• Новинка
Универсален метален слушалка в ухото кабелна розово злато слушалка Super Bass слушалка с микрофон Volumn Control за мобилен телефон

Универсален метален слушалка в ухото кабелна розово злато слушалка Super Bass слушалка с микрофон Volumn Control за мобилен телефон

резултат:
BGN 5.46

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Направени со суперсоничен бран лемење технологија.
Пот и отпорен на дожд.
Изработен од ABS + КОМПЈУТЕР материјал, лесна, нема лесно стареење, долг животен век.
Ергономски дизајниран слушалка одговара на вашето уво совршено. Ефикасно го намалува бучавата од надвор.
Со посебни уво закачалка, совршен за спорт, трчање, итн.
Спецификација :
Боја : Роза Злато
Слушалка Дијаметар : 9.2 милиметри
Поддржани ОПЕРАТИВНИ системи : Андроид, ВП
Осетливост : 98d B/m W
Отпорност : 16ohm
Зачестеност Одговор Заѕвони : 20 Hz-20 KHz
Влезна Моќност : 3m W
Максимална влезна Моќност : 5m W
Облечен Тип : Во Уво
Слушалка Тип : Wired
Жица Должина : 1.2 m/ft 3.94
Нето Тежина : околу. 15 g
Бруто Тежина : околу. 26 g
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X Слушалка
4 X Уво Капи
1 X Сандак
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Функция:
За Мобилен Телефон, Слушалки Общи
Приложение поддръжка:
No
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Принципът На Вокализма:
Друго
Конектори:
3.5 мм
Това е безжична връзка:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Поддръжка На Карти Памет:
No
Безжичен Тип:
Няма
Водоустойчив:
No
Дължина На Линия:
1.2 м
Устойчивост:
16Ω
Информационни материали:
Жичен
търговска марка:
Сплавное семе
С Микрофон:
ДА
Бутон За Управление:
ДА
Номер На Модела:
148038
Стил:
В Ухото
Чувствителност:
98дб
Тип Штепсельной Вилици:
Тип На Линия
Функция 1:
метални слушалки
Функция 2:
Слушалки С Кабел
функция 3:
супер-бас слушалки
функция 4:
Кабелни Слушалки Слушалки
Функция 5:
Слушалка За Смартфон

Избор на купувачи

Последният оригинален S Носете WindShear костната проводимост Безжична Bluetooth слушалка Спорт на открито слушалки, Hands-free с микрофон и скоростна

63.68 -20 % BGN 51.00

Нови пристигнување S Wind Shear на Коскената Спроводливост Безжична Bluetooth Слушалки Отворено Спортски слушалка Handsfree со Микрофон за android и iosБрој на модел : S Wind Shear Bluetooth Чип : CSR8635 Bluetooth Верзија : V4.0 Bluetooth Профил : HSP, HFP, со A2 DP, AVRCP, GAVDP, AVDTP Операција спектар : До 10 метри Фреквентен Опсег : 20 Hz20 KHz Микрофон Чувствителност : 55d B±3d B Отпорност : 32Ω Изграденаво 230m Ah Батерија Liion батерија Музика Играње Време : До 5 часа (зависи од музика волумен) време на Мирување : 10 дена, Време на Полнење : 2 часа Боја : Црна, Бела (Изборен) Главниот објект тежина : 58g / 2.07 оз Пакет големина : 15.0 * 12.3 * 5.5 cm / 5.91 * 4.84 * 2.17 во Пакет тежина : 150g / 5.29 оз1 * Коскена Спроводливост Слушалки 1 * USB Кабелот 1 * англиски / Кинески Упатство

Най-Добрите Мини-Спортни Bluetooth Слушалки, За Да Лети E190 Wi-Fi Слушалки Слушалки С Микрофон Безжични Слушалки

9.26 -3 % BGN 9.00

S530 Мини Bluetooth СлушалкаПогоден за Трчање и ВозењеCompatibe Со Сите Bluetooth УредиПакет содржи : 1 * S530 Слушалка 1 * USB кабел1 * Упатство

110 см оплетена тел субуфер слушалки с микрофон Преносим мини 3,5 мм (1/8) стерео позлатени съединители за слушалки слушалки

2.22 -10 % BGN 2.00

Плетенка Жица Subwoofer Слушалки со МикрофонОпис : Објектот е плетенка жичен слушалки Наместената порта технологија, може да донесе ултра широк фреквентен опсег, висока фрекфенција да се направи повеќе, ниска латентни имаат подлабоко широкопојасен одговор минијатурни се огласува единицаКарактеристики : 1...

Нов оригинален Xiaomi DC Hybrid слушалки динамичен пьезокерамический двойна водача ДЪР Mic Tenacity Wire Control Half-In-Ear L-образна форма с щепсел

38.38 -37 % BGN 24.00

Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Selfie Стап, ве молиме кликнете подолу на сликата : Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Аудио Приемникот, ве молиме кликнете подолу на сликата : Нови Оригинални Xiaomi DC Хибрид Слушалка Динамичен piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон Истрајност Жица за Контрола на ПоловинаВоУво LФорма ПриклучокСпецификација : Половина Во Уво, Сите Во Срцето Удобно Носење Динамичен + piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон + 3 Копче за Контрола Истрајност Жица + LФорма Plug Совршен За Xiaomi телефони , НО Некои Телефони можат Listenning Музика и разговор повикување Само,Копче за Контрола на Копчиња може да не работи, стр закуп ве молиме имајте на ум ова...

RACAHOO джентълмен един Bluetooth слушалки Спорт Bluetooth слушалки безжична музика на слушалки, хендсфри слушалки с микрофон

29.78 -19 % BGN 24.00

RACAHOO Господин Еден Bluetooth Слушалка Спорт Bluetooth Слушалки Безжична Музика Earbuds Слободни раце слушалки со Микрофон приклучок за СлушалкиКарактеристики : Компактен, ultra Light Дизајн Стерео Bluetooth Слушалки, Преносни И Лесно Да се Носат...

Гореща Bluetooth V4. 1 слушалки слушалки спорт безжичен виси на ухото стил работи бинауральный стерео КСО слушалки за мобилен телефон

33.57 -26 % BGN 25.00

Топла Bluetooth Слушалка слушалки спортски безжична виси уво стил на водење binaural стерео ООП слушалки за мобилен телефонФункција : Caller ID, последниот повик назад, сите интелигентни Кинески и англиски глас го поттикнува, го подигнете, пар, затвори телефонот моќ ќе биде ниска глас го поттикнува; За Apple телефон, моќ на екранот, можете да секогаш се види на слушалки моќ ситуација, не се грижи за слушалки без електрична енергија да се направи вашиот живот грижи; Може да биде поврзана за два мобилни телефони; Гласовен Повик (Глас одговориле со "Да" и повик се одбие со "Не") Bluetooth слушалки за телефон автоматски ќе се поврзе назад на телефонот (веќе спарени пред), многу удобен; Интелигентни компатибилност : поддршка на сите со Bluetooth мобилен телефон, таблет, лаптоп и сл...

2017 Upgrade Version Wireless Bluetooth Music Running Headband слушалки Sleeping Mask Hands-free вградени високоговорители и микрофон

BGN 17.57

2017 Надградба на Верзија Bluetooth Безжична Музика Работи Headband Слушалки Спиење Маска, Handsfree Изграденаво Speakders и МикрофонДвојна цел спортски headband исто така, може да се користи и како очила, најдобриот подарок за да се грижи за вашето здравјепроизвод прирачник : Новиот Bluetooth headband може да се користи како око, очила за спиење Око Маска Музика СлушалкиПроизвод тежина 62g, со пакување тежина 90gМатеријал : полиестер + памукBluetooth параметри : Bluetooth верзија : 4.0Bluetooth пренос на далечина : 10 метриHeadphone Канал : Стерео (2.0)Репродукцијата на музика време : максимум звук 4 HМикрофон растојание : 1 метарBluetooth време на мирување : 72 HКапацитетот на батеријата : 120ma / hГоворникот отпор : 8 ohmsГоворникот моќ : 2 WЗачестеност одговор : 100 hz18khzФреквенција : 2.4 ghzЈачина на бучава сооднос : 75 d BВреме на полнење : 12 часапакување листа : 1x Bluetooth музички headband1x USB полнење кабел1x User е УпатствоВисок квалитет на безжична Bluetooth поврзана шапка, ќе го заслужуваат да ред, испратете членови на семејството, пријатели, најдобар Божиќ, Нова Година подароци2017 Нова Мода Beanie Шапка Капа Безжична Bluetooth Слушалка Паметни Слушалки Зимско Отворено Спорт, Музика Капа со МикрофонОва е многу меки и удобни, и ви овозможува да се спротивстави на ладно, но исто така ви овозможува да изгледа многу кул висок квалитет на безжична Bluetooth шапка, соодветен момчиња и девојки неутрален шапкаОпис : V3.0+EDR Bluetooth верзија, достапни за повеќето од уредите со Bluetooth функцијата.Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн.Те штити од студена зима и, исто така, ќе ви овозможи да слушате музика и да разговараат додека го прават различни од другите активности.Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди директно, handsfree одговарање.Вградена Liion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стендбај време.Спецификации : Bluetooth Верзија : V3.0+EDRФреквенција : 2.4026 GHz2.480 GHzПренос на далечина : 10 MПренос на далечина на МИКРОФОН : ≤1 MLiion Батерија : 3.7 V / 120m AВреме на полнење : 2.5 ЧАСАВреме во мирување : 60 ЧасаКонтинуираното работно време : околу 6 HrsBluetooth име : Магијата ШапкаГолемина : Одговара за глава обемот 5662cmЗвучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапкаКоличина : 1pcПакет се вклучени : 1 x Bluetooth Музички Шапка1 x Полнење кабел1 x УпатствоНајдобар Квалитет на Мажи / Жени Зима Мода Топлина Спорт екран осетлив на допир Ракавици texting на Екранот на Допир, РакавициОпис На Производот : Повеќе нема да имаат проблеми да се игра телефон во зима, нова генерација на топло мода мека на допир екран ракавици за сите паметни телефони и екран на допир уреди.Висок Квалитет дебели Акрилик Материјал со супер меки и топли Волна наредени, единствен и едноставен волна, Плетени, да Изгради цврсти и стилски Поврзана Изградба стил.*texting во nippy воздух на вашиот паметен Телефон*користејќи го најдетемојот автомобил стан во замрзнување паркинг*поставување на телефонски повици за време снежни топки се бори без прекин*кршење дека совршен wintry шут на вашиот i PhoneЌе падне во љубов со овој чувство..Најдобри Ракавици се изработени со внимание на деталите на премиум материјали за удобност & издржливост...

qijiagu 100шт Безжични Bluetooth слушалки с микрофон Хендсфри Youth Edition слушалки за мобилни телефони

662.37 -28 % BGN 477.00

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани Производи Производ Слика100pcs Безжична Bluetooth Слободни раце Слушалки Младите Издание Контрола на Јачина на звук Слушалка За Мобилни ТелефониОпис на производот Високо квалитетен материјал мобилен телефон, блескави моден стил висока затегнувачка цврстина Користи : обични слушалки, музика слушалки Тоа е општо слушалка и може да се користи со различни уреди...

Dacom GF7TWS Black Bluetooth слушалки Tws True Wiress Sport моно слушалки или стерео слушалки Син зъб за смартфон

81.57 -15 % BGN 69.00

Dacom TWS МИНИ Двојно уво Bluetooth 4.2 Слушалки Вистински Безжична Слушалка СпортСо Полни Кутија За Xiaomi Samsung, LGФункција : Компактен и лесентежина дизајн.Двојно уво главни и помошни слушалка дизајн, иновативна технологија и квалитет.Bluetooth 4.2 технологија, подобар квалитет на звукот.Усвојување на Вистински Безжична Технологија, уживајте во вашиот безжично спорт .Интелигентни полнење кутија обезбедува брзо полнење, се грижи слободен за издржливост.Со hight капацитетот на литиум батерија и ниска фреквенција избалансирани технологија funtion.Мултифункционални копчето, постигнува со еден клик.Силна компатибилност, компатибилен со уреди како додека тие се bluetooth овозможува.Три чекори за да го спарите, лесен за употреба.Спецификации : Тип : Bluetooth Слушалки Бренд : DacomМодел : TWS Боја : белаBluetooth верзија : V4.2 Диск : 8mmОтпорност : 16 ohms Работен напон : 3.2 V4.2 VОсетливост : 42db±2db Фреквентен опсег : 2.42.48 GhzРастојание : Профили : A2 DP / AVRCPКомпатибилност : за уреди кои bluetooth овозможуваПакет големина : Прибл.9 * 7.5 * 7.5 cm / 3.5 * 3 * 3воПакет тежина : Околу.155g / 5.5 оз Како да го користите "TWS" на владата...

Moxpad X9 3,5 мм в ухото слушалки двоен динамичен водача музика Hifi бас слушалки спортни слушалки с микрофон за смартфони с предавателна

30.40 -14 % BGN 26.00

Нови Пристигнување оригинални Професионални Moxpad X9 Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел за Мобилни pk SE215Specaker Тип : Динамична Микро Говорникот Чувствителност : 95 d B SPL / m W Фреквенција на Опсегот : 20 Hz—20 KHz Отпорност : 16 Оу Кабел Должина : 1350mm+ / 50mm(53 во.+ / 2 во) Приклучок : 3.5 mm 1 moxpad x9 жичен слушалка 2 пара слушалка за уво капа 1 футрола Двојна возачи6mm+9mm драјвери за секој канал, прават звук повеќе длабоко, дебели, мазна и силна...

M&J B25 Професионален Безжичен Метален Магнита В Ухото Слушалки, Bluetooth Спорт Работи Дълбок Бас Слушалки С Микрофон За Iphone

22.48 -20 % BGN 18.00

М&J Професионални Во Уво Слушалка Со Bluetooth Спортски Работи Слушалки Метал Магнет Слушалка Earbuds Бас Безжичен Микрофон СлушалкиСпецификации : audifonos auriculares audifonos bluetooth auriculares bluetooth слушалки со микрофон bluetooth слушалка Бренд : М&J B25 Функција : Музика bluetooth слушалки, Bluetooth слушалки комуникации, Глас eadset h Bluetooth specification : поддржуваат Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 мини безжична bluetooth слушалка Поддржани начини : со A2 DP / AVRCP Применливи модели : Универзална слушалка слушалки Тоа го поддржува и гласовна контрола,Поддршка Музика Безжична Earbuds Спецификација : Bluetooth 4.0 во уво слушалки Микрофон : Да квалитетни слушалки Пакет вклучува : 1*Спорт bluetooth слушалки 1*USB полнење линија 1*прирачник за Корисникот Сет 1* Earbuds 2 Друг поставува* Силикон Капа (Мали, Средни) 1* Кутија Пакет спорт слушалка fone де ouvido bluetooth слушалки слушалка бучава поништување на Безжична Слушалка Слушалки И Слушалки Извести : Телефон Слушалка Слушалка За Телефонот Сите со мало кутија пакет и да се обезбеди следење на број може да пратите онлајн...

Подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за слушалки Kingston HyperX Cloud II KHX-HSCP-GM

25.58 -10 % BGN 23.00

Добредојдовте на Нашата продавница!Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.Нашата цел е да се обезбеди добар сервис, со висок квалитет и најнови производи, убаво иsafe превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.Посакуваме да имате пријатен шопинг време!Авион ВлошкиСклони Авион Влошки ОписОвој пар на уво перници се направени од мека пена и вештачка кожа (Velour) , што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

SADES A6 USB 7.1 стерео кабелни слушалки слот игра над ухото слушалки с микрофон гласово управление за преносим компютър геймър

51.81 -7 % BGN 48.00

Ако сте во потрага за стилски и професионални Gaming Headphone, на Слушалки е најдобар за вас Над Увото Стерео Гејмерски Слушалки со отстранување на Бучава & Откажување технологија е Професионална Гејмерски Слушалки за Десктоп, Лаптоп, Лаптоп и сл...

Водоустойчив Hands Free Bluetooth Слушалки Слушалки, Мини Безжична Стерео Слушалка Bluetooth Слушалки Стерео Слушалки Слушалки

14.38 -58 % BGN 6.00

Answer : ___________________________ Note : црна беа надвор акции ве молиме цел други бои Водоотпорен Рацете слободни Bluetooth Слушалка Слушалки Мини Безжична во уво Стерео Слушалка Слушалки со Bluetooth Stereo Earbuds Слушалки Пакет Вклучуваат 1 S530 Слушалка 1 USB кабел1 Упатство

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.