• Новинка
Безплатна доставка тръба скоба 25шт 13-19 мм от неръждаема стомана, регулируема който има шланговые скоби топливопровод клип много размери, за да изберете там

Безплатна доставка тръба скоба 25шт 13-19 мм от неръждаема стомана, регулируема който има шланговые скоби топливопровод клип много размери, за да изберете там

резултат:
BGN 10.56
BGN 9.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Вреќа од 25 Црево Стеги
сите нерѓосувачки челик материјал, 1/4" дупчиња завртка
Мазна Внатре и Ќе Не гризе Црево
100% Сосема Нов
ПОПРАВКИ НА АВТОМОБИЛСКАТА ГОРИВО ЛИНИИ, МАЛИ МОТОРИ, МАЛИ АПАРАТИ, ПРАВОСМУКАЛКИ, ВОЗДУХ ЦРЕВА, ПИЈАЛАЦИ МАШИНИ ИТН.

Подробности

Размер:
8-12mm, 10-16mm, 13-19mm, 16-25mm, 19-29mm, 22-32mm, 25-38mm, 32-44mm, 35-51mm, 38-57mm, 44-64mm, 51-70mm, 64-76mm, 70-89mm, 76-92mm, 80-100mm
Използването на:
Скоба За Тръби
Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
еластичен
Структура:
Кръвоспиране За Тръби
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Стандартен или нестандартен:
Стандарт

Избор на купувачи

3шт ER25 Dia. 1/4 Inch ER кутия цанги скоби висока точност 0.008 mm за смилане на струг с ЦПУ

BGN 63.81

Модел : ER251 / 4" Инчен Collet Тип : ER25 Стегање Кол (d) : 1 / 4" (инчен) на Точноста : ≤ 0.008 мм, Објект цена содржи : 3 Pcs ER251 / 4" colletКарактеристика : Сите видови на ER collets се во согласност со DIN 6499 B Стандард изработен од специјален еластичен челик : Gcr15 Цврстина : HRC4548 Користи за здодевни, мелничката, дупчење, прислушување, мелење и гравирање операција итнПревозотПред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод...

DIYHD 7-5 / 8 печка вратата на плевнята, L скоба разтегателна вратата на бараката декоративен ъглова скоба обзавеждане

BGN 15.84

Материјал : Челик,Површината : ЦрнаПост е Л заграда,не вклучувајќи штала вратата лизгачки песна хардверПакетот, вклучувајќи : 75 / 8" L заградата*1pcsПревозот од Кина од страна на epacket или кина пост

Новият пристигането на 90 градуса правоъгълна скоба 100 мм Митра скоби ъглова скоба притежателя на изображението дървени Ръчни инструменти 4 инча 4

9.07 -34 % BGN 6.00

Карактеристики : 90 степени право агол се стега,Има зглобовите на 90 степени агол,исто така, Може да се користи за 45 степен пила,е Одлична за сликата кадрирање и дрво работи...

Безплатна доставка на едро такелажное минно оборудване от неръждаема стомана M8 двойна очите и очите обикновен моторен панта G402

144.51 -20 % BGN 116.00

Местење нерѓосувачки челик морски хардвер М4 двојно окото и окото редовни G402 синџир вртливатаМатеријал : не ' рѓосувачки челик 304Големина : М4M20Крај : полскиИспорака : пост воздух mailНаведени количество recomended и слободно контактирајте ме за било која количина што треба.

10шт гланц блестящ квадратен държач рафтове стъкло скоба скоба може да зажимать 5-6 мм / 10 мм Материал, сплав на цинк

30.40 -5 % BGN 29.00

10pcs Сјајни сјајна Плоштадот полица Носителот Стакло Менгеме заграда Може да се стега 5 6mm / 10мм материјал цинк легураПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн...

55x39x4mm EK60 графитовая нож за вакуум помпа Rietschle VLT-15/DLT-15 / остриета роторен компресор

BGN 11.12

Hitech Јаглерод Co.,ОграниченЈаглерод Ване (EK60)Големина 55x39x4mmГустина 2.0 g / cm3Големина на честички 0.00254 cmБрегот Цврстина 60Flexural Сила 40mpaCompressive Strength 65mpaМаксимална Температура 260 CПорозност 0% VOLЕлектрични Resistivity 0.13 ohm / cmКоефициент на топлинска Спроводливост 85 W / (m2.К / m)ETC 4.68 Microns / m CТипични АпликацииЗа Rietschle Vanes 513702За Rietschle Вакуум Пумпи : DLT 15 / KLT 15 / TL 15 / TLV 15 / VLT 15Хајделберг дел број : G2.102.1951 / L4.164.1563

6шт DIY инструменти за пластмасови найлонови шарнирные скоби за дървообработване пружинен скоба Studio Grampo Технологична 4 Размер / 2 инча 3 инча 4 инча 6 инча

BGN 3.54

Материјал : Тешко пластични+метал Брзо фирма позитивни грчевито држејќи се за двата рамен и чудни облик на работа парчиња...

1M проектор скоба мотор електрически асансьор ножици с дистанционно управление, електрически потолочным за монтиране на стена за кино църковен зала на училище

BGN 347.20

100cm Проектор заградата моторните електрични лифт ножици со Далечинскиот управувач Електричен Таванот Планината Заградата За Кино Црква Сала на УчилиштетоСликата покажува : Карактеристики на производот : 1, прецизното позиционирање : овој производ се разликува со електронски позиционирање / режа, помалку бавно електромагнетни кочница дизајн, се реализира производот непречено функционирање, предностите на прецизното позиционирање, позиционирање грешка контролирани во рок од 2 mm...

20 мм черен бял сив компютър, TV кабел ръкав чист тел ръководство инструмент организация тръба на спирала амбалажна Лента пружинен скоба

BGN 6.32

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари20mm Црно Бела Сива Компјутер ТВ Кабелска Ракав Уредната Жица Водич Алатка за Организирање на Цевка Спирала Завиткување Бенд Пролет МенгемеПакет Содржина : 1pc Менгеме

Диаметър 0,5-1,5 мм Titanium TA2 Тел UNS Gr1 TA2 Pure Titanium Ti Тел Industry Lab САМ Material ISO standard

15.73 -5 % BGN 15.00

Дијаметар 0.51.5 mm TA2 Титаниум Жица UNS Gr1 TA2 Чист Титаниум Ti Жица Индустрија Лабораторија DIY Материјал ISO стандардНАПОМЕНА : цената е 1000mm, ако цел 2000mm ве молиме 2 дел

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.