на работа парчиња...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.