• Новинка
Преносим 8.5 W 12V соларен панел енергия монокристални силициеви Слънчеви зарядно устройство за кола лодка зарядно устройство модул на слънчеви батерии

Преносим 8.5 W 12V соларен панел енергия монокристални силициеви Слънчеви зарядно устройство за кола лодка зарядно устройство модул на слънчеви батерии

резултат:
BGN 86.77
BGN 58.00 -33 %

Брой продукти
Налично

Преносни 8.5 W 12 V Monocrystalline Соларен Панел Модул Соларен Полнач за Автомобил Брод Батерија Моќ Автомобил Батеријата Телефонскиот Полнач со Главната Карактеристика : Еколошки производ и се користат Многу безбедност мала тежина со преносни големина, лесно да го носат Овој itme одговараат за Повеќето 12 V Уред, како што се Автомобил Брод Лаптоп и така натаму Додадете Автомобил Конектор за запалка приклучок за Приклучок може да се користи полнач за телефон Спецификација : Моќност : 8.5 W Max Напон : DC18 V-20 V Работен Напон напон од 12 V : 400 MA Max Материјал : Monocrystal Големина : 36 x 16.5 х 0.5 CM Тежина : За 620g Пакет се Вклучени : 1 x 8.5 w Соларен Панел
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите производи се во парк ,ве молам само да се купи.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација.
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во ,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот
одговорноста.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона.
5. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца )
6. Ако ви треба брза испорака,ве молиме контактирајте со нас!
Батеријата предмети не може да се брод со Брза испорака, pls контактирајте со нас за детали!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е
се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете
продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за
за возврат, и вашата цел број.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и
додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Услугата Гарантира :
Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас.
Производот Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со
3-месеци гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Вие се согласувате да ги сите
погоре-наведениот политики по нарачување на !
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Подробности

Тип:
Слънчеви Елементи
Брой панели:
1
Размер:
36 x 16.5 x 0.5CM
Сгъваем Соларен Панел:
No
търговска марка:
ГОЛДФОКС
Гъвкави Слънчеви Панели:
ДА
Номинална Мощност:
12V
Брой клетки:
1
Макс. Силата на:
8,5 W
is_customized:
Yes
Материал:
Монокристален Силиций
Номер На Модела:
А2886
Съвместимост с:
костюм за повечето устройства 12V като кола лодка лаптоп и така нататък
Функция:
Слънчево зарядно устройство за автомобили, лодки

Избор на купувачи

BUHESHUI 3.5 W 6V Solar Cell Solar Module Polycrystalline Solar Panel System For 3.7 v Battery Charger Led Light Epoxy 165*135*3MM

13.60 -12 % BGN 12.00

Поликристални Соларен Панел Соларни ќелии DIY&Тест Сончевиот Систем 3.5 W 6 V промет на Големо со Бесплатен превозотОпис На Производот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел2.Соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамка3.поликристални силикон Епоксидна4.Макс работа напон : 6 V5.Макс работат на струјата : 0580 MAX6.моќност : 3.5 W Max7...

BUHESHUI Mini 0.45 W 3.5 V Bolycrystalline Solar Cell Module САМ Solar Panel Charger System Battery LED Light 65*50 ММ 5 бр./лот

12.64 -13 % BGN 11.00

BUHESHUI Мини 0.45 W 3.5 V Bolycrystalline Соларна Ќелија Модул DIY Соларен Панел Полначот Систем Батерија за LED Светло 65*50 MM 5 Pcs / многуОпис На Производот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел2.Епоксидна Соларни Ќелии3.поликристални силикон4.Макс работа напон : 3.5 V5.Макс работат на струјата : 0128ma6.моќност : 0.45 W7...

BUHESHUI 1W Solar Panel With Base For AA Battery 1W 4V Solar Cell For 1.2 V 2xAA Rechargeable Battery Charging Direct New

16.80 -46 % BGN 9.00

1 W Соларен Панел Со База За АА Батерија 1 W 2 V Соларни ќелии За 1.2 V 1x AA Батерија на Полнење Директно Нов Бесплатен ПревозотОпис На Производот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел2.Соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамка3.поликристални силикон4.Макс работа напон : 4 V5.Макс работат на струјата : 0500ma6.моќност : 1 W7...

Горещи продажба на 3 бр./лот 5.2 W 6 в слънчева батерия слънчева панел САМ Поликристаллическая слънчева енергийна система 210*165мм най-високо качество Безплатна доставк

59.04 -12 % BGN 52.00

Топла Продажба 3 PCS / Многу 5.2 W 6 V Соларни ќелии Соларен Панел DIY Поликристални Систем за Соларна Енергија 210*165 MM Висок Квалитет Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

1.2 W 5.5 в мини-слънчевата батерия монокристаллическая соларен панел слънчев модул САМ Слънчево зарядно 98 * 98*3 мм най-високо качество Безплатна доставка

12.00 -8 % BGN 11.00

1.2 W 5.5 V Мини Соларни ќелии Monocrystalline Соларен Панел Соларен Модул DIY Соларен Полнач 98*98*3ММ Висок Квалитет Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

Поликристаллические слънчеви панели модул 12v 100w за продажба Слънчев регулатор такса контролер 10A 12v / 24V PWM Kit Porto Solar

64.00 -48 % BGN 33.00

започнете Поликристални Соларни Панели Модул 12v 100w За Продажба на Соларни Полнење Регулаторот Контролер 10 A 12v / 24 V PWM Комплет Energia Сончевиотen Напомена : Бразилски клиентите мора да ме напушти вашиот ID на даночен број ,инаку не можам да ви испрати пакетот...

BUHESHUI 0.7 W 5V слънчев панел+кабел поликристални САМ Solar Cell Battery Charger For 3.7 V Study 70*70 MM Едро за 1000 бр./лот

2480.00 -12 % BGN 2182.00

BUHESHUI ЗА 0,7 W 1.5 V Мини Соларни ќелии+Жица / Кабел Поликристални Соларен Панел DIY Соларна Батерија Полнач Студија Колекции 70*70 MM1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел2.Соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамка3...

BUHESHUI 5pcs 5V 30mA Mini Solar Cell Polycrystalline Solar Panel САМ Panel Solar Power 3.7 V Battery Charger Toy Безплатна доставка

10.40 -13 % BGN 9.00

ТОПЛА Продажба! Поликристални Соларен Панел Соларни ќелии DIY&Тест Сончевиот Систем 0.15 W 5 V промет на Големо со Бесплатен превозот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел 2.Соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамка 3.поликристални силикон 4.Макс работа напон : 5 V 5.Макс работат на струјата : 030ma 6.моќност : 0.15 W 7...

Високо качество 18V 6W на слънчеви панели, зарядно устройство DC изход 330mA слънчевата батерия за зареждане на 12V батерия с крокодиловым клипс

36.00 -25 % BGN 27.00

6 W 18 V Monocrystalline Соларен Панел+DC Излез На Одделение Соларни ќелии DIY Соларен Полнач За 12 V Батерија Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

6 W 12 в слънчева батерия моно слънчеви панели слънчев модул САМ Слънчево зарядно устройство за 9 на батерията проучване на образователните комплекти 2 бр. / лот Безпл?

40.00 -12 % BGN 35.00

ЖЕШКА! 6 W 12 V Соларни ќелии Monocrystalline Соларен Панел Соларен Модул DIY Соларен Полнач 200*170*3ММ Бесплатен Превозотбренднови ROHS одобрен мини Соларен панелMonocrystalline силиконРаботен напон : 12 VРаботат на струјата : 0 500 MAОтворете коло напон : 14.5 VКраток спој напон : 0.65 На6.моќност : 6 W7.Димензија : 200mm×170mmx3mmКако да се избере соларен панел : Оваа табела покажуваат сончевиот систем конфигурација односот помеѓу чување батерии и соларни панели.DC акумулаторСоларен Панел1.2 V2 V ~ 2.5 V2.4 V3.5 V ~ 4 V3.6 V5 V ~ 6 V6 V7.5 V ~ 9 V12 V15 V ~ 18 VАпликации : МАЛИ ДОМАШНИ ПРОЕКТИ ...

5 бр. / лот 250 W-350 W разпределителна кутия за слънчеви панели САМ, слънчева разпределителните кутия, фотоэлектрическая разпределителните кутия

55.84 -5 % BGN 53.00

5pc / многу 250 W350 W на раскрсницата кутија за соларен панел DIY, соларни делница кутија, pv делница кутија BX210250 Делница кутија има структура на примерокот, кој може да биде инсталиран expediently...

На едро! 100 бр. / лот 0.6 W 5.5 В слънчевата батерия Поликристаллическая соларен панел слънчев модул САМ Слънчево зарядно 65 * 65*3 мм Безплатна доставка

238.40 -12 % BGN 210.00

Трговија на големо! 100 PCS / Многу За 0,6 W 5.5 V Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел Соларен Модул DIY Соларен Полнач 65*65*3ММ Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

Високото качество на 1-Вата 5.5 в мини-слънчевата батерия Поликристаллическая соларен панел Сам Слънчево зарядно / образователни играчки комплекти 95*95 мм Безплатна ?

10.72 -16 % BGN 9.00

Висок Квалитет 1 W 5.5 V Мини Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел Diy Соларен Полнач / Играчка Образование колекции 95*95 MM Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

7 Вата слънчев панел преносими сгъваеми сгъваеми водоустойчив соларни панели, зарядно устройство, мобилен банка храна за телефон, Зарядно устройство USB порт

BGN 33.09

7 W Соларни Панели Преносни Виткање Свитлива Водоотпорен Соларен Панел Полнач за Мобилни Моќ Банка за Телефонот на Полначот на Батеријата со USB ПортКарактеристики : * Виткање соларен панел * Преносни и мала Тежина * USB излез fpr полнење на мобилни телефони * водоотпорен дизајн Спецификација : * Врв моќност : 7 W Макс * Излезен Интерфејс : USB женски приклучок * Материјал : ПЕТ фабрикувани ткаенина+водоотпорен ПВЦ * Излезен Напон : 5.5 V * Излезна Струја : 1290m A Макс * Конверзија на Соларна Енергија Ефикасност : Над 15% * Големина : Виткање големина : 185 x 120 x 25мм Отвори големина : 485 x 183 x 5mm * Боја : Зелена Маскирна,Црна * Тежина : За 0.32 KG * Погоден за : мобилни Телефони / Дигитална камера / MP3 / MP4 / за PDA / GPS, итн Пакет вклучува : 1x 7 W Количка за Соларен Полнач Пакет

AOSHIKE 10Pcs САМ слънчеви панели фотоволтаични слънчеви елементи с жици 15 см зарядно устройство Solars епоксидни печка 54x54MM 2V 130MA

BGN 14.14

Поврзани Продукции : Инчен : 54 * 54 MM Перформанси параметри : 2 V 130 MA 0.26 W Можат да ја наплатат 1.2 volt батеријата, може директно да се вози на мал мотор.Пакување, Вклучувајќи : 10 x соларни панели

12v 100w соларен панел 1Pc /2pcs/3Pcs Solar Battey Charger поликристални RV Boat Marine Yacht Каравани и къмпинг Car Caravane

511.98 -49 % BGN 261.00

Соларен Панел Пакет Соларен панел 300w inlcudes 3pcs соларен панел Соларен панел 200w inlcudes 2 парчиња соларен панел Соларен панел 100w inlcudes 1pc соларен панел Функција на Сите Нови клетки и компоненти,без отфрли / рециклира или се користи клетки или втора рака продава ...

Търговия на едро с 30 бр./лот 1.8 W 5.5 В слънчевата батерия Поликристаллическая соларен панел САМ Solar Charger System / Solar Toy 123 * 83*3 мм Безплатна доставка

198.40 -12 % BGN 175.00

Трговија на големо 30 PCS / Многу 1.8 W 5.5 V Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел DIY Соларен Полнач Систем / Соларни Играчка 123*83*3ММ Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

BUHESHUI Epoxy 0.6 W 3V Solar Cell Polycrystalline Solar Panels Small Solar Power Battery Charger Solar Led Light 65*70MM 100шт

206.40 -12 % BGN 182.00

BUHESHUI Епоксидна За 0,6 W 3 V Соларни ќелии Поликристални Соларни Панели Мала Соларна Енергија Батерија Полнач Соларна Led Светло 65*70 MM 100pcsОпис На Производот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел2.поликристални силикон3.Макс работа напон : 3 V4.Макс работат на струјата : 0200ma5.моќност : 0.6 W6.Димензија : 60*75* 3 ммКако да се избере соларен панел : Оваа табела покажуваат сончевиот систем конфигурација односот помеѓу чување батерии и соларни панели.DC акумулаторСоларен Панел1.2 V2 V ~ 2.5 V2.4 V3.5 V ~ 4 V3.6 V5 V ~ 6 V6 V7.5 V ~ 9 V12 V15 V ~ 18 VАпликации : МАЛИ ДОМАШНИ ПРОЕКТИ ...

Гореща продажба 1.6 W 5.5 в мини-слънчевата батерия малък соларен панел САМ Слънчево зарядно устройство за 3.6 батерии образователни комплекти 10 бр./лот Безплатна доста

76.00 -12 % BGN 67.00

Топла Продажба 1.6 5.5 W V Мини Соларни ќелии Мал Соларен Панел DIY Соларен Полнач За 3.6 V Батерија Образование Колекции 10 PCS / Многу Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

SUNWALK 4.2 W 18V Поликристаллическая соларен панел Пет Mini Solar Panel Module for САМ Charger DC Battery System 200*130mm

BGN 12.78

Карактеристики : соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешниот рамка на Високо конверзија цена, висока ефикасност излез Одлична слаба светлина ефект Технички Параметри : Материјал : Поликристални силициум Работа напон : 18 V Openколо напон : 19.8 V Работат на струјата : 0 ~ 230m A Max Моќ : 4.2 W Ефикасност : 15~17% Димензија : 200*130mm Тежина : 0.110 kg Пакети вклучуваат : 1 * соларен панел Апликации : се Погодни за полнење на мобилен телефон и мали DC батерии, Научно тестирање и Образовни експеримент, Електронски апликации, да се Изгради на вашиот DIY напојува модели, соларни екранот, сончевата светлина и соларни играчки, итн

BUHESHUI Wholesale 1.3 W 5V Solar Panel Polycrystalline ПЕТ Solar Cell САМ Solar Battery Charger 110*80 ММ 50pcs Free Shipping

478.40 -12 % BGN 421.00

Висок Квалитет! 1.3 W 5 V Мини Соларни ќелии Соларен Модул Поликристални МИЛЕНИЧЕ Соларен Панел DIY Соларен Полнач 110*80*3ММ Бесплатен ПревозотОпис На Производот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел2.Соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамка3.Тип : Ламинат поликристални силикон4.Макс работа напон : 5 Vотворете voltag : 6v5.Макс работат на струјата : 0MAX 200 MA6.моќност : 1.3 W MAX7.Димензија : 110mm×80mmx 3 ммКако да се избере соларен панел : Оваа табела покажуваат сончевиот систем конфигурација односот помеѓу чување батерии и соларни панели.DC акумулаторСоларен Панел1.2 V2 V ~ 2.5 V2.4 V3.5 V ~ 4 V3.6 V5 V ~ 6 V6 V7.5 V ~ 9 V12 V15 V ~ 18 VАпликации : МАЛИ ДОМАШНИ ПРОЕКТИ ...

10 бр./лот соларен панел 12 10 W поликристаллические слънчеви модули 100 W 18 джобно Слънчево зарядно устройство за батерия морска лодка яхта RV

640.00 -49 % BGN 326.00

Пакетот Вклучува10 PCs Соларен Панел 10w 12v20 долари по парче, ако купат 10 компјутериКарактеристика на Сите Нови клетки и компоненти,без отфрли / рециклира или се користи клетки или втора рака продава ...

SUNWALK ELEGEEK High Efficiency Foldable Sunpower Solar Panel Charger 5V Output Solar Power Bank Camping Charger за мобилен телефон

101.20 -40 % BGN 61.00

Ексклузивно ic GEEK™Откривање на вашиот уред автоматски, и нудат најдобри полнење тековната интелигентно, да се постигне брзо полнење и продолжи вашиот уред животен век.Опремени со РЕГУЛАТОР на НАПОН за да се обезбеди стабилност...

BUHESHUI 4.2 W Слънчево зарядно слънчевата батерия Поликристаллическая на слънчеви панели, зарядно устройство САМ слънчево мобилно зарядно устройство за Power Bank Безплат?

20.64 -18 % BGN 17.00

3.5 W 6 V Соларен Полнач Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел Полначот DIY Соларен Полнач за Мобилни Бесплатен ПревозотИме : 6 V 4.2 W Соларен Панел Дигитален АпаратОперативен напон : 6 VАктуелни : 0max 700 MAГолемина : 200 * 130* 2mmИзлез : USB2.0Употреба : за мобилни телефони , MP3, MP4 и други дигитални производи полначот под стандардни тест услови, тест (STC) : Зрачење : 1000 W / м21.5 пати на спектаротКомпонента тест на температура од 25 °

ELEGEEK 5pcs 18V 4.2 W поликристални един силициев модул на слънчеви панели Mini САМ Solar Cell Panel for САМ and Test 130 * 200*2mm

BGN 53.68

Висока Ефикасност Минијатурни Соларни ќелии, лесно може да се организира за поголемо оптоварување апликации вклучувајќи повисок напон и струја се товари.Минијатурни компактна големина, со цврсти атрактивни обвивка...

1.3 W 5 в мини-слънчевата батерия слънчев модул поликристални ПАТ соларен панел САМ Слънчево зарядно 110 * 80*3 мм, 5 бр. / лот Безплатна доставка

31.84 -12 % BGN 28.00

Трговија на големо Мини 1.3 W 5 V Соларни ќелии Поликристални МИЛЕНИЧЕ Соларен Панел Соларен Модул DIY Полначот 110*80*3ММ Бесплатен ПревозотОпис На Производот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел2.Соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамка3.Тип : Ламинат поликристални силикон4.Макс работа напон : 5 Vотворете voltag : 6v5.Макс работат на струјата : 0MAX 200 MA6.моќност : 1.3 W MAX7.Димензија : 110mm×80mmx 3 ммКако да се избере соларен панел : Оваа табела покажуваат сончевиот систем конфигурација односот помеѓу чување батерии и соларни панели.DC акумулаторСоларен Панел1.2 V2 V ~ 2.5 V2.4 V3.5 V ~ 4 V3.6 V5 V ~ 6 V6 V7.5 V ~ 9 V12 V15 V ~ 18 VАпликации : МАЛИ ДОМАШНИ ПРОЕКТИ ...

BUHESHUI 4.2 W 18V Mini Solar Cell САМ Поликристаллическая соларен панел за 12 зарядно устройство 200*130*3 мм, 12 бр / лот на Едро

184.00 -22 % BGN 144.00

Трговија на големо 4.2 W 18 V Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел+Крокодил Клип За 12 V Батерија Соларен Полнач 12pcs / многу Бесплатен Превозотбренднови ROHS одобрен мини Соларен панелСоларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамкаполикристални СиликонРаботен напон : 18 VРаботат на струјата : 0230 MAОтворете коло напон : 19.8 VКраток спој напон : 300 Мр6.моќност : 4.2 W7.Димензија : 200mm×130mmx3mmКако да се избере соларен панел : Оваа табела покажуваат сончевиот систем конфигурација односот помеѓу чување батерии и соларни панели.DC акумулаторСоларен Панел1.2 V2 V ~ 2.5 V2.4 V3.5 V ~ 4 V3.6 V5 V ~ 6 V6 V7.5 V ~ 9 V12 V15 V ~ 18 VАпликации : МАЛИ ДОМАШНИ ПРОЕКТИ ...

0.15 W 5V Mini Solar Cell Solar Panel For 3.6 V Battery Charger САМ Solar Toy Panel Education Комплекти 53*30MM 20 бр/лот Безплатна доставка

28.64 -13 % BGN 25.00

ТОПЛА Продажба! Поликристални Соларен Панел Соларни ќелии DIY&Тест Сончевиот Систем 0.15 W 5 V промет на Големо со Бесплатен превозот1.бренднови ROHS одобрен мини Соларен панел 2.Соларни ќелии се спакувани и заштитен со трајни надворешната поли рамка 3.поликристални силикон 4.Макс работа напон : 5 V 5.Макс работат на струјата : 030ma 6.моќност : 0.15 W 7...

BUHESHUI Hot Sale 50 бр. / лот 0.7 W 5 в 140ма мини соларен панел епоксидни слънчевата батерия САМ слънчеви играчки / приложение безплатна доставка

190.40 -12 % BGN 168.00

BUHESHUI Топла Продажба 50 PCS / Многу За 0,7 W 5 V 140m A Мини Соларен Панел Епоксидна Соларни ќелии DIY Соларни Играчки / Апликации Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.